hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2007 - 22. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8876018S:9/363, A:4/256, B:5/141
2Votava MichalVrchlabí9069020S:8/312, A:6/252, B:6/126
3Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8867617S:8/324, A:5/228, B:4/124
4Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové896449S:5/399, A:3/210, B:1/35
5Zapalač DušanFenix Jeseník9048110S:7/348, A:2/98, B:1/35
6Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník884567S:5/324, A:2/132, B:0/0
7Kaminski PetrSlavia Havířov924517S:5/333, A:2/118, B:0/0
8Voják JiříMílaři Domažlice884115S:5/411, A:0/0, B:0/0
9Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník903885S:3/264, A:2/124, B:0/0
10Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem893875S:5/387, A:0/0, B:0/0
11Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník912916S:4/225, A:2/66, B:0/0
12Homoláč JiříBarnex - Univerzita Brno902894S:3/219, A:1/70, B:0/0
13Schejbal OldaSKI Skuhrov nad Bělou912714S:2/174, A:1/70, B:1/27
14Drbohlav MartinJablonec nad Nisou892536S:4/201, A:1/40, B:1/12
15Kučinský JosefLK Veřovice912494S:2/117, A:2/132, B:0/0

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7279718S:6/378, A:7/286, B:5/133
2Šesták KarelX-AIR Ostrava7171518S:8/345, A:6/254, B:4/116
3Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6967724S:8/309, A:8/240, B:8/128
4Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7556919S:6/234, A:6/208, B:7/127
5Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7555519S:6/228, A:7/208, B:6/119
6Flegl VlastimilVrchlabí8652619S:9/261, A:5/178, B:5/87
7Král JindřichISCAREX Česká Třebová7348315S:5/228, A:5/162, B:5/93
8Pechek PetrMaratonstav Úpice834828S:6/381, A:1/70, B:1/31
9Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6847516S:6/210, A:5/170, B:5/95
10Horák OndřejAK Kroměříž754727S:6/402, A:1/70, B:0/0
11Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník824549S:7/372, A:2/82, B:0/0
12Havlíček JanASK Slavia Praha794204S:4/420, A:0/0, B:0/0
13Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava713866S:4/288, A:2/98, B:0/0
14Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž753175S:4/273, A:1/44, B:0/0
15Vrabec MartinTrutnov793108S:3/105, A:4/186, B:1/19

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6085124S:8/420, A:7/286, B:9/145
2Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6672312S:4/342, A:4/272, B:4/109
3Kynčl StanislavSKP Hvězda Pardubice6466810S:5/423, A:2/140, B:3/105
4Zátopek JiříX-AIR Ostrava6065114S:6/366, A:3/176, B:5/109
5Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6459917S:4/270, A:8/212, B:5/117
6Havlíček IvoLánov6656222S:8/306, A:8/168, B:6/88
7Mrva PavelPopovice TWRZ6051513S:5/237, A:4/190, B:4/88
8Zoubek JiříSCWS Lučany6547214S:4/207, A:5/170, B:5/95
9Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5946636S:12/222, A:12/158, B:12/86
10Tomečka LiborCETRIS Hranice6242514S:5/213, A:4/146, B:5/66
11Votava VladimírVrchlabí6341020S:8/216, A:6/122, B:6/72
12Nečas JosefMaratonstav Úpice5834112S:4/138, A:4/128, B:4/75
13Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě643036S:1/93, A:2/124, B:3/86
14Eppert RomanCanis Team5928113S:6/132, A:4/122, B:3/27
15Čipera RadekRadvanice642726S:1/60, A:4/190, B:1/22

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kolínek FrantišekAK Perná5685217S:6/426, A:7/286, B:4/140
2Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5577218S:8/384, A:6/260, B:4/128
3Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5376416S:4/360, A:8/272, B:4/132
4Krupka MilanTJ Rumburk5664121S:8/297, A:7/230, B:6/114
5Flegl VlastimilBrtev5363320S:9/333, A:6/188, B:5/112
6Smrčka MilošBK Říčany545988S:5/423, A:2/140, B:1/35
7Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4851610S:4/294, A:3/140, B:3/82
8Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5748710S:5/312, A:3/128, B:2/47
9Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí534849S:3/246, A:3/152, B:3/86
9Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5648419S:8/231, A:6/156, B:5/97
11Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.564819S:4/300, A:3/134, B:2/47
12Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5142215S:5/222, A:6/142, B:4/58
13Hájek FrantišekFGT Stolany4942013S:5/201, A:4/136, B:4/83
14Walek BronislavHrádek3888S:4/246, A:2/98, B:2/44
15Tempír FrantišekSokol Štíty493748S:3/201, A:2/92, B:3/81

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Groh StanislavAC Vrchlabí4686523S:9/435, A:8/288, B:6/142
2Leszkow PetrMK Hlinsko4481915S:6/414, A:4/272, B:5/133
3Vodička JanRadslavice4570117S:6/363, A:7/224, B:4/114
4Les JosefTJ Maratonstav Úpice4767121S:7/315, A:8/240, B:6/116
5Kadavý JanJablonec nad Nisou4764914S:5/330, A:4/198, B:5/121
6Melišík MilanTrutnov475979S:5/399, A:4/198, B:0/0
7Tučný JanMK Pardubice4758120S:7/288, A:7/186, B:6/107
8Rossi OttoMK Seitl Ostrava4345418S:7/222, A:5/148, B:6/84
9Kašpar JosefAVC Praha3839513S:7/240, A:3/104, B:3/51
10Metelka JosefSpartak Police nad Metují443765S:3/252, A:2/124, B:0/0
11Marek FrantišekSK Hronov413025S:4/258, A:1/44, B:0/0
12Sadílek OtaAtletika Albrechtice462987S:2/132, A:1/62, B:4/104
13Biemann GötzSKI Harrachov432946S:1/81, A:3/186, B:1/27
14Linhart MilošAC Náchod442827S:3/162, A:3/98, B:1/22
15Šteinc LudvíkVrchlabí412295S:1/72, A:3/130, B:1/27

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3587128S:9/435, A:9/290, B:10/146
2Zálešák FrantišekKD Havířov3777917S:6/378, A:6/268, B:5/133
3Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3471119S:7/369, A:6/216, B:6/126
4Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3557112S:4/270, A:4/194, B:4/107
5Jarkovský OldřichTJ Mostek3455410S:4/285, A:4/214, B:2/55
6Havlíček ZdeněkVrchlabí3549710S:3/237, A:3/140, B:4/120
6Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec354976S:3/303, A:3/194, B:0/0
8Gaman JaroslavAvanti Havířov353926S:2/174, A:4/218, B:0/0
9Buchar JanATL Elektro Vrchlabí332875S:1/93, A:2/132, B:2/62
10Libra JiříLBC Nové Město nad Metují372453S:1/105, A:2/140, B:0/0
11Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice251654S:1/54, A:2/84, B:1/27
12Volný JaromírHO Vítkovice351472S:1/93, A:1/54, B:0/0
13Kohout TomášKooperativa Praha371051S:1/105, A:0/0, B:0/0
13Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové271052S:2/105, A:0/0, B:0/0
15Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek28811S:1/81, A:0/0, B:0/0

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vévodová MartinaAK Perná9078817S:10/438, A:3/210, B:4/140
2Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9177623S:7/357, A:7/278, B:9/141
3Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9074227S:10/324, A:9/282, B:8/136
4Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9148213S:4/201, A:4/190, B:4/91
5Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová973316S:3/207, A:1/54, B:2/70
6Beroušková KateřinaMílaři Domažlice913153S:3/315, A:0/0, B:0/0
7Kvapilová LenkaTJ LIAZ Jablonec nad Nisou882825S:2/162, A:1/62, B:2/58
8Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem902793S:3/279, A:0/0, B:0/0
9Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí892583S:3/258, A:0/0, B:0/0
10Stodůlková DenisaFENIX Ski Team Jeseník912564S:2/132, A:2/124, B:0/0
11Henclová RadkaSKI Skuhrov2413S:2/210, A:0/0, B:1/31
12Kohutová VeronikaOrlová892074S:3/183, A:1/24, B:0/0
13Syrová HanaAtletika Albrechtice891824S:1/93, A:0/0, B:3/89
14Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou931552S:1/93, A:1/62, B:0/0
15Petrová IvanaLSK Lomnice nad Popelkou891502S:2/150, A:0/0, B:0/0

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8074924S:8/357, A:8/264, B:8/128
2Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8574013S:5/375, A:4/248, B:4/117
3Lauterbachová LucieAlbrechtice8172516S:7/327, A:5/274, B:4/124
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7757020S:9/270, A:5/196, B:6/104
5Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8353115S:6/252, A:5/196, B:4/83
6Milesová IvaAC Kovošrot Praha774896S:4/384, A:1/70, B:1/35
7Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8046713S:3/180, A:3/156, B:7/131
8Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují794387S:3/240, A:2/132, B:2/66
9Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava734266S:6/426, A:0/0, B:0/0
10Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice783749S:3/159, A:4/176, B:2/39
11Havlová PavlaPSK Olymp Praha823635S:5/363, A:0/0, B:0/0
12Nývltová EvaOlymp Brno863495S:2/174, A:2/140, B:1/35
13Mertová MichaelaAtletika Albrechtice763217S:2/153, A:1/62, B:4/106
14Dostálová MarieAK Olomouc762875S:3/225, A:0/0, B:2/62
15Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice752705S:1/57, A:3/186, B:1/27

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jančaříková LenkaAAC Brno7083817S:8/432, A:5/282, B:4/124
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6478836S:10/366, A:12/272, B:14/150
3Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6368615S:6/333, A:5/240, B:4/113
4Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí725669S:6/426, A:1/70, B:2/70
5Klimešová AlenaSokol Bukovice6348110S:5/267, A:4/190, B:1/24
6Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice724656S:3/279, A:3/186, B:0/0
7Víchová JanaHSK Benecko723796S:3/267, A:1/54, B:2/58
8Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice693646S:2/153, A:3/176, B:1/35
9Sekyrová IvanaAK Sokolov713495S:3/279, A:0/0, B:2/70
10Šádková IrenaAC Pardubice692914S:2/186, A:1/70, B:1/35
11Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice702255S:2/132, A:0/0, B:3/93
12Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují691724S:0/0, A:2/110, B:2/62
13Hanáková MiroslavaSokol Bučovice661552S:1/93, A:1/62, B:0/0
14Přívětivá SvatavaKHB Radegast641472S:2/147, A:0/0, B:0/0
15Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady661353S:1/72, A:1/44, B:1/19

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaMaratonstav Úpice5485319S:6/426, A:6/284, B:7/143
2Vraštilová MiloslavaJilemnice5683538S:11/405, A:11/278, B:16/152
3Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5878715S:5/387, A:6/276, B:4/124
4Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5465819S:7/336, A:6/208, B:6/114
5Šimůnková ZdeňkaISCAREX Česká Třebová5857717S:7/282, A:5/188, B:5/107
6Kašová HanaBarnex Sport Brno543667S:5/285, A:1/54, B:1/27
7Budinská Hananeregistrována603385S:3/228, A:2/110, B:0/0
8Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín622453S:2/210, A:0/0, B:1/35
9Mališová KarlaUSK Praha602173S:2/186, A:0/0, B:1/31
10Vergeinerová EvaAC Slovan Liberec622102S:2/210, A:0/0, B:0/0
11Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek561913S:1/81, A:2/110, B:0/0
12Valentová KvětaAVC Praha561894S:1/72, A:1/62, B:2/55
13Antošová RadomilaDSK Ostrava581592S:2/159, A:0/0, B:0/0
14Lednická ZdenkaAK Zlín561193S:1/66, A:0/0, B:2/53
15Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně561082S:1/60, A:1/48, B:0/0

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová82919S:9/423, A:4/264, B:6/142
2Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem516019S:6/426, A:2/140, B:1/35
3Cupalová EvaSokol Bučovice473734S:3/303, A:1/70, B:0/0
4Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany48702S:0/0, A:0/0, B:2/70
5Svobodová DanaPříbram52662S:0/0, A:0/0, B:2/66
6Janečková AnežkaAK Zlín47621S:0/0, A:1/62, B:0/0
7Jelínková MagdaHvězda SKP Pardubice582S:0/0, A:0/0, B:2/58
8Kociánová MarieKřenovice46481S:0/0, A:1/48, B:0/0
9Winterová AlenaTJ Rumburk49311S:0/0, A:0/0, B:1/31
10Sochorcová RůženaAVC Praha41271S:0/0, A:0/0, B:1/27
11Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha44241S:0/0, A:0/0, B:1/24
11Zeidlerová JarmilaAVC Praha51241S:0/0, A:0/0, B:1/24


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
26.5.2007Horský běh na Lysou horu189
27.5.2007Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch74
2.6.2007Perná u Mikulova - Běh na Děvín90
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
16.6.2007Poniklá - Rezek80
17.6.2007Lučany - Slovanka79
23.6.2007Klenčí - Běh na Čerchov50
24.6.2007Nýrsko - Běh na Hraničář38
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
5.7.2007Lochovice - Plešivec, MČR veteránů207
6.7.2007Sedlecko-prčický trhák50
7.7.2007Besednice - Kohout78
8.7.2007ME v běhu do vrchu 2007, Cauterets, Francie25
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
21.7.2007Bystřice pod Hostýnem - Hostýn130
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2007Běh na Kozubovou166
4.8.2007Hodkovice nad Nisou - Ještěd140
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
18.8.2007Velká cena Zadova, kvalifikace MS119
19.8.2007Prachatice - Libín73
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2007Sázava - Lázek79
8.9.2007Lom - Loučná48
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
15.9.2007MS v běhu do vrchu, Ovronnaz, Švýcarsko26
16.9.2007Jablonné - Jamné65
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
30.9.2007Lhota u Machova - Hejšovina102
6.10.2007Hvězda - Praděd168
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník