hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2011 - 26. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9378614S:6/390, A:4/264, B:4/132
2Lichý TomášSK Skialp Beskydy9476313S:5/351, A:4/280, B:4/132
3Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9271313S:6/426, A:3/186, B:3/101
4Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9469617S:6/330, A:7/254, B:4/112
5Pavel JanLoko Trutnov9547310S:3/219, A:3/122, B:4/132
6Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou924319S:2/162, A:3/172, B:3/97
7Čech JanČKS SKI Jilemnice933615S:4/330, A:0/0, B:1/31
8Ondrášek PavelTJ Šumperk923604S:4/360, A:0/0, B:0/0
9Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové943146S:3/186, A:1/62, B:2/66
10Burian JanSK Nové Město na Moravě952937S:1/66, A:4/180, B:2/47
11Janů JanCZE932474S:2/177, A:1/70, B:0/0
12Voják MartinMílaři Domažlice932454S:3/210, A:0/0, B:1/35
13Cink MartinAC Pardubice942445S:2/120, A:1/62, B:2/62
14Teplý JanMARS Svratka932434S:2/129, A:2/114, B:0/0
15Vinduška PetrAtletika Albrechtice932116S:2/60, A:3/120, B:1/31

Muži A 20 - 39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7577924S:10/390, A:7/246, B:7/143
2Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8367610S:4/369, A:3/202, B:3/105
3Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8266325S:9/321, A:8/210, B:8/132
4Horák OndřejX-AIR Ostrava7561910S:4/351, A:3/186, B:3/82
5Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7658810S:6/402, A:2/124, B:2/62
6Kunst MichalSK Nové Město nad Metují804958S:5/348, A:2/116, B:1/31
7Herda JanDobřichov8340211S:5/192, A:4/166, B:2/44
8Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8239113S:5/195, A:5/158, B:3/38
9Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují803735S:3/267, A:2/106, B:0/0
10Dvořák PavelBiatlon Prostějov8237212S:4/156, A:4/144, B:4/72
11Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí883589S:2/81, A:3/164, B:4/113
12Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn843357S:6/297, A:1/38, B:0/0
13Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě843099S:4/159, A:2/96, B:3/54
14Berka MartinAC Syner Turnov852955S:3/177, A:2/118, B:0/0
15Abrahám LuděkSK Hronov752927S:2/111, A:4/150, B:1/31

Muži B 40 - 49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Žák JiříTechnika Brno EXTREME7185921S:8/432, A:6/284, B:7/143
2Šesták KarelX-AIR Ostrava7181525S:11/417, A:8/264, B:6/134
3Jančík BořekSvartes Hořice6473614S:5/372, A:5/236, B:4/128
4Soukup RadomírAC Tábor6873513S:4/372, A:4/230, B:5/133
5Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6873230S:6/333, A:11/254, B:13/145
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6971515S:5/351, A:4/226, B:6/138
7Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6457218S:6/285, A:6/190, B:6/97
8Novotný JiříKateřinky7143611S:4/228, A:3/114, B:4/94
9Petráš RostislavNovojický Kotuč654347S:2/186, A:4/226, B:1/22
10Valenta MichalHZS Praha6242217S:6/198, A:7/140, B:4/84
11Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6637712S:5/201, A:3/90, B:4/86
12Šmíd PetrLoučná 956693136S:4/246, A:1/40, B:1/27
13Škapa MarekX-AIR Ostrava712847S:3/171, A:1/36, B:3/77
14Erlebach DavidKunčice nad Labem712747S:2/111, A:2/84, B:3/79
15Buriánek RomanČeská Třebová652717S:2/117, A:3/108, B:2/46

Muži C 50 - 59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6086121S:8/432, A:8/288, B:5/141
2Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5980335S:11/405, A:10/252, B:14/146
3Kolínek FrantišekAK Perná5675916S:6/378, A:6/252, B:4/129
4Vaněk PetrAC Praha6175515S:4/363, A:5/250, B:6/142
5Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5360518S:7/279, A:5/204, B:6/122
6Kaván LubomírChřibská6159614S:6/312, A:4/182, B:4/102
7Zátopek JiříX-AIR Ostrava6059514S:4/288, A:5/190, B:5/117
8Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5856837S:10/261, A:10/186, B:17/121
9Flegl VlastimilBrtev5349714S:5/237, A:5/152, B:4/108
10Smrčka MilošBK Říčany543855S:3/315, A:0/0, B:2/70
11Kacíř ZdeněkLoučná563537S:4/237, A:3/116, B:0/0
12Chroust JanKrásná Lípa6032711S:5/177, A:2/72, B:4/78
13Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice583219S:3/129, A:4/150, B:2/42
14Gombita JosefLoučná 956583107S:4/240, A:1/28, B:2/42
15Jebavý JiříT5 Vrchlabí612123S:2/177, A:0/0, B:1/35

Muži D 60 - 69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4885319S:6/426, A:6/284, B:7/143
2Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4880223S:10/402, A:7/270, B:6/130
3Les JosefTJ Maratonstav Úpice4763631S:9/273, A:9/238, B:13/125
4Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5163523S:9/306, A:7/214, B:7/115
5Vodička JanMK Radslavice4560516S:5/300, A:6/200, B:5/105
6Leszkow JosefMK Hlinsko5150715S:3/180, A:7/218, B:5/109
7Jelínek KarelPSK Olymp Praha5146212S:4/231, A:4/140, B:4/91
8Tempír FrantišekSokol Štíty494487S:3/258, A:2/124, B:2/66
9Kadavý JanJablonec nad Nisou474428S:3/231, A:3/160, B:2/51
10Tučný JanMK Pardubice4742517S:6/186, A:7/148, B:4/91
11Smola JosefMK Seitl Ostrava514248S:3/219, A:2/116, B:3/89
11Groh StanislavAC Vrchlabí4642410S:4/255, A:3/110, B:3/59
13Strakoš JiříTatra Kopřivnice504236S:3/291, A:1/70, B:2/62
14Leszkow PetrMK Hlinsko444019S:3/195, A:3/136, B:3/70
15Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4939419S:7/159, A:6/152, B:6/83

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4185018S:7/429, A:6/284, B:5/137
2Marek FrantišekSK Hronov4179513S:5/399, A:4/264, B:4/132
3Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3573527S:7/348, A:11/254, B:9/133
4Tomíšek JindřichObec Říkovice3964812S:5/342, A:3/186, B:4/120
5Janeček JaroslavPSK Union Praha4055111S:3/219, A:4/208, B:4/124
6Podžorny ErvinČeský Těšín4556S:2/210, A:3/210, B:1/35
7Řezáč IvoChemopetrol Litvínov413185S:2/186, A:1/62, B:2/70
8Sedláček FrantišekSokol Jeneč403037S:1/93, A:2/94, B:4/116
9Gaman JaroslavAvanti Havířov352679S:1/60, A:2/84, B:6/123
10Holý VáclavTJ Liga 100 Praha411994S:1/93, A:1/40, B:2/66
11Hlusička JosefLiga 100 Sokolov381843S:1/105, A:1/48, B:1/31
12Červenka KarelHora Svaté Kateřiny411803S:2/153, A:0/0, B:1/27
13Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec351563S:0/0, A:3/156, B:0/0
14Buchar JanATL Eklektro Vrchlabí331423S:1/66, A:2/76, B:0/0
15Pálkovič VladislavBobo Team Větřní391363S:0/0, A:1/70, B:2/66

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová975607S:4/420, A:1/70, B:2/70
2Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí934477S:4/288, A:2/124, B:1/35
3Rájová JanaCZE922683S:2/198, A:1/70, B:0/0
4Beshirová CarmenSK Zdice982453S:2/210, A:0/0, B:1/35
5Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší992404S:1/81, A:2/124, B:1/35
6Procházková MichaelaUSK Praha952293S:2/159, A:1/70, B:0/0
7Hinterholzingerová JanaMílaři Domažlice942102S:2/210, A:0/0, B:0/0
8Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice942013S:2/174, A:0/0, B:1/27
9Sismilichová KateřinaChřibská992004S:1/72, A:1/62, B:2/66
10Koucká ZuzanaSEBA Tanvald931983S:1/93, A:1/70, B:1/35
11Horká LudmilaAC Syner Turnov921903S:2/159, A:0/0, B:1/31
12Klaclová ŠárkaJiskra Ústí nad Orlicí931532S:2/153, A:0/0, B:0/0
13Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě931473S:1/54, A:1/62, B:1/31
14Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou961202S:1/66, A:1/54, B:0/0
14Šambergerová AnnaPSK Olymp Praha951202S:2/120, A:0/0, B:0/0

Ženy A 20 - 34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8585224S:8/420, A:8/288, B:8/144
2Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8071116S:6/354, A:6/238, B:4/119
3Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8366727S:7/306, A:9/222, B:11/139
4Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9157614S:5/258, A:4/204, B:5/114
5Schorná PavlaCZE805638S:5/423, A:1/70, B:2/70
6Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě854877S:4/351, A:1/70, B:2/66
7Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7747215S:5/213, A:5/166, B:5/93
8Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7743017S:5/204, A:6/142, B:6/84
9Vavrušková LucieJablonec nad Nisou843786S:2/198, A:2/114, B:2/66
10Pastorová PetraMK Seitl Ostrava773676S:2/165, A:2/132, B:2/70
11Stříhavková PetraAC Choceň793389S:3/165, A:2/92, B:4/81
12Vévodová MartinaAK Perná903198S:2/87, A:2/108, B:4/124
13Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří872393S:2/177, A:1/62, B:0/0
14Stružková HanaRačí údolí832375S:1/57, A:2/118, B:2/62
15Havlová PavlaPSK Olymp Praha822213S:2/186, A:0/0, B:1/35

Ženy B 35 - 44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaTJ Svitavy79515S:6/378, A:4/280, B:5/137
2Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7278214S:8/432, A:4/280, B:2/70
3Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7670115S:6/354, A:4/226, B:5/121
4Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7367018S:8/318, A:4/218, B:6/134
5Sekyrová IvanaCZE714666S:4/396, A:0/0, B:2/70
6Fenclová MartaAC Pardubice764075S:4/372, A:0/0, B:1/35
7Doubková KateřinaAK Perná722915S:1/66, A:3/194, B:1/31
8Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují692855S:2/162, A:2/88, B:1/35
9Žaludková JanaAUTHOR Tufo752564S:2/186, A:0/0, B:2/70
10Kynčlová DagmarJilemnice722474S:2/177, A:0/0, B:2/70
11Krausová JaroslavaGlasman Teplice752405S:1/93, A:1/54, B:3/93
12Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice752274S:1/72, A:2/124, B:1/31
13Pachtová IvaMK Seitl Ostrava702093S:2/147, A:1/62, B:0/0
14Mertová MichaelaAtletika Albrechtice761742S:2/174, A:0/0, B:0/0
15Delingerová MarieŠternberk761532S:1/105, A:1/48, B:0/0

Ženy C 45 - 54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6686121S:8/432, A:8/288, B:5/141
2Matyášová JanaDolní Dobrouč6580412S:4/384, A:4/280, B:4/140
3Procházková IrenaTJ Háje5764812S:3/303, A:5/228, B:4/117
4Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6464014S:4/297, A:5/218, B:5/125
5Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí644687S:4/333, A:2/108, B:1/27
6Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová634679S:4/294, A:2/94, B:3/79
6Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5846712S:5/246, A:3/114, B:4/107
8Budinská HanaMoravská Slavia Brno604397S:3/231, A:4/208, B:0/0
9Mališová KarlaUSK Praha602294S:1/93, A:1/70, B:2/66
10Hynštová MarieAHA Vyškov572103S:1/105, A:1/70, B:1/35
11Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice631943S:2/150, A:1/44, B:0/0
12Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice541752S:1/105, A:1/70, B:0/0
13Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno571672S:1/105, A:1/62, B:0/0
14Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc611393S:1/81, A:0/0, B:2/58
15Antošová Radomilanezávislá jednotka:-)581352S:2/135, A:0/0, B:0/0

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5686127S:10/426, A:10/292, B:7/143
2Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5485620S:7/429, A:6/284, B:7/143
3Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5683345S:12/396, A:12/280, B:21/157
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4862017S:7/345, A:3/152, B:7/123
5Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5254310S:4/297, A:3/164, B:3/82
6Dvořáková EvaFOSA Prostějov553927S:3/231, A:2/102, B:2/59
7Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová532095S:1/72, A:1/48, B:3/89
8Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem511913S:2/153, A:1/38, B:0/0
9Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek561552S:1/93, A:1/62, B:0/0
10Rossi LenkaHradec Králové541232S:2/123, A:0/0, B:0/0
11Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc52931S:1/93, A:0/0, B:0/0
12Krejčí InkaPepa Team Frýdek-Místek53862S:1/66, A:0/0, B:1/20
13Slavíčková JarmilaBrno56811S:1/81, A:0/0, B:0/0
13Vacková HanaSK Hronov56812S:0/0, A:1/54, B:1/27
13Horová MagdalenaSlovan Zdravotník Praha54811S:1/81, A:0/0, B:0/0

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7574323S:4/363, A:4/240, B:4/140
2Žák JiříTechnika Brno EXTREME7174221S:4/384, A:4/226, B:4/132
3Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8367010S:4/363, A:3/202, B:3/105
4Horák OndřejX-AIR Ostrava7559810S:4/330, A:3/186, B:3/82
5Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7657010S:4/384, A:2/124, B:2/62
6Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8254124S:4/267, A:4/166, B:4/108
7Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6852427S:4/234, A:4/166, B:4/124
8Šesták KarelX-AIR Ostrava7149923S:4/216, A:4/186, B:4/97
9Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9248210S:4/288, A:3/136, B:3/58
10Kunst MichalSK Nové Město nad Metují804748S:4/333, A:2/110, B:1/31
11Lichý TomášSKI ALP Beskydy9442912S:4/156, A:4/196, B:4/77
12Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6042619S:4/204, A:4/140, B:4/82
13Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6940515S:4/171, A:4/140, B:4/94
14Soukup RadomírAC Tábor6840412S:3/156, A:4/164, B:4/84
15Jančík BořekSvartes Hořice6439614S:4/180, A:4/134, B:4/82

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7277014S:4/420, A:4/280, B:2/70
2Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8573924S:4/339, A:4/272, B:4/128
3Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5472322S:4/351, A:4/240, B:4/132
4Krátká AnnaTJ Svitavy63615S:4/297, A:4/218, B:4/121
5Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8055416S:4/276, A:4/178, B:4/100
6Schorná PavlaCZE805488S:4/408, A:1/70, B:2/70
7Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě854607S:4/324, A:1/70, B:2/66
8Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6645819S:4/165, A:4/198, B:4/95
8Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8345826S:4/207, A:4/146, B:4/105
10Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7645315S:4/222, A:4/140, B:4/91
11Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9144813S:4/207, A:4/152, B:4/89
12Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7344617S:4/213, A:4/136, B:4/97
13Sekyrová IvanaCZE714336S:4/363, A:0/0, B:2/70
14Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5638632S:4/168, A:4/130, B:4/88
15Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5638422S:4/177, A:4/134, B:4/73


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.4.2011Zámecký běh Hejnovkou94
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2011Cena města Chřibská53
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
24.4.2011Arko Trophy (Nové Město na Moravě) - nahoru-dolů37
30.4.2011Velká cena Zadova46
1.5.2011Prachatice - Libín44
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
14.5.2011Běh na Radhošť176
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
21.5.2011Loučná 95644
22.5.2011Jílové - Sněžník34
28.5.2011Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME329
29.5.2011Jeseník - Sokolí vrch74
5.6.2011Běh na Šerák139
11.6.2011Běh na Děvín98
18.6.2011Běh na Kohout a zpět33
19.6.2011Běh na Kleť88
25.6.2011Běh na Čerchov52
26.6.2011Běh na Hraničář36
2.7.2011Hodkovice - Ještěd131
5.7.2011Sedlecko-prčický trhák56
6.7.2011Lochovice - Plešivec151
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
10.7.2011Mistrovství Evropy v běhu do vrchu 2011, Bursa, Turecko214
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
16.7.2011Běh na Hvězdu184
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2011Šachty - Štěpánka100
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2011Běh na Kozubovou163
6.8.2011Kvalifikace na MS v běhu do vrchu, Česká Třebová118
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
27.8.2011Běh na Svatý Hostýn135
28.8.2011Slopenská desítka85
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
4.9.2011Sázava - Lázek94
10.9.2011Strážný - nahoru a dolů58
11.9.2011Mistrovství světa v běhu do vrchu 2011, Tirana, Albánie276
11.9.2011Jablonné - Jamné - Suchý vrch81
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
28.9.2011Běh na Hejšovinu, MČR veteránů v běhu do vrchu161
8.10.2011Běh na Praděd156
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník