Ročník 2024
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anikieiev Saša | Atletika Žamberk | 16 | 878,33 | 10 | 10/10 záv. |
2 | Eliáš Maxim | AK ISCAREX Česká Třebová | 16 | 606,04 | 6 | 6/6 záv. |
3 | Malátek Vítek | Atletika Žamberk | 16 | 573,03 | 6 | 6/6 záv. |
4 | Friml Adam | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 15 | 548,54 | 6 | 6/6 záv. |
5 | Kovář Filip | TJ Dlouhá Třebová | 16 | 534,9 | 6 | 6/6 záv. |
6 | Navrátil Adam | Atletika Žamberk | 16 | 533,59 | 6 | 6/6 záv. |
7 | Pech Lukáš | Atletika Žamberk | 15 | 467,6 | 5 | 5/5 záv. |
8 | Hájek Aleš | Dlouhoňovice | 15 | 465,41 | 5 | 5/5 záv. |
9 | Dušánek Daniel | Jiskra Ústí nad Orlicí | 15 | 410,42 | 4 | 4/4 záv. |
10 | Hromádko Theodor | Ski team Svratka | 15 | 377,38 | 4 | 4/4 záv. |
11 | Kaplánek Dominik | TJ Atletika Lanškroun | 15 | 359,27 | 5 | 5/5 záv. |
12 | Veverka Tomáš | Atletika Žamberk | 16 | 322,44 | 4 | 4/4 záv. |
13 | Brůna Matěj | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 15 | 311,69 | 5 | 5/5 záv. |
14 | Klement Daniel | Lanškroun | 15 | 308,96 | 3 | 3/3 záv. |
15 | Čanda Kryštof | TJ Spartak Letohrad | 15 | 295,91 | 3 | 3/3 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Faltejsková Nella | TJ Dlouhá Třebová | 15 | 936 | 9 | 9/9 záv. |
2 | Nováčková Kateřina | AC Choceň | 15 | 798,42 | 8 | 8/8 záv. |
3 | Gregušová Klára | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 16 | 626,39 | 8 | 8/8 záv. |
4 | Přibylová Agáta | TJ Spartak Letohrad | 15 | 579,27 | 7 | 7/7 záv. |
5 | Malátková Veronika | Atletika Žamberk | 16 | 480,36 | 6 | 6/6 záv. |
6 | Kailová Elen | Atletika T. J. Sokol Žamberk | 16 | 396,11 | 5 | 5/5 záv. |
7 | Plundrová Evelína | Atletika Žamberk | 16 | 382,71 | 5 | 5/5 záv. |
8 | Bothe Miriam | TJ Spartak Letohrad | 16 | 349,02 | 4 | 4/4 záv. |
9 | Langrová Jolana | Atletika Lanškroun | 16 | 278,84 | 4 | 4/4 záv. |
10 | Houdková Emílie | Choceň | 16 | 271,77 | 3 | 3/3 záv. |
11 | Barvínková Tereza | Atletika Žamberk | 15 | 265,66 | 3 | 3/3 záv. |
12 | Hanušová Erika | TJ Spartak Letohrad | 16 | 236,55 | 3 | 3/3 záv. |
13 | Hrdinová Berenika Anna | Atletika Žamberk | 15 | 234,33 | 3 | 3/3 záv. |
14 | Hartmanová Eliška | Klub Biatlonu Letohrad | 17 | 224,27 | 3 | 3/3 záv. |
15 | Brichtová Anna | TJ Spartak Letohrad | 15 | 198,92 | 3 | 3/3 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kovář Matyáš | TJ Dlouhá Třebová | 14 | 1027,41 | 12 | 10/12 záv. |
2 | Faltus František | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 13 | 897,57 | 10 | 10/10 záv. |
3 | Hartman Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 14 | 859,12 | 11 | 10/11 záv. |
4 | Janoušek Jan | TJ Spartak Brandýs nad Orlicí | 14 | 664,82 | 7 | 7/7 záv. |
5 | Malátek Matěj | Atletika Žamberk | 14 | 566,06 | 6 | 6/6 záv. |
6 | Vašina Tadeáš | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 14 | 498,24 | 5 | 5/5 záv. |
7 | Flídr Nikolas | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 441,68 | 5 | 5/5 záv. |
8 | Křenek Adam | TJ Spartak Letohrad | 14 | 262,36 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Sklenka Filip | Atletika Žamberk | 14 | 226,81 | 3 | 3/3 záv. |
10 | Fliedr Tomáš | F-Bike Klub Sádek | 13 | 205,52 | 3 | 3/3 záv. |
11 | Sedláček Jakub | Orel Žatčany | 13 | 192,22 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Kalousek Jan | Orel Dolní Dobrouč | 13 | 189,36 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Sláma Maxmilián | 4 Sports Team Svitavy | 13 | 186,36 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Maixner Ondřej | Orel Dolní Dobrouč | 14 | 181,79 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Svoboda Tobiáš | Hasiči Dolní Čermná | 14 | 175,88 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Váchová Adéla | TJ Spartak Letohrad | 13 | 799,39 | 8 | 8/8 záv. |
2 | Švestková Johanka | AK Račí údolí | 14 | 589,89 | 6 | 6/6 záv. |
3 | Přibylová Beáta | TJ Spartak Letohrad | 13 | 573,37 | 7 | 7/7 záv. |
4 | Boháčová Nela | Atletika Polička | 14 | 504,89 | 5 | 5/5 záv. |
5 | Veverková Natálie | Atletika Žamberk | 13 | 502,51 | 5 | 5/5 záv. |
6 | Fliedrová Karolína | F-Bike klub Sádek | 13 | 434,07 | 5 | 5/5 záv. |
7 | Knápková Rozálie | TJ Spartak Letohrad | 13 | 426,75 | 5 | 5/5 záv. |
8 | Břoušková Barbora | ZŠ Březová n.Sv./DDM ČT | 14 | 399,98 | 5 | 5/5 záv. |
9 | Bašková Sára | Activity Lanškroun | 13 | 305,61 | 4 | 4/4 záv. |
10 | Koutníková Viktorie | TJ SPARTAK Letohrad | 13 | 302,12 | 4 | 4/4 záv. |
11 | Kynštová Anna | Orel Vysoké Mýto | 14 | 274,2 | 3 | 3/3 záv. |
12 | Diblíková Liliana | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 13 | 265,35 | 3 | 3/3 záv. |
13 | Brychtová Kristýna | TJ Jiskra Litomyšl | 13 | 246,53 | 3 | 3/3 záv. |
14 | Štanderová Klára | Atletika Žamberk | 14 | 235,29 | 3 | 3/3 záv. |
15 | Borovičková Anna | TJ Spartak Letohrad | 14 | 228,46 | 3 | 3/3 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vácha Jan | TJ Spartak Letohrad | 11 | 885,4 | 9 | 9/9 záv. |
2 | Kouba Radim | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 827,92 | 8 | 8/8 záv. |
3 | Katzer Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 12 | 646,92 | 7 | 7/7 záv. |
4 | Vašina Matěj | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 12 | 481,94 | 5 | 5/5 záv. |
5 | Dvořák Jakub | SK8 Slalom Polička | 12 | 478,59 | 7 | 7/7 záv. |
6 | Dušek Adam | TJ Spartak Letohrad | 12 | 357,78 | 4 | 4/4 záv. |
7 | Sklenář David | Verměřovice | 12 | 241,08 | 3 | 3/3 záv. |
8 | Dušánek Marek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 11 | 204,84 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Stejskal Adam | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 191,48 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Suchodol Kryštof | TJ Spartak Letohrad | 11 | 185 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Teplý Tobiáš | SBR TRI Team Litomyšl | 12 | 183,55 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Maixner Matěj | Orel Dolní Dobrouč | 11 | 181,75 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Strnad Jan | TJ Spartak Letohrad | 11 | 178,2 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Moravec Matěj | TJ Spartak Letohrad | 12 | 175,91 | 3 | 3/3 záv. |
15 | Hanus Štěpán | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 175,33 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Letenská Lucie Nela | SK Solnice | 11 | 1022,69 | 10 | 10/10 záv. |
2 | Janoušková Barbora | Jiskra Ústí nad Orlicí | 12 | 654,06 | 7 | 7/7 záv. |
3 | Němcová Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | 11 | 494,89 | 6 | 6/6 záv. |
4 | Maříková Eliška | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 475,46 | 5 | 5/5 záv. |
5 | Boháčová Adéla | Atletika Polička | 12 | 416 | 4 | 4/4 záv. |
6 | Kovářová Magdaléna | TJ Dlouhá Třebová | 12 | 414,09 | 5 | 5/5 záv. |
7 | Skalická Nela | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 376,49 | 5 | 5/5 záv. |
8 | Šmolíková Adéla | Litomyšl | 12 | 331,37 | 4 | 4/4 záv. |
9 | Frimlová Nikol | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 12 | 227,87 | 3 | 3/3 záv. |
10 | Dostálková Barbora Anna | My od Kopřivy | 12 | 196,34 | 3 | 3/3 záv. |
11 | Štěpánková Nikola | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 188,05 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Machová Rozálie | Atletika Polička | 12 | 186,98 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Kopfštejnová Sára | Jiskra Ústí nad Oricí | 11 | 184,77 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Schenková Viktorie | Atletika Jablonné nad Orlicí | 11 | 168,54 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Halasová Anežka | Orel Vyškov | 11 | 163,85 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fajfr Aleš | Atletika Žamberk | 09 | 1023,36 | 11 | 10/11 záv. |
2 | Kristejn Jiří | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 09 | 624 | 6 | 6/6 záv. |
3 | Dostálek Šimon | My od Kopřivy | 10 | 567,07 | 8 | 8/8 záv. |
4 | Mančál Vojtěch | AK ISCAREX Česká Třebová | 09 | 204,64 | 2 | 2/2 záv. |
5 | Kalousek Jiří | Orel Dolní Dobrouč | 10 | 183,3 | 2 | 2/2 záv. |
6 | Pácha Ondřej | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 09 | 176,06 | 3 | 3/3 záv. |
7 | Pražan Adam | Sportreg | 10 | 170,32 | 2 | 2/2 záv. |
8 | Grundloch Jonáš | Atletika Polička | 09 | 162,56 | 2 | 2/2 záv. |
9 | Doležal Adam | Orel Vyškov | 10 | 149,67 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Řehák Lubomír | AK ISCAREX Česká Třebová | 09 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
11 | Rybička Dominik | AK ISCAREX Česká Třebová | 09 | 100,17 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Stejskal Daniel | TJ Spartak Letohrad | 09 | 100,15 | 1 | 1/1 záv. |
13 | Mazel Tomáš | NMMOR | 09 | 98,71 | 1 | 1/1 záv. |
14 | Sedláček Václav | Orel Žatčany | 10 | 96,5 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Skřička Jan | Brno Starý Lískovec; Orel | 10 | 92,58 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fliedrová Adéla | F-BIKE KLUB SÁDEK | 10 | 756,21 | 8 | 8/8 záv. |
2 | Faltusová Štěpánka | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 10 | 617,52 | 7 | 7/7 záv. |
3 | Maříková Šárka | AK ISCAREX Česká Třebová | 10 | 481,68 | 5 | 5/5 záv. |
4 | Fišerová Beáta | TJ Dlouhá Třebová | 10 | 437,42 | 5 | 5/5 záv. |
5 | Veselá Nela Valentýna | - | 09 | 394,32 | 4 | 4/4 záv. |
6 | Koubová Elen | AK ISCAREX Česká Třebová | 09 | 301,63 | 3 | 3/3 záv. |
7 | Brychtová Veronika | TJ Jiskra Litomyšl | 10 | 251,6 | 3 | 3/3 záv. |
8 | Preislerová Agáta Nela | AK ISCAREX Česká Třebová | 09 | 204,95 | 2 | 2/2 záv. |
9 | Kulhavá Kateřina | TJ Spartak Letohrad | 09 | 204,69 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Stratilová Anna | Atletika Žamberk | 10 | 193,06 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Knápková Anežka | TJ Spartak Letohrad | 10 | 181,86 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Málková Lucie | TJ Spartak Letohrad | 10 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Koutníková Rozárie | Biatlon Letohrad | 09 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Jílková Lucie | TJ Svitavy | 10 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Holingerová Alžběta | K.O.B. Choceň | 09 | 99,77 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suldovský Šimon | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 08 | 617,85 | 6 | 6/6 záv. |
2 | Matějíček Štěpán | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 488,65 | 5 | 5/5 záv. |
3 | Schless Patrik | Letohrad | 07 | 482,78 | 6 | 6/6 záv. |
4 | Razým Daniel | TJ Dlouhá Třebová | 08 | 397,8 | 4 | 4/4 záv. |
5 | Šolc Antonín | OREL Dolní Dobrouč | 08 | 372,82 | 4 | 4/4 záv. |
6 | Matějíček Šimon | Orel Dolní Dobrouč | 08 | 312 | 3 | 3/3 záv. |
7 | Stránský Jakub | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 07 | 208 | 2 | 2/2 záv. |
8 | Mezera Tomáš | Orel Židenice | 08 | 195,47 | 2 | 2/2 záv. |
9 | Ryška Daniel | TJ Spartak Letohrad | 07 | 190,67 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Doleček Přemysl | TJ Spartak Letohrad | 07 | 187,5 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Strnad Vít | TJ Spartak Letohrad | 08 | 173,79 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Teichmann Radek | TJ Lanškroun | 08 | 172,67 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Knápek Šimon | TJ Spartak Letohrad | 07 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
13 | Šimek Vojtěch | K.O.B. Choceň | 10 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Vlasák Ondřej | AO NMNM | 08 | 101,57 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Morávková Lucie | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 08 | 508,35 | 5 | 5/5 záv. |
2 | Jedličková Tereza | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 08 | 380,67 | 4 | 4/4 záv. |
3 | Lorencová Hana | Litomyšl | 07 | 276,32 | 3 | 3/3 záv. |
4 | Kvačková Viktorie | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 08 | 156,82 | 2 | 2/2 záv. |
5 | Mikysková Darja | TJ Spartak Letohrad | 08 | 148,13 | 2 | 2/2 záv. |
6 | Štruncová Ella | TJ Spartak Letohrad | 08 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
6 | Groulíková Barbora | Sporteg | 08 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
6 | Nimshausová Helena | K.O.B. Choceň | 08 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
6 | Sysrová Eliška | - | 07 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
10 | Petrošová Tereza | TJ Spartak Letohrad | 07 | 97 | 1 | 1/1 záv. |
11 | Zezulková Simona | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 08 | 95,95 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Prýglová Sylva | AO Nové Město na Moravě | 07 | 95,85 | 1 | 1/1 záv. |
13 | Filipi Michaela | Litomyšl | 08 | 94,03 | 1 | 1/1 záv. |
14 | Hegerová Rozálie | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 07 | 91,35 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Biberlová Adéla | Atletika Polička | 08 | 88,52 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fajfr Marek | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 06 | 931,79 | 9 | 9/9 záv. |
2 | Očenáš Jakub | AK ISCAREX Česká Třebová | 05 | 901,98 | 10 | 10/10 záv. |
3 | Brůna Michal | Albrechtice u Lanškrouna | 06 | 208 | 2 | 2/2 záv. |
4 | Hunta Šimon | TJ Spartak Letohrad | 06 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
4 | Koblovský Jakub | AK Slovan Moravská Třebová | 05 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
4 | Dočkal Daniel | NMMOR | 05 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
7 | Macháček Filip | Orel Dolní Čermná | 06 | 101,96 | 1 | 1/1 záv. |
8 | Schorný Jan | Staré Město pod Lanštejnem | 10 | 97,04 | 1 | 1/1 záv. |
9 | Junk Přemysl | Ústí nad Orlicí | 06 | 92,35 | 1 | 1/1 záv. |
10 | Hurta Šimon | TJ Spartak Letohrad | 06 | 90,41 | 1 | 1/1 záv. |
11 | Brůna Michal | Albrechtice | 07 | 89,05 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Kamarád Vít | TJ NMNM | 05 | 89,04 | 1 | 1/1 záv. |
13 | Hájek Dominik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 06 | 86,71 | 1 | 1/1 záv. |
14 | Svozil Adam | AK Moravská Třebová | 08 | 85,19 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Švanda Jáchym | Heřmanice | 08 | 81,37 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kyral Jiří | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 91 | 1152,16 | 12 | 12/12 záv. |
2 | Kubišta Michal | Letohrad | 90 | 1140,79 | 13 | 12/13 záv. |
3 | Kovář Lukáš | Vencl Tým / TJ Dlouhá Třebová | 87 | 1037,88 | 15 | 12/15 záv. |
4 | Hübl Radek | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 88 | 714,97 | 7 | 7/7 záv. |
5 | Čejka Pavel | Dolní Dobrouč | 90 | 652,3 | 9 | 9/9 záv. |
6 | Radiměřský Karel | AK ISCAREX Česká Třebová | 87 | 647,13 | 9 | 9/9 záv. |
7 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 597,65 | 16 | 12/16 záv. |
8 | Záveský Filip | AK ISCAREX Česká Třebová | 93 | 474,55 | 5 | 5/5 záv. |
9 | Tlapák Jaroslav | AK ISCAREX Česká Třebová | 87 | 469,07 | 5 | 5/5 záv. |
10 | Holovský Jakub | Atletika Žamberk | 86 | 456,64 | 6 | 6/6 záv. |
11 | Borek Filip | Česká Třebová | 90 | 354,12 | 6 | 6/6 záv. |
12 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 341,13 | 6 | 6/6 záv. |
13 | Šimůnek Jan | AK ISCAREX Česká Třebová | 03 | 298,01 | 3 | 3/3 záv. |
14 | Šmolík Josef | TJ Jiskra Litomyšl | 89 | 253,37 | 3 | 3/3 záv. |
15 | Krejčí Michal | Písečná | 85 | 238,64 | 3 | 3/3 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fliedr Tomáš | F - BIKE KLUB SÁDEK | 76 | 1201,69 | 12 | 12/12 záv. |
2 | Šimek Petr | Vencl tým / www.zeleneudoli.cz | 77 | 1127,04 | 12 | 12/12 záv. |
3 | Hůlka Radek | Česká Třebová | 80 | 947,93 | 12 | 12/12 záv. |
4 | Fliedr Jiří | F - BIKE KLUB SÁDEK | 80 | 838,16 | 10 | 10/10 záv. |
5 | Petr Jiří | Lezník | 80 | 800,72 | 8 | 8/8 záv. |
6 | Dvořák Miroslav | SK8 Slalom Polička | 75 | 643,57 | 7 | 7/7 záv. |
7 | Suldovský Pavel | Horní Čermná Athletics | 77 | 614,27 | 8 | 8/8 záv. |
8 | Vacek Jiří | OB Česká Třebová | 77 | 530,58 | 6 | 6/6 záv. |
9 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | 443,94 | 7 | 7/7 záv. |
10 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 434,57 | 5 | 5/5 záv. |
11 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 375,65 | 4 | 4/4 záv. |
12 | Šebek Michal | Česká Třebová | 84 | 230,94 | 3 | 3/3 záv. |
13 | Fišer David | Tvoje Máma | 80 | 216,59 | 3 | 3/3 záv. |
14 | Dvořák Pavel | Atletika Alojzov | 82 | 208 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Moravec Martin | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 84 | 199,44 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simon Petr | BKS Polička | 72 | 938,94 | 11 | 11/11 záv. |
2 | Vacek Martin | AK ISCAREX Česká Třebová | 69 | 868,27 | 9 | 9/9 záv. |
3 | Bureš Martin | Česká Třebová | 74 | 811,91 | 9 | 9/9 záv. |
4 | Fajfr František | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 72 | 769,36 | 8 | 8/8 záv. |
5 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 697,32 | 15 | 12/15 záv. |
6 | Kyncl Tomáš | Holice | 74 | 694,94 | 7 | 7/7 záv. |
7 | Buriánek Roman | AK ISCAREX Česká Třebová | 65 | 657,9 | 7 | 7/7 záv. |
8 | Dusil Martin | Vamberk | 74 | 657,12 | 7 | 7/7 záv. |
9 | Scheuer Jan | Šanov | 66 | 521,72 | 6 | 6/6 záv. |
10 | Hejl Radek | Králíky | 72 | 514,36 | 5 | 5/5 záv. |
11 | Dostálek Petr | My od Kopřivy | 67 | 425,63 | 5 | 5/5 záv. |
12 | Benko Jan | Litomyšl | 74 | 416 | 4 | 4/4 záv. |
13 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 70 | 298,17 | 5 | 5/5 záv. |
14 | Kadidlo Jiří | CK Slovan Moravská Třebová | 72 | 203,71 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Uchytil Milan | KPA Pardubice | 74 | 202,71 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sedláček Roman | SBR TRI-TEAM LITOMYŠL | 64 | 974,11 | 10 | 10/10 záv. |
2 | Stránský Aleš | AK ISCAREX Česká Třebová | 60 | 819,49 | 8 | 8/8 záv. |
3 | Liška Pavel | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 541,34 | 6 | 6/6 záv. |
4 | Grätz Luděk | Ústí nad Orlicí | 58 | 520,09 | 12 | 12/12 záv. |
5 | Novotný Luděk | 3D Fitness Raceteam | 62 | 442,67 | 5 | 5/5 záv. |
6 | Ožana Václav | Fit bez diet / Nové Město na Moravě | 64 | 364,2 | 4 | 4/4 záv. |
7 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 315,91 | 4 | 4/4 záv. |
8 | Hanuš Petr | 3D Fitness Race Team | 64 | 295,87 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Scherrer Jaroslav | Orel Moravské Budějovice | 60 | 276,48 | 5 | 5/5 záv. |
10 | Rautenkranc Miroslav | SK Donocykl Vysoké Mýto | 64 | 274,7 | 3 | 3/3 záv. |
11 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec/ ELEVEN RUN TEAM | 59 | 198,02 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Jančík Bořek | Salming/Run4fun | 64 | 195,98 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Jandejsek Zdeněk | Sport Studené | 61 | 184,37 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 183,51 | 4 | 4/4 záv. |
15 | Král Josef | SDH Bystré | 58 | 171,24 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubišta Oto | AK ISCAREX Česká Třebová | 53 | 1233,8 | 12 | 12/12 záv. |
2 | Šponar Josef | Sokol Žamberk OB | 47 | 841,66 | 12 | 12/12 záv. |
3 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 831,92 | 9 | 9/9 záv. |
4 | Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 48 | 549,24 | 11 | 11/11 záv. |
5 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 386,76 | 4 | 4/4 záv. |
6 | Bubeníček Jiří | Skuhrov nad Bělou | 51 | 346,1 | 4 | 4/4 záv. |
7 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 298,71 | 3 | 3/3 záv. |
8 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 191,92 | 2 | 2/2 záv. |
9 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 181,43 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 151,24 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 137,56 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Sedláček Pavel | Orel Židenice | 53 | 108,85 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
13 | Janový Petr | Plzeň | 45 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
13 | Mach František | SKI Club Jablonec nad Nisou | 50 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čípová Aneta | AK ISCAREX Česká Třebová | 06 | 832 | 8 | 8/8 záv. |
2 | Suchánková Karolína | TJ Jiskra Litomyšl | 06 | 200,33 | 2 | 2/2 záv. |
3 | Moskvová Agáta | TJ Spartak Letohrad | 05 | 173,35 | 2 | 2/2 záv. |
4 | Dostálová Kateřina | - | 06 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
4 | Svobodová Barbora | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 06 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
4 | Kumpoštová Andrea | AK ISCAREX Česká Třebová | 05 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
7 | Rončáková Tereza | Fortex Ski Moravský Beroun | 08 | 97,92 | 1 | 1/1 záv. |
8 | Preislerová Elena Marie | AK ISCAREX Česká Třebová | 06 | 94,86 | 1 | 1/1 záv. |
9 | Svodovová Natálie | NMMOR | 05 | 83,35 | 1 | 1/1 záv. |
10 | Zahálková Lucie | AK ISCAREX Česká Třebová | 05 | 78,6 | 1 | 1/1 záv. |
11 | Oyelakin Nicole | - | 05 | 68,46 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Paraska Marie | Atletika Šumperk | 08 | 52,79 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sontáková Lenka | Spinning Eva Lanškroun | 91 | 584,28 | 7 | 7/7 záv. |
2 | Šebková Martina | AK Iscarex Česká Třebová | 92 | 575,63 | 7 | 7/7 záv. |
3 | Stránská Vendulka | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 565,54 | 6 | 6/6 záv. |
4 | Hostýnková Michaela | AK ISCAREX Česká Třebová | 97 | 208 | 2 | 2/2 záv. |
4 | Vetchá Adéla | AK ISCAREX Česká Třebová | 91 | 208 | 2 | 2/2 záv. |
6 | Marková Barbora | Horní Čermná Athletics | 02 | 204,94 | 2 | 2/2 záv. |
7 | Kalousová Tereza | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 201,26 | 2 | 2/2 záv. |
8 | Halasová Anna | Orel Jednota Vyškov | 03 | 189,93 | 2 | 2/2 záv. |
9 | Šedová Tereza | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 03 | 189,43 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Kuncová Martina | Orel Vyškov | 01 | 157,15 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Válková Simona | Dolní Morava | 02 | 146,42 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Koukolová Žaneta | Líšnice | 93 | 142,15 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 116,82 | 3 | 3/3 záv. |
14 | Dvořáková Lada | AK Olymp Brno | 93 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
14 | Brožová Aneta | 2B Winner | 94 | 104 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kovářová Marie | TJ Dlouhá Třebová | 85 | 1008,92 | 12 | 12/12 záv. |
2 | Mannlová Jana | AK ISCAREX Česká Třebová | 80 | 557,56 | 7 | 7/7 záv. |
3 | Richtrová Hana | Run Sport Team | 82 | 472,73 | 5 | 5/5 záv. |
4 | Švestková Stružková Hana | AK Račí údolí | 83 | 416 | 4 | 4/4 záv. |
5 | Nováková Barbora | TJ Sokol Kunvald | 83 | 391,36 | 4 | 4/4 záv. |
6 | Flídrová Lenka | AK ISCAREX Česká Třebová | 84 | 377,97 | 4 | 4/4 záv. |
7 | Šuterová Kateřina | Atletika Polička | 83 | 344,59 | 4 | 4/4 záv. |
8 | Hurychová Jaroslava | SBR Tri-Team Litomyšl | 82 | 208 | 2 | 2/2 záv. |
9 | Sklenářová Eva | Letohrad | 81 | 203,03 | 3 | 3/3 záv. |
10 | Rokosová Ivana | ROKY Team | 82 | 199 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Suchánková Lenka | Litomyšl | 80 | 163,99 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Havlíčková Hana | neregistrován | 82 | 162,4 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Přibylová Blanka | Lanškroun | 84 | 161,59 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Boháčová Jitka | Atletika Polička | 82 | 147,98 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Paraska Lucie | GK Šumperk | 81 | 139,73 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořáková Adéla | SK8 Slalom Polička | 76 | 1223,53 | 13 | 12/13 záv. |
2 | Hájková Ludmila | OB Česká Třebová | 75 | 884,14 | 10 | 10/10 záv. |
3 | Simonová Jana | BKS Polička | 75 | 732,59 | 9 | 9/9 záv. |
4 | Jarešová Radmila | KUS Jablonné nad Orlicí | 76 | 345,84 | 4 | 4/4 záv. |
5 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 289,05 | 3 | 3/3 záv. |
6 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 281,61 | 3 | 3/3 záv. |
7 | Kysilková Romana | Sebranice | 75 | 253,63 | 3 | 3/3 záv. |
8 | Horáčková Pavla | AC Moravská Slavia Brno | 77 | 235,06 | 3 | 3/3 záv. |
9 | Barnetová Denisa | KUS Jablonné nad Orlicí | 73 | 208 | 2 | 2/2 záv. |
10 | Pirklová Kateřina | Letohrad | 76 | 201,2 | 2 | 2/2 záv. |
11 | Menšíková Lucie | AK ISCAREX Česká Třebová | 72 | 199,52 | 2 | 2/2 záv. |
12 | Hofmanová Veronika | AK ISCAREX Česká Třebová | 78 | 188,85 | 2 | 2/2 záv. |
13 | Kamenická Kateřina | Orel Židenice | 73 | 178,62 | 2 | 2/2 záv. |
14 | Janespalová Pavlína | Běstovice | 77 | 170,05 | 2 | 2/2 záv. |
15 | Doležalová Vladimíra | Orel Vyškov | 74 | 165,64 | 2 | 2/2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyášová Jana | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 65 | 1144 | 11 | 11/11 záv. |
2 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 1064,34 | 13 | 12/13 záv. |
3 | Jirásková Eva | Maratonstav Úpice | 64 | 943,62 | 10 | 10/10 záv. |
4 | Rabušicová Vlasta | Ústí nad Orlicí | 69 | 879,08 | 13 | 12/13 záv. |
5 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 175,79 | 2 | 2/2 záv. |
6 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 166,77 | 5 | 5/5 záv. |
7 | Gebauerová Jana | Severka Šumperk | 64 | 149,98 | 2 | 2/2 záv. |
8 | Dvořáková Eva | Atletika Alojzov | 55 | 146,95 | 2 | 2/2 záv. |
9 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 133,09 | 3 | 3/3 záv. |
10 | Lukášková Zlata | SV Stříbro | 68 | 98,09 | 1 | 1/1 záv. |
11 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 94,16 | 1 | 1/1 záv. |
12 | Bučková Alena | Ak spartak Dubnica | 66 | 82,39 | 1 | 1/1 záv. |
13 | Lukášová Miroslava | Praha | 61 | 81,27 | 1 | 1/1 záv. |
14 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 79,89 | 1 | 1/1 záv. |
15 | Bašarinová Michaela | STG Choceň | 68 | 72,66 | 1 | 1/1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kyral Jiří | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 91 | 1147,78 | 12 | 12/12 záv. |
2 | Kubišta Michal | Letohrad | 90 | 1135,43 | 13 | 12/13 záv. |
3 | Fliedr Tomáš | F - BIKE KLUB SÁDEK | 76 | 1075,21 | 12 | 12/12 záv. |
4 | Šimek Petr | Vencl tým / www.zeleneudoli.cz | 77 | 1020,52 | 12 | 12/12 záv. |
5 | Kovář Lukáš | Vencl Tým / TJ Dlouhá Třebová | 87 | 1014,24 | 15 | 12/15 záv. |
6 | Hůlka Radek | Česká Třebová | 80 | 817,42 | 12 | 12/12 záv. |
7 | Fliedr Jiří | F - BIKE KLUB SÁDEK | 80 | 776,18 | 10 | 10/10 záv. |
8 | Simon Petr | BKS Polička | 72 | 760,06 | 11 | 11/11 záv. |
9 | Vacek Martin | AK ISCAREX Česká Třebová | 69 | 732,08 | 9 | 9/9 záv. |
10 | Petr Jiří | Lezník | 80 | 720,19 | 8 | 8/8 záv. |
11 | Hübl Radek | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 88 | 714,97 | 7 | 7/7 záv. |
12 | Bureš Martin | Česká Třebová | 74 | 679,45 | 9 | 9/9 záv. |
13 | Fajfr František | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 72 | 665,76 | 8 | 8/8 záv. |
14 | Fajfr Marek | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 06 | 663,81 | 7 | 7/7 záv. |
15 | Stránský Aleš | AK ISCAREX Česká Třebová | 60 | 660,8 | 8 | 8/8 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořáková Adéla | SK8 Slalom Polička | 76 | 1057,46 | 13 | 12/13 záv. |
2 | Matyášová Jana | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 65 | 915,64 | 11 | 11/11 záv. |
3 | Kovářová Marie | TJ Dlouhá Třebová | 85 | 866,72 | 12 | 12/12 záv. |
4 | Čípová Aneta | AK ISCAREX Česká Třebová | 06 | 773,38 | 8 | 8/8 záv. |
5 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 740,85 | 13 | 12/13 záv. |
6 | Hájková Ludmila | OB Česká Třebová | 75 | 727,19 | 10 | 10/10 záv. |
7 | Jirásková Eva | Maratonstav Úpice | 64 | 685,7 | 10 | 10/10 záv. |
8 | Simonová Jana | BKS Polička | 75 | 570,54 | 9 | 9/9 záv. |
9 | Rabušicová Vlasta | Ústí nad Orlicí | 69 | 545,4 | 13 | 12/13 záv. |
10 | Šebková Martina | AK Iscarex Česká Třebová | 92 | 538,75 | 7 | 7/7 záv. |
11 | Stránská Vendulka | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 536,18 | 6 | 6/6 záv. |
12 | Sontáková Lenka | Spinning Eva Lanškroun | 91 | 521,48 | 7 | 7/7 záv. |
13 | Mannlová Jana | AK ISCAREX Česká Třebová | 80 | 483,19 | 7 | 7/7 záv. |
14 | Švestková Stružková Hana | AK Račí údolí | 83 | 416 | 4 | 4/4 záv. |
15 | Richtrová Hana | Run Sport Team | 82 | 387,57 | 5 | 5/5 záv. |
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
7.1.2024 | Přívratský přespolák | 70 |
16.3.2024 | 10 jarních kilometrů | 147 |
3.4.2024 | 1. Pekelný kilometr | 142 |
7.4.2024 | Širokodolský kros | 152 |
20.4.2024 | Běh Javorkou | 163 |
24.4.2024 | 2. Pekelný kilometr | 108 |
26.4.2024 | Běh na Rozálku | 195 |
28.4.2024 | Memoriál Quida Štěpánka | 180 |
1.5.2024 | Běh kolem poličských hradeb | 341 |
4.5.2024 | Letohradská pětka | 252 |
5.5.2024 | Běh na Palici | 43 |
12.5.2024 | Běh Choceňskými sady | 185 |
15.5.2024 | 3. Pekelný kilometr | 132 |
18.5.2024 | Memoriál Ivana Belobrada | 150 |
1.6.2024 | Běh dobroučským krajem | 243 |
2.6.2024 | Nekořský kros | 82 |
9.6.2024 | Běh přes Červený vrch | 264 |
15.6.2024 | Běh na Kozlovský kopec | 93 |
19.6.2024 | 4. Pekelný kilometr | 105 |
29.6.2024 | MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch | 81 |
29.6.2024 | Králický Sněžník 'beze stopy' | 69 |
Datum konání | Jméno závodu |
---|---|
4.8.2024 | Sádecká pila |
9.8.2024 | Svinnský ISCAREX kros |
11.8.2024 | Černovírský kros |
18.8.2024 | Jablonská osmička |
28.8.2024 | 5. Pekelný kilometr |
31.8.2024 | Výprachtice - Buková hora |
7.9.2024 | Strážný nahorů a dolů |
8.9.2024 | Horský běh - Jablonné - Suchý vrch |
15.9.2024 | Králický Lískovec |
21.9.2024 | Cross po lyžařských tratích |
28.9.2024 | Heřmanická osmička |
5.10.2024 | Lubenská 10 |
6.10.2024 | Běh údolím Orlice |
12.10.2024 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě |
19.10.2024 | Sokolský půlmaraton |
17.11.2024 | Běh 17. listopadu |
27.7.2024 (sobota), svátek má Věroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.