hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2005 - 20. ročník

Celkové pořadí poháru

Juniorky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8974017S:7/393, A:5/236, B:5/111
2Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8772814S:5/327, A:4/264, B:5/137
3Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová913558S:3/195, A:1/62, B:4/98
4Johanidesová LeaCZE893264S:3/291, A:0/0, B:1/35
5Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB863224S:3/291, A:0/0, B:1/31
6Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník872823S:3/282, A:0/0, B:0/0
7Macáková AndreaBiatlon Karviná861803S:1/72, A:2/108, B:0/0
8Blažková LenkaSokol Skuhrov881742S:2/174, A:0/0, B:0/0
9Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem901673S:0/0, A:2/140, B:1/27
10Rozkydalová KateřinaX-AIR Ostrava911663S:1/48, A:2/118, B:0/0
11Sontáková LenkaAtletika Albrechtice911634S:2/117, A:0/0, B:2/46
12Schauerová LenkaAtletika Polička881283S:0/0, A:1/70, B:2/58
13Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě871242S:1/93, A:0/0, B:1/31
14Domčíková TerezaSKOB Ostrava891202S:1/66, A:1/54, B:0/0
14Syrová HanaAtletika Albrechtice891203S:1/54, A:0/0, B:2/66

Ženy A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Milesová IvaCZE7780914S:5/399, A:5/274, B:4/136
2Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8071924S:7/321, A:9/258, B:8/140
3Čermáková MartinaCZE8064912S:5/300, A:4/256, B:3/93
4Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8063326S:7/267, A:9/236, B:10/130
5Kynčlová DagmarTJ Jilemnice724689S:3/210, A:3/172, B:3/86
6Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice804678S:7/405, A:1/62, B:0/0
7Pichrtová AnnaCZE733854S:3/315, A:1/70, B:0/0
8Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov803567S:5/267, A:1/62, B:1/27
9Smutná KateřinaHSV SAAFELDEN-FENIX Jeseník833494S:3/279, A:1/70, B:0/0
10Pechková JanaMaratonstav Úpice853418S:3/189, A:2/84, B:3/68
11Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava793055S:2/138, A:2/132, B:1/35
12Havlová PavlaCZE822563S:2/186, A:1/70, B:0/0
13Vlčovská MartaAC Pardubice762433S:3/243, A:0/0, B:0/0
14Popovová MartinaSNB Praha742056S:2/105, A:1/40, B:3/60
15Randáková HelenaOB Vrchlabí741923S:2/165, A:0/0, B:1/27

Ženy B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6480334S:9/375, A:11/278, B:14/150
2Jorová LudmilaLK Lanškroun6273415S:6/414, A:3/186, B:6/134
3Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6372211S:5/411, A:3/210, B:3/101
4Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7065511S:4/339, A:3/184, B:4/132
5Šádková IrenaAC Pardubice694555S:3/315, A:2/140, B:0/0
6Přívětivá SvatavaKHB Radegast643248S:2/102, A:3/158, B:3/64
7Klimešová AlenaBukovice632585S:2/132, A:2/102, B:1/24
8Mališová KarlaUSK Praha602333S:2/198, A:0/0, B:1/35
9Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek562163S:2/162, A:1/54, B:0/0
10Klampflová EvaVrchlabí642103S:1/105, A:1/70, B:1/35
11Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice691574S:0/0, A:2/102, B:2/55
12Hanáková MiroslavaACP Olymp Brno661512S:1/81, A:1/70, B:0/0
13Lednická ZdenkaAK Zlín561362S:1/66, A:1/70, B:0/0
14Melichová MiloslavaSvatobor561194S:1/51, A:0/0, B:3/68
14Vergeinerová EvaOsečná621193S:1/72, A:0/0, B:2/47

Ženy C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5485218S:6/426, A:6/284, B:6/142
2Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5166010S:3/303, A:4/256, B:3/101
3Keprtová MiloslavaČeská Třebová484917S:4/348, A:2/116, B:1/27
4Novotná EvaLetohrad484347S:2/186, A:3/186, B:2/62
5Leszkowová IvanaMK Hlinsko532556S:1/72, A:2/106, B:3/77
6Janečková AnežkaAK Zlín472364S:2/174, A:0/0, B:2/62
7Skálová LenkaMK Seitl Ostrava541182S:0/0, A:2/118, B:0/0
8Kociánová MarieKřenovice46701S:0/0, A:1/70, B:0/0
9Hrozová MilenaLRS - ČD Vyškov54592S:0/0, A:0/0, B:2/59
10Sochorcová RůženaAVC Praha41582S:0/0, A:0/0, B:2/58
11Svobodová DanaPříbram52351S:0/0, A:0/0, B:1/35
11Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová53351S:0/0, A:0/0, B:1/35
13Požgayová JanaAVC Praha55271S:0/0, A:0/0, B:1/27
14Winterová AlenaTJ Rumburk49241S:0/0, A:0/0, B:1/24
15Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice45221S:0/0, A:0/0, B:1/22

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zapalač MartinX-AIR Ostrava8679918S:8/384, A:5/274, B:5/141
2Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8676821S:9/366, A:6/268, B:6/134
3Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8672012S:6/390, A:4/264, B:2/66
4Hamr JanCZE865637S:5/423, A:2/140, B:0/0
5Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník885299S:6/357, A:3/172, B:0/0
6Pazdera LukášPSK Olymp Praha864268S:3/246, A:2/94, B:3/86
7Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou864038S:6/324, A:1/48, B:1/31
8Baďura JanTJ Šumperk873476S:3/201, A:3/146, B:0/0
9Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.892975S:3/222, A:1/48, B:1/27
10Kuczynski MichalNýdek912267S:3/123, A:3/84, B:1/19
11Matura JosefTJ Semily912044S:3/177, A:0/0, B:1/27
12Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice891854S:2/117, A:1/44, B:1/24
13Klíma JiříAD CYKLO Brodek871784S:3/147, A:0/0, B:1/31
14Zapalač DušanFenix Jeseník901683S:2/120, A:1/48, B:0/0
15Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí881374S:1/57, A:0/0, B:3/80

Muži A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7280916S:6/402, A:5/266, B:5/141
2Brýdl PavelX-AIR Ostrava8079620S:6/390, A:8/272, B:6/134
3Zoubek ZdeněkCZE6969920S:6/306, A:7/254, B:7/139
4Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7159412S:5/321, A:4/210, B:3/63
5Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7554419S:7/267, A:6/176, B:6/101
6Vymazal PetrAD CYKLO Brodek755099S:5/333, A:2/114, B:2/62
7Ondráček TomášVSK Universita Brno7749710S:5/315, A:2/102, B:3/80
8Blaha TomášAK Kroměříž7646210S:4/258, A:3/132, B:3/72
9Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6944012S:4/210, A:4/154, B:4/76
10Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7543618S:6/159, A:5/166, B:7/111
11Bláha JanSokol České Budějovice714195S:3/279, A:2/140, B:0/0
12Dobšíček PavelCZE803709S:3/219, A:1/54, B:4/97
13Pechek PetrCZE833515S:3/246, A:1/70, B:1/35
14Bednarz LiborX-AIR Ostrava8034413S:4/162, A:6/146, B:2/36
15Škapa MarekX-AIR Ostrava7133217S:6/159, A:5/118, B:5/55

Muži B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kynčl StanislavOK Jilemnice6484414S:5/423, A:4/280, B:5/141
2Kolínek FrantišekAK Perná5683917S:6/426, A:6/284, B:5/129
3Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6079023S:8/396, A:7/262, B:8/132
4Poduška JosefMK Kladno6277913S:5/375, A:4/264, B:4/140
5Zátopek JiříX-AIR Ostrava6065516S:5/321, A:5/220, B:6/114
6Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6255818S:5/279, A:5/180, B:8/99
7Čechal JaroslavTS Letohrad6151516S:7/243, A:4/176, B:5/96
8Zoubek JiříSCWS Lučany6538412S:5/195, A:4/138, B:3/51
9Kovářík VáclavTJ JE Dukovany6338113S:5/159, A:4/152, B:4/70
10Nečas JosefÚpice5837713S:5/174, A:5/150, B:3/53
11Plašil MilanS.L. Mlázovice593015S:3/204, A:1/62, B:1/35
12Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou563009S:6/222, A:1/32, B:2/46
13Sádovský LubošJablonec nad Nisou652835S:3/189, A:2/94, B:0/0
14Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5827914S:6/141, A:3/74, B:5/64
15Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav562346S:4/180, A:1/34, B:1/20

Muži C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Smrčka MilošBK Říčany5485117S:6/426, A:6/284, B:5/141
2Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5581222S:9/411, A:8/272, B:5/129
3Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5375813S:4/372, A:5/258, B:4/128
4Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4868519S:8/309, A:7/262, B:4/114
5Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4866218S:7/324, A:6/224, B:5/114
6Flegl VlastimilBrtev5349016S:7/249, A:4/162, B:5/79
7Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5348510S:4/294, A:1/62, B:5/129
8Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4944137S:10/171, A:12/168, B:15/102
9Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4743510S:4/225, A:4/168, B:2/42
10Kadavý JanJablonec nad Nisou4741114S:6/192, A:4/150, B:4/69
11Groh StanislavAC Vrchlabí4639813S:5/204, A:5/142, B:3/52
12Smola JosefMKS Ostrava5139612S:4/150, A:5/180, B:3/66
13Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5439212S:5/183, A:4/140, B:3/69
14Tučný JanMK Pardubice4733715S:7/153, A:4/132, B:4/52
15Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice553087S:3/168, A:2/100, B:2/40

Muži D (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marek FrantišekČervený Kostelec4177516S:7/405, A:5/242, B:4/128
2Lanta JiříMaratonstav Úpice4473216S:8/372, A:4/240, B:4/120
3Leszkow PetrMK Hlinsko4473011S:4/396, A:3/194, B:4/140
4Biemann GötzSKI Harrachov436339S:3/303, A:4/264, B:2/66
5Herbst ManfredJeseník4154517S:4/240, A:7/204, B:6/101
6Pytelka VáclavPlzeň4551111S:4/252, A:3/158, B:4/101
7Kašpar JosefAVC Praha384359S:4/240, A:4/164, B:1/31
8Metelka JosefSpartak Police nad Metují444085S:2/198, A:3/210, B:0/0
9Linhart MilošAC Náchod443569S:1/60, A:4/200, B:4/96
10Podžorný ErvinČeský Těšín413115S:2/147, A:3/164, B:0/0
11Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí413056S:2/165, A:1/54, B:3/86
12Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice452935S:2/153, A:1/70, B:2/70
13Fejgl ZdeněkSK TiS VILHELM Frýdek Místek422918S:2/111, A:3/118, B:3/62
14Vedral BřetislavSmržovka432484S:3/204, A:1/44, B:0/0
15Holý VáclavTJ Liga 100 Praha412465S:3/186, A:1/36, B:1/24

Muži E (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3384614S:6/426, A:4/280, B:4/140
2Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3581826S:7/381, A:10/292, B:9/145
3Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3473227S:9/363, A:11/238, B:7/131
4Šťastný JaromírLiga 100 Praha3068916S:6/324, A:5/236, B:5/129
5Gaman JaroslavAvanti Havířov355739S:4/339, A:2/140, B:3/94
6Havlíček ZdeněkVrchlabí355668S:4/384, A:2/124, B:2/58
7Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí353186S:1/81, A:3/178, B:2/59
8Jarkovský OldřichJiskra Mostek342946S:1/81, A:2/124, B:3/89
9Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec352913S:3/291, A:0/0, B:0/0
10Bém FrantišekAC Slovan Liberec272146S:1/72, A:1/54, B:4/88
11Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové271514S:1/60, A:1/38, B:2/53
12Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek281252S:1/81, A:1/44, B:0/0
13Volný JaromírPJR Frenštát p. R.351162S:0/0, A:2/116, B:0/0
14Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť231002S:1/60, A:1/40, B:0/0
15Leheček AntonínAVC Praha31662S:0/0, A:0/0, B:2/66


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
14.5.2005Běh přes Tabulovou horu - Perná u Mikulova57
22.5.2005Lučany - Slovanka (kvalifikace na MS)96
28.5.2005Ostravice - Lysá hora120
29.5.2005Běh na Manín - Povážská Bystrica106
4.6.2005Poniklá - Rezek75
11.6.2005VC Zadova - Stachy - Zadov50
12.6.2005Prachatice - Libín42
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
25.6.2005Klenčí - Čerchov45
26.6.2005Nýrsko - Hraničář40
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
10.7.2005Lom - Loučná58
10.7.2005ME v běhu do vrchu 2005-Rakousko32
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2005Běh na Kozubovou147
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
13.8.2005Liberec - Ještěd116
20.8.2005Bystřice pod Hostýnem - Hostýn98
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2005Sázava - Lázek60
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
25.9.2005Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu60
25.9.2005MS v běhu do vrchu 2005 - Nový Zéland40
1.10.2005Hvězda - Praděd189
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník