Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX POHÁR

Ročník 2024

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1610411/1 záv.
1Dušánek DanielJiskra Ústí n.O.1510411/1 záv.
3Ducháček MikešFotbal Řetová1695,0211/1 záv.
4Vodehnal MatějHorní Újezd1591,711/1 záv.
5Leksa ŠtěpánBřezová nad Svitavou1588,3711/1 záv.
6Anikieiev SašaAtletika Žamberk1686,0511/1 záv.
7Fliedr LukášF - BIKE KLUB SÁDEK1583,7211/1 záv.
8Jindříšek DavidStaré Město1579,0711/1 záv.
9Paulíček JakubŠiroký Důl1576,7411/1 záv.
9Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl1576,7411/1 záv.
11Hrazdíra MatyášStaré Město Radišov1574,4211/1 záv.
12Grundloch BenjamínŠiroký Důl1672,0911/1 záv.
13Pala SamuelŠiroký Důl1669,7711/1 záv.
14Rambousek ZikmundLitomyšl1662,7911/1 záv.
15Čejka ŠtěpánVIKTORKAMPS.CZ18311/1 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1520822/2 záv.
2Havlíčková Klára-1695,6211/1 záv.
3Šmolíková JulieLitomyšl1592,4911/1 záv.
4Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1792,4311/1 záv.
5Zukalová ZoeWinners Znojmo1780,8511/1 záv.
6Střítežská Tereza-1578,7211/1 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář MatyášAtletika Dlouhá Třebová14202,8722/2 záv.
2Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí14196,4122/2 záv.
3Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová14176,4922/2 záv.
4Hartman TomášKB Letohrad14174,822/2 záv.
5Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí14100,9411/1 záv.
6Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1391,4911/1 záv.
7Kopfštein Samuel-1362,1911/1 záv.
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Švestková JohankaAK Račí Údolí1410411/1 záv.
2Boháčová NelaAtletika Polička14100,9611/1 záv.
3Pytlíková VeronikaTJ Jiskra Havlíčkův Brod1495,7911/1 záv.
4Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1390,6211/1 záv.
5Broušková BarboraZŠ Březová nad Svitavou1488,5411/1 záv.
6Bašková SáraActivity Lanškroun1385,4211/1 záv.
7Havlíčková Tereza-1384,3711/1 záv.
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1120822/2 záv.
2Dvořák JakubSK8 Slalom Polička12144,9722/2 záv.
3Dušánek MarekJiskra Ústí nad Orlicí11311/1 záv.
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová11194,4722/2 záv.
2Janoušková BarboraJiskra Ústí nad Orlicí12193,3222/2 záv.
3Boháčová AdélaAtletika Polička1210411/1 záv.
4Kopfštejnová SáraJiskra UO1199,7511/1 záv.
5Machová RozálieAtletika Polička1295,3111/1 záv.
6Šmolíková AdélaLitomyšl1285,4111/1 záv.
7Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1184,711/1 záv.
8Kovářová MagdalénaŘetová1283,9211/1 záv.
9Hurychová AnežkaSRB-TRITEAM Litomyšl1280,4311/1 záv.
10Rambousková ZoraLitomyšl1260,8511/1 záv.
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fajfr AlešAtletika Žamberk09205,822/2 záv.
2Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0910411/1 záv.
3Rybka MatyášFK Orlicko1092,0622/2 záv.
4Pražan AdamSportreg1083,1611/1 záv.
5Grundloch JonášAtletika Polička0972,6511/1 záv.
6Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1065,1211/1 záv.
7Strnad VítBřezová nad Svitavou10311/1 záv.
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1010411/1 záv.
1Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0910411/1 záv.
3Topinková DenisaAC Moravská Slavia Brno1085,411/1 záv.
4Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1081,7911/1 záv.
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Suldovský ŠimonVencl tým Ústí nad Orlicí0820822/2 záv.
2Svatoš JakubŠiroký Důl0774,2711/1 záv.
3Havlík JakubVysoké Mýto0757,9811/1 záv.
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Morávková LucieVencl tým Ústí nad Orlicí0810411/1 záv.
2Lorencová HanaLitomyšl0781,7511/1 záv.
3Paraska MarieGK Šumperk084611/1 záv.
4Paraska AnnaGK Šumperk084511/1 záv.
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0620822/2 záv.
2Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0686,7111/1 záv.
3Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0571,2111/1 záv.
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí91201,5522/2 záv.
2Kubišta MichalLetohrad90196,1522/2 záv.
3Kovář LukášŘetová87171,5422/2 záv.
4Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová87154,9222/2 záv.
5Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04104,7422/2 záv.
6Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9310411/1 záv.
7Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová87100,9911/1 záv.
8Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí019911/1 záv.
9Kamenský Zdeněk-9695,7611/1 záv.
10Pešek PavelSBR Tri-team Litomyšl9095,4411/1 záv.
11Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9389,9711/1 záv.
12Valenta JosefBe positive8988,6111/1 záv.
13Šmolík JosefTJ Jiskra Litomyšl8982,8111/1 záv.
14Madějevský RadekTJ Lubná9680,911/1 záv.
15Hynek TomášSvitavy9177,1411/1 záv.
Kompletní pořadí všech 25 závodníku v této kategorii
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz77197,5722/2 záv.
2Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK80188,522/2 záv.
3Vacek JiříOB Česká Třebová77173,8922/2 záv.
4Chlubna JanAO Nové Město na Moravě84173,5222/2 záv.
5Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí83167,3322/2 záv.
6Suldovský PavelVencl Tým77153,5622/2 záv.
7Petr JiříLezník8010411/1 záv.
8Dvořák MiroslavSK SLALOM Polička75101,3111/1 záv.
9Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK76100,1111/1 záv.
10Roháček Jan3D Fitnes-raceteam8296,8211/1 záv.
11Pávek PavelÚstí nad Orlicí7792,6111/1 záv.
12Šutera JosefAtletika Polička7991,7911/1 záv.
13Hůlka RadekČeská Třebová8085,9711/1 záv.
14Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7584,9111/1 záv.
15Telecký Josef-8284,2911/1 záv.
Kompletní pořadí všech 23 závodníku v této kategorii
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyncl TomášHolice7419922/2 záv.
2Dusil MartinVamberk74173,1122/2 záv.
3Benko JanLitomyšl7410411/1 záv.
4Borek PetrBrzdy Horní Čermná7099,4322/2 záv.
5Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7295,7211/1 záv.
6Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6591,9111/1 záv.
7Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6991,4411/1 záv.
8Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7281,811/1 záv.
9Simon PetrBKS7272,6611/1 záv.
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ožana VáclavNVNM64193,1622/2 záv.
2Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6410411/1 záv.
2Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6010411/1 záv.
4Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5890,2422/2 záv.
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54190,0722/2 záv.
2Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5310411/1 záv.
3Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5183,9911/1 záv.
4Šponar JosefSokol Žamberk OB4779,3711/1 záv.
5Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4862,7811/1 záv.
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0620822/2 záv.
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská VendulaTJ Jiskra ÚO0310411/1 záv.
1Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0310411/1 záv.
3Rybková MichaelaČeská Třebová94101,811/1 záv.
4Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9191,1711/1 záv.
5Vaňousová JanaTJ Přívrat9387,1711/1 záv.
6Šilarová BáraBrzdy Horní Čermná9187,0211/1 záv.
7Novotná NikolPardubice0181,1811/1 záv.
8Novotná VeronikaPardubice0165,811/1 záv.
9Hollerová IvetaMoravská Třebová9854,5911/1 záv.
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovářová MarieŘetová85178,0622/2 záv.
2Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8210411/1 záv.
2Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8410411/1 záv.
4Rokosová IvanaRoky Team82100,0211/1 záv.
5Havlíčková Hana-8290,5311/1 záv.
6Šuterová KateřinaAtletika Polička8387,8311/1 záv.
7Paraska LucieGK Šumperk8186,8411/1 záv.
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička76203,2822/2 záv.
2Kovářová AnnaOB Česká Třebová75193,4722/2 záv.
3Komárková ZdeňkaOlešnice7410411/1 záv.
4Pirklová KateřinaLetohrad7699,211/1 záv.
5Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7690,7411/1 záv.
6Hájková LudmilaOB Česká Třebová7589,9911/1 záv.
7Kysilková RomanaSebranice7583,5411/1 záv.
8Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7775,0711/1 záv.
9Simonová JanaBKS7574,2411/1 záv.
10Novotná DagmarLázně Bohdaneč7337,4511/1 záv.
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaMaratonstav Úpice64193,9722/2 záv.
2Pešlová IvanaTJ Svitavy63168,6822/2 záv.
3Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6510411/1 záv.
4Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6917,7811/1 záv.
Absolutní kategorie mužů
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9310411/1 záv.
2Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí06101,0511/1 záv.
3Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8799,9911/1 záv.
4Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9196,5511/1 záv.
5Benko JanLitomyšl7496,1811/1 záv.
6Petr JiříLezník8095,9711/1 záv.
7Pešek PavelSBR Tri-team Litomyšl9095,4411/1 záv.
8Kubišta MichalLetohrad9095,0711/1 záv.
9Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7694,0111/1 záv.
10Roháček Jan3D Fitnes-raceteam8291,6211/1 záv.
11Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9389,9711/1 záv.
12Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7789,2811/1 záv.
13Kyncl TomášHolice7488,9111/1 záv.
14Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8088,5411/1 záv.
15Šutera JosefAtletika Polička7987,4311/1 záv.
Kompletní pořadí všech 51 závodníku v této kategorii
Absolutní kategorie žen
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0610411/1 záv.
2Komárková ZdeňkaOlešnice7496,811/1 záv.
3Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7692,9311/1 záv.
4Stránská VendulaTJ Jiskra ÚO0389,9511/1 záv.
5Kovářová AnnaOB Česká Třebová7589,2511/1 záv.
6Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6588,6711/1 záv.
7Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7685,0611/1 záv.
8Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8284,0911/1 záv.
9Rokosová IvanaRoky Team8281,811/1 záv.
10Kysilková RomanaSebranice7577,4811/1 záv.
11Jirásková EvaMaratonstav Úpice6475,2811/1 záv.
12Kovářová MarieŘetová8574,1311/1 záv.
13Šilarová BáraBrzdy Horní Čermná9173,4711/1 záv.
14Havlíčková Hana-8273,1211/1 záv.
15Šuterová KateřinaAtletika Polička8369,9911/1 záv.
Kompletní pořadí všech 24 závodníku v této kategorii
Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.1.2024Přívratský přespolák70
16.3.202410 jarních kilometrů0
3.4.20241. Pekelný kilometr142
7.4.2024Širokodolský kros152

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
20.4.2024Běh Javorkou
24.4.20242. Pekelný kilometr
26.4.2024Běh na Rozálku
28.4.2024Memoriál Quida Štěpánka
1.5.2024Běk kolem poličských hradeb
4.5.2024Letohradská pětka
5.5.2024Běh na Palici
12.5.2024Běh Choceňskými sady
15.5.20243. Pekelný kilometr
18.5.2024Memoriál Ivana Belobrada
1.6.2024Běh dobroučským krajem
2.6.2024Nekořský kros
9.6.2024Běh přes Červený vrch
15.6.2024Běh na Kozlovský kopec
19.6.20244. Pekelný kilometr
29.6.2024Králický Sněžník 'beze stopy'
29.6.2024MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch
4.8.2024Sádecká pila
9.8.2024Svinnský ISCAREX kros
11.8.2024Černovírský kros
18.8.2024Jablonská osmička
21.8.20245. Pekelný kilometr
31.8.2024Výprachtice - Buková hora
7.9.2024Strážný nahorů a dolů
8.9.2024Horský běh - Jablonné - Suchý vrch
15.9.2024Králický Lískovec
21.9.2024Cross po lyžařských tratích
28.9.2024Heřmanická osmička
5.10.2024Lubenská 10
6.10.2024Běh údolím Orlice
12.10.2024Přespolní běh lyžařů v Letohradě
19.10.2024Sokolský půlmaraton
17.11.2024Běh 17. listopadu

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX POHÁR 2023
ISCAREX CUP 2022
ISCAREX CUP 2021
ISCAREX CUP 2020
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999