hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Český pohár v běhu do vrchu

1996 - 11. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7742416S:4/204, A:4/146, B:4/74
2Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8034713S:4/135, A:4/140, B:4/72
3Havelka JanSKI Harrachov792998S:4/189, A:2/74, B:2/36
4Csabo MartinPoldi Kladno772165S:3/156, A:1/40, B:1/20
5Lhotka RadekJiskra Zruč nad Sázavou782114S:3/171, A:1/40, B:0/0
6Šír DanielSpartak Rokytnice792007S:3/117, A:1/32, B:3/51
7Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov781896S:2/93, A:1/38, B:3/58
8Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí781735S:1/54, A:2/80, B:2/39
9Schwarz JanTO Frenštát pod Radhoštěm791394S:2/69, A:2/70, B:0/0
10Rücker LukášSK Hronov781268S:1/6, A:2/54, B:5/66
11Losman PetrHradec Králové791202S:2/120, A:0/0, B:0/0
12Jiras PavelTJ Klatovy771112S:2/111, A:0/0, B:0/0
13Groš ŠtefanFrenštát841093S:2/81, A:1/28, B:0/0
14Špatina OndřejMILO Olomouc77992S:2/99, A:0/0, B:0/0
15Janík AlanSlávia Havířov77962S:2/96, A:0/0, B:0/0

Muži 20 - 39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6965413S:4/330, A:4/210, B:4/114
1Poduška JosefAC Kladno6265418S:4/315, A:4/224, B:4/115
3Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6861115S:4/285, A:4/222, B:4/104
4Vaněk PetrR-Team Praha60012S:4/303, A:4/214, B:3/83
5Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7259711S:4/357, A:2/120, B:4/120
6Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7553913S:4/261, A:4/190, B:4/88
7Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě645129S:4/285, A:4/204, B:1/23
8Vymazal PetrAK Milo Olomouc754489S:4/312, A:1/54, B:3/82
9Brokeš MartinTaxI BROKEŠ Letohrad7143618S:4/201, A:4/138, B:4/97
10Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad644346S:4/351, A:1/54, B:1/29
11Klampfl PavelMana Travel Trutnov6439912S:4/225, A:4/120, B:3/54
12Václ TomášDSZ Jilemnice6431911S:4/93, A:4/160, B:3/66
13Mrva PavelZero6031215S:4/153, A:4/86, B:4/73
14Hajzler JiříReproservis Brno633024S:3/246, A:1/56, B:0/0
15Balcar LubošPolice nad Metují5828615S:4/144, A:4/72, B:4/70

Muži 40 - 49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5348018S:4/234, A:4/148, B:4/98
2Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5647212S:4/237, A:4/156, B:4/79
3Šmída OldřichMaratonstav Úpice4845824S:4/222, A:4/144, B:4/92
4Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5544716S:4/216, A:4/148, B:4/83
5Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4842518S:4/207, A:4/136, B:4/82
6Mach VáclavMaratonstav Úpice5538914S:4/168, A:4/144, B:4/77
7Žáček StanislavKarned Děčín5636015S:4/162, A:4/128, B:4/70
8Nešpor JiříMaratonstav Úpice5434813S:4/144, A:4/132, B:4/72
9Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5333715S:4/165, A:4/110, B:4/62
10Palán ZdeněkSKI Harrachov5626813S:4/141, A:2/36, B:6/91
11Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov512049S:1/39, A:4/104, B:4/61
12Knap JanAFK SKP Pardubice511387S:4/85, A:1/26, B:2/27
13Pojezdný DaliborSvit Zlín551355S:2/57, A:2/62, B:1/16
14Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují561203S:1/60, A:0/0, B:2/60
15Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald551163S:1/48, A:1/32, B:1/36

Muži 50 - 59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4522012S:4/120, A:4/80, B:2/20
2Veyr KarelSokol Doudleby4218312S:4/102, A:3/46, B:4/35
3Vodička JanMK Radslavice4517712S:4/81, A:4/58, B:4/38
4Lanta JiříMaratonstav Úpice4416717S:4/84, A:3/36, B:5/47
5Marek FrantišekASPRO Náchod4113611S:4/72, A:3/34, B:4/30
6Sadílek OtaAtletika Albrechtice4613113S:4/66, A:4/52, B:2/13
7Miles PetrHostinné3710915S:4/57, A:4/30, B:4/22
8Řezáč IvoCHZ Litvínov41894S:2/57, A:2/32, B:0/0
9Metelka JosefSokol Studnice44876S:2/51, A:0/0, B:4/36
10Zetek JiříAO Valašské Meziříčí46826S:3/48, A:2/26, B:1/8
11Straka JosefŠumperk397218S:4/12, A:4/28, B:4/32
12Veselý PavelMK Kopřivnice46653S:1/27, A:2/38, B:0/0
13Hlusička JosefLiga 100 Praha38543S:1/24, A:2/30, B:0/0
14Leszkow PetrMK Hlinsko44482S:2/48, A:0/0, B:0/0
15Linhart MilošKČT Náchod44475S:3/39, A:1/8, B:1/0

Muži 60 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3422119S:4/102, A:4/80, B:4/39
2Cupánek JosefSK Přerov2619614S:4/93, A:4/66, B:4/37
3Merta JaroslavJeseník3517615S:4/93, A:3/46, B:5/37
4Havlíček ZdeněkVrchlabí351688S:4/120, A:1/18, B:3/30
5Gaman JaroslavBastro Ostrava351256S:3/81, A:2/34, B:1/10
6Buchar JanŠkoda Vrchlabí33885S:2/54, A:1/16, B:2/18
7Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec35743S:2/54, A:1/20, B:0/0
8Tatarka JozefTIS Vilhelm Frýdek Místek36673S:1/27, A:2/40, B:0/0
9Jarkovský OldřichJiskra Mostek34524S:0/0, A:2/32, B:2/20
10Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové32383S:1/18, A:1/12, B:1/8
11Menšík PetrJiskra Ústí nad Orlicí34362S:0/0, A:2/36, B:0/0
12Jelšina EmilCitov34301S:1/30, A:0/0, B:0/0
12Herlich KurtLiga 100 Prostějov34301S:1/30, A:0/0, B:0/0
14Šubrt VilémMK Kladno36271S:1/27, A:0/0, B:0/0
15Bém FrantišekAC Slovan Liberec27252S:1/15, A:1/10, B:0/0

Ženy 34 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6920513S:4/117, A:3/50, B:4/38
2Hanáková MiroslavaReproservis Brno6618311S:4/99, A:3/56, B:3/28
3Schlezingerová RenataODDM Náchod7516610S:3/78, A:2/38, B:5/50
4Klampflová EvaVrchlabí6413511S:4/63, A:3/40, B:4/32
5Báčová AnnaTJ - Svitavy904S:4/90, A:0/0, B:0/0
6Hebelková DitaMaratonstav Úpice76844S:2/54, A:1/20, B:1/10
7Hajná DanaNolex Titan Frenštát64803S:2/60, A:1/20, B:0/0
8Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí77464S:1/21, A:0/0, B:3/25
9Koutná KateřinaFrenštát pod Radhoštěm81434S:1/12, A:2/26, B:1/5
10Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát80403S:1/18, A:1/16, B:1/6
11Hajzlerová MagdaReproservis Brno73392S:1/21, A:1/18, B:0/0
11Martincová IvanaSokol Radostice63392S:1/21, A:1/18, B:0/0
13Martinovská EvaChemopetrol Litvínov75362S:2/36, A:0/0, B:0/0
14Čepelková ErikaAFK SKP Pardubice76272S:2/27, A:0/0, B:0/0
14Krátká JitkaLIAZ Jablonec74271S:1/27, A:0/0, B:0/0

Ženy 35 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novotná EvaLetohrad4822915S:4/111, A:4/78, B:4/40
2Vacková HanaSK Hronov5620213S:4/99, A:3/56, B:5/47
3Knapová IvaAFK SKP Pardubice601547S:4/114, A:1/20, B:2/20
4Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem51855S:2/48, A:1/18, B:2/19
5Janečková AnežkaAK Zlín47815S:2/45, A:1/18, B:2/18
6Janáčková JitkaMaratonstav Úpice60663S:1/30, A:2/36, B:0/0
7Mališová KarlaUSK Praha60602S:2/60, A:0/0, B:0/0
8Pospíšilová AlenaLiga 100 Olomouc54312S:1/24, A:0/0, B:1/7
9Rulcová VlastaSlovan Liberec44301S:1/30, A:0/0, B:0/0
10Hanáková MarieSpoje Šumperk22271S:1/27, A:0/0, B:0/0
10Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad57272S:0/0, A:1/18, B:1/9
12Tvrdá ZdeňkaDrahotuše56242S:0/0, A:1/16, B:1/8
13Rychlá OlgaRýmařov55211S:1/21, A:0/0, B:0/0
14Šroubková MartaSokol Plzeň61201S:0/0, A:1/20, B:0/0
15Pláničková EvaVS Tábor54161S:0/0, A:1/16, B:0/0


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
27.4.1996Český Krumlov - Kleť76
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
11.5.1996Klenčí - Čerchov44
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
8.6.1996Velké Svatoňovice - Žaltman57
6.7.1996Poniklá - Rezek105
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
14.7.1996Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda85
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
27.7.1996Perštejn - Klínovec67
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
4.8.1996Horní Čeladná - Velká Stolová52
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
8.9.1996Sázava - Lázek44
14.9.1996Bystřice pod Hostýnem - Hostýn45
15.9.1996Loukov - Kelčský Javorník50
21.9.1996Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves54
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73
5.10.1996Malé Svatoňovice - po trase MS 199738
6.10.1996Liberec - Ještěd104
12.10.1996Česká Kamenice - Běh na Studený26
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník