Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy

26.4.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy
  • datum konání: 26.4.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Místo konání

Bertholdovo náměstí, Horní Maršov
10:00 hodin

Přihlášky

písemně na níže uvedenou adresu nebo na místě do 30 minut před startem

Startovné

80 Kč (výsledková listina 10 Kč)

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 540 m
Klasický silniční běh do vrchu na trati Horní Maršov - Pomezní Boudy.

Ceny pro vítěze

finanční a věcné dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Javůrek
Horská 212
542 24 Svoboda nad Úpou
tel. byt 499 771 207
tel./fax 499 874 171

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

dvu@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2137

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Ulich Petr6814
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrůtek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Klampflová Eva648
Jančík Bořek648
Šimůnek Jan828
Špacír Ladislav558

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ478Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:53:1470
2MJ2232Kubánek MarekPSK Olymp Praha9001:01:2262
3MJ6223Votava MichalVrchlabí9001:14:2754
Juniorky 19 let a mladší (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7469Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:25:2670
Muži A 20-39 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Havlíček JanASK Slavia Praha7900:50:5070
2MA242Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:52:5862
3MA376Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:53:1254
4MA556Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:53:2048
5MA850Paciejwski PiotrLZS Siedlecin7500:56:00-
6MA931Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:56:1044
7MA1064Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:56:1940
8MA1117Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:56:2838
9MA1337Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:57:3236
10MA1481Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:58:0334
11MA1627Zajac LeszekWatbrlych8300:58:30-
12MA2177Borek AlešVSK Univerzita Brno7701:01:1432
13MA2418Erlebach DavidKunčice8601:02:2330
14MA2519Herda JanDobřichov8301:02:3328
15MA289Flegl VlastimilVrchlabí8601:03:3326
16MA3252Motl JiříDvůr Králové nad Labem7801:04:1924
17MA4080Suchánek LukášKHB Radegast7901:06:1322
18MA4173Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:07:0920
19MA4967Vašíček MartinÚpice7101:09:0418
20MA5129Žák TomášAC Pardubice8501:10:3816
21MA5459Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:11:1814
22MA5835Lhota AlešMiletín7801:12:5512
23MA6058Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:13:2710
24MA643Červenka JaroslavDobřenice7901:15:498
Muži B 40-49 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB725Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:55:1170
2MB1263Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:5062
3MB1515Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6600:58:0754
4MB1845Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:2448
5MB2075Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:59:5444
6MB2313Jančík BořekSVARTES Hořice6401:01:5040
7MB2779Tichý PavelAC Náchod6301:03:2838
8MB2924Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:03:4236
9MB3448Prostředník AlešNové Město n. Metují6301:04:4434
10MB3514Zoubek JiříSCWS Lučany6501:04:5832
11MB3638Klimeš JiříAC Náchod6101:05:0330
12MB3770Vanta JosefTC Dobruška6201:05:0828
13MB3949Drahoňovský RomanZáběhlice6701:06:0626
14MB4236Leplt JiříTriatlon Milovice6101:07:2124
15MB5022Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:09:4822
16MB5644Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:12:1620
17MB635Eppert RomanCanis Team5901:15:3718
Muži C 50-59 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC68Smrčka MilošBK Říčany5400:53:3970
2MC1711Kolínek FrantišekAK Perná5600:58:5462
3MC1951Kwiatkowski MariszLZS Jelenia Gora5800:59:39-
4MC3126Zajac LeszekWalbrzych5001:03:58-
5MC3360Krupka MilanTJ Rumburk5601:04:3754
6MC381Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:05:1148
7MC4316Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:07:2744
8MC4433Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:07:3340
9MC454Černý VladimírHAC Praha5201:07:4438
10MC4754Trnka MilanLoko Trutnov5601:08:2336
11MC5339Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:0934
12MC556Kumsta ZdeněkAC Mladá Boleslav5201:12:0732
13MC6721Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:17:5130
14MC7234Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:22:0628
15MC7647Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:26:5826
16MC7728Škoda MiroslavŠkoda Team Náchod5701:27:1024
17MC8074Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:38:0522
Muži D 60-69 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD262Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:4570
2MD3043Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:03:5762
3MD6582Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:15:5954
4MD6941Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4401:19:2048
5MD7155Vodička JanRadslavice4501:21:2744
6MD7553Tučný JanMK Pardubice4701:25:4240
7MD8172Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:41:0938
Muži E 70 let a starší (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7368Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:22:4170
Ženy A 20-34 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4862Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:08:4370
2ZA5261Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:10:5362
3ZA6157Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:14:0254
4ZA7846Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:27:2648
Ženy B 35-49 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB5720Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:12:2470
2ŽB5940Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:13:0462
3ŽB6610Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:16:2362
4ŽB6866Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:18:3754
5ŽB7065Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:20:3048
Ženy C 50 let a starší (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4630Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:07:5270
2ŽC7912Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:29:1854
3ŽC8271Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:47:0348
Trať 13,6 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Havlíček JanASK Slavia Praha7900:50:5070
2MA242Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:52:5862
3MA376Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:53:1254
1MJ478Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:53:1470
4MA556Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:53:2048
1MC68Smrčka MilošBK Říčany5400:53:3970
1MB725Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:55:1170
5MA850Paciejwski PiotrLZS Siedlecin7500:56:00-
6MA931Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:56:1044
7MA1064Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:56:1940
8MA1117Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:56:2838
2MB1263Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:5062
9MA1337Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:57:3236
10MA1481Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:58:0334
3MB1515Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6600:58:0754
11MA1627Zajac LeszekWatbrlych8300:58:30-
2MC1711Kolínek FrantišekAK Perná5600:58:5462
4MB1845Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:2448
3MC1951Kwiatkowski MariszLZS Jelenia Gora5800:59:39-
5MB2075Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:59:5444
12MA2177Borek AlešVSK Univerzita Brno7701:01:1432
2MJ2232Kubánek MarekPSK Olymp Praha9001:01:2262
6MB2313Jančík BořekSVARTES Hořice6401:01:5040
13MA2418Erlebach DavidKunčice8601:02:2330
14MA2519Herda JanDobřichov8301:02:3328
1MD262Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:4570
7MB2779Tichý PavelAC Náchod6301:03:2838
15MA289Flegl VlastimilVrchlabí8601:03:3326
8MB2924Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:03:4236
2MD3043Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:03:5762
4MC3126Zajac LeszekWalbrzych5001:03:58-
16MA3252Motl JiříDvůr Králové nad Labem7801:04:1924
5MC3360Krupka MilanTJ Rumburk5601:04:3754
9MB3448Prostředník AlešNové Město n. Metují6301:04:4434
10MB3514Zoubek JiříSCWS Lučany6501:04:5832
11MB3638Klimeš JiříAC Náchod6101:05:0330
12MB3770Vanta JosefTC Dobruška6201:05:0828
6MC381Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:05:1148
13MB3949Drahoňovský RomanZáběhlice6701:06:0626
17MA4080Suchánek LukášKHB Radegast7901:06:1322
18MA4173Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:07:0920
14MB4236Leplt JiříTriatlon Milovice6101:07:2124
7MC4316Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:07:2744
8MC4433Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:07:3340
9MC454Černý VladimírHAC Praha5201:07:4438
1ŽC4630Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:07:5270
10MC4754Trnka MilanLoko Trutnov5601:08:2336
1ZA4862Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:08:4370
19MA4967Vašíček MartinÚpice7101:09:0418
15MB5022Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:09:4822
20MA5129Žák TomášAC Pardubice8501:10:3816
2ZA5261Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:10:5362
11MC5339Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:0934
21MA5459Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:11:1814
12MC556Kumsta ZdeněkAC Mladá Boleslav5201:12:0732
16MB5644Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:12:1620
1ŽB5720Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:12:2470
22MA5835Lhota AlešMiletín7801:12:5512
2ŽB5940Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:13:0462
23MA6058Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:13:2710
3ZA6157Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:14:0254
3MJ6223Votava MichalVrchlabí9001:14:2754
17MB635Eppert RomanCanis Team5901:15:3718
24MA643Červenka JaroslavDobřenice7901:15:498
3MD6582Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:15:5954
3ŽB6610Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:16:2362
13MC6721Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:17:5130
4ŽB6866Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:18:3754
4MD6941Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4401:19:2048
5ŽB7065Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:20:3048
5MD7155Vodička JanRadslavice4501:21:2744
14MC7234Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:22:0628
1ME7368Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:22:4170
1ŽJ7469Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:25:2670
6MD7553Tučný JanMK Pardubice4701:25:4240
15MC7647Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:26:5826
16MC7728Škoda MiroslavŠkoda Team Náchod5701:27:1024
4ZA7846Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:27:2648
2ŽC7912Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:29:1854
17MC8074Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:38:0522
7MD8172Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:41:0938
3ŽC8271Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:47:0348

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 94%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 94%
Zpracování výsledků: 78%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Hodně dobrá závod. Myslim si že změna trati byla dobrá... Pár fotek je tady: http://petr-p.ic.cz/pomezky_2008/index.html
peca7
Hezký závod na nové tratri.V mužích C nějak moc Polských Zajíců ve výsledkách.
elekol
Díky za upozornění, Polští Zajíci byli rozděleni do příslušných kategorií :). Milan Kebrle, Iscarex Česká Třebová.
kebrle
Překvapilo mne, že tak zkušený a seriózní organizátor jako je Jirka Javůrek nevyužil v souladu s doporučením loňského kalendářního kongresu Poháru do vrchu v Úpici zásadní změny trati k jejímu zkrácení pro kategorii juniorek a možná i mužů nad 70 let. Před týdnem bylo na zkrácených tratích vždy po ¨6 juniorkách, v Maršově pouze jedna. Který zodpovědný trenér pošle na začátku hlavní sezóny 16 -17 letá děvčata na 15 km trať?
behymimodrahu
Já byl spokojen, i když ten úsek k Lysečinské boudě bych radši běžel po modré. 3kamínky jsem doloval z podrážky poměrně dlouho a to šroubovákem ... Nahoře by nezaškodila nějaká krabice na odpadky a možná větší kelímky na pití 0,3-0,5l. Dole výborná klobása! Já si trať užil dosytosti - na Pomezky jsem se vyplazil v pátek odpo + dolů, v sob závod a po něm výklus na hřiště! Rychlé vyhlášení vítězů, jen výsledky jsem našel až tady a ne na "profláklém" běhej.com Jirko moc díky za ubytování a za rok snad na viděnou!
honzaherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód