hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2008 - 23. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubánek MarekPSK Olymp Praha9069414S:6/318, A:4/248, B:4/128
2Votava MichalSpartak Vrchlabí9067318S:7/300, A:6/236, B:5/137
3Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8965317S:6/291, A:5/236, B:6/126
4Žák MichalSK Nové Město n. M.916419S:3/291, A:4/280, B:2/70
5Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8953710S:7/405, A:1/62, B:2/70
6Homoláč JiříČeská republika904665S:4/396, A:1/70, B:0/0
7Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň923494S:3/279, A:1/70, B:0/0
8Krejčí JiříPrdlavka SSSR Modřice902776S:3/171, A:1/40, B:2/66
9Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem892683S:2/198, A:1/70, B:0/0
10Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí912566S:1/72, A:1/48, B:4/136
11Zapalač DušanX-AIR Ostrava902243S:2/162, A:1/62, B:0/0
12Mundok MarianTEPO Kladno912223S:3/222, A:0/0, B:0/0
13Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí892117S:0/0, A:3/126, B:4/85
14Prokůpek ŠtěpánČKS SKI Jilemnice891712S:2/171, A:0/0, B:0/0
15Drbohlav MartinJablonec nad Nisou891593S:3/159, A:0/0, B:0/0

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7579825S:9/399, A:7/254, B:9/145
2Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7271015S:5/327, A:5/250, B:5/133
3Šesták KarelX-AIR Ostrava7166515S:7/330, A:4/224, B:4/111
4Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6957817S:7/276, A:6/198, B:4/104
5Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice835549S:5/321, A:3/202, B:1/31
6Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8855217S:6/279, A:5/168, B:6/105
7Blaha TomášAK Kroměříž765479S:5/372, A:1/70, B:3/105
8Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7551812S:4/264, A:3/126, B:5/128
9Havlíček JanASK Slavia Praha794936S:5/423, A:1/70, B:0/0
10Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují804337S:6/363, A:1/70, B:0/0
11Žák JiříSCOTT - SK Nové Město n. M.714198S:2/165, A:4/208, B:2/46
12Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8640913S:5/198, A:2/100, B:6/111
13Polášek JanAO Slavia Havířov804005S:4/330, A:1/70, B:0/0
14Voják JiříMílaři Domažlice883765S:4/306, A:1/70, B:0/0
15Pazdera LukášASK Slavia Praha863619S:2/90, A:4/192, B:3/79

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6085123S:9/423, A:6/284, B:8/144
2Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6880219S:7/417, A:5/250, B:7/135
3Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6478617S:6/402, A:5/250, B:6/134
4Holický MilanPardubice6571116S:6/354, A:4/230, B:6/127
5Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6567312S:5/366, A:3/186, B:4/121
6Zátopek JiříX-AIR Ostrava6064215S:7/324, A:4/212, B:4/106
7Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5948615S:6/240, A:4/168, B:5/78
8Karlík MichalLoko Trutnov6447714S:3/198, A:6/166, B:5/113
9Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6547116S:6/216, A:5/160, B:5/95
9Havlíček IvoLánov - Krkonoše6647117S:6/228, A:7/150, B:4/93
11Jančík BořekSVARTES Hořice6446310S:4/258, A:4/154, B:2/51
12Mrva PavelPopovice6043813S:5/213, A:3/124, B:5/101
13Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6141612S:4/204, A:4/132, B:4/80
14Valenta MichalAVC Praha6239212S:4/192, A:2/106, B:6/94
15Tichý PavelAC Náchod6338610S:2/132, A:5/182, B:3/72

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kolínek FrantišekAK Perná5685018S:7/429, A:6/284, B:5/137
2Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5577122S:10/390, A:5/250, B:7/131
3Gombita JosefMost5874819S:6/354, A:5/258, B:8/136
4Krupka MilanTJ Rumburk5665024S:7/279, A:9/244, B:7/127
5Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice62934S:11/291, A:11/228, B:12/110
6Flegl VlastimilBrtev5361615S:5/300, A:5/202, B:5/114
7Smrčka MilošBK Říčany545609S:2/210, A:3/210, B:4/140
8Walek BronislavHrádek ve Slezsku54510S:4/300, A:3/144, B:3/101
9Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí535289S:5/399, A:1/48, B:3/81
10Nečas JosefMaratonstav Úpice5849719S:6/228, A:7/184, B:6/85
11Tempír FrantišekSokol Štíty4948712S:6/309, A:2/72, B:4/106
12Černý VladimírHAC Praha5246916S:6/240, A:4/150, B:6/79
13Mach VáclavMaratonstav Úpice5545819S:7/207, A:7/166, B:5/85
14Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5345414S:4/216, A:4/128, B:6/110
15Pechek FrantišekMaratonstav Úpice534439S:4/258, A:4/168, B:1/17

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4888233S:11/441, A:11/294, B:11/147
2Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4880720S:6/390, A:7/278, B:7/139
3Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4875422S:9/387, A:6/244, B:7/123
4Vodička JanMK Radslavice4558123S:8/270, A:8/202, B:7/109
5Tučný JanMK Pardubice4751115S:5/240, A:6/180, B:4/91
6Kadavý JanJablonec n. Nisou4750411S:5/303, A:2/102, B:4/99
7Král JosefISCAREX Česká Třebová4048524S:9/243, A:8/158, B:7/84
8Les JosefTJ Maratonstav Úpice4747716S:7/231, A:5/164, B:4/82
9Groh StanislavAC Vrchlabí463498S:3/165, A:4/164, B:1/20
10Šalplachta JindřichFenix Ski Jesení­k473327S:3/189, A:2/94, B:2/49
11Leszkow PetrMaraton-klub Hlinsko443126S:3/210, A:1/44, B:2/58
12Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek442825S:3/198, A:2/84, B:0/0
13Biemann GötzSKI Harrachov432796S:2/165, A:2/92, B:1/22
14Němec JiříLOCKAR482545S:2/165, A:0/0, B:3/89
15Podžorný ErvinČeský Těšín412394S:2/141, A:2/98, B:0/0

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3588234S:10/438, A:12/296, B:12/148
2Gaman JaroslavAvanti Havířov3576116S:6/390, A:5/242, B:5/129
3Havlíček ZdeněkVrchlabí355439S:3/279, A:3/186, B:3/78
4Libra JiříLBC Nové Město nad Metují373154S:2/210, A:1/70, B:1/35
5Zálešák FrantišekKD Havířov372035S:0/0, A:2/124, B:3/79
6Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové271873S:2/147, A:1/40, B:0/0
7Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová341825S:1/81, A:0/0, B:4/101
8Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí351754S:1/93, A:0/0, B:3/82
9Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou371592S:1/105, A:1/54, B:0/0
10Volný JaromírHO Vítkovice351432S:1/81, A:1/62, B:0/0
11Fiala JaroslavNový Věk Trusnov381013S:0/0, A:0/0, B:3/101
12Šťastný JaromírLiga 100 Praha30973S:0/0, A:1/48, B:2/49
12Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec35972S:0/0, A:1/62, B:1/35
14Kubík JosefAdamov38962S:1/72, A:0/0, B:1/24
15Bém FrantišekAC Slovan Liberec27953S:0/0, A:1/44, B:2/51

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vévodová MartinaAK Perná9084317S:7/429, A:4/272, B:6/142
2Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8982525S:8/408, A:8/272, B:9/145
3Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9179524S:11/393, A:5/274, B:8/128
4Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9167420S:7/324, A:5/218, B:8/132
5Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9064728S:9/309, A:9/224, B:10/114
6Horká LudmilaAC Syner Turnov923724S:4/372, A:0/0, B:0/0
7Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem903374S:3/267, A:1/70, B:0/0
8Beroušková KateřinaMílaři Domažlice913153S:3/315, A:0/0, B:0/0
9Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová973017S:2/138, A:1/70, B:4/93
10Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník922054S:2/99, A:2/106, B:0/0
11Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník922015S:1/51, A:2/96, B:2/54
12Schützová SandraAC Syner Turnov911982S:2/198, A:0/0, B:0/0
13Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník931905S:2/102, A:1/40, B:2/48
14Dřímalová MartinaPřerov891293S:1/72, A:0/0, B:2/57
15Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice921262S:2/126, A:0/0, B:0/0

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8178017S:5/387, A:5/258, B:7/135
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8075322S:7/339, A:7/270, B:8/144
3Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7764024S:6/276, A:6/228, B:12/136
4Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8358019S:7/273, A:6/202, B:6/105
5Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8151518S:6/228, A:5/184, B:7/103
6Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice4204S:4/420, A:0/0, B:0/0
7Milesová IvaAC Kovošrot Praha774195S:4/384, A:0/0, B:1/35
8Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří874186S:4/333, A:1/54, B:1/31
9Poborská HelenaPSK Olymp Praha - Kerteam784048S:7/369, A:0/0, B:1/35
10Dostálová MarieAK Kroměříž763926S:3/237, A:2/124, B:1/31
11Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice753635S:2/153, A:3/210, B:0/0
12Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová803398S:1/81, A:3/170, B:4/88
13Mertová MichaelaAtletika Albrechtice763156S:1/105, A:1/70, B:4/140
14Pechková JanaMaratonstav Úpice853145S:4/279, A:0/0, B:1/35
15Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc883059S:3/171, A:1/48, B:5/86

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6983919S:6/414, A:4/280, B:9/145
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6476530S:9/354, A:10/276, B:11/135
3Ottová RadkaMaratonstav Úpice6674216S:6/366, A:6/252, B:4/124
4Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7068513S:4/348, A:4/216, B:5/121
5Piklová AliceVětřní734747S:2/198, A:3/210, B:2/66
6Sekyrová IvanaAK Sokolov714084S:4/408, A:0/0, B:0/0
7Šádková IrenaX-Air Ostrava693854S:3/315, A:1/70, B:0/0
8Šrámková ŠtefániaTJ Liga 100 Olomouc682343S:3/234, A:0/0, B:0/0
9Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí732104S:1/105, A:0/0, B:3/105
10Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice692095S:0/0, A:4/174, B:1/35
11Likusová DagmarŠámalovci701593S:1/51, A:2/108, B:0/0
12Lukášková ZlataFalcon Rokycany681553S:0/0, A:2/124, B:1/31
13Grabmuelerová ŠárkaSKI Vimperk1402S:1/105, A:0/0, B:1/35
14Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě641202S:2/120, A:0/0, B:0/0
15Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice731162S:1/81, A:0/0, B:1/35

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaMaratonstav Úpice5485217S:6/426, A:7/286, B:4/140
2Vraštilová MiloslavaJilemnice5680242S:12/384, A:12/264, B:18/154
3Valentová KvětaAVC Praha5676015S:4/357, A:4/264, B:7/139
4Šimůnková ZdeňkaISCAREX Česká Třebová5867032S:11/318, A:9/220, B:12/132
5Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5466916S:6/333, A:4/232, B:6/104
6Halešová DanaSK Vltava Český Krumlov574889S:3/267, A:2/124, B:3/97
7Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice634145S:3/282, A:2/132, B:0/0
7Rossi LenkaMK Seitl Ostrava544148S:4/240, A:4/174, B:0/0
9Budinská HanaMoravská Slávia Brno603536S:4/285, A:1/44, B:1/24
10Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová623207S:1/72, A:2/124, B:4/124
11Vaněčková LadaSK ŠTÍPA - ZLÍN623144S:3/279, A:0/0, B:1/35
12Kováříková PavlaBarnex Sport Brno552456S:1/60, A:2/92, B:3/93
13Mališová KarlaUSK Praha602093S:2/174, A:0/0, B:1/35
14Suchanová PavlaKovo Praha631862S:2/186, A:0/0, B:0/0
15Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek561672S:1/105, A:1/62, B:0/0

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4886422S:10/438, A:6/284, B:6/142
2Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem516578S:4/420, A:3/202, B:1/35
3Cupalová EvaSokol Bučovice473575S:2/198, A:2/124, B:1/35
4Jelínková MagdaHvězda SKP Pardubice2374S:2/162, A:1/44, B:1/31
5Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany482063S:1/105, A:1/70, B:1/31
6Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava53931S:1/93, A:0/0, B:0/0
7Svobodová DanaPříbram52572S:0/0, A:0/0, B:2/57
8Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové52481S:0/0, A:1/48, B:0/0
9Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot48351S:0/0, A:0/0, B:1/35
9Winterová AlenaTJ Rumburk49351S:0/0, A:0/0, B:1/35
11Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová53311S:0/0, A:0/0, B:1/31
12Štechtová MarieSlavia Hradec Králové52271S:0/0, A:0/0, B:1/27
12Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim43271S:0/0, A:0/0, B:1/27
12Zemanová JitkaVK Smíchov53271S:0/0, A:0/0, B:1/27
15Zeidlerová JarmilaAVC Praha51241S:0/0, A:0/0, B:1/24


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
3.5.2008Běh na Kleť76
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
18.5.2008Běh na Radhošť179
24.5.2008Horský běh na Lysou horu - MČR231
25.5.2008Běh na Sokolí vrch65
31.5.2008Poniklá - Rezek79
1.6.2008Lučany nad Nisou - Slovanka50
7.6.2008Loučná 95636
8.6.2008Běh přes Tabulovou horu (kvalifikace ME)129
14.6.2008Bystřice pod Hostýnem - Hostýn107
15.6.2008Dolní Morava - Slamník (po trati MS)146
21.6.2008Běh na Kohout a zpět78
28.6.2008Běh na Hraničář39
29.6.2008Běh na Čerchov77
5.7.2008Sedlecko-prčický trhák44
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
12.7.2008Zell am Harmersbach ME214
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
27.7.2008Běh na Kozubovou148
2.8.2008Hodkovice nad Nisou - Ještěd118
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
16.8.2008VC Zadova67
17.8.2008Prachatice - Libín62
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
24.8.2008Šachty - Štěpánka61
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
31.8.2008Sázava - Lázek106
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
14.9.2008Jablonné - Jamné70
14.9.2008MS v běhu do vrchu, Švýcarsko (nekompletní)29
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
28.9.2008Běh na Hejšovinu72
11.10.2008Běh na Praděd180
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník