hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz


ISCAREX pohár 2017


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Termínovka pro rok 2017

Přejít na: nebližší závod, leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Evidované závody

Leden 2017
 
07.01.
Sobota
Běh do vrchu na Andrlův chlum
 
 
Propozice
Výsledky
 
Březen 2017
 
11.03.
Sobota
Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
 
 
Propozice
Výsledky
 
 
18.03.
Sobota
10 jarních kilometrů
hřiště, Kunčina u Moravské Třebové 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
19.03.
Neděle
Běh za břehem
Zábřeh, Gymnázium 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
25.03.
Sobota
Litomyšlská dvanáctka
Městský stadion Černá hora, Litomyšl 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Duben 2017
Dnes (29.03.2017)
 
01.04.
Sobota
Svitavská 10
Atletický stadion Svitavy 
Propozice
Mapa
 
 
05.04.
Středa
1. Pekelný kilometr
Česká Třebová, sjezdovka Peklák 
Propozice
Mapa
 
 
07.04.
Pátek
1. Zemská míle
Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun 
Propozice
Mapa
 
 
08.04.
Sobota
Jarní půlmaraton
Hotel Studánka, Rychnnov nad Kněžnou 
Propozice
Mapa
 
 
09.04.
Neděle
Jaroměřský kros
Jaroměř-Josefov areál pevnosti-dolík 
Propozice
Mapa
 
 
12.04.
Středa
Jarní hodinovka na dráze
Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle 
Propozice
Mapa
 
 
15.04.
Sobota
TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství
 
 
16.04.
Neděle
Cena města Chřibská
 
 
22.04.
Sobota
Běh Javorkou
Česká Třebová, park Javorka 
Propozice
Mapa
 
 
22.04.
Sobota
VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy
 
 
26.04.
Středa
Pardubická devítka
Pernštýnské náměstí, Pardubice 
Propozice
Mapa
 
 
28.04.
Pátek
Běh na Rozálku
Žamberk 
Propozice
Mapa
 
 
29.04.
Sobota
Svitavský stýpl
Atletický stadion Svitavy 
Propozice
Mapa
 
 
30.04.
Neděle
Memoriál Quido Štěpánka
náměstí 5. května, Jablonné nad Orlicí 
Propozice
Mapa
 
Květen 2017
 
01.05.
Pondělí
Běh kolem poličských hradeb
 
 
 
03.05.
Středa
2. Pekelný kilometr
 
 
 
06.05.
Sobota
Letohradská pětka
 
 
 
06.05.
Sobota
Šárovcova Lhota - Zvičina
 
 
13.05.
Sobota
Běh na Velký Javorník
 
 
14.05.
Neděle
Běh Choceňskými sady
 
 
 
14.05.
Neděle
Píďův běh Vrchlabí - Strážné
 
 
17.05.
Středa
Malá cena Monaka
 
 
 
20.05.
Sobota
Běh do Zámeckého vrchu
 
Propozice
 
 
20.05.
Sobota
HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na ME
 
 
21.05.
Neděle
Nekořský kros
 
 
 
21.05.
Neděle
Běh na Sokolí vrch
 
 
27.05.
Sobota
VC Zadova, MČR veteránů
 
Propozice
 
28.05.
Neděle
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
 
 
 
28.05.
Neděle
Běh na Čerchov
 
 
31.05.
Středa
3. Pekelný kilometr
 
 
Červen 2017
 
03.06.
Sobota
Běh Dobroučským krajem
 
 
 
03.06.
Sobota
Běh na Děvín
 
 
04.06.
Neděle
Okolo Výhonu
 
 
07.06.
Středa
Běh na Kuňku
AROSA loděnice u Labe, Pardubice 
Propozice
Mapa
 
 
10.06.
Sobota
Knířovský běh
 
 
 
10.06.
Sobota
Běh na Kohout
 
 
11.06.
Neděle
Běh přes Červený vrch
 
 
 
14.06.
Středa
Memoriál Václava Čevony
 
 
 
16.06.
Pátek
2. Zemská míle
 
 
 
17.06.
Sobota
Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu
 
 
 
17.06.
Sobota
Peklák Challenge - kvalifikace na MS
 
 
 
24.06.
Sobota
Běh Mladkov - Suchý vrch
 
 
 
25.06.
Neděle
Běh na Kozlovský kopec
 
 
Červenec 2017
 
01.07.
Sobota
Horský běh Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd
 
 
02.07.
Neděle
Pardubická pětka na dráze
 
 
 
05.07.
Středa
Sedlecko-prčický trhák
 
 
06.07.
Čtvrtek
Lochovice - Plešivec
 
 
12.07.
Středa
4. Pekelný kilometr
 
 
 
15.07.
Sobota
Běh na Hvězdu
 
 
22.07.
Sobota
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
 
 
23.07.
Neděle
Šachty - Štěpánka
 
 
28.07.
Pátek
Svinnský ISCAREX kros
Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo 
Propozice
Mapa
Registrace
 
 
29.07.
Sobota
Běh na Lysou horu
 
 
30.07.
Neděle
Běh na Kozubovou
 
Srpen 2017
 
05.08.
Sobota
Janské Lázně - Černá hora
 
 
06.08.
Neděle
Černovírský kros
 
 
 
12.08.
Sobota
Běh údolím řeky Bělé
 
 
 
13.08.
Neděle
Slopenská desítka
 
 
19.08.
Sobota
Běh na Svatý Hostýn
 
 
25.08.
Pátek
3. Zemská míle
 
 
 
26.08.
Sobota
Výprachtice - Buková hora
 
 
 
30.08.
Středa
5. Pekelný kilometr
 
 
Září 2017
 
02.09.
Sobota
Strážný - nahoru a dolů
 
 
 
03.09.
Neděle
Běh Sázava - Lázek
 
 
 
09.09.
Sobota
Kopa kros
 
 
 
09.09.
Sobota
Běh k mohyle Hanče a Vrbaty
 
 
10.09.
Neděle
Horský čtvrtmaraton
 
 
 
16.09.
Sobota
Králický Lískovec
 
 
 
23.09.
Sobota
Cross po lyžařských tratích
 
 
 
23.09.
Sobota
Jilemnice - Žalý
 
 
24.09.
Neděle
Běh na Hejšovinu
 
 
30.09.
Sobota
4. Zemská míle
 
 
 
30.09.
Sobota
2Hrady
 
Říjen 2017
 
01.10.
Neděle
Běh údolím Orlice
 
 
 
07.10.
Sobota
Heřmanická osmička
 
 
 
08.10.
Neděle
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
 
 
11.10.
Středa
Pardubická desítka na dráze
 
 
 
14.10.
Sobota
Velká Pardubická cross-country
 
 
 
15.10.
Neděle
Přespolní běh lyžařů v Letohradě
 
 
 
21.10.
Sobota
Malá cena Špindlerova Mlýna
 
 
22.10.
Neděle
Kros okolo Žampachu a přes Kozince
 
 
 
28.10.
Sobota
Týnišťská desítka
 
 
 
29.10.
Neděle
Sokolský půlmaraton
 
 
Listopad 2017
 
04.11.
Sobota
Malá Pardubická cross-country
 
 
 
11.11.
Sobota
Perníková 9
 
 
 
11.11.
Sobota
Běh Dlouhými záhony
 
 
 
17.11.
Pátek
Běh 17. listopadu
 
 
Prosinec 2017
 
02.12.
Sobota
Čertovský běh
 
 
 
16.12.
Sobota
Vánoční běh okolo Zlatého pásku
 
 

Legenda

  • pouze dospělí
  • součástí vrchařského poháru
  • Pekelný kilometr
  • dospělí a mládežnické kategorie
  • Zemská míle

Další termínovky