hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Český pohár v běhu do vrchu

1997 - 12. ročník

Celkové pořadí poháru

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7269012S:4/360, A:4/240, B:3/90
2Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7567716S:4/333, A:4/228, B:4/116
3Kynčl StanislavAFK Chrudim6466112S:4/327, A:4/220, B:4/114
4Zoubek ZdeněkNike team - AC Slovan Liberec6964314S:4/330, A:4/224, B:4/89
5Vaněk PetrR-TEAM Praha6160713S:4/294, A:4/208, B:4/105
6Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6860418S:4/294, A:4/204, B:4/106
7Poduška JosefNike team - AC Kladno6257315S:4/282, A:4/208, B:4/83
8Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7157112S:4/306, A:3/150, B:4/115
9Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6455413S:4/255, A:4/200, B:4/99
10Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň614438S:2/159, A:4/228, B:2/56
11Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7543210S:4/195, A:4/192, B:2/45
12Skalský RomanSSC Mariánské Lázně753966S:3/252, A:2/116, B:1/28
13Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6138719S:4/177, A:4/124, B:4/86
14Palko AlešAK Rosice713409S:2/108, A:4/184, B:2/48
15Rys JaromírSKP ASICS Renewa Holešov643389S:4/240, A:2/60, B:2/38

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5646016S:4/240, A:4/160, B:4/60
2Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5343615S:4/213, A:4/148, B:4/75
3Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5542618S:4/207, A:4/144, B:4/75
4Žáček StanislavBK Děčín5642518S:4/213, A:4/136, B:4/76
5Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5039911S:4/201, A:4/144, B:3/54
6Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5339116S:4/201, A:4/120, B:4/70
7Palán ZdeněkSKI Harrachov5629816S:4/159, A:4/76, B:4/63
8Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4828013S:4/150, A:3/58, B:5/72
9Šmída OldřichNike team - Maratonstav Úpice4827513S:4/114, A:4/126, B:4/35
10Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4825611S:3/108, A:4/110, B:4/38
11Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou552396S:2/108, A:3/112, B:1/19
11Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5123911S:4/129, A:4/92, B:3/18
13Vojáček PavelLOKO Trutnov512298S:3/150, A:2/48, B:3/31
14Beran JiříSpartak Police nad Metují522287S:2/108, A:3/102, B:2/18
15Kubr VáclavMK Pardubice5522613S:4/111, A:4/96, B:3/19

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4521915S:4/105, A:4/78, B:4/36
2Biemann GötzSKI Harrachov4321615S:4/117, A:3/52, B:5/47
3Leszkow PetrMK Hlinsko4417712S:4/96, A:4/64, B:3/17
4Lanta JiříMaratonstav Úpice4416314S:4/72, A:4/64, B:4/27
5Sadílek OtaAtletika Albrechtice4613514S:4/66, A:4/52, B:3/17
6Vodička JanMK Radslavice451208S:3/69, A:2/34, B:3/17
7Zetek JiříAO Valašské Meziříčí46857S:4/63, A:1/14, B:1/8
8Tučný JanMK Pardubice478115S:4/30, A:4/36, B:3/15
9Malý ZdeněkLoko Beroun42778S:3/39, A:2/26, B:3/12
10Veselý PavelKB Kopřivnice46683S:1/30, A:2/38, B:0/0
11Šteinc LudvíkVrchlabí41574S:1/15, A:3/42, B:0/0
12Vlk IvanLaryko Hostinné42528S:3/18, A:3/24, B:2/10
13Řezáč IvoChemopetrol Litvínov41503S:1/27, A:1/14, B:1/9
14Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují47444S:1/18, A:1/18, B:2/8
15Kříž MilanTJ Liga 100 Praha46372S:1/27, A:0/0, B:1/10

Muži D 60 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3423921S:4/108, A:4/92, B:4/39
2Havlíček ZdeněkVrchlabí3523412S:4/114, A:4/80, B:4/40
3Zálešák FrantišekStava Havířov3722111S:4/117, A:3/76, B:4/28
4Havran MiroslavProfistav Litomyšl3720612S:4/96, A:4/84, B:4/26
5Miles PetrHostinné3717913S:4/93, A:4/52, B:4/34
6Buchar JanOpel Vrchlabí331317S:2/54, A:4/68, B:1/9
7Gaman JaroslavBastro Ostrava35894S:2/39, A:2/50, B:0/0
8Cupánek JosefSK Přerov26614S:1/15, A:1/32, B:2/14
9Merta JaroslavJeseník35576S:2/42, A:1/8, B:3/7
10Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.23523S:1/12, A:2/40, B:0/0
11Tatarka JosefBetis Frýdlant36452S:1/27, A:1/18, B:0/0
12Jarkovský OldřichJiskra Mostek34302S:0/0, A:2/30, B:0/0
12Janč VítězslavLIAZ Jablonec301S:1/30, A:0/0, B:0/0
14Bém FrantišekAC Slovan Liberec27272S:1/15, A:1/12, B:0/0
15Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice37241S:1/24, A:0/0, B:0/0

Juniorky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8023413S:4/114, A:4/80, B:4/40
2Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8021517S:4/108, A:4/74, B:4/33
3Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují791789S:4/105, A:3/58, B:2/15
4Palánová LenkaSKI Harrachov831148S:4/75, A:1/14, B:3/25
5Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov81814S:3/72, A:0/0, B:1/9
6Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec79602S:2/60, A:0/0, B:0/0
7Soukupová AlenaSokol Poniklá82566S:2/30, A:1/12, B:3/14
8Lazarovová JanaSKP Renewa Holešov81544S:1/21, A:1/16, B:2/17
9Haluzová Janaxxx80452S:2/45, A:0/0, B:0/0
10Kiššová PetraFiza Ostrava80271S:1/27, A:0/0, B:0/0
11Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice84211S:1/21, A:0/0, B:0/0
11Štěrbová MartaAFK SKP Pardubice79211S:1/21, A:0/0, B:0/0
11Šimíčková Juditaxxx80211S:1/21, A:0/0, B:0/0
14Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová78192S:0/0, A:0/0, B:2/19
15Glogarová Helenaxxx81181S:1/18, A:0/0, B:0/0

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanáková MiroslavaACP Brno6623015S:4/114, A:4/78, B:4/38
2Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6920012S:4/111, A:4/72, B:3/17
3Hebelková DitaNike team - Maratonstav Úpice7617910S:3/81, A:3/58, B:4/40
4Lenčová JanaŽďárek6914511S:4/69, A:3/46, B:4/30
5Kubrová DagmarHradec Králové6313912S:4/63, A:4/62, B:3/14
6Báčová AnnaTJ - Svitavy542S:2/54, A:0/0, B:0/0
7Háková EvaSKP Jablonex69513S:1/24, A:1/18, B:1/9
8Kocumová KarinSlovan Liberec76482S:2/48, A:0/0, B:0/0
9Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice NIKE75464S:0/0, A:1/20, B:3/26
9Voldánová VěraMK Hlinsko73462S:1/30, A:1/16, B:0/0
11Lorenzová DanaOstrava68412S:1/21, A:1/20, B:0/0
12Barešová MiladaUniv. Olomouc75372S:1/21, A:1/16, B:0/0
13Babinská NaděždaSR Šerák75362S:1/27, A:0/0, B:1/9
14Klimešová JanaUSK Praha301S:1/30, A:0/0, B:0/0
15Hajzlerová MagdaReproservis Brno73292S:1/15, A:1/14, B:0/0

Ženy B 35 a více (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novotná EvaOEZ Letohrad4821312S:4/117, A:3/56, B:4/40
2Pštrossová MarieAVC Praha5920716S:4/105, A:4/74, B:4/28
3Mališová KarlaUSK Praha601406S:4/120, A:1/20, B:0/0
4Paulů BlankaVrchlabí54905S:0/0, A:4/80, B:1/10
5Rulcová VlastaSlovan Liberec44783S:3/78, A:0/0, B:0/0
6Janečková AnežkaAK Zlín47474S:1/24, A:0/0, B:3/23
7Tvrdá ZdeňkaLRS Vyškov56412S:1/27, A:1/14, B:0/0
8Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem51392S:2/39, A:0/0, B:0/0
9Pospíšilová AlenaLiga 100 Olomouc54272S:1/21, A:0/0, B:1/6
10Cechalová JaroslavaOstrava51241S:1/24, A:0/0, B:0/0
10Knapová IvaAFK SKP Pardubice60241S:1/24, A:0/0, B:0/0
12Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín56232S:0/0, A:1/16, B:1/7
13Šroubková MartaSokol Plzeň61201S:0/0, A:1/20, B:0/0
14Mertová EvaJeseník39182S:1/12, A:0/0, B:1/6
14Cechlová JaroslavaTřebovice51181S:1/18, A:0/0, B:0/0

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Havelka JanSKI Harrachov7944619S:4/213, A:4/156, B:4/77
2Šír DanielSpartak Rokytnice7944018S:4/219, A:4/142, B:4/79
3Losman PetrNike team - Maratonstav Úpice7940011S:4/240, A:3/140, B:2/20
4Šír VáclavSpartak Rokytnice7831113S:4/150, A:3/82, B:5/79
5Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov782607S:3/162, A:1/40, B:3/58
6Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8024811S:4/141, A:3/84, B:3/23
7Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí781964S:3/162, A:1/34, B:0/0
8Schwarz JanTrojanovice791935S:3/105, A:2/88, B:0/0
9Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí791835S:2/108, A:1/38, B:2/37
10Přibyl FrantišekNike team - Maratonstav Úpice801828S:3/60, A:4/108, B:1/14
10Panec PetrTJ Semily801827S:2/69, A:3/88, B:2/25
12Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm781606S:1/30, A:3/98, B:2/32
13Novotný TomášSKP Hradec Králové811524S:3/120, A:1/32, B:0/0
14Rapčan LukášAsics Team Bystřice781503S:2/96, A:1/54, B:0/0
15Vrabec MartinSKI Kasper Trutnov791293S:2/111, A:0/0, B:1/18


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
26.4.1997Český Krumlov - Kleť63
3.5.1997Mlázovice - Šárovcova Lhota - Zvičina122
11.5.1997Klenčí - Čerchov57
24.5.1997Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
15.6.1997Malé Svatoňovice - po trase MS78
5.7.1997Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek98
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
13.7.1997Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda104
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
26.7.1997Kadaň - Pernštejn - Klínovec97
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1997Loukov - Kelčský Javorník70
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
17.8.1997Malé Svatoňovice-po trase MS - Kvalifikace na MS89
7.9.1997Malé Svatoňovice MS v běhu do vrchu0
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
14.9.1997Sázava - Lázek58
20.9.1997Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves49
21.9.1997Hvězda - Praděd89
8.11.1997Úpice - běh Dlouhými Záhony78

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník