hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Český pohár v běhu do vrchu

2001 - 16. ročník

Celkové pořadí poháru

Juniorky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8222915S:4/117, A:4/74, B:4/38
2Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8520913S:4/111, A:3/58, B:4/40
3Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8418924S:4/81, A:4/68, B:4/40
4Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8414315S:4/63, A:4/46, B:4/34
5Soukupová AlenaSokol Poniklá8212011S:4/39, A:3/44, B:4/37
6Pechková JanaMaratonstav Úpice8511710S:4/51, A:3/40, B:3/26
7Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník831156S:4/87, A:1/18, B:1/10
8Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8910915S:4/48, A:1/10, B:7/51
9Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice84843S:3/84, A:0/0, B:0/0
10Šenoldová IvetaSki Jilemnice85624S:3/42, A:1/20, B:0/0
11Havlová PavlaPSK Olymp Praha602S:2/60, A:0/0, B:0/0
12Konopová KláraTJ Sokol SŠ České Budějovice83512S:2/51, A:0/0, B:0/0
13Skybová LucieARC Brno87455S:0/0, A:1/10, B:4/35
14Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice84442S:1/24, A:1/20, B:0/0
15Kopecká DagmarAK Perná84382S:1/18, A:1/20, B:0/0

Ženy A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8021017S:4/93, A:4/80, B:4/37
2Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8020913S:4/108, A:4/72, B:3/29
3Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7819014S:4/84, A:4/70, B:4/36
4Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8117627S:4/66, A:4/74, B:4/36
5Červová PavlaISCAREX Česká Třebová14021S:4/45, A:4/64, B:4/31
6Rozkovcová PavlaSparta Praha741055S:4/105, A:0/0, B:0/0
7Hájková RenataMaratonstav Úpice75955S:3/75, A:0/0, B:2/20
8Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice73903S:3/90, A:0/0, B:0/0
9Tůmová EvaMaratonstav Úpice69756S:2/30, A:2/30, B:2/15
10Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí69717S:2/24, A:2/28, B:3/19
11Mertová MichalaPraha76695S:1/24, A:2/30, B:2/15
12Kiššová PetraSSK Vítkovice80623S:2/42, A:1/20, B:0/0
13Popovová MartinaMaraton Club Kladno74535S:3/33, A:1/10, B:1/10
14Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec79482S:2/48, A:0/0, B:0/0
15Hebelková DitaLIAZ Jablonec76442S:1/24, A:1/20, B:0/0

Ženy B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaVrchlabí5423214S:4/114, A:4/80, B:4/38
2Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6321716S:4/102, A:4/76, B:4/39
3Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6220413S:4/93, A:4/74, B:4/37
4Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6419428S:4/93, A:4/64, B:4/37
5Novotná EvaClub 21 Letohrad481309S:3/57, A:3/48, B:3/25
5Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem511308S:2/48, A:3/54, B:3/28
7Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová12110S:4/66, A:3/36, B:3/19
8Klimešová AlenaSokol Bukovice6311413S:4/45, A:2/22, B:6/47
9Hanáková MiroslavaSokol Bučovice66974S:3/87, A:0/0, B:1/10
10Přívětivá SvatavaKHB Radegast64405S:0/0, A:3/28, B:2/12
11Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany48392S:1/21, A:1/18, B:0/0
12Pštrossová Marie AVC Praha59353S:0/0, A:1/16, B:2/19
13Šokalová LudmilaStařič56301S:1/30, A:0/0, B:0/0
13Hajná DanaAK Kroměříž64301S:1/30, A:0/0, B:0/0
13Kovaříková PavlaŠAK Chodov301S:1/30, A:0/0, B:0/0

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek PetrMaratonstav Úpice8347113S:4/234, A:4/158, B:4/79
2Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8245423S:4/231, A:4/144, B:4/79
3Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí833919S:4/231, A:3/120, B:2/40
4Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8536616S:4/180, A:4/122, B:4/64
5Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy832435S:3/165, A:2/78, B:0/0
6Růžička MartinŘetězárna Česká Ves832137S:3/111, A:2/68, B:2/34
7Vacek TomášAC Jablonné831929S:2/51, A:2/52, B:5/89
8Hudek PetrBK - FC Kadaň821803S:3/180, A:0/0, B:0/0
9Hudek MartinTJ Elektrárny Kadaň831774S:4/177, A:0/0, B:0/0
10Novotný JiříMaratonstav Úpice851645S:3/108, A:1/38, B:1/18
11Filipec PetrTJ Frenštát841594S:2/108, A:1/36, B:1/15
12Kozel MartinACPV Trutnov891468S:3/72, A:2/42, B:3/32
13Groš ŠtefanPohorská Jednota Radhošť841427S:2/45, A:3/72, B:2/25
14Moravec MartinISCAREX Česká Třebová841374S:2/69, A:2/68, B:0/0
15Kožíšek DušanDukla Liberec831244S:0/0, A:3/106, B:1/18

Muži A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6969327S:4/339, A:4/234, B:4/120
2Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6469318S:4/336, A:4/238, B:4/119
3Vymazal PetrAsics AK Olomouc7565714S:4/303, A:4/236, B:4/118
4Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7564515S:4/318, A:4/220, B:4/107
5Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6958515S:4/270, A:4/202, B:4/113
6Myška JiříISCAREX Česká Třebová7358119S:4/285, A:4/182, B:4/114
7Šesták KarelMaratonstav Úpice7153418S:4/228, A:4/204, B:4/102
8Smetana JosefDatalusk Jihlava6948510S:4/288, A:3/144, B:2/53
9Dobšíček PavelAC Jablonné nad Orlicí46911S:3/174, A:3/158, B:5/137
10Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7446422S:4/189, A:4/178, B:4/97
11Vodička JanAsics Přerov7838917S:4/171, A:4/162, B:4/56
12Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7138313S:4/189, A:4/128, B:4/66
13Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí723516S:2/171, A:2/120, B:2/60
14Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň753426S:4/342, A:0/0, B:0/0
15Pozler TomášAC Pardubice7633310S:2/84, A:4/164, B:4/85

Muži B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6047116S:4/231, A:4/160, B:4/80
2Kolínek FrantišekAK Perná5646515S:4/234, A:4/154, B:4/77
3Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5345620S:4/216, A:4/160, B:4/80
4Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5543118S:4/207, A:4/146, B:4/78
5Macíček MiroslavMK Kopřivnice6137512S:4/183, A:3/104, B:5/88
6Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5937319S:4/168, A:4/130, B:4/75
7Koníček JiříOK 24 Praha592969S:3/141, A:3/106, B:3/49
8Groš ŠtefanFoto Morava6129517S:4/135, A:4/98, B:4/62
9Novák ZdeněkKRB Koberovy542639S:4/147, A:3/86, B:2/30
10Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5526014S:3/78, A:4/104, B:5/78
11Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5825016S:3/66, A:4/108, B:5/76
12Čechal JaroslavTS Letohrad6124210S:3/96, A:3/88, B:4/58
13Horák PavelAHA Vyškov612295S:4/210, A:0/0, B:1/19
13Slabý JosefSedlec - Prčice6122913S:4/87, A:4/96, B:3/46
15Hanke MiroslavSKI Podlázky551989S:3/84, A:4/98, B:1/16

Muži C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4848019S:4/240, A:4/160, B:4/80
2Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4846725S:4/231, A:4/158, B:4/78
3Vodička JanŠela Sport Přerov4544822S:4/228, A:4/148, B:4/72
4Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4732610S:4/204, A:2/68, B:3/54
5Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5130118S:4/120, A:4/114, B:4/67
6Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5027212S:2/81, A:2/60, B:8/131
7Tučný JanMK Pardubice4724614S:4/114, A:4/70, B:4/62
8Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4922826S:4/51, A:4/114, B:4/63
9Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov512277S:2/102, A:2/76, B:3/49
10Sadílek OtaAtletika Albrechtice4621310S:4/111, A:3/70, B:3/32
10Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice502139S:4/135, A:2/40, B:3/38
12Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí511897S:0/0, A:3/114, B:4/75
13Leszkow PetrMK Hlinsko441715S:3/105, A:2/66, B:0/0
14Gregor JaroslavAC HO Praha511585S:2/87, A:1/36, B:2/35
15Krumer MiroslavOstrov4915111S:4/69, A:3/56, B:3/26

Muži D (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4123321S:4/114, A:4/80, B:4/39
2Zálešák FrantišekKD Havířov3722513S:4/111, A:4/78, B:4/36
3Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3519518S:4/96, A:4/68, B:4/31
4Bielčík JindřichISCAREX Česká Třebová18818S:4/87, A:4/64, B:4/37
5Král JosefISCAREX Česká Třebová4014919S:4/63, A:4/56, B:4/30
6Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4114513S:4/66, A:4/50, B:4/29
7Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3410214S:4/36, A:4/46, B:4/20
8Šteinc LudvíkVrchlabí41886S:1/24, A:3/44, B:2/20
9Podžorný ErvinČeský Těšín41874S:2/57, A:1/20, B:1/10
10Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí33686S:0/0, A:2/34, B:4/34
11Nanke WernerBK Kravaře38554S:2/33, A:2/22, B:0/0
12Herlich KurtLiga 100 Olomouc34534S:1/24, A:0/0, B:3/29
13Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37503S:1/30, A:0/0, B:2/20
14Kousal OldřichSK Přerov38444S:1/18, A:1/12, B:2/14
15Herbst ManfredJeseník41435S:1/18, A:0/0, B:4/25


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
28.4.2001Běh na Kleť78
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
19.5.2001Běh na Čerchov40
20.5.2001Zelená Lhota - Prenet41
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
2.6.2001Běh na Děvín36
3.6.2001Loukov 200179
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
17.6.2001Poniklá - Rezek84
30.6.2001Čerčany - Čerčanský chlum62
1.7.2001EuropeanTrophy 2001, Cerklje, Slovenia136
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
21.7.2001Perštejn - Klínovec78
22.7.2001Běh na Hainberg45
28.7.2001Dolní Štěpanice - Žalej97
29.7.2001Šachty - Štěpánka70
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
18.8.2001Kozákov 2001126
25.8.2001Šternberk - ECCE HOMO109
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2001Sázava - Lázek90
15.9.2001World Trophy 2001, Arta Terme, Italy347
28.9.2001Miňon kros - běh na Suchý vrch106
30.9.2001Běh na Hejšovinu62
6.10.2001Pístovická Riviéra138
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník