hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2018 - 33. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Plášil MatějSokol Senohrady992855S:2/138, A:2/116, B:1/31
2Bříza MatějLIAZ Jablonec012463S:3/246, A:0/0, B:0/0
3Provazník JosefČKS Ski Jilemnice991672S:1/105, A:1/62, B:0/0
4Srbecký FilipActive Tour Cycling Team991052S:0/0, A:1/70, B:1/35
4Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň001051S:1/105, A:0/0, B:0/0
4Špaček DavidFrenštát p. R011051S:1/105, A:0/0, B:0/0
7Šrobák PetrAO SVČ Rožnov01931S:1/93, A:0/0, B:0/0
7Jílek OndřejAtletika Šumperk99931S:1/93, A:0/0, B:0/0
9Foller DavidVSK Univerzita Brno99811S:1/81, A:0/0, B:0/0
10Dryák VojtěchTJ Lokomotiva Beroun01721S:1/72, A:0/0, B:0/0
10Moravec JakubJM TEAM Letohrad99721S:1/72, A:0/0, B:0/0
10Brychta JakubCerekvice nad Loučnou08722S:0/0, A:1/48, B:1/24
13Volák Ondřej00701S:0/0, A:1/70, B:0/0
13Krupka AdamIndičtí běžci01701S:0/0, A:1/70, B:0/0
13Moravec JanJM Team Letohrad02701S:0/0, A:1/70, B:0/0

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flegl VlastimilSpatak Vrchlabí863465S:1/105, A:3/210, B:1/31
2Moravec JiříJM Team Letohrad963306S:2/138, A:3/170, B:1/22
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov822373S:1/105, A:2/132, B:0/0
4Hruška JanKasper Swix Team892033S:1/93, A:2/110, B:0/0
5Turek MartinŽAKIS TEAM801844S:1/51, A:2/106, B:1/27
6Buchtík AlešABND Racing Team821713S:2/123, A:1/48, B:0/0
7Ježek PřemyslAC Slovan Liberec821402S:1/105, A:0/0, B:1/35
8Janů JanHvězda Pardubice, z.s.931051S:1/105, A:0/0, B:0/0
9Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí79982S:1/72, A:1/26, B:0/0
10Jirka JanAC Náchod83962S:1/66, A:1/30, B:0/0
11Šplíchal JanSokol Valteřice83952S:1/51, A:1/44, B:0/0
12Ambros Jakub, Ing.AK EZ Kopřivnice87931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Třešňák RadimLiberec84931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Pavlišta VítAC Slovan Liberec / Silvini Madshus Team85931S:1/93, A:0/0, B:0/0
15Nechvíl PetrAC Choceň91862S:0/0, A:1/62, B:1/24

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin775299S:2/210, A:6/284, B:1/35
2Záruba JanSix Monkeys7743510S:3/216, A:6/192, B:1/27
3Záveský VojtěchLázně Bělohrad782844S:2/186, A:2/98, B:0/0
4Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com712355S:0/0, A:4/204, B:1/31
5Pešta MartinBakako Nová Paka781825S:2/84, A:3/98, B:0/0
6Oberländer JanSokol Senohraby751744S:2/132, A:1/26, B:1/16
7Rektor AntonínModřany751552S:1/93, A:1/62, B:0/0
8Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov711424S:2/99, A:1/26, B:1/17
9Hak TomášVítězná781363S:1/60, A:2/76, B:0/0
10Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov781252S:1/81, A:1/44, B:0/0
11Suda JosefSK Přimda781051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Liška MilošTriathlon Lipno71931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Kovář RomanLiga 100 Olomouc77931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Malý JanEleven Run Team73931S:1/93, A:0/0, B:0/0
15Polej JiříHronov71912S:1/57, A:1/34, B:0/0

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buřil FrantišekVidochov664769S:2/177, A:6/268, B:1/31
2Vacarda VladimírEleven Run Team594076S:2/186, A:3/194, B:1/27
3Vanta JosefTriclub Dobruška622915S:3/207, A:2/84, B:0/0
4Jančík BořekSVARTES Hořice642453S:1/105, A:2/140, B:0/0
5Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice662314S:2/159, A:2/72, B:0/0
6Mazač JaroslavWikov Hronov682305S:1/60, A:3/146, B:1/24
7Ulich PetrMT Dobruška681903S:1/93, A:1/62, B:1/35
8Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com641804S:0/0, A:3/158, B:1/22
9Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí671333S:1/51, A:2/82, B:0/0
10Slamiak StanislavBONBON621193S:1/66, A:1/38, B:1/15
11Bednář PavelŠNECI na MAX681122S:1/72, A:1/40, B:0/0
12Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601051S:1/105, A:0/0, B:0/0
13Chroust JanRC Krásná Lípa601003S:1/42, A:1/40, B:1/18
14Rýdl Pavel, Ing.Studénka67931S:1/93, A:0/0, B:0/0
14Petrou JanSKI klub Velešín64931S:1/93, A:0/0, B:0/0

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5855411S:4/300, A:6/230, B:1/24
2Gombita JosefMost585468S:3/267, A:4/248, B:1/31
3Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice533215S:2/153, A:3/168, B:0/0
4Smrčka MilošBK Říčany542804S:1/105, A:2/140, B:1/35
5Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou552373S:1/105, A:2/132, B:0/0
6Šolc VítězslavBKL Machov571954S:1/72, A:2/96, B:1/27
7Kolínek FrantišekAK Perná561752S:1/105, A:1/70, B:0/0
8Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn581644S:1/66, A:2/76, B:1/22
9Flegl VlastimilBrtev531262S:1/72, A:1/54, B:0/0
10Jelínek KarelPSK OLYMP Praha511143S:1/60, A:1/34, B:1/20
11Nečas JosefÚpice581051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Šatra AloisTatran Velké Hydčice58931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Walek BronislavHrádek ve Slezsku57931S:1/93, A:0/0, B:0/0
14Kvita JosefPJR Frenštát p. R.51661S:1/66, A:0/0, B:0/0
15Bufka ZdeněkAC Česká Lípa57621S:0/0, A:1/62, B:0/0

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šmída OldřichMaratonstav Úpice4873911S:4/420, A:6/284, B:1/35
2Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou484277S:2/174, A:4/226, B:1/27
3Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice483335S:2/186, A:2/116, B:1/31
4Groh StanislavAC Vrchlabí461583S:1/66, A:2/92, B:0/0
5Les JosefMaratonstav Úpice471242S:0/0, A:2/124, B:0/0
6Kaleta KarelHrádek ve Slezsku43931S:1/93, A:0/0, B:0/0
7Lanta JiříMaratonstav Úpice44721S:1/72, A:0/0, B:0/0
8Kadavý JanJablonec n. N.47621S:0/0, A:1/62, B:0/0
9Šůcha VáclavSV Stříbro46541S:0/0, A:1/54, B:0/0
9Mikšovský ZdeněkVčelná45541S:0/0, A:1/54, B:0/0
9Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole46541S:0/0, A:1/54, B:0/0
12März FrantišekSokol Kout43481S:0/0, A:1/48, B:0/0
12Haberland JanSokol Brno42481S:0/0, A:1/48, B:0/0
14Kovařík FrantišekBřeclav46441S:0/0, A:1/44, B:0/0

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec011652S:2/165, A:0/0, B:0/0
2Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice041632S:1/93, A:1/70, B:0/0
3Malá SáraLSK Lomnice n.Popelkou031051S:1/105, A:0/0, B:0/0
3Štiglerová SylvieSSK Vítkovice991051S:1/105, A:0/0, B:0/0
5Stýblová BarboraTJ Lokomotiva Beroun z.s.99931S:1/93, A:0/0, B:0/0
6Havlíčková BarboraSK 4 Dvory ČB00811S:1/81, A:0/0, B:0/0
6Malá GabrielaMaratonstav Úpice05811S:1/81, A:0/0, B:0/0
8Malá KateřinaMaratonstav Úpice04721S:1/72, A:0/0, B:0/0
8Zvolánková LucieSK Aritma Praha02721S:1/72, A:0/0, B:0/0
10Bělohlavová MichaelaHC Knights01701S:0/0, A:1/70, B:0/0
10Beroušková BarboraLK Tatran Chodov00701S:0/0, A:1/70, B:0/0
10Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín00701S:0/0, A:1/70, B:0/0
13Šamanová SimonaTJ Lokomotiva Beroun z.s.00661S:1/66, A:0/0, B:0/0
14De Sousa AlexandraTřebnice99621S:0/0, A:1/62, B:0/0
14Knapová Lenka.99621S:0/0, A:1/62, B:0/0

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vindušková JiřinaJH Team Letohrad983386S:2/138, A:3/180, B:1/20
2Weissová Gabriela-912483S:2/186, A:1/62, B:0/0
3Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí932224S:1/93, A:2/94, B:1/35
4Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka911472S:1/93, A:1/54, B:0/0
5Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice851402S:0/0, A:2/140, B:0/0
6Šlachtová IvanaTOBI sport Frenštát p. R.851051S:1/105, A:0/0, B:0/0
6Preislerová KarolínaENERVIT Team941051S:1/105, A:0/0, B:0/0
6Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911051S:1/105, A:0/0, B:0/0
9Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91931S:1/93, A:0/0, B:0/0
9Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.90931S:1/93, A:0/0, B:0/0
11Trojáčková LenkaFrenštát p. R.85811S:1/81, A:0/0, B:0/0
11Křepelková MartaTJ Jiskra Harrachov91811S:1/81, A:0/0, B:0/0
11Krchová ZuzanaPSK Olymp Praha, z.s.90811S:1/81, A:0/0, B:0/0
14Filipecová EvaPro dřeň na dřeň87721S:1/72, A:0/0, B:0/0
14Vojteková Michaela-97721S:1/72, A:0/0, B:0/0

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice753885S:2/186, A:3/202, B:0/0
2Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují752683S:2/198, A:1/70, B:0/0
3Kolínková HanaAK Perná741552S:1/93, A:1/62, B:0/0
4Milesová IvaPSK Olymp Praha771422S:1/72, A:1/70, B:0/0
5Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov751262S:1/72, A:1/54, B:0/0
6Delingerová MarieFortex SKI Moravský Beroun761051S:1/105, A:0/0, B:0/0
6Fanturová LenkaVSK FTVS781052S:0/0, A:1/70, B:1/35
6Schorná PavlaTJ MARATONSTAV Úpice/MIZUNO TEAM801051S:1/105, A:0/0, B:0/0
9Kocumová ZuzanaFenix Ski Team Jeseník79931S:1/93, A:0/0, B:0/0
9Sýkorová ŠárkaSedmikráska IN LIFE76931S:1/93, A:0/0, B:0/0
11Kollertová EvaMT Kliky83892S:0/0, A:1/62, B:1/27
12Bařtipánová IvanaBonbon Praha74852S:0/0, A:1/54, B:1/31
13Hájková EliškaAC Čimelice82811S:1/81, A:0/0, B:0/0
13Gregorová KamilaPSK Olymp Praha, z.s.81811S:1/81, A:0/0, B:0/0
13Mazáčová Martina, Ing.Příbor77811S:1/81, A:0/0, B:0/0

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Strnádková JanaDolní Kalná713645S:3/258, A:2/106, B:0/0
2Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí642564S:1/93, A:2/132, B:1/31
3Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice642494S:2/174, A:1/48, B:1/27
4Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové722102S:2/210, A:0/0, B:0/0
5Háková MichaelaSokol Valteřice711783S:0/0, A:3/178, B:0/0
6Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují721752S:1/105, A:1/70, B:0/0
7Hauschková DagmarSpartak Police n. M.651143S:0/0, A:2/92, B:1/22
8Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651051S:1/105, A:0/0, B:0/0
8Klimešová JanaUSK Praha701052S:0/0, A:1/70, B:1/35
10Rybářová LudmilaL. A. Ryby72811S:1/81, A:0/0, B:0/0
10Kábrtová JitkaSokol Studnice71811S:1/81, A:0/0, B:0/0
12Brothánková LenkaTC Dvořák ČB73701S:0/0, A:1/70, B:0/0
12Jančaříková LenkaAAC Brno70701S:0/0, A:1/70, B:0/0
12Fronková AnnaMílaři Domažlice72701S:0/0, A:1/70, B:0/0
15Matoušková JitkaLongrun ČB73621S:0/0, A:1/62, B:0/0

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5661011S:4/318, A:6/268, B:1/24
2Paulů BlankaTJ MARATONSTAV Úpice542804S:1/105, A:2/140, B:1/35
3Vlachynská LibušeTurbomošt622063S:1/105, A:1/70, B:1/31
4Mališová Karla, Ing.USK Praha601051S:1/105, A:0/0, B:0/0
5Šokalová LudmilaStaříč56931S:1/93, A:0/0, B:0/0
5Procházková IrenaTJ Háje57931S:1/93, A:0/0, B:0/0
5Vacková HanaSokol Starkoč56931S:1/93, A:0/0, B:0/0
8Kuchařová LibušeMK SEITL Ostrava62811S:1/81, A:0/0, B:0/0
8Friebelová EvaMaratonstav Úpice62811S:1/81, A:0/0, B:0/0
8Nechvílová MiroslavaAC Choceň60812S:0/0, A:1/54, B:1/27
11Procházková Irena, Ing.TJ Háje57721S:1/72, A:0/0, B:0/0
11Šternerová HanaHradec Králové63721S:1/72, A:0/0, B:0/0
13Budinská HanaMoravská Slavia Brno60701S:0/0, A:1/70, B:0/0
14Pštrossová MarieSNB Praha59621S:0/0, A:1/62, B:0/0

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin775219S:2/210, A:4/280, B:1/31
2Flegl VlastimilSpatak Vrchlabí863035S:1/93, A:3/186, B:1/24
3Záruba JanSix Monkeys7730010S:3/150, A:4/134, B:1/16
4Buřil FrantišekVidochov662459S:2/90, A:4/140, B:1/15
5Záveský VojtěchLázně Bělohrad782174S:2/147, A:2/70, B:0/0
6Moravec JiříJM Team Letohrad962156S:2/84, A:3/118, B:1/13
7Dvořák PavelBiatlon Prostějov822093S:1/93, A:2/116, B:0/0
8Vacarda VladimírEleven Run Team592016S:2/96, A:3/94, B:1/11
9Jančík BořekSVARTES Hořice641813S:1/93, A:2/88, B:0/0
10Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com711645S:0/0, A:4/144, B:1/20
11Turek MartinŽAKIS TEAM801494S:1/51, A:2/76, B:1/22
12Hruška JanKasper Swix Team891483S:1/66, A:2/82, B:0/0
13Ježek PřemyslAC Slovan Liberec821402S:1/105, A:0/0, B:1/35
14Rektor AntonínModřany751352S:1/81, A:1/54, B:0/0
15Ulich PetrMT Dobruška681113S:1/60, A:1/34, B:1/17

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice753515S:2/165, A:3/186, B:0/0
2Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují752353S:2/165, A:1/70, B:0/0
3Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové722102S:2/210, A:0/0, B:0/0
4Weissová Gabriela-911863S:2/138, A:1/48, B:0/0
5Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí931664S:1/72, A:2/70, B:1/24
6Vindušková JiřinaJH Team Letohrad981616S:2/60, A:3/92, B:1/9
7Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí641544S:1/60, A:2/74, B:1/20
8Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice561376S:1/21, A:4/110, B:1/6
8Strnádková JanaDolní Kalná711373S:2/99, A:1/38, B:0/0
10Milesová IvaPSK Olymp Praha771272S:1/57, A:1/70, B:0/0
11Paulů BlankaTJ MARATONSTAV Úpice541233S:0/0, A:2/96, B:1/27
12Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice641113S:1/54, A:1/40, B:1/17
13Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka911082S:1/60, A:1/48, B:0/0
14Delingerová MarieFortex SKI Moravský Beroun761051S:1/105, A:0/0, B:0/0
14Klimešová JanaUSK Praha701052S:0/0, A:1/70, B:1/35


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2018Chřibská - Studenec47
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2018Píďův běh Vrchlabí - Strážné78
19.5.2018Běh na Děvín52
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
27.5.2018Běh na Čerchov75
2.6.2018Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd48
9.6.2018Běh na Kohout59

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec
30.6.2018Okolo Výhonu
8.7.2018Lochovice - Plešivec
14.7.2018Běh na Hvězdu
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
22.7.2018Šachty - Štěpánka
28.7.2018Běh na Lysou horu
29.7.2018Běh na Kozubovou
4.8.2018HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS
5.8.2018Běh na Sokolí vrch
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora
18.8.2018Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů
25.8.2018Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
26.8.2018Výprachtice - Buková hora
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů
2.9.2018Sázava - Lázek
8.9.2018Běh k mohyle Hanče a Vrbaty
16.9.2018Slopenská desítka
22.9.2018Jilemnice - Žalý
29.9.20182Hrady
30.9.2018Běh na Hejšovinu
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna
10.11.2018Běh Dlouhými záhony