Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)

19.4.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)
  • datum konání: 19.4.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou

Sociální sítě

Místo konání

hřiště sportovního areálu v Jiřetíně
13.00 hodin

Přihlášky

od 11.00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

4 km - juniorky, ženy 55 a více, muži E 70-79 let, muži F 80 let a více
6 km - ostatní kategorie

Ceny pro vítěze

obdrží první tři ve všech kategoriích
1. - 500 Kč
2. - 300 Kč
3. - 200 Kč

celkové pořadí muži a celkové pořadí ženy
1. - 1000 Kč
2. - 750 Kč
3. - 500 Kč
4 .- 300 Kč
5. - 200 Kč
6. - 100 Kč

finanční odměna pro muže i ženu za překonání traťového rekordu - 500 Kč

běžecká tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Krupka
Dolní Podluží 468
407 55
tel. byt 412 384 222
mobil 728 679 637

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1317

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Stránský Aleš6013
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Jirásková Eva6412
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Horáček Michal7511
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Gombita Josef5810
Janík Tomáš6810
Kadavý Jan479
Ježek Přemysl829
Valenta Michal629
Jelínek Karel519
Winterová Alena498
Plecháček Jiří448
Kalvoda Břetislav558
Šimůnek Jan498
Merta Jaroslav358
Šmída Oldřich488
Mannlová Jana808
Turek Martin808
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1461Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:28:2535
2MJ1825Satýnek JaroslavAK Bílina9200:29:1131
3MJ2026Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:29:1827
4MJ4218Holas JakubSokol Holé Vrchy9100:33:4724
5MJ4475Votava MichalVrchlabí9000:34:1522
6MJ477Kozler TomášTJ Rumburk9000:34:3620
7MJ4817Calda VladimírDukla Liberec9300:34:4519
8MJ6373Hahn DominikSC Kottmar9500:40:53-
Juniorky 19 let a mladší (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ143Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:0735
2ŽJ238Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:4331
3ŽJ315Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:28:3827
4ŽJ514Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:29:0724
5ŽJ741Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:31:0722
6ŽJ840Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:3020
Muži A 20-39 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA154Skalský RomanSalomon7500:24:3335
2MA276Kubíček JanChodov8000:25:2831
3MA344Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:3127
4MA427Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5824
5MA513Linhart RadekTJČZU Praha7600:26:0022
6MA624Lokšan JiříAK Bílina8800:26:1820
7MA729Podrazil JiříAC Slovan Liberec8800:26:4719
8MA856Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:26:5718
9MA1022Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:27:3317
10MA1133Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:27:5316
11MA1279Zajac LeszekWatbrlych8300:27:54-
12MA1355Škrabálek JanRekrea7000:28:0515
13MA1523Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:28:3714
14MA1612Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:29:0513
15MA1964Novotný JiříKateřinky7100:29:1712
16MA2319Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:30:5611
17MA2749Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:31:2810
18MA3110Novák JaroslavSlovan Varnsdorf8400:31:479
19MA3367Suchý PavelKrásná Lípa6900:31:528
20MA4036Schade SilvioBautzen6900:33:40-
21MA4542Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:297
22MA5771Lanča MilanVarnsdorf7300:37:496
23MA5921Jiříček Tomášneregistrován8000:39:375
Muži B 40-49 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB939Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:1035
2MB1728Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:29:0731
3MB2151Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:29:4527
4MB2658Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:31:1224
5MB2959Mrva PavelPopovice6000:31:3422
6MB3068Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:4020
7MB3232Zoubek JiříSCWS Lučany6500:31:4919
8MB3774Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:33:1018
9MB3969Kaván LubomírChřibská6100:33:3217
10MB4177Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:33:4416
11MB5066Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:34:5515
12MB5170Beznoska KamilČermná6300:34:5814
13MB5552Chroust JanKrásná Lípa6000:36:3013
14MB649Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6400:42:3512
15MB6537Granich ThomasBLV ROT-WEISS 906800:43:02-
Muži C 50-59 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2265Gombita JosefMost5800:30:3035
2MC2563Malý JiříAC Česká Lípa5300:31:0331
3MC281Flegl VlastimilBrtev5300:31:3127
4MC3580Zajac LeszekWalbrzych5000:32:22-
5MC3616Černý VladimírHAC Praha5200:33:0424
6MC435Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0122
7MC523Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:35:0420
8MC5481Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:35:4719
9MC5857Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:38:1318
10MC6053Jelínek KarelRadlík5100:39:5217
11MC6230Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:40:4716
12MC7020Jiříček VáclavLiberec5200:46:2215
Muži D 60-69 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2450Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:5935
2MD346Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:32:0231
3MD3878Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:33:1727
4MD6160Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:40:2324
5MD6962Plecháček JiříSokol Tuháň4400:45:5022
Muži E 70-79 let (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME435Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:28:4235
2ME611Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:0931
Muži F 80 let a starší (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1034Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:36:3327
Ženy A 20-34 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5347Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:1635
2ZA5646Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:37:1331
3ZA6748Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:43:5827
Ženy B 35-44 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4531Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:34:2935
2ZB494Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:34:5131
Ženy C 45-54 let (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6672Hahn ClaudiaSC Kottmar6300:43:25-
2ŽC682Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:44:4835
3ŽC7145Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:46:3731
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD98Winterová AlenaTJ Rumburk4900:34:1435
Trať 4 km, 334 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ143Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:0735
2ŽJ238Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:26:4331
3ŽJ315Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:28:3827
1ME435Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:28:4235
4ŽJ514Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:29:0724
2ME611Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:0931
5ŽJ741Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:31:0722
6ŽJ840Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:3020
1ZD98Winterová AlenaTJ Rumburk4900:34:1435
1ME1034Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:36:3327
Trať 6 km, 334 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA154Skalský RomanSalomon7500:24:3335
2MA276Kubíček JanChodov8000:25:2831
3MA344Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:3127
4MA427Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5824
5MA513Linhart RadekTJČZU Praha7600:26:0022
6MA624Lokšan JiříAK Bílina8800:26:1820
7MA729Podrazil JiříAC Slovan Liberec8800:26:4719
8MA856Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:26:5718
1MB939Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:1035
9MA1022Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:27:3317
10MA1133Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:27:5316
11MA1279Zajac LeszekWatbrlych8300:27:54-
12MA1355Škrabálek JanRekrea7000:28:0515
1MJ1461Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:28:2535
13MA1523Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:28:3714
14MA1612Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:29:0513
2MB1728Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:29:0731
2MJ1825Satýnek JaroslavAK Bílina9200:29:1131
15MA1964Novotný JiříKateřinky7100:29:1712
3MJ2026Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:29:1827
3MB2151Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:29:4527
1MC2265Gombita JosefMost5800:30:3035
16MA2319Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:30:5611
1MD2450Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:5935
2MC2563Malý JiříAC Česká Lípa5300:31:0331
4MB2658Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:31:1224
17MA2749Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:31:2810
3MC281Flegl VlastimilBrtev5300:31:3127
5MB2959Mrva PavelPopovice6000:31:3422
6MB3068Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:4020
18MA3110Novák JaroslavSlovan Varnsdorf8400:31:479
7MB3232Zoubek JiříSCWS Lučany6500:31:4919
19MA3367Suchý PavelKrásná Lípa6900:31:528
2MD346Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:32:0231
4MC3580Zajac LeszekWalbrzych5000:32:22-
5MC3616Černý VladimírHAC Praha5200:33:0424
8MB3774Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:33:1018
3MD3878Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:33:1727
9MB3969Kaván LubomírChřibská6100:33:3217
20MA4036Schade SilvioBautzen6900:33:40-
10MB4177Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:33:4416
4MJ4218Holas JakubSokol Holé Vrchy9100:33:4724
6MC435Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:0122
5MJ4475Votava MichalVrchlabí9000:34:1522
1ZB4531Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:34:2935
21MA4542Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:297
6MJ477Kozler TomášTJ Rumburk9000:34:3620
7MJ4817Calda VladimírDukla Liberec9300:34:4519
2ZB494Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:34:5131
11MB5066Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:34:5515
12MB5170Beznoska KamilČermná6300:34:5814
7MC523Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:35:0420
1ZA5347Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:1635
8MC5481Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:35:4719
13MB5552Chroust JanKrásná Lípa6000:36:3013
2ZA5646Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:37:1331
22MA5771Lanča MilanVarnsdorf7300:37:496
9MC5857Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:38:1318
23MA5921Jiříček Tomášneregistrován8000:39:375
10MC6053Jelínek KarelRadlík5100:39:5217
4MD6160Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:40:2324
11MC6230Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:40:4716
8MJ6373Hahn DominikSC Kottmar9500:40:53-
14MB649Rosenberg PetrFenix Ski Team Jeseník6400:42:3512
15MB6537Granich ThomasBLV ROT-WEISS 906800:43:02-
1ŽC6672Hahn ClaudiaSC Kottmar6300:43:25-
3ZA6748Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:43:5827
2ŽC682Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:44:4835
5MD6962Plecháček JiříSokol Tuháň4400:45:5022
12MC7020Jiříček VáclavLiberec5200:46:2215
3ŽC7145Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:46:3731

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Ahoj Nenašel jsem st.číslo 81 Ivo Brunclík
lev.bill
Diky za upozorneni, uz je to opravene.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód