Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)

23.8.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)
  • datum konání: 23.8.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

ve 14 hodin na náměstí v Rokytnici nad Jizerou
(juniorky startují od fotbalového hřiště v Horní Rokytnici)

Přihlášky

do 13:30 hodin ve sportovní hale TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Startovné

50 Kč

Popis tratě

9 km, převýšení 800 m, asfalt a terén (juniorky 4,2 km terén)

Ceny pro vítěze

finanční a věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Šír, Spartak Rokytnice nad Jzerou, 512 44 Rokytnice n. Jizerou, tel. 481 544 527
Kynčl Stanislav – 514 01 Jilemnice, tel. 481 545 604, 723 50 25 46
Plucha Libor – Horní 465, 512 45 Rokytnice n. J., tel. 605 517 676, tel./fax 481 523 51

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

elpluch@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2200

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4817
Paulů Blanka5415
Šír Václav7814
Zátopek Jiří6013
Javůrek Jiří4812
Kubrová Dagmar6311
Zoubek Zdeněk6911
Šimůnek Jan4911
Kynčl Stanislav6411
Kubr Václav5511
Jirásková Eva6410
Gombita Josef5810
Kadavý Jan4710
Berka Radim8210
Hartych Stanislav6510
Tučný Jan4710
Hák Michal7510
Trejbal Karel5110
Šír Václav6610
Machačka Martin7510
Groh Stanislav4610
Tichý Pavel6310
Biemann Götz439
Vraštilová Miloslava569
Palas Jaroslav539
Pechek František539
Vacarda Vladimír599
Berka Martin859
Kašpar Josef388
Kynčlová Dagmar728
Kolínek František568
Vodička Jan458
Wolf David728
Žák Jiří718
Keprtová Miloslava488
Šrůtek Stanislav588
Grohová Jaroslava518
Nečas Josef588
Pirk Jan488
Pirk Tomáš737
Šimůnek Jan827
Tomíček Josef597
Ulich Petr687
Stránský Aleš607
Vejnar Josef577
Novotný Jiří717
Krupička Miroslav537
Šírová Šárka737
Vaněk Petr617
Brunclík Ivo587

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,5 km, 610 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1107Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:43:32105
2MJ375Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:44:4293
3MJ7163Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:46:1281
4MJ1786Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:47:5872
5MJ20112Prokůpek ŠtěpánČKS SKI Jilemnice8900:48:3266
6MJ29113Kubina MatějAC Syner Turnov9200:50:5960
7MJ3388Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:51:3757
8MJ38114Hebelka JakubČKS SKI Jilemnice9300:52:1154
9MJ4183Mundok MarianTEPO Kladno9100:53:2151
10MJ51126Votava MichalVrchlabí9000:55:3948
11MJ52101Pechek TomášVlasenice9100:56:0045
12MJ58122Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:59:0242
Juniorky 19 let a mladší (trať 4 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1116Schützová SandraAC Syner Turnov9100:31:20105
2ŽJ2117Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:31:3393
3ŽJ3140Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:4481
4ŽJ4147Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:33:3672
5ŽJ5115Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:33:5066
6ŽJ692Janatová AndreaČKS SKI Jilemnice9400:34:1060
7ŽJ7159Stodůlková DenisaFENIX Ski Team Jeseník9100:35:1957
8ŽJ887Vévodová MartinaAK Perná9000:35:5054
9ŽJ9162Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:35:5951
10ŽJ10161Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:36:0048
11ŽJ11149Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:37:3145
12ŽJ12160Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:43:0242
Muži A 20-39 let (trať 9,7 km, 796 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Havlíček JanASK Slavia Praha7900:45:28105
2MA214Voják JiříMílaři Domažlice8800:46:3793
3MA324Losman PetrKER Team7900:47:0581
4MA413Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:47:5672
5MA539Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:48:1766
6MA64Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:49:0060
7MA723Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:50:0457
8MA89Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:50:5254
9MA921Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:50:5851
10MA1019Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:51:2448
11MA1144Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:52:0545
12MA122Hájek DanielSKP České Budějovice8800:52:1142
13MA1334Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:52:3039
14MA1435Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:3736
15MA157Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:53:1133
16MA1643Šír DanielSpartak Rokytnice7900:53:4430
17MA1725Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:54:2827
18MA185Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:54:3924
19MA1938Mihulka JindřichLogitron7000:56:0721
20MA2037Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:56:4018
21MA213Friček MartinSOU energet Plzeň7900:57:2615
22MA2227Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:58:0112
23MA2317Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:58:359
24MA2430Novotný JiříKateřinky7100:58:446
25MA2526Erlebach DavidKunčice7100:59:253
26MA2636Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:303
27MA2741Suchánek LukášKHB Radegast7901:01:333
28MA2822Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:02:003
29MA2920Nedvídek AlešSE4-TEAM Turnov8001:03:283
30MA3028Hák MichalSokol Studenec7501:03:513
31MA3111Ďurkecht LubošFK plácek Spořilov7001:04:373
32MA3229Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:05:003
33MA3333Lhota AlešMiletín.net7801:05:083
34MA3431Schejbal PetrLiberec7101:06:443
35MA3518Janáček JanPraha 48301:08:233
36MA361Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice7501:08:373
37MA3742Šír VáclavSpartak Rokytnice7801:09:503
38MA3840Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6901:10:053
39MA3916Vrána PetrRokytnice nad Jizerou8301:11:153
40MA4012Zelenka JakubFK plácek Spořilov7001:11:543
41MA4115Kotrba ŠtěpánKutná Hora7601:11:573
42MA426Butzke SwenBlau Weiss Stücken7701:14:52-
43MA4332Strnad KarelBAC BAKA Nová Paka7901:17:063
44MA4410Salvet MartinRaketa Praha7501:30:043
Muži B 40-49 let (trať 8,5 km, 610 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2156Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:13105
2MB4148Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:5293
3MB574Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:45:3481
4MB10110Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:3572
5MB1477Holický MilanPardubice6500:47:2866
6MB2194Jančík BořekSVARTES Hořice6400:49:0760
7MB24141Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:49:5957
8MB2664Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:2354
9MB2784Mrva PavelPopovice6000:50:3651
10MB3176Kaván LubomírChřibská6100:51:2348
11MB32124Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:51:3245
12MB39104Zoubek JiříSCWS Lučany6500:52:3642
13MB42136Šubrt JanHorní Sytová6800:53:5339
14MB4563Hartych StanislavSpartak Rokytnice n. J.6500:54:2936
15MB47133Luberda PetrDvtech.cz České Budějovice6500:54:4833
16MB4869Seeman TomášMedicína Praha6800:55:1230
17MB49157Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:55:2927
18MB59134Čapek MilanSyřenov6500:59:4024
19MB6465Borucki ArturNKB Piast Wroclaw6401:02:20-
20MB6990Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:04:1121
Muži C 50-59 let (trať 8,5 km, 610 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1191Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:47:06105
2MC12105Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:0993
3MC19143Gombita JosefMost5800:48:2581
4MC2297Jahoda RostislavDBS Maraton 83 Jablonec5800:49:3272
5MC2599Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:1566
6MC2862Krupka MilanTJ Rumburk5600:50:4960
7MC3471Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:3957
8MC3568Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:51:4454
9MC37137Blažek JosefTJ Alšovice5800:52:0051
10MC4395Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:5948
11MC5073Hájek FrantišekFGT Stolany4900:55:3745
12MC5596Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:57:3842
13MC6398Jelínek KarelRadlík5101:02:0139
14MC67129Pradzyňski DariuszKB Reebok Warszawa5401:03:21-
15MC68118Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:03:3836
16MC74151Rock JanAC Obora Hvězda5401:05:3733
17MC7866Rödel GerhardVFL Dresden-Bühlau5301:06:51-
18MC8167Bräuer FriewaldVFL Dresden-Bühlau5301:10:14-
19MC83150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:13:1330
Muži D 60-69 let (trať 8,5 km, 610 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1572Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:47:37105
2MD23111Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:5393
3MD30100Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:0581
4MD4493Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:54:2072
5MD54164Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:57:3566
6MD57106Vodička JanMK Radslavice4500:59:0160
7MD6070Černý FrantišekNové Město na Moravě4101:00:2857
8MD61109Pirk JanLékařský TRI klub Praha4801:00:3554
9MD86146Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:14:5951
10MD91119Jelínek MatějHvězda Pardubice4201:27:0348
-MD-154Biemann GötzSKI Harrachov43DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 8,5 km, 610 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME70135Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:12105
2ME75131Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:05:5993
Ženy A 20-34 let (trať 8,5 km, 610 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6108Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:39105
2ZA8125Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:46:2393
3ZA961Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:46:2881
4ZA13158Fenclová MartaAC Pardubice7600:47:2372
5ZA1682Havlová PavlaFEL Praha8200:47:5166
6ZA3679Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:51:5660
7ZA53103Doležalová VendulaOK 99 Hradec Králové8700:57:1257
8ZA5681Pokorná OlgaPraha8100:58:2454
9ZA65142Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:02:4051
10ZA7380Mannová MartaDvůr Králové nad Labem8501:05:0748
11ZA76155Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:0245
12ZA85102Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:13:4542
Ženy B 35-44 let (trať 8,5 km, 610 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB18121Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:48:03105
2ZB72152Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:04:2793
3ZB7789Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice7301:06:1081
Ženy C 45-54 let (trať 8,5 km, 610 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC40132Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:53:04105
2ŽC46138Mališová KarlaUSK Praha6000:54:4093
3ŽC6285Halešová DanaSK Vltava Český Krumlov5701:01:3781
4ŽC71139Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:04:2272
5ŽC7978Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:07:3166
6ŽC82128Bieszynska AnnaLomianki6001:12:28-
7ŽC84130Kolodziejczak MalgorzataGymnasion Warszawa5501:13:27-
8ŽC87153Hahn ClaudiaSC Kottmar6301:16:20-
9ŽC88144Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:3260
10ŽC89127Procházková IrenaTJ Háje5701:19:0157
Ženy D 55 let a starší (trať 8,5 km, 610 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD66123Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:02:43105
2ZD80145Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:4993
3ZD90120Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:27:0081
Trať 4 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1116Schützová SandraAC Syner Turnov9100:31:20105
2ŽJ2117Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:31:3393
3ŽJ3140Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:4481
4ŽJ4147Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:33:3672
5ŽJ5115Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:33:5066
6ŽJ692Janatová AndreaČKS SKI Jilemnice9400:34:1060
7ŽJ7159Stodůlková DenisaFENIX Ski Team Jeseník9100:35:1957
8ŽJ887Vévodová MartinaAK Perná9000:35:5054
9ŽJ9162Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:35:5951
10ŽJ10161Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:36:0048
11ŽJ11149Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:37:3145
12ŽJ12160Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:43:0242
Trať 8,5 km, 610 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1107Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:43:32105
1MB2156Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:13105
2MJ375Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:44:4293
2MB4148Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:5293
3MB574Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:45:3481
1ZA6108Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:39105
3MJ7163Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:46:1281
2ZA8125Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:46:2393
3ZA961Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:46:2881
4MB10110Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:3572
1MC1191Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:47:06105
2MC12105Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:0993
4ZA13158Fenclová MartaAC Pardubice7600:47:2372
5MB1477Holický MilanPardubice6500:47:2866
1MD1572Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:47:37105
5ZA1682Havlová PavlaFEL Praha8200:47:5166
4MJ1786Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:47:5872
1ZB18121Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:48:03105
3MC19143Gombita JosefMost5800:48:2581
5MJ20112Prokůpek ŠtěpánČKS SKI Jilemnice8900:48:3266
6MB2194Jančík BořekSVARTES Hořice6400:49:0760
4MC2297Jahoda RostislavDBS Maraton 83 Jablonec5800:49:3272
2MD23111Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:5393
7MB24141Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:49:5957
5MC2599Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:1566
8MB2664Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:2354
9MB2784Mrva PavelPopovice6000:50:3651
6MC2862Krupka MilanTJ Rumburk5600:50:4960
6MJ29113Kubina MatějAC Syner Turnov9200:50:5960
3MD30100Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:0581
10MB3176Kaván LubomírChřibská6100:51:2348
11MB32124Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:51:3245
7MJ3388Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:51:3757
7MC3471Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:3957
8MC3568Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:51:4454
6ZA3679Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:51:5660
9MC37137Blažek JosefTJ Alšovice5800:52:0051
8MJ38114Hebelka JakubČKS SKI Jilemnice9300:52:1154
12MB39104Zoubek JiříSCWS Lučany6500:52:3642
1ŽC40132Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:53:04105
9MJ4183Mundok MarianTEPO Kladno9100:53:2151
13MB42136Šubrt JanHorní Sytová6800:53:5339
10MC4395Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:5948
4MD4493Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:54:2072
14MB4563Hartych StanislavSpartak Rokytnice n. J.6500:54:2936
2ŽC46138Mališová KarlaUSK Praha6000:54:4093
15MB47133Luberda PetrDvtech.cz České Budějovice6500:54:4833
16MB4869Seeman TomášMedicína Praha6800:55:1230
17MB49157Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:55:2927
11MC5073Hájek FrantišekFGT Stolany4900:55:3745
10MJ51126Votava MichalVrchlabí9000:55:3948
11MJ52101Pechek TomášVlasenice9100:56:0045
7ZA53103Doležalová VendulaOK 99 Hradec Králové8700:57:1257
5MD54164Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:57:3566
12MC5596Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:57:3842
8ZA5681Pokorná OlgaPraha8100:58:2454
6MD57106Vodička JanMK Radslavice4500:59:0160
12MJ58122Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:59:0242
18MB59134Čapek MilanSyřenov6500:59:4024
7MD6070Černý FrantišekNové Město na Moravě4101:00:2857
8MD61109Pirk JanLékařský TRI klub Praha4801:00:3554
3ŽC6285Halešová DanaSK Vltava Český Krumlov5701:01:3781
13MC6398Jelínek KarelRadlík5101:02:0139
19MB6465Borucki ArturNKB Piast Wroclaw6401:02:20-
9ZA65142Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:02:4051
1ZD66123Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:02:43105
14MC67129Pradzyňski DariuszKB Reebok Warszawa5401:03:21-
15MC68118Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:03:3836
20MB6990Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:04:1121
1ME70135Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:12105
4ŽC71139Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:04:2272
2ZB72152Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:04:2793
10ZA7380Mannová MartaDvůr Králové nad Labem8501:05:0748
16MC74151Rock JanAC Obora Hvězda5401:05:3733
2ME75131Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:05:5993
11ZA76155Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:0245
3ZB7789Šírová ŠárkaSKMŠ Rokytnice7301:06:1081
17MC7866Rödel GerhardVFL Dresden-Bühlau5301:06:51-
5ŽC7978Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:07:3166
2ZD80145Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:4993
18MC8167Bräuer FriewaldVFL Dresden-Bühlau5301:10:14-
6ŽC82128Bieszynska AnnaLomianki6001:12:28-
19MC83150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:13:1330
7ŽC84130Kolodziejczak MalgorzataGymnasion Warszawa5501:13:27-
12ZA85102Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:13:4542
9MD86146Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:14:5951
8ŽC87153Hahn ClaudiaSC Kottmar6301:16:20-
9ŽC88144Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:3260
10ŽC89127Procházková IrenaTJ Háje5701:19:0157
3ZD90120Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:27:0081
10MD91119Jelínek MatějHvězda Pardubice4201:27:0348
Trať 9,7 km, 796 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Havlíček JanASK Slavia Praha7900:45:28105
2MA214Voják JiříMílaři Domažlice8800:46:3793
3MA324Losman PetrKER Team7900:47:0581
4MA413Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:47:5672
5MA539Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:48:1766
6MA64Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:49:0060
7MA723Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:50:0457
8MA89Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:50:5254
9MA921Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:50:5851
10MA1019Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:51:2448
11MA1144Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:52:0545
12MA122Hájek DanielSKP České Budějovice8800:52:1142
13MA1334Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:52:3039
14MA1435Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:3736
15MA157Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:53:1133
16MA1643Šír DanielSpartak Rokytnice7900:53:4430
17MA1725Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:54:2827
18MA185Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:54:3924
19MA1938Mihulka JindřichLogitron7000:56:0721
20MA2037Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:56:4018
21MA213Friček MartinSOU energet Plzeň7900:57:2615
22MA2227Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:58:0112
23MA2317Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:58:359
24MA2430Novotný JiříKateřinky7100:58:446
25MA2526Erlebach DavidKunčice7100:59:253
26MA2636Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:303
27MA2741Suchánek LukášKHB Radegast7901:01:333
28MA2822Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:02:003
29MA2920Nedvídek AlešSE4-TEAM Turnov8001:03:283
30MA3028Hák MichalSokol Studenec7501:03:513
31MA3111Ďurkecht LubošFK plácek Spořilov7001:04:373
32MA3229Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:05:003
33MA3333Lhota AlešMiletín.net7801:05:083
34MA3431Schejbal PetrLiberec7101:06:443
35MA3518Janáček JanPraha 48301:08:233
36MA361Machačka MartinTJ Spartak Rokytnice7501:08:373
37MA3742Šír VáclavSpartak Rokytnice7801:09:503
38MA3840Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6901:10:053
39MA3916Vrána PetrRokytnice nad Jizerou8301:11:153
40MA4012Zelenka JakubFK plácek Spořilov7001:11:543
41MA4115Kotrba ŠtěpánKutná Hora7601:11:573
42MA426Butzke SwenBlau Weiss Stücken7701:14:52-
43MA4332Strnad KarelBAC BAKA Nová Paka7901:17:063
44MA4410Salvet MartinRaketa Praha7501:30:043

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Nová trasa lepší než loni. Už by to tak mohlo do budoucnosti zůstat. Klika s počasím, v nedělním dešti bych po doběhu hned utíkal dolů a nečekal na vyhlášení, ani tombolu. Děkuji Standovi i Vaškovi a ostatním za pořadatelskou obětavost. Mám je i Krkonoše rád. A ty výhledy na Čechy, nádhera.
Skvěle zorganizovaný závod s pěknou trasou, jen ty seběhy, ty seběhy :-( Díky pořadatelům!
Jej, vždyť já to málem zapomněla napsat!!! K volbě letošní trasy se připojuji - běžela jsem poslední tři ročníky, pokaždý jiná trať, ale tahle naprosto nejlepší:-)). Počasí nakonec bylo supr (ještěže nebylo jako pak v neděli!), a ta polívka nahoře!!! Konečně něco jiného než párky a klobásy, a navíc tak dobrá :-)) Velká pochvala. E.
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód