Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Čerchov

29.6.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Čerchov
  • datum konání: 29.6.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem

Sociální sítě

Místo konání

areál TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem
10:00 hodin

Popis tratě

délka: 9,8 km
převýšení: 550 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Novák
345 34 Klenčí pod Čerchovem 280
tel. byt: 379 794 333
mobil 728 652 526

E-mailová adresa

urad.mestyse@klenci.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ312Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:43:5070
2MJ2221Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:52:2062
3MJ2564Eisenreich JanSC Plzeň9000:53:3254
4MJ4352Votava MichalVrchlabí9000:57:4648
5MJ6161Mašek TomášMílaři Domažlice8901:04:2644
Muži A 20-39 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Voják JiříMílaři Domažlice8800:41:0170
2MA419Zajac LeszekWalbrzych8300:44:41-
3MA733Brunát VlastimilSK SOU Plzeň7100:46:0862
4MA85Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:46:3354
5MA963Novák JakubSC Plzeň7900:47:2848
6MA1026Veselý PetrXstream7300:47:4444
7MA1124Ježek PavelČernošice7100:48:0640
8MA1917Eisner TomášPlzeň8700:50:3738
9MA232Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:52:2436
10MA2945Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:0634
11MA3267Strnad KarelSpartak Klenčí7700:54:4732
12MA3366Ledvina JanTatran Chodov7400:55:0430
13MA3476Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:55:1328
14MA3556Hammerle PetrDomažlice7200:55:1726
15MA3830Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:56:0524
16MA3974Peteřík TomášHoršovský Týn8000:56:0722
17MA4839Záhoř PetrSpartak Klenčí pod Čerchovem7700:59:3020
18MA5544Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:02:1418
19MA5760Štefek JosefBAS Babylon7101:03:1416
20MA6575Dvorský PetrHolýšov7801:05:4014
21MA7565Levička ZbyněkDomažlice6901:18:1912
Muži B 40-49 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB272Soukup RadomírAC Tábor6800:43:3270
2MB53Holický MilanAFK Pardubice6500:45:2162
3MB611Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:45:5254
4MB1214Váchal MartinTatran Chodov6400:48:1548
5MB1318Benda MiroslavMílaři Domažlice6200:48:2144
6MB1547Höll PetrTatran Chodov6800:48:4540
7MB1771Rychecký TomášHH Smíchov6600:49:3238
8MB1822Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:50:1936
9MB2020Soukup PetrKovohutě Příbram6500:51:0434
10MB2427Beroušek PetrMílaři Domažlice6200:52:4432
11MB2768Kuželka PetrSokol Postřekov6400:53:4530
12MB3751Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:55:5628
13MB4429Eppert RomanCanis Team5900:57:5326
14MB4970Haas PetrVšeruby6400:59:4124
15MB5048Höll PavelTJ Tatran Chodov6800:59:4522
16MB5825Žakovec PavelPlzeň6601:03:2720
Muži C 50-59 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2123Krupka MilanTJ Rumburk5600:51:5370
2MC2677Královec JiříMílaři Domažlice5100:53:4362
3MC281Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:4954
4MC3034Piskáček OtaAWT Duchek Team5600:54:3248
5MC3138Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:54:4044
6MC4157Fait KarelACP Domažlice5000:57:1740
7MC4543Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:58:3938
8MC5669Královec JanSKP Domažlice5101:02:3236
9MC6449Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:04:4334
10MC6931Michler PetrLiga 100 Praha5501:09:4932
11MC7132Krejsa VáclavLiga 100 Praha5201:11:2430
Muži D 60-69 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD146Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:2670
2MD1613Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:0562
3MD479Janový PetrAC Trial Plzeň4500:59:1954
4MD5159Balcar BohuslavRezonance Domažlice4300:59:5048
5MD5254Schneider HelmutTV Waldmunchen4701:00:02-
6MD598Pytelka VáclavPlzeň4501:04:0344
7MD604Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:04:1240
8MD6216Langmajer JiříOpera Plzeň4601:04:3738
9MD7010März FrantišekSokol Kout4301:10:4936
10MD7458Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:14:1434
Muži E 70 let a starší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME727Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:12:4170
2ME7740Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:29:5062
Ženy A 34 let a mladší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA3653Fronková VendulaAC Domažlice8400:55:2470
2ŽA4073Peteříková VendulaHoršovský Týn8900:57:1570
3ŽA5342Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:00:2362
4ŽA5436Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:01:2262
5ŽA6641Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:07:5054
6ŽA6737Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:08:2054
7ŽA7335Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:13:5648
Ženy B 35-44 let (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4250Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:3570
2ZB4662Fronková AnnaMílaři Domažlice7200:58:4162
Ženy C 45 let a starší (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6355Valentová KvětaAVC Praha5601:04:3870
2ZD6828Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:09:1962
3ZD7646Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:22:0454
Trať 9,8 km, 600 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Voják JiříMílaři Domažlice8800:41:0170
1MB272Soukup RadomírAC Tábor6800:43:3270
1MJ312Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:43:5070
2MA419Zajac LeszekWalbrzych8300:44:41-
2MB53Holický MilanAFK Pardubice6500:45:2162
3MB611Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:45:5254
3MA733Brunát VlastimilSK SOU Plzeň7100:46:0862
4MA85Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:46:3354
5MA963Novák JakubSC Plzeň7900:47:2848
6MA1026Veselý PetrXstream7300:47:4444
7MA1124Ježek PavelČernošice7100:48:0640
4MB1214Váchal MartinTatran Chodov6400:48:1548
5MB1318Benda MiroslavMílaři Domažlice6200:48:2144
1MD146Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:2670
6MB1547Höll PetrTatran Chodov6800:48:4540
2MD1613Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:0562
7MB1771Rychecký TomášHH Smíchov6600:49:3238
8MB1822Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:50:1936
8MA1917Eisner TomášPlzeň8700:50:3738
9MB2020Soukup PetrKovohutě Příbram6500:51:0434
1MC2123Krupka MilanTJ Rumburk5600:51:5370
2MJ2221Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:52:2062
9MA232Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:52:2436
10MB2427Beroušek PetrMílaři Domažlice6200:52:4432
3MJ2564Eisenreich JanSC Plzeň9000:53:3254
2MC2677Královec JiříMílaři Domažlice5100:53:4362
11MB2768Kuželka PetrSokol Postřekov6400:53:4530
3MC281Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:4954
10MA2945Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:0634
4MC3034Piskáček OtaAWT Duchek Team5600:54:3248
5MC3138Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:54:4044
11MA3267Strnad KarelSpartak Klenčí7700:54:4732
12MA3366Ledvina JanTatran Chodov7400:55:0430
13MA3476Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:55:1328
14MA3556Hammerle PetrDomažlice7200:55:1726
1ŽA3653Fronková VendulaAC Domažlice8400:55:2470
12MB3751Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:55:5628
15MA3830Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:56:0524
16MA3974Peteřík TomášHoršovský Týn8000:56:0722
2ŽA4073Peteříková VendulaHoršovský Týn8900:57:1570
6MC4157Fait KarelACP Domažlice5000:57:1740
1ZB4250Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:57:3570
4MJ4352Votava MichalVrchlabí9000:57:4648
13MB4429Eppert RomanCanis Team5900:57:5326
7MC4543Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:58:3938
2ZB4662Fronková AnnaMílaři Domažlice7200:58:4162
3MD479Janový PetrAC Trial Plzeň4500:59:1954
17MA4839Záhoř PetrSpartak Klenčí pod Čerchovem7700:59:3020
14MB4970Haas PetrVšeruby6400:59:4124
15MB5048Höll PavelTJ Tatran Chodov6800:59:4522
4MD5159Balcar BohuslavRezonance Domažlice4300:59:5048
5MD5254Schneider HelmutTV Waldmunchen4701:00:02-
3ŽA5342Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:00:2362
4ŽA5436Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:01:2262
18MA5544Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:02:1418
8MC5669Královec JanSKP Domažlice5101:02:3236
19MA5760Štefek JosefBAS Babylon7101:03:1416
16MB5825Žakovec PavelPlzeň6601:03:2720
6MD598Pytelka VáclavPlzeň4501:04:0344
7MD604Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:04:1240
5MJ6161Mašek TomášMílaři Domažlice8901:04:2644
8MD6216Langmajer JiříOpera Plzeň4601:04:3738
1ZD6355Valentová KvětaAVC Praha5601:04:3870
9MC6449Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:04:4334
20MA6575Dvorský PetrHolýšov7801:05:4014
5ŽA6641Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:07:5054
6ŽA6737Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:08:2054
2ZD6828Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:09:1962
10MC6931Michler PetrLiga 100 Praha5501:09:4932
9MD7010März FrantišekSokol Kout4301:10:4936
11MC7132Krejsa VáclavLiga 100 Praha5201:11:2430
1ME727Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:12:4170
7ŽA7335Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:13:5648
10MD7458Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:14:1434
21MA7565Levička ZbyněkDomažlice6901:18:1912
3ZD7646Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:22:0454
2ME7740Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:29:5062

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Závod na tradiční trati(+) se silničním provozem(-). Dobrá byla voda na trati. V cíli ale chyběla jak na pití, tak na osvěžení. Příjemné bylo i zázemí prezentace a vyhlašování. Díky za dopravu dolů. Díky za výsledky. Celkově pěkná akce.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód