Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2018 - 33. ročník

Průběžné pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Plášil MatějSokol Senohrady994538S:4/258, A:3/164, B:1/31
2Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň004084S:4/408, A:0/0, B:0/0
3Jílek OndřejTJ Šumperk, z.s.992463S:3/246, A:0/0, B:0/0
3Bříza MatějLIAZ Jablonec012463S:3/246, A:0/0, B:0/0
5Moravec JanJM Team Letohrad022245S:1/48, A:3/156, B:1/20
6Moravec JakubJM Team Letohrad992174S:2/132, A:1/54, B:1/31
7Krupka MilanIndičtí běžci032013S:1/93, A:2/108, B:0/0
8Krupka AdamIndičtí běžci011953S:1/81, A:2/114, B:0/0
9Provazník JosefTJ Spartak Vrchlabí991943S:1/105, A:1/62, B:1/27
10Bulička VojtěchAK Kroměříž101765S:2/105, A:1/32, B:2/39
11Dryák VojtěchCZE011532S:2/153, A:0/0, B:0/0
12Tarana Jan AdamMattoni FreeRun Frýdek- Místek991473S:2/123, A:1/24, B:0/0
13Volák OndřejSKI Police nad Metují001402S:0/0, A:2/140, B:0/0
14Schütz MichaelČSK SKI Jilemnice001362S:1/105, A:0/0, B:1/31
15Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.011262S:1/72, A:1/54, B:0/0
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dvořák PavelBiatlon Prostějov825818S:3/282, A:4/264, B:1/35
2Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí865449S:3/219, A:4/272, B:2/53
3Moravec JiříJM Team Letohrad9645010S:3/183, A:5/210, B:2/57
4Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz803898S:3/174, A:4/188, B:1/27
5Janů JanHvězda Pardubice933344S:3/303, A:0/0, B:1/31
6Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov893145S:3/204, A:2/110, B:0/0
7Lichý TomášTJ TŽ Třinec942954S:3/225, A:1/70, B:0/0
8Pavlišta VítSilvini Madshus Team852874S:3/252, A:0/0, B:1/35
9Berka RadimKozákov822294S:2/132, A:1/70, B:1/27
9Buchtík AlešABND Racing Team822296S:4/165, A:1/48, B:1/16
11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice832233S:2/153, A:1/70, B:0/0
12Chrascina MarekTJ TŽ Třinec971712S:2/171, A:0/0, B:0/0
13Kovář JáchymCZE961532S:2/153, A:0/0, B:0/0
14Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují951512S:1/81, A:1/70, B:0/0
15Berka MartinKozákov851402S:1/105, A:0/0, B:1/35
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Záruba JanSix Monkeys7763320S:7/324, A:9/214, B:4/95
2Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin775299S:2/210, A:6/284, B:1/35
3Žák JiříMK Seitl Ostrava7148911S:2/177, A:5/206, B:4/106
4Záveský VojtěchLázně Bělohrad783565S:3/258, A:2/98, B:0/0
5Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7135011S:5/210, A:4/106, B:2/34
6Kovář RomanTJ Liga 100 Olomouc773485S:3/267, A:1/54, B:1/27
7Pešta MartinBakako Nová Paka782538S:3/138, A:4/100, B:1/15
8Malý JanELEVEN RUN TEAM732523S:3/252, A:0/0, B:0/0
9Blaha TomášAC Asics Kroměžíž762453S:2/210, A:0/0, B:1/35
10Oberländer JanTJ Sokol Senohraby752336S:3/159, A:2/58, B:1/16
11Horák OndřejFortex Moravský Beroun752253S:1/93, A:2/132, B:0/0
12Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady721994S:2/123, A:2/76, B:0/0
13Rektor AntonínModřany751552S:1/93, A:1/62, B:0/0
14Malátek AntonínPardubice771423S:1/66, A:1/54, B:1/22
15Hak TomášVítězná781363S:1/60, A:2/76, B:0/0
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jančík BořekSVARTES Hořice6477010S:4/420, A:4/280, B:2/70
2Buřil FrantišekVidochov6670314S:5/375, A:7/270, B:2/58
3Vacarda VladimírEleven Run Team594887S:3/267, A:3/194, B:1/27
4Vanta JosefTriclub Dobruška6248613S:7/300, A:4/140, B:2/46
5Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com644628S:2/177, A:4/228, B:2/57
6Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice664608S:4/312, A:3/126, B:1/22
7Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice602886S:3/189, A:1/48, B:2/51
8Mazač JaroslavWikov Hronov682816S:2/111, A:3/146, B:1/24
9Belobrad IvanPasivity Žamberk662637S:4/192, A:1/30, B:2/41
10Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s602603S:2/198, A:1/62, B:0/0
11Ulich PetrMT Dobruška682214S:1/93, A:1/62, B:2/66
12Bednář PavelŠNECI na MAX681844S:2/126, A:1/40, B:1/18
13Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí671774S:1/51, A:3/126, B:0/0
14Tichý PavelAC Náchod631564S:2/78, A:2/78, B:0/0
15Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou631554S:3/141, A:1/14, B:0/0
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gombita JosefMost5873918S:7/369, A:6/252, B:5/118
2Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5873423S:8/360, A:10/252, B:5/122
3Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5355814S:5/294, A:7/222, B:2/42
4Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou554706S:3/303, A:2/132, B:1/35
5Smrčka MilošBK Říčany544556S:2/210, A:3/210, B:1/35
6Šolc VítězslavBKL Machov5745310S:3/186, A:4/194, B:3/73
7Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí533996S:2/174, A:3/194, B:1/31
8Walek BronislavHrádek ve Slezsku573314S:3/291, A:1/40, B:0/0
9Kobliha MilanLRS Vyškov573208S:3/162, A:3/122, B:2/36
10Flegl VlastimilBrtev532505S:2/138, A:2/92, B:1/20
11Nečas JosefÚpice582324S:2/165, A:1/48, B:1/19
11Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn582326S:2/117, A:2/76, B:2/39
13Kolínek FrantišekAK Perná561752S:1/105, A:1/70, B:0/0
14Šatra AloisTatran Velké Hydčice581472S:1/93, A:1/54, B:0/0
15Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav511334S:1/48, A:2/70, B:1/15
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4886523S:8/432, A:10/292, B:5/141
2Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4875016S:6/378, A:6/252, B:4/120
3Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4868114S:4/336, A:6/236, B:4/109
4Les JosefTJ Maratonstav Úpice474258S:3/219, A:3/162, B:2/44
5Groh StanislavAC Vrchlabí462555S:2/123, A:3/132, B:0/0
6Kaleta KarelHrádek ve Slezsku432143S:2/174, A:1/40, B:0/0
7Vodička JanMK Radslavice451785S:1/66, A:1/48, B:3/64
8Tučný JanMK Pardubice471474S:1/60, A:2/70, B:1/17
9Nový BřetislavSABZO Praha471202S:1/72, A:1/48, B:0/0
10Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná481173S:0/0, A:2/98, B:1/19
11Šůcha VáclavSV Stříbro46882S:0/0, A:2/88, B:0/0
12Miles JiříPraha42762S:1/60, A:0/0, B:1/16
13Lanta JiříMaratonstav Úpice44721S:1/72, A:0/0, B:0/0
14Čepelka OldřichLoudové48662S:0/0, A:1/48, B:1/18
15Kadavý JanJablonec n. N.47621S:0/0, A:1/62, B:0/0
Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marszalková TerezaTJ TŽ Třinec013164S:3/246, A:1/70, B:0/0
2Štiglerová SylvieSSK Vítkovice, z.s.993033S:3/303, A:0/0, B:0/0
3Malá SáraLSK Lomnice n. Popelkou032763S:3/276, A:0/0, B:0/0
4Kubasová LeonaMARATONSTAV Úpice041993S:1/93, A:2/106, B:0/0
5Stýblová BáraCZE991862S:2/186, A:0/0, B:0/0
6Šilarová MichaelaActivity Lanškroun021773S:1/72, A:1/70, B:1/35
7Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín001752S:1/105, A:1/70, B:0/0
8Zvolánková LucieCZE021532S:2/153, A:0/0, B:0/0
9Pekařová JanaTJ Turnov021402S:1/105, A:0/0, B:1/35
10Ševčíková AnežkaTJ Klášterec nad Ohří, z.s.011051S:1/105, A:0/0, B:0/0
11Jislová SáraHealthy life s.r.o.99931S:1/93, A:0/0, B:0/0
11Tůmová KateřinaČKS SKI Jilemnice01931S:1/93, A:0/0, B:0/0
13Malá GabrielaMaratonstav Úpice05811S:1/81, A:0/0, B:0/0
13Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice00811S:1/81, A:0/0, B:0/0
13Jandová TerezaSKP Kornspitz Jablonec n.Nis.01811S:1/81, A:0/0, B:0/0
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná915069S:3/258, A:4/202, B:2/46
2Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9846810S:3/210, A:5/214, B:2/44
3Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice854247S:2/135, A:4/258, B:1/31
4Weissová Gabriela-914156S:4/318, A:1/62, B:1/35
5Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s913845S:3/279, A:1/70, B:1/35
6Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí932585S:1/93, A:3/130, B:1/35
7Maršánová LucieCZE901982S:2/198, A:0/0, B:0/0
8Baginská MarkétaSSK Vítkovice, z.s.971622S:2/162, A:0/0, B:0/0
9Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka911472S:1/93, A:1/54, B:0/0
10Dvořáková KristýnaUniverzitní sportovní klub Praha961051S:1/105, A:0/0, B:0/0
10Blažková LenkaSrní881051S:1/105, A:0/0, B:0/0
10Lane MegSKI Jilemnice951051S:1/105, A:0/0, B:0/0
10Šlachtová IvanaTOBI sport Frenštát p. R.851051S:1/105, A:0/0, B:0/0
10Preislerová KarolínaENERVIT Team941051S:1/105, A:0/0, B:0/0
15Schützová SandraČKS SKI Jilemnice91931S:1/93, A:0/0, B:0/0
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7562711S:3/267, A:5/282, B:3/78
2Milesová IvaPSK Olymp Praha7757510S:4/309, A:3/180, B:3/86
3Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují755047S:5/399, A:1/70, B:1/35
4Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.803153S:3/315, A:0/0, B:0/0
5Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov751573S:1/72, A:1/54, B:1/31
6Kolínková HanaAK Perná741552S:1/93, A:1/62, B:0/0
7Kollertová EvaJK Nové město nad Metují831454S:0/0, A:2/98, B:2/47
8Bařtipánová IvanaBonbon741193S:0/0, A:2/88, B:1/31
9Nováková BarboraSokol Kunvald831162S:1/81, A:0/0, B:1/35
10Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771133S:1/60, A:0/0, B:2/53
11Šibravová LenkaKerteam821102S:1/66, A:1/44, B:0/0
12Matrasová KateřinaSalming Running Česko831051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Fanturová LenkaVSK FTVS781052S:0/0, A:1/70, B:1/35
12Dominiková JanaMK Seitl Ostrava781051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Delingerová MarieFortex SKI Moravský Beroun761051S:1/105, A:0/0, B:0/0
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Strnádková JanaDolní Kalná7164213S:7/381, A:4/206, B:2/55
2Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové725957S:4/420, A:2/140, B:1/35
3Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6459311S:3/258, A:5/242, B:3/93
4Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice643918S:2/174, A:4/166, B:2/51
5Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují722994S:2/198, A:1/70, B:1/31
6Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí652374S:1/105, A:1/62, B:2/70
7Háková MichaelaSokol Valteřice711783S:0/0, A:3/178, B:0/0
8Jančaříková LenkaAAC Brno701752S:1/105, A:1/70, B:0/0
9Kábrtová JitkaSokol Studnice711292S:1/81, A:1/48, B:0/0
10Likusová DagmarBojov701142S:2/114, A:0/0, B:0/0
10Hauschková DagmarSpartak Police n. M.651143S:0/0, A:2/92, B:1/22
12Hampejsová MartinaŠNECInaMAX721082S:1/81, A:0/0, B:1/27
12Nádherová HanaHradec Králové681082S:1/72, A:1/36, B:0/0
14Trnková ŠtěpánkaSabzo Praha731062S:1/72, A:1/34, B:0/0
15Klimešová JanaUSK Praha701052S:0/0, A:1/70, B:1/35
Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5667618S:5/327, A:10/276, B:3/73
2Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice545257S:3/315, A:2/140, B:2/70
3Dvořáková EvaProstějov554817S:3/291, A:2/132, B:2/58
4Vlachynská LibušeTURBOMOŠT622684S:1/105, A:2/132, B:1/31
5Šokalová LudmilaStaříč562563S:2/186, A:1/70, B:0/0
6Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice622474S:2/162, A:1/54, B:1/31
7Budinská HanaAC Mor. Slavia Brno602323S:2/162, A:1/70, B:0/0
8Procházková IrenaTJ Háje571652S:2/165, A:0/0, B:0/0
9Grohová JaroslavaVrchlabí511632S:1/93, A:1/70, B:0/0
10Nechvílová MiroslavaAC Choceň601534S:0/0, A:2/102, B:2/51
11Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc521402S:1/105, A:0/0, B:1/35
12Šternerová HanaHradec Králové631162S:1/72, A:1/44, B:0/0
13Mališová Karla, Ing.USK Praha601051S:1/105, A:0/0, B:0/0
14Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63932S:0/0, A:1/62, B:1/31
14Vacková HanaSokol Starkoč56931S:1/93, A:0/0, B:0/0
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin775219S:2/210, A:4/280, B:1/31
1Dvořák PavelBiatlon Prostějov825218S:3/246, A:4/240, B:1/35
3Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí864909S:3/198, A:4/248, B:2/44
4Jančík BořekSVARTES Hořice6440210S:4/207, A:4/162, B:2/33
5Záruba JanSix Monkeys7737819S:4/186, A:4/134, B:4/58
6Janů JanHvězda Pardubice933344S:3/303, A:0/0, B:1/31
7Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz803158S:3/153, A:4/140, B:1/22
8Buřil FrantišekVidochov6631013S:4/147, A:4/140, B:2/23
9Lichý TomášTJ TŽ Třinec942954S:3/225, A:1/70, B:0/0
10Pavlišta VítSilvini Madshus Team852874S:3/252, A:0/0, B:1/35
11Moravec JiříJM Team Letohrad9627810S:3/90, A:4/148, B:2/40
12Žák JiříMK Seitl Ostrava7126311S:2/48, A:4/144, B:4/71
13Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov892505S:3/168, A:2/82, B:0/0
14Záveský VojtěchLázně Bělohrad782415S:3/171, A:2/70, B:0/0
15Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice832233S:2/153, A:1/70, B:0/0
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové725877S:4/420, A:2/132, B:1/35
2Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7553611S:3/222, A:4/256, B:3/58
3Milesová IvaPSK Olymp Praha7743510S:4/222, A:3/144, B:3/69
4Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují754157S:4/318, A:1/70, B:1/27
5Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s913635S:3/258, A:1/70, B:1/35
6Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6434411S:3/144, A:4/148, B:3/52
7Weissová Gabriela-913306S:4/255, A:1/48, B:1/27
8Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice853097S:2/99, A:4/186, B:1/24
9Strnádková JanaDolní Kalná7129211S:4/198, A:3/72, B:2/22
10Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná912889S:3/159, A:4/108, B:2/21
11Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.802673S:3/267, A:0/0, B:0/0
12Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice542466S:2/105, A:2/96, B:2/45
13Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí652024S:1/93, A:1/54, B:2/55
14Maršánová LucieCZE901862S:2/186, A:0/0, B:0/0
15Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí931805S:1/72, A:3/84, B:1/24


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2018Chřibská - Studenec47
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2018Píďův běh Vrchlabí - Strážné78
19.5.2018Běh na Děvín52
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
27.5.2018Běh na Čerchov75
2.6.2018Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd48
9.6.2018Běh na Kohout59
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
30.6.2018Okolo Výhonu80
1.7.2018ME v běhu do vrchu 2018, Skopje, Makedonie240
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
14.7.2018Běh na Hvězdu157
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2018Šachty - Štěpánka86
28.7.2018Běh na Lysou horu87
29.7.2018Běh na Kozubovou256
4.8.2018HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS117
5.8.2018Běh na Sokolí vrch77
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
18.8.2018Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů
25.8.2018Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
26.8.2018Výprachtice - Buková hora
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů
2.9.2018Sázava - Lázek
8.9.2018Běh k mohyle Hanče a Vrbaty
16.9.2018Slopenská desítka
22.9.2018Jilemnice - Žalý
29.9.20182Hrady
30.9.2018Běh na Hejšovinu
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna
10.11.2018Běh Dlouhými záhony

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník