Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

26.7.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 26.7.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

15:00 hod; Krásná-Nižní Mohelnice, rozcestí k L. hoře

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

8,4 km, převýšení 704 m; silnice

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Chalupa Jaroslav, V. Klicpery 4/288, 736 01 H. Šumbark, byt: 596 883 926, zam.: 558 437 922

E-mailová adresa

jarchal@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3068

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Fejgl Zdeněk4215
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Zikeš František2815
Holec František4614
Trávníček Rostislav6814
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Šokalová Ludmila5612
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Sztymon Pavel7311
Pechek František5311
Svatoš Otakar3411
Najdek Bohumír5511
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Šrutek Stanislav5810
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Keprtová Miloslava489
Szebesta Pavel689
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ78Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:41:33105
2MJ1749Miklas VojtěchOA Slavia Havířov9000:44:2693
3MJ1947Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:44:3281
4MJ5381Fluksa JiříKrásná8900:51:1672
5MJ5725Fousek JanBaník FIZA Ostrava9100:51:5466
6MJ6465Daněk JakubKroměříž9100:53:3360
7MJ10611Wala JanMC Wallo Havířov9501:04:0357
Muži A 20-39 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Polášek JanAO Slavia Havířov8000:36:49105
2MA254Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:4693
3MA395Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:39:4481
4MA49Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:39:5972
5MA584Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:40:3966
6MA1015Wurst MilanAK ŠTERNBERK8200:42:2260
7MA2178Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:5157
8MA2298Abendroth JanLipník nad Bečvou7700:45:1454
9MA2412Wala PetrMC Wallo Havířov7100:45:3251
10MA2666Hověžák PavelVSK UNI Brno7500:45:4048
11MA2744Trebuna RenéČeský Těšín8400:46:2945
12MA3027Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:47:2242
13MA3379Kněžík RomanHavířov7200:48:0839
14MA37108Žajdlík FilipTJ Drutex Nebory7700:48:3336
15MA3839Hajzler JanVset8200:48:4133
16MA4175Lipták RadimMidar Team F-M7900:49:1030
17MA4492Sochor JanSK OB Havířov8800:49:3827
18MA47114Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:50:0024
19MA4850Vítek AntonínX-AIR Ostrava8100:50:0821
20MA51113Vondrák Zbyněkvino-melnik.cz7500:51:0318
21MA5590Juřica PavelOstrava7900:51:3715
22MA6183Suchánek LukášKHB Radegast7900:52:3512
23MA63107Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:53:289
24MA7380Maňák JaroslavZlín7200:55:476
25MA7591Žebrák ZbyněkSKOB Ostrava7100:55:563
26MA77115Javorek RobinDracon Team8000:56:463
27MA79117Martásek JanČeladná8300:57:203
28MA886Schwarz JanHavířov8700:59:193
29MA9189Svěchota MilanSKOB Ostrava7200:59:583
30MA9693Staš MichalKrásná8601:00:463
31MA11040Kořínek AlešVsetín8201:06:303
Muži B 40-49 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB67Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:01105
2MB888Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:4093
3MB910Davies GarethTJ Jakl Karviná6700:42:0081
4MB1152Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:5572
5MB1229Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:43:2066
6MB1473Rýdl PavelStudénka6700:43:5460
7MB1651Šindelek VladanPržno6700:44:1057
8MB1867Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:44:3154
9MB3694Nemec MiroslavGoleszow6800:48:29-
10MB3921Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:48:5751
11MB40109Pácha ZdeněkKunčičky u Bašky6800:49:0248
12MB4361Vojkůvka JanEkofas Ostrava6800:49:3645
13MB5220Šindelek DanielFMIST Frýdlant6500:51:1242
14MB5874Řeha RomanARON team FM6600:51:5939
15MB59112Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:52:0036
16MB6513Celuch MilanAO Slavia Havířov6600:53:3833
17MB7162Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:54:5530
18MB7231Eppert RomanCanis Team5900:55:3227
19MB78118Slamiak StanislavPraha6200:57:1624
20MB8058Macků JaroslavSlezská Ostrava6300:57:4021
21MB9063Kolčárek RostislavFrýdek Místek6100:59:5718
Muži C 50-59 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1534Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:43:59105
2MC2053Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:4593
3MC2577Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:45:3581
4MC2843Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:47:0472
5MC2933Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1166
6MC3182Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:47:4160
7MC323Flegl VlastimilBrtev5300:47:5957
8MC3457Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:48:1054
9MC4214Krupka MilanTJ Rumburk5600:49:2951
10MC4617Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:49:4948
11MC4969Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:1245
12MC6726Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:54:1742
13MC74110Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:55:5139
14MC8119Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:57:51-
15MC8672Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:59:1036
16MC87111Jelínek KarelRadlík5100:59:1233
17MC931Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:00:2530
18MC9822Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:01:1727
19MC10942Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:05:1724
20MC11638Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:13:3521
-MC-59Pušcyzna RostislavHavířov54DNF-
Muži D 60-69 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1370Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:43:40105
2MD2318Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:1893
3MD3560Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:1981
4MD5655Biemann GötzSKI Harrachov4300:51:5172
5MD602Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:52:1566
6MD6876Podžorný ErvinČeský Těšín4100:54:2560
7MD695Vodička JanMK Radslavice4500:54:4257
8MD8236Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:58:0154
9MD8324Tučný JanMK Pardubice4700:58:1451
10MD8937Motl LadislavOstrava4800:59:5148
11MD9730Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:01:1245
12MD10068Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:5742
13MD103106Beskydský DědekKlub Důchodců4501:02:4939
14MD10745Macura JindřichHavířov4301:04:1236
15MD11399Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:09:2333
Muži E 70 let a starší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10496Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:46105
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5085Vévodová MartinaAK Perná9000:50:57105
2ŽJ66101Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:0593
3ŽJ7648Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:55:5781
4ŽJ9932Weissová GabrielaX-Air Ostrava9101:01:5672
5ŽJ112105Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:07:5666
Ženy A 20-34 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4556Dostálová MarieAK Kroměříž7600:49:43105
2ZA6297Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:53:0293
3ZA8535Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:58:4681
4ZA9287Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:00:1372
5ZA101106Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8801:02:1266
6ZA110104Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:06:3060
Ženy B 35-44 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7023Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:54:48105
2ZB8416Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:58:2293
3ZB94116Kočarová Pechková KláraAO-SSK Vítkovice7201:00:2881
4ZB95100Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:3172
Ženy C 45-54 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5471Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:28105
2ŽC10264Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5401:02:2693
3ŽC10541Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:03:5581
4ŽC1084Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:04:3372
5ŽC115102Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:12:2566
Ženy D 55 let a starší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD114103Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:09105
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Polášek JanAO Slavia Havířov8000:36:49105
2MA254Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:4693
3MA395Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:39:4481
4MA49Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:39:5972
5MA584Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:40:3966
1MB67Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:01105
1MJ78Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:41:33105
2MB888Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:4093
3MB910Davies GarethTJ Jakl Karviná6700:42:0081
6MA1015Wurst MilanAK ŠTERNBERK8200:42:2260
4MB1152Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:5572
5MB1229Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:43:2066
1MD1370Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:43:40105
6MB1473Rýdl PavelStudénka6700:43:5460
1MC1534Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:43:59105
7MB1651Šindelek VladanPržno6700:44:1057
2MJ1749Miklas VojtěchOA Slavia Havířov9000:44:2693
8MB1867Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:44:3154
3MJ1947Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:44:3281
2MC2053Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:4593
7MA2178Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:5157
8MA2298Abendroth JanLipník nad Bečvou7700:45:1454
2MD2318Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:1893
9MA2412Wala PetrMC Wallo Havířov7100:45:3251
3MC2577Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:45:3581
10MA2666Hověžák PavelVSK UNI Brno7500:45:4048
11MA2744Trebuna RenéČeský Těšín8400:46:2945
4MC2843Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:47:0472
5MC2933Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1166
12MA3027Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:47:2242
6MC3182Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:47:4160
7MC323Flegl VlastimilBrtev5300:47:5957
13MA3379Kněžík RomanHavířov7200:48:0839
8MC3457Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:48:1054
3MD3560Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:1981
9MB3694Nemec MiroslavGoleszow6800:48:29-
14MA37108Žajdlík FilipTJ Drutex Nebory7700:48:3336
15MA3839Hajzler JanVset8200:48:4133
10MB3921Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:48:5751
11MB40109Pácha ZdeněkKunčičky u Bašky6800:49:0248
16MA4175Lipták RadimMidar Team F-M7900:49:1030
9MC4214Krupka MilanTJ Rumburk5600:49:2951
12MB4361Vojkůvka JanEkofas Ostrava6800:49:3645
17MA4492Sochor JanSK OB Havířov8800:49:3827
1ZA4556Dostálová MarieAK Kroměříž7600:49:43105
10MC4617Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:49:4948
18MA47114Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:50:0024
19MA4850Vítek AntonínX-AIR Ostrava8100:50:0821
11MC4969Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:1245
1ŽJ5085Vévodová MartinaAK Perná9000:50:57105
20MA51113Vondrák Zbyněkvino-melnik.cz7500:51:0318
13MB5220Šindelek DanielFMIST Frýdlant6500:51:1242
4MJ5381Fluksa JiříKrásná8900:51:1672
1ŽC5471Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:28105
21MA5590Juřica PavelOstrava7900:51:3715
4MD5655Biemann GötzSKI Harrachov4300:51:5172
5MJ5725Fousek JanBaník FIZA Ostrava9100:51:5466
14MB5874Řeha RomanARON team FM6600:51:5939
15MB59112Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:52:0036
5MD602Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:52:1566
22MA6183Suchánek LukášKHB Radegast7900:52:3512
2ZA6297Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:53:0293
23MA63107Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:53:289
6MJ6465Daněk JakubKroměříž9100:53:3360
16MB6513Celuch MilanAO Slavia Havířov6600:53:3833
2ŽJ66101Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:0593
12MC6726Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:54:1742
6MD6876Podžorný ErvinČeský Těšín4100:54:2560
7MD695Vodička JanMK Radslavice4500:54:4257
1ZB7023Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:54:48105
17MB7162Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:54:5530
18MB7231Eppert RomanCanis Team5900:55:3227
24MA7380Maňák JaroslavZlín7200:55:476
13MC74110Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:55:5139
25MA7591Žebrák ZbyněkSKOB Ostrava7100:55:563
3ŽJ7648Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:55:5781
26MA77115Javorek RobinDracon Team8000:56:463
19MB78118Slamiak StanislavPraha6200:57:1624
27MA79117Martásek JanČeladná8300:57:203
20MB8058Macků JaroslavSlezská Ostrava6300:57:4021
14MC8119Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:57:51-
8MD8236Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:58:0154
9MD8324Tučný JanMK Pardubice4700:58:1451
2ZB8416Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:58:2293
3ZA8535Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:58:4681
15MC8672Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:59:1036
16MC87111Jelínek KarelRadlík5100:59:1233
28MA886Schwarz JanHavířov8700:59:193
10MD8937Motl LadislavOstrava4800:59:5148
21MB9063Kolčárek RostislavFrýdek Místek6100:59:5718
29MA9189Svěchota MilanSKOB Ostrava7200:59:583
4ZA9287Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:00:1372
17MC931Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:00:2530
3ZB94116Kočarová Pechková KláraAO-SSK Vítkovice7201:00:2881
4ZB95100Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:3172
30MA9693Staš MichalKrásná8601:00:463
11MD9730Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:01:1245
18MC9822Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:01:1727
4ŽJ9932Weissová GabrielaX-Air Ostrava9101:01:5672
12MD10068Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:5742
5ZA101106Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8801:02:1266
2ŽC10264Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5401:02:2693
13MD103106Beskydský DědekKlub Důchodců4501:02:4939
1ME10496Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:46105
3ŽC10541Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:03:5581
7MJ10611Wala JanMC Wallo Havířov9501:04:0357
14MD10745Macura JindřichHavířov4301:04:1236
4ŽC1084Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:04:3372
19MC10942Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:05:1724
31MA11040Kořínek AlešVsetín8201:06:303
6ZA110104Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:06:3060
5ŽJ112105Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:07:5666
15MD11399Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:09:2333
1ZD114103Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:09105
5ŽC115102Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:12:2566
20MC11638Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:13:3521

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 67%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 63%
Zpracování výsledků: 60%
Ceny vítězům: 50%
Celkový dojem ze závodu: 60%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
60%

Názory na závod

Neznáme to tam a měli jsme trošku problém najít start který je kusan za dědinou Krásná. - pro příští rok by to místo startu mohlo být podrobněji popsáno v propozicích.(nejlíp GPS souřadnice) Jinak se nám závod velmi líbil, trať po silnici vytrvale ale příjemně stoupá až na vrchol Lysé, škoda že se v cíli pokazilo počasí. Kdyby šlo udělat příště vyhlašení výsledků přímo nahoře na Lysé hoře bylo by to supr.
ovcinec
V propozicích nebylo uvedeno místo prezentace!!!! To bylo cca 1km od startu. Jak jsem to měl vědět? Krásná - Nižní Mohelnice je v mapě Beskyd označená úplně někde jinde!!! Rozcestí k Lysé hoře v Nižní Mohelnici je dle domorodců někde jinde. Příště bych prosil lépe informovat (např. že se jedná o název autobusové zastávky). Asi jsem před závodem málo pátral, ale netušil jsem, že se běží po silnici. Podle názvu to vypadalo na terén = špatně zvolená obuv. Jinak to byl pěkný závod.
jurica
S hledáním místa zas takový problém není - jede se údolím, které nás dovede k místu startu, tam se pohybují běžci, na místo prezentace se můžeme doptat. Nevím, jak to mohlo vypadat, že trať půjde terénem, když v propozicích je napsáno, že je to silnice, popř. asfalt...:-) To mi přišlo celkem jasné...
evakollertova
závod v pohodě, akorát by nebylo na škodu obdržet od pořadatelů nějakou památku, např. tričko s logem závodu i za cenu zvýšení startovného.
rydl
Ocenil bych zvolit závod dětí 5- 8 let.
Hahínek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód