hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2010 - 25. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Žák MichalTechnika Brno EXTREME9178213S:5/411, A:5/274, B:3/97
2Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou926729S:4/381, A:4/256, B:1/35
3Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9466421S:8/351, A:8/206, B:5/107
4Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9260510S:3/291, A:3/186, B:4/128
5Papík RomanAC Česká Lípa9256612S:3/222, A:3/202, B:6/142
6Nechvíl PetrAC Choceň9151413S:2/135, A:6/246, B:5/133
7Dostál LukášSK Nové Město na Moravě934698S:4/318, A:2/102, B:2/49
8Ondrášek PavelCZE924617S:5/345, A:2/116, B:0/0
9Schejbal OldřichOlfin Car-Vella Trutnov913616S:5/330, A:0/0, B:1/31
10Kaminski PetrCZE923033S:3/303, A:0/0, B:0/0
11Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice942886S:2/126, A:1/70, B:3/92
12Žák MartinHvězda SKP Pardubice962637S:2/99, A:3/134, B:2/30
13Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník912174S:2/123, A:2/94, B:0/0
14Pinkas MichalAO Slávia Havířov942103S:2/162, A:1/48, B:0/0
15Rypl MiroslavPSK Olymp Praha922024S:2/132, A:1/70, B:0/0

Muži A 20 - 39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7576324S:8/339, A:8/288, B:8/136
2Žák JiříTechnika Brno EXTREME7174019S:5/375, A:7/238, B:7/127
3Blaha TomášAK Asics Kroměříž7672014S:8/420, A:4/264, B:2/36
4Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8367612S:6/369, A:3/202, B:3/105
5Šesták KarelX-AIR Ostrava7158823S:6/261, A:10/196, B:7/131
6Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8254331S:11/255, A:8/180, B:11/108
7Havlíček JanCZE794728S:6/402, A:0/0, B:2/70
8Kunst MichalSK Nové Město n. M.804567S:4/318, A:2/116, B:1/22
9Voják JiříCZE884186S:5/348, A:1/70, B:0/0
10Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun753525S:3/255, A:1/70, B:1/27
11Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují803356S:5/300, A:0/0, B:1/35
12Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8228015S:4/78, A:6/118, B:5/84
12Sehnal TomášKHB Radegast732807S:4/174, A:2/84, B:1/22
14Berka MartinKozákov852775S:4/246, A:0/0, B:1/31
15Kaleta DanielHrádek ve Slezsku822707S:5/219, A:1/32, B:1/19

Muži B 40 - 49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6886733S:10/426, A:10/292, B:13/149
2Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6584818S:6/426, A:6/284, B:6/138
3Jančík BořekSvartes Hořice6479516S:7/405, A:5/250, B:4/140
4Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6973016S:6/327, A:5/266, B:5/137
5Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6467913S:5/360, A:4/218, B:4/101
6Jokel LubomírPalestra Praha6457916S:6/267, A:5/210, B:5/102
7Kaván LubomírChřibská6152014S:6/258, A:4/174, B:4/88
8Havlíček IvoLánov Krkonoše6647514S:5/213, A:4/180, B:5/82
9Valenta MichalAVC Praha6246118S:6/216, A:5/156, B:7/89
10Zoubek JiříSki klub W.Samesche Lučany6538511S:5/210, A:3/114, B:3/61
11Veselý PavelHSK Horní Rokytnice663209S:6/249, A:1/32, B:2/39
12Šmíd PetrLoučná 956693115S:4/291, A:0/0, B:1/20
13Beshir ErvínSK Zdice2634S:3/228, A:0/0, B:1/35
14Ducháček JanÚstí nad Orlicí682536S:3/171, A:0/0, B:3/82
15Kříž VáclavHlincova Hora642094S:1/93, A:2/92, B:1/24

Muži C 50 - 59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6086624S:9/435, A:8/288, B:7/143
2Kolínek FrantišekAK Perná5679615S:6/390, A:5/274, B:4/132
3Zátopek JiříX-AIR Ostrava6074917S:7/369, A:6/252, B:4/128
4Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5970924S:8/351, A:6/220, B:10/138
5Gombita JosefLoučná 9565866319S:7/300, A:5/240, B:7/123
6Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5359414S:5/291, A:4/198, B:5/105
7Flegl VlastimilBrtev5356720S:8/285, A:6/176, B:6/106
8Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5855617S:7/285, A:6/188, B:4/83
9Šrámek JaromírKVS Šumperk5842713S:5/252, A:1/48, B:7/127
10Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6038712S:4/168, A:4/142, B:4/77
11Jelínek KarelPSK Olymp Praha5138015S:7/198, A:3/110, B:5/72
12Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5834812S:6/195, A:3/106, B:3/47
13Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou553424S:4/342, A:0/0, B:0/0
14Smrčka MilošBK Říčany543153S:3/315, A:0/0, B:0/0
15Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí532927S:2/138, A:1/44, B:4/110

Muži D 60 - 69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šmída OldřichMaratonstav Úpice4887630S:11/441, A:8/288, B:11/147
2Javůrek JiříMaratonstav Úpice4877224S:9/387, A:6/252, B:9/133
3Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4876422S:9/375, A:4/248, B:9/141
4Vodička JanMK Radslavice4565818S:7/336, A:6/208, B:5/114
5Les JosefMaratonstav Úpice4753522S:8/255, A:8/182, B:6/98
6Tučný JanMK Pardubice4746717S:6/234, A:5/148, B:5/85
7Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5046016S:7/228, A:6/180, B:3/52
8Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4944422S:8/216, A:7/154, B:7/74
9Tempír FrantišekSokol Štíty494097S:2/165, A:3/186, B:2/58
10Kadavý JanJablonec nad Nisou473667S:3/210, A:2/102, B:2/54
11Beskydský DědekKlub Důchodců4535910S:3/162, A:4/142, B:3/55
12Sadílek OtaAtletika Albrechtice463407S:4/240, A:1/54, B:2/46
13Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník473197S:3/189, A:2/88, B:2/42
14Červ MiloslavAtletika Polička502597S:2/108, A:2/86, B:3/65
15Groh StanislavAC Vrchlabí462526S:3/186, A:0/0, B:3/66

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Janeček JaroslavPSK Union Praha4088237S:9/435, A:11/294, B:17/153
2Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3577830S:10/390, A:8/256, B:12/132
3Brádle VáclavSokol Chuchelná3766915S:5/333, A:4/218, B:6/118
4Kohout TomášKooperativa373855S:3/315, A:0/0, B:2/70
5Havlíček ZdeněkAC Vrchlabí353415S:3/252, A:1/62, B:1/27
6Tomíšek JindřichStřechy Macháček393186S:2/153, A:2/116, B:2/49
7Gaman JaroslavAvanti Havířov353136S:2/147, A:3/142, B:1/24
8Culka VáclavLiga Kostelec nad Orlicí352625S:2/162, A:1/54, B:2/46
9Palkovič VladislavBobo Team Větřní391823S:1/93, A:1/54, B:1/35
10Hlusička JosefLiga 100 Praha381713S:1/105, A:0/0, B:2/66
11Bielčik JindřichLichkov401484S:0/0, A:1/62, B:3/86
12Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou351473S:1/93, A:0/0, B:2/54
13Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice391322S:0/0, A:2/132, B:0/0
14Volný JaromírHO Vítkovice351262S:1/72, A:1/54, B:0/0
15Kortus FrantišekOK Kašperské Hory40852S:0/0, A:1/54, B:1/31

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9178116S:8/408, A:4/250, B:4/123
2Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9177419S:7/381, A:5/250, B:7/143
3Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová975408S:4/369, A:1/70, B:3/101
4Beroušková KateřinaCZE913284S:3/258, A:1/70, B:0/0
5Rosenbergová MichaelaFenix SKI Team Jeseník933024S:2/162, A:2/140, B:0/0
6Kubešová PetraCZE912913S:3/291, A:0/0, B:0/0
7Procházková MichaelaUSK Praha952715S:2/174, A:0/0, B:3/97
8Beshirová CarmenSK Zdice982453S:2/210, A:0/0, B:1/35
9Knápková MichalaSG Vrbno pod Pradědem932073S:2/153, A:1/54, B:0/0
10Čížková BáraSKI Jilemnice941773S:3/177, A:0/0, B:0/0
11Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec941472S:1/93, A:1/54, B:0/0
11Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice941472S:2/147, A:0/0, B:0/0
11Trojanová AnežkaSKI Jilemnice921473S:2/120, A:0/0, B:1/27
14Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou951442S:2/144, A:0/0, B:0/0
15Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha951412S:2/141, A:0/0, B:0/0

Ženy A 20 - 34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechková JanaMaratonstav Úpice8582416S:5/411, A:6/276, B:5/137
2Poborská HelenaPSK Olymp Praha7880519S:5/387, A:4/272, B:10/146
3Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8371330S:10/345, A:8/240, B:12/128
4Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8063116S:4/276, A:5/228, B:7/127
5Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7746517S:4/180, A:4/182, B:8/103
6Mertová MichaelaCZE764196S:3/279, A:1/70, B:2/70
7Pastorová PetraBaláž Extreme Team Ostrava774006S:3/225, A:2/140, B:1/35
8Vavrušková LucieJablonec nad Nisou843807S:4/285, A:1/54, B:2/41
9Gregorová KamilaAC Teplo Kladno813725S:4/372, A:0/0, B:0/0
10Havlová PavlaPSK Olymp Praha823694S:4/369, A:0/0, B:0/0
11Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová842726S:2/99, A:3/146, B:1/27
11Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice802723S:2/210, A:1/62, B:0/0
13Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem822594S:3/228, A:0/0, B:1/31
14Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava882264S:2/165, A:1/44, B:1/17
15Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice862197S:2/69, A:2/84, B:3/66

Ženy B 35 - 44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matalová JanaSlezská Ostrava7371615S:5/333, A:5/258, B:5/125
2Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7263610S:6/426, A:2/140, B:2/70
3Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová736239S:4/363, A:3/194, B:2/66
4Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice754937S:3/264, A:3/194, B:1/35
5Sekyrová IvanaAK Sokolov714195S:4/384, A:0/0, B:1/35
6Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice663627S:4/273, A:0/0, B:3/89
7Krausová JaroslavaGlassman Teplice753027S:2/165, A:0/0, B:5/137
8Piklová Alice-732784S:2/177, A:1/70, B:1/31
9Mikulecká MarcelaSloupnice732514S:2/162, A:1/62, B:1/27
10Jančaříková LenkaAAC Brno702233S:1/105, A:2/118, B:0/0
11Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník662084S:1/66, A:2/118, B:1/24
12Krátká AnnaTJ Svitavy1933S:2/162, A:0/0, B:1/31
12Kynčlová DagmarOK Jilemnice721933S:2/162, A:0/0, B:1/31
14Slabáková LenkaAK Olymp Brno661665S:0/0, A:1/54, B:4/112
15Popovová MartinaSNB Praha741575S:1/60, A:0/0, B:4/97

Ženy C 45 - 54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6483523S:6/402, A:8/288, B:9/145
2Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5678840S:12/384, A:12/256, B:16/148
3Procházková IrenaTJ Háje5775917S:6/378, A:6/252, B:5/129
4Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6470516S:5/324, A:6/260, B:5/121
5Matyášová JanaDolní Dobrouč655488S:3/303, A:2/140, B:3/105
6Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice564789S:5/345, A:1/54, B:3/79
7Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5846514S:4/219, A:5/168, B:4/78
8Sejkorová LenkaČeská Třebová633989S:4/240, A:2/92, B:3/66
9Nechvílová MiroslavaAC Choceň603539S:2/114, A:4/180, B:3/59
10Budinská HanaMoravská Slávia Brno603296S:5/285, A:1/44, B:0/0
11Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice632735S:2/153, A:1/62, B:2/58
12Mališová KarlaFit Club Hájek602102S:2/210, A:0/0, B:0/0
13Krcháková AlenaAC Moravská Slávia Brno571982S:2/198, A:0/0, B:0/0
14Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek561862S:2/186, A:0/0, B:0/0
15Pštrossová MarieSNB - AVC Praha591625S:0/0, A:1/54, B:4/108

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5485721S:7/429, A:6/284, B:8/144
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4883625S:8/408, A:7/286, B:10/142
3Kašová HanaBarnex sport Brno5475614S:4/396, A:4/234, B:6/126
4Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové524628S:3/255, A:2/110, B:3/97
5Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová533196S:2/153, A:2/108, B:2/58
6Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem512894S:3/258, A:0/0, B:1/31
7Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany481553S:1/93, A:0/0, B:2/62
8Cupalová EvaSokol Bučovice471282S:1/66, A:1/62, B:0/0
9Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek531023S:0/0, A:1/54, B:2/48
10Gruberová VěraHorní Počernice52942S:1/72, A:0/0, B:1/22
11Kubicová VěraVSK VŠB TU Ostrava53931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Kováříková PavlaKRB Chrudim55702S:0/0, A:0/0, B:2/70
13Kašová AnnaBarnex Sport54661S:1/66, A:0/0, B:0/0
14Tetourová PavlaRudolfov621S:0/0, A:1/62, B:0/0
15Kociánová MarieKřenovice46541S:0/0, A:1/54, B:0/0

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7573923S:4/327, A:4/280, B:4/132
2Žák JiříTechnika Brno EXTREME7172819S:4/372, A:4/232, B:4/124
3Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7670713S:4/408, A:4/264, B:1/35
4Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8367012S:4/363, A:3/202, B:3/105
5Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6558018S:4/264, A:4/196, B:4/120
6Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6853931S:4/213, A:4/210, B:4/116
7Jančík BořekSvartes Hořice6449715S:4/228, A:4/176, B:4/93
8Žák MichalTechnika Brno EXTREME9148013S:4/249, A:4/162, B:3/69
9Havlíček JanCZE794668S:4/396, A:0/0, B:2/70
10Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6046524S:4/231, A:4/146, B:4/88
11Šesták KarelX-AIR Ostrava7145622S:4/201, A:4/158, B:4/97
12Kunst MichalSK Nové Město n. M.804477S:4/309, A:2/116, B:1/22
13Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6944614S:4/165, A:4/186, B:4/95
14Voják JiříCZE884156S:4/345, A:1/70, B:0/0
15Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8238222S:4/165, A:4/138, B:4/79

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Poborská HelenaPSK Olymp Praha7875519S:4/351, A:4/264, B:4/140
2Pechková JanaMaratonstav Úpice8572116S:4/351, A:4/242, B:4/128
3Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5471221S:4/360, A:4/232, B:4/120
4Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7263010S:4/420, A:2/140, B:2/70
5Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8050916S:4/219, A:4/184, B:4/106
6Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8347729S:4/216, A:4/164, B:4/97
7Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6444521S:4/180, A:4/180, B:4/85
8Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová734189S:4/222, A:3/138, B:2/58
9Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5640834S:4/186, A:4/140, B:4/82
10Procházková IrenaTJ Háje5740415S:4/189, A:4/146, B:4/69
11Mertová MichaelaCZE763946S:3/258, A:1/70, B:2/66
12Sekyrová IvanaAK Sokolov713925S:4/357, A:0/0, B:1/35
13Matalová JanaSlezská Ostrava7338615S:4/192, A:4/126, B:4/68
14Pastorová PetraBaláž Extreme Team Ostrava773786S:3/207, A:2/140, B:1/31
15Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9137614S:3/141, A:4/166, B:4/69


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.4.2010Náchod - Běh do zámku - nahoru, dolů89
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
18.4.2010Chřibská - Studenec63
24.4.2010VC Krokonoš Horní Maršov - Pomezní boudy82
1.5.2010Velká cena Zadova41
2.5.2010Prachatice - Libín37
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
15.5.2010Frenštát p. R. - Velký Javorník121
16.5.2010Běh na Radhošť105
23.5.2010VESPO Hodkovice - Ještěd116
29.5.2010Loučná 956 (MČR veteránů)113
30.5.2010Jílové - Sněžník48
5.6.2010Horský běh na Lysou horu235
6.6.2010Běh na Sokolí vrch69
12.6.2010Běh na Děvín102
19.6.2010Besednice - Kohout a zpět (kvalifikace na ME)111
20.6.2010Běh na Kleť82
26.6.2010Běh na Čerchov60
27.6.2010Nýrsko - Hraničář30
4.7.2010ME v běhu do vrchu, Sapareva Banya, Bulharsko229
5.7.2010Lochovice - Plešivec107
6.7.2010Sedlecko-Prčický trhák64
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2010Šachty - Štěpánka98
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2010Běh na Kozubovou181
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
14.8.2010Bystřice pod Hostýnem - Hostýn135
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2010MS v běhu do vrchu, Kamnik, Slovinsko358
5.9.2010Sázava - Lázek90
12.9.2010Jablonné - Jamné - Suchý vrch102
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2010Běh na Hejšovinu98
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník