Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Sokolí vrch

25.5.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 25.5.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: FENIX SKI TEAM Jeseník

Sociální sítě

Místo konání

Masarykovo nám., Jeseník (juniorky v prostoru před sanatoriem Priessnitz v lázních)
11:00 hodin

Přihlášky

v den závodu, v místě startu 9:00 - 10:30 hodin (v 10.15 hodin odjezd autobusu s juniorkami na start!!)
elektronicky nebo poštou na níže uvedený kontakt
přihláška v podobě: jméno, příjmení, ročník narození, kategorie, oddíl

Startovné

100,- Kč (žákovské kategorie startovné neplatí)

Popis tratě

délka 8,5 km
převýšení 540 m
Jeseník - po Muzikantské stezce - lázně - Ripperův kámen - Sokolí vrch
50 % asfalt, 50 % terén

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcnou cenu, pohár a medaili, první tři v absolutním pořadí mužů a žen finanční prémii, také první tři v pořadí juniorů a juniorek.
Tombola s hodnotnými cenami pro všechny kategorie hlavního závodu po vyhlášení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Fenix Ski Team Jeseník
Masarykovo nám. 60
790 01 Jeseník
mob. 724 335 962

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.feje.cz

E-mailová adresa

feje@feje.c

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Běh na Sokolí vrch77
21.5.2017Běh na Sokolí vrch52
7.8.2016Běh na Sokolí vrch63
14.6.2015Běh na Sokolí vrch50
10.8.2014Běh na Sokolí vrch71
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
17.6.2012Jeseník - Sokolí vrch78
6.6.2010Běh na Sokolí vrch69
31.5.2009Běh na Sokolí vrch100
27.5.2007Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch74
28.5.2006Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch70

Statistika závodu Běh na Sokolí vrch

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 792

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Špacír Ladislav5511
Merta Jaroslav3511
Vraštilová Miloslava569
Jirásková Eva648
Pechek František538
Žák Jiří718
Dvořák Pavel828
Horák Ondřej758
Kovář Daniel807
Milesová Iva777
Zátopek Jiří607
Dvořáková Eva557
Fellner Adam936
Belobrad Ivan666
Šrůtek Stanislav586
Kobliha Milan576
Horáček Michal756
Delingerová Marie766
Tučný Jan476
Weissová Gabriela916
Fritscher Adam755
Zapalač Dušan905
Vacarda Vladimír595
Stránská Adéla915
Šimůnek Jan495
Dušková Lenka805
Vymazal Petr755
Tejchman Jakub885
Stránský Aleš605
Les Josef475
Tomečka Libor624
Ožana Václav644
Gaman Jaroslav354
Strouhalová Anna014
Novotný Viktor824
Keprtová Miloslava484
Krejčí Josef494
Šmerda Tomáš914
Blaha Tomáš764
Poulíková Karolína004
Portyšová Lucie904
Vacek Martin694
Karlík Michal644
Růžička Karel564
Horčička Jiří904
Pechoušek Jan974
Šimůnková Pavla774
Šmída Oldřich484
Sporek Miroslav544
Metelková Táňa723

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ362Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:35:2170
2MJ650Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:37:0662
3MJ1040Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:38:3354
4MJ1163Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:38:4648
5MJ1722Fellner AdamFenix Jeseník9300:40:4944
6MJ3629Balogh MarekJiskra Horní Maršov9300:49:3740
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,5 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ118Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:27:5970
2ŽJ264Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:29:0862
3ŽJ346Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:3454
4ŽJ442Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:30:1248
5ŽJ548Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:35:4844
6ŽJ666Cirjaková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9500:40:3840
7ŽJ734Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:41:0838
Muži A 20-39 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:33:4770
2MA239Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:1962
3MA420Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:3554
4MA724Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:37:0848
5MA841Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:37:2944
6MA1256Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:39:1540
7MA1353Novotný JiříKateřinky7100:39:4238
8MA1449Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:40:0836
9MA2058Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:42:5034
10MA2161Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:0832
11MA2225Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:43:1830
12MA2443Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:4428
13MA2510Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:44:1726
14MA2852Kajnar Tomášneregistrován7800:45:2324
15MA3236Sedláček AntonínFENIX Ski Team Jeseník8800:48:2122
16MA3460Sekanina SvatoplukTJ Jeseník oddíl Karate7800:49:0120
17MA4527Svoboda ZdeněkJeseník7500:54:0918
18MA4957Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:56:4816
Muži B 40-49 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB545Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:3070
2MB967Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:37:5762
3MB1932Mrva PavelPopovice6000:42:4454
4MB2359Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:43:3748
5MB2744Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:44:4844
6MB356Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:49:2340
7MB3721Pečenka LiborKHB Radegast6100:49:4138
Muži C 50-59 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1833Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:3870
2MC263Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4562
3MC2955Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:46:0954
4MC5135Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:58:2248
5MC5319Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:2944
6MC5831Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:05:0140
Muži D 60-69 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1530Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:1370
2MD165Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:2162
3MD318Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:47:2554
4MD417Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:52:0748
5MD4238Tučný JanMK Pardubice4700:52:3844
6MD5511Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:2440
Muži E 70 let a starší (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME471Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:54:3470
2ME4814Zálešák FrantišekKD Havířov3700:55:5962
3ME5713Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:04:1054
Ženy A 20-34 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3016Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:46:4170
2ZA3315Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:2662
3ZA399Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:4454
4ZA4425Krčková ŠárkaLiga 100 Olomouc8800:53:0548
5ZA4651Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:54:2644
Ženy B 35-44 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4017Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:51:4070
2ZB4365Vrbovská MartinaXXX7200:52:5762
3ZB5254Likusová DagmarŠámalovci7001:00:1254
Ženy C 45-54 let (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3828Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:49:4470
2ŽC504Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:57:2062
3ŽC5412Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:01:0254
Ženy D 55 let a starší (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5647Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:03:1970
Trať 5,5 km, 250 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ118Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:27:5970
2ŽJ264Mikulenková TerezaFenix Ski team Jeseník9200:29:0862
3ŽJ346Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:3454
4ŽJ442Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:30:1248
5ŽJ548Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:35:4844
6ŽJ666Cirjaková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9500:40:3840
7ŽJ734Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:41:0838
Trať 8,5 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:33:4770
2MA239Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:1962
1MJ362Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:35:2170
3MA420Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:3554
1MB545Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:3070
2MJ650Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:37:0662
4MA724Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:37:0848
5MA841Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:37:2944
2MB967Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:37:5762
3MJ1040Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:38:3354
4MJ1163Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:38:4648
6MA1256Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:39:1540
7MA1353Novotný JiříKateřinky7100:39:4238
8MA1449Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:40:0836
1MD1530Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:1370
2MD165Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:2162
5MJ1722Fellner AdamFenix Jeseník9300:40:4944
1MC1833Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:3870
3MB1932Mrva PavelPopovice6000:42:4454
9MA2058Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:42:5034
10MA2161Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:0832
11MA2225Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:43:1830
4MB2359Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:43:3748
12MA2443Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:4428
13MA2510Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:44:1726
2MC263Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4562
5MB2744Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:44:4844
14MA2852Kajnar Tomášneregistrován7800:45:2324
3MC2955Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:46:0954
1ZA3016Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:46:4170
3MD318Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:47:2554
15MA3236Sedláček AntonínFENIX Ski Team Jeseník8800:48:2122
2ZA3315Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:2662
16MA3460Sekanina SvatoplukTJ Jeseník oddíl Karate7800:49:0120
6MB356Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:49:2340
6MJ3629Balogh MarekJiskra Horní Maršov9300:49:3740
7MB3721Pečenka LiborKHB Radegast6100:49:4138
1ŽC3828Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:49:4470
3ZA399Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:4454
1ZB4017Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:51:4070
4MD417Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:52:0748
5MD4238Tučný JanMK Pardubice4700:52:3844
2ZB4365Vrbovská MartinaXXX7200:52:5762
4ZA4425Krčková ŠárkaLiga 100 Olomouc8800:53:0548
17MA4527Svoboda ZdeněkJeseník7500:54:0918
5ZA4651Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:54:2644
1ME471Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:54:3470
2ME4814Zálešák FrantišekKD Havířov3700:55:5962
18MA4957Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:56:4816
2ŽC504Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:57:2062
4MC5135Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:58:2248
3ZB5254Likusová DagmarŠámalovci7001:00:1254
5MC5319Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:2944
3ŽC5412Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:01:0254
6MD5511Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:2440
1ZD5647Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:03:1970
3ME5713Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:04:1054
6MC5831Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:05:0140

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód