hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Český pohár v běhu do vrchu

1994 - 9. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vymazal PetrAK Milo Olomouc7526512S:3/120, :0/0, A:7/145
2Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7621711S:3/100, :0/0, A:7/117
3Abrahám LuděkSK Hronov7521310S:3/68, :0/0, A:7/145
4Dryák LubošTJ Kaučuk Neratovice761475S:3/110, :0/0, A:2/37
5Javůrek PetrJiskra Horní Maršov771389S:3/42, :0/0, A:6/96
6Krejcar DanielVTJ Kutná Hora751255S:3/86, :0/0, A:2/39
7Rücker LukášSK Hronov781128S:3/88, :0/0, A:2/24
7Řezníček MartinMaratonstav Úpice781126S:2/48, :0/0, A:4/64
9Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí751085S:1/30, :0/0, A:4/78
10Pokorný ZdeněkNolex Titan Frenštát751054S:2/68, :0/0, A:2/37
11Skalský RomanAC Turnov75943S:2/74, :0/0, A:1/20
12Rücker PavelSK Hronov76663S:2/48, :0/0, A:1/18
13Roubíček MartinAC Spartak Ústí nad Labem75522S:1/32, :0/0, A:1/20
13Maceček VladimírAK Kroměříž522S:1/32, :0/0, A:1/20
15Feigl TomášAC Spartak Ústí nad Labem77492S:1/30, :0/0, A:1/19

Muži do 40 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Poduška JosefAC Poldi Kladno6236010S:3/160, :0/0, A:7/200
2Rys JaromírBEZA Holešov6432615S:3/140, :0/0, A:7/186
3Karlík FrantišekSKP-EAGB Most652888S:3/170, :0/0, A:4/118
4Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec692808S:3/144, :0/0, A:5/136
5Karlík MichalLoko Trutnov6426812S:3/100, :0/0, A:7/168
6Chládek MarcelŠAK Chodov6826312S:3/100, :0/0, A:7/163
7Tyahur JiříAC Pardubice6125712S:3/70, :0/0, A:7/187
8Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují682549S:3/114, :0/0, A:6/140
9Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora722487S:3/138, :0/0, A:4/110
10Horych PavelAC Poldi Kladno7020011S:3/62, :0/0, A:7/138
11Dostálek PetrŠME Lukavice6719417S:3/36, :0/0, A:7/158
12Vaněk PetrAC Praha1846S:3/114, :0/0, A:3/70
13Kynčl StanislavViking Jilemnice641745S:1/58, :0/0, A:4/116
13Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary641744S:3/174, :0/0, A:0/0
15Plíhal JanKRB Koberovy671516S:3/76, :0/0, A:3/75

Muži 40 - 49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5327013S:3/120, :0/0, A:7/150
2Šmída OldřichMaratonstav Úpice4825015S:3/108, :0/0, A:7/142
3Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4823813S:3/106, :0/0, A:7/132
4Vojáček PavelLOKO Trutnov512139S:3/108, :0/0, A:5/105
5Les JosefTatran Třemošná4718412S:3/82, :0/0, A:7/102
6Novák ZdeněkKRB Koberovy541757S:3/94, :0/0, A:4/81
7Lapáček KarelZdobnice4816010S:3/70, :0/0, A:6/90
8Tučný JanPardubice4715119S:3/60, :0/0, A:7/91
9Mach FrantišekSKI Club Preciosa Jablonec501254S:2/78, :0/0, A:2/47
10Kavan IvanLOKO Trutnov501247S:3/62, :0/0, A:4/62
11Bažant JanSKP Mladá Boleslav481075S:2/48, :0/0, A:3/59
11Krejcar PetrDolní Brusnice451075S:3/80, :0/0, A:2/27
13Rus ZdeněkTatran Železná Ruda521055S:1/36, :0/0, A:4/69
14Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.481005S:2/54, :0/0, A:3/46
15Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice50896S:2/34, :0/0, A:4/55

Muži 50 a více let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelka JosefSokol Studnice4413815S:3/60, :0/0, A:7/78
2Zálešák FrantišekHavířov3711911S:3/56, :0/0, A:7/63
3Marek FrantišekSK Hronov4111112S:3/46, :0/0, A:7/65
4Miles PetrHostinné378316S:3/38, :0/0, A:7/45
5Lanta JiříMaratonstav Úpice447610S:3/28, :0/0, A:7/48
5Šteinc LudvíkSpartak Vrchlabí41767S:2/30, :0/0, A:5/46
7Straka JosefŠumperk397313S:3/18, :0/0, A:7/55
8Hlusička JosefLiga 100 Praha38585S:2/32, :0/0, A:3/26
9Biemann GötzJiskra Harrachov43544S:2/36, :0/0, A:2/18
10Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí35526S:1/12, :0/0, A:5/40
11Řezáč IvoChemopetrol Litvínov41434S:1/16, :0/0, A:3/27
12Bielčik JindřichLichkov40386S:1/8, :0/0, A:5/30
13Buchar JanŠkoda Vrchlabí33274S:1/4, :0/0, A:3/23
14Šoustar LubomírGeodesie Č. Bud.41242S:1/14, :0/0, A:1/10
15Kopecký ZdeněkSPIRIDON České Budějovice37202S:2/20, :0/0, A:0/0

Ženy do 35 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice699510S:3/40, :0/0, A:6/55
1Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí779511S:3/32, :0/0, A:7/63
3Vyhnalíková JanaOlymp Praha66685S:3/50, :0/0, A:2/18
4Hebelková DitaPrecioza Jablonec76603S:3/60, :0/0, A:0/0
5Šroubková MartaMaraton Plzeň61585S:3/48, :0/0, A:1/10
6Kymrová JitkaSK Hronov76465S:1/18, :0/0, A:4/28
7Havlíčková DagmarLIAZ Jablonec nad Nisou71383S:1/18, :0/0, A:2/20
8Hnílková GabrielaSlezan Opava75342S:2/34, :0/0, A:0/0
9Čtvrtečková PetraBEZA Holešov69304S:0/0, :0/0, A:4/30
10Naxerová JanaSlávie VŠ Plzeň66252S:1/16, :0/0, A:1/9
11Hajná DanaTJ Nový Jičín64202S:0/0, :0/0, A:2/20
12Kocumová KarinGymnázium Jeronýmova76181S:1/18, :0/0, A:0/0
12Zelingerová IvetaSKP Jablonec nad Nisou72181S:1/18, :0/0, A:0/0
12Válková JitkaAC Čimelice66181S:1/18, :0/0, A:0/0
15Kocumová ZuzanaJeštěd Liberec79161S:1/16, :0/0, A:0/0

Ženy 35 let a více (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novotná EvaLetohrad4813013S:3/60, :0/0, A:7/70
2Šourková HelenaMaratonstav Úpice5012219S:3/56, :0/0, A:7/66
3Rulcová VlastaSlovan Liberec44604S:2/40, :0/0, A:2/20
4Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem51453S:2/36, :0/0, A:1/9
5Chlupatá JanaPraha50242S:1/16, :0/0, A:1/8
6Traczová MarieSKP České Budějovice49181S:1/18, :0/0, A:0/0
7Horáková HedvikaChemopetrol Litvínov48172S:0/0, :0/0, A:2/17
8Havlová PavlaSlavia Liberec57161S:1/16, :0/0, A:0/0
8Pláničková EvaVS Tábor54161S:1/16, :0/0, A:0/0
10Čižíková VěraTJ Liga 100 Olomouc46101S:0/0, :0/0, A:1/10
10Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany48101S:0/0, :0/0, A:1/10
12Brožová IvanaLokomotiva Ostrava5891S:0/0, :0/0, A:1/9
12Janečková AnežkaAK Zlín4791S:0/0, :0/0, A:1/9
12Vacková HanaSK Hronov5691S:0/0, :0/0, A:1/9
15Pourová JanaŠárovcova Lhota81S:0/0, :0/0, A:1/8


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.1994Český Krumlov - Kleť82
7.5.1994Pelhřimov - Křemešník38
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
14.5.1994Železná Ruda - Pancíř35
15.5.1994Klenčí - Čerchov40
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
9.7.1994Špindlerův Mlýn - Vrbatova Bouda - kval. na MS115
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1994Pruské - Vršatec114
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
27.8.1994Perštejn - Klínovec42
28.8.1994Chomutov - Hora Sv. Šebestiána44
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1994Sázava - Lázek42
10.9.1994Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka53
17.9.1994Loukov - Kelčský Javorník46
18.9.1994Bystřice pod Hostýnem - Hostýnem100
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
2.10.1994Liberec - Ještěd174
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník