Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

30.8.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 30.8.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO TJ Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

školní hřiště ZŠ Výprachtice
9:30 hodin

Přihlášky

od 7:30 do 9:00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7 km
Převýšení: 361 m
Běh vede z největší části po lesních cestách a pěšinách.

Ceny pro vítěze

Muži A - prvních pět obdrží diplom a finanční prémii, v dalších kategoriích první tři
Za překonání traťového rekordu je vypsána finanční prémie 1.000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Křenek
561 34 Výprachtice 94
tel. 731 313 799

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

krenekmir@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.2020Výprachtice - Buková hora-
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 1977

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Bielčik Jindřich4015
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4814
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Merta Jaroslav3511
Mannlová Jana8011
Žák Jiří7111
Šalplachta Jindřich4711
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Tempír František4910
Dušková Lenka8010
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Šrůtek Stanislav5810
Kalousek Jan4110
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Kolínek František568
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Červ Miloslav507
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Ehrig Rudolf487
Krunčík Pavel857

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2058Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:34:2235
2MJ2949Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:35:3731
3MJ5223Živný MarekLetohrad9100:39:1427
4MJ5322Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:39:1824
5MJ8950Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:46:3722
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4348Vévodová MartinaAK Perná9000:38:0135
2ŽJ704Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:42:1531
3ŽJ7543Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:42:5027
4ŽJ8762Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:4124
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertSK Valteřice7800:27:4935
2MA297Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:29:2431
3MA328Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:2927
4MA460Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:4624
5MA647Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:30:5222
6MA1114Bogdał LukaszMiedzygorze8200:31:54-
7MA1498Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:32:4720
8MA1715Bogdał PawełMiedzygorze7600:33:17-
9MA1812Bogdał RomanMiedzygorze7900:33:44-
10MA2513Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:34:5919
11MA3054Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4218
12MA3316Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:36:1017
13MA4075Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:1116
14MA4174Šitka JosefDrnovice8600:37:2715
15MA4881Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:38:2614
16MA4980Chlup JiříTJ Rychnov7000:39:0513
17MA5427Marhold LubošChoceň7700:39:2212
18MA5683Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:39:4211
19MA6226Marhold PetrChoceň7800:40:3210
20MA645Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:41:139
21MA6787Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:41:438
22MA6993Heger JiříSmart Team6900:42:147
23MA7282Jirčík Miroslav3D Fitness Klášterec nad Orlicí7600:42:276
24MA8568Vít MichalVSK UNI Brno7900:44:485
25MA9386Rašner TomášKVS Náměšť nad Hanou6900:46:564
26MA9795Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:49:053
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB796Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:5735
2MB861Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:0631
3MB1024Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:31:3327
4MB1390Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:32:1524
5MB1511Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6100:32:5522
6MB2365Valenta MichalAVC Praha6200:34:5220
7MB2659Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:35:0119
8MB3679Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:36:3818
9MB37106Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:36:5017
10MB3876Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:36:5316
11MB4618Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:38:2115
12MB5140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:39:0714
13MB689Kaňa PetrTJ Kostice6400:42:0213
14MB7191Zdeněk BílýHvězda Pardubice5900:42:1712
15MB7684Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6000:42:5311
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC538Earwaker ColinNew Zealand5600:30:47-
2MC97Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:2435
3MC1269Siegel JosefAC Choceň5800:32:0331
4MC16107Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:33:0727
5MC2153Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:3124
6MC223Flegl VlastimilBrtev5300:34:4322
7MC2435Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:5820
8MC276Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:35:0719
9MC3177Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:35:4818
10MC3421Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:1917
11MC3531Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:2016
12MC4292Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:5915
13MC4466Hájek FrantišekFGT Stolany4900:38:0414
14MC45100Černý VladimírHAC Praha5200:38:1213
15MC5555Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:2612
16MC5819Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:39:5611
17MC7437Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:4810
18MC7832Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:43:119
19MC8889Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:46:308
20MC9152Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:527
21MC9872Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:136
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1956Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:5035
2MD3230Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:5831
3MD5067Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:39:0627
4MD5788Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:4824
5MD6073Vodička JanMK Radslavice4500:40:0322
6MD6346Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:4020
7MD66110Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:41:3719
8MD8410Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:44:1618
9MD9071Bielčik JindřichLichkov4000:46:4317
10MD10151Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:52:3116
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9233Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:5335
2ME10029Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:50:0231
3ME10420Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:2327
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2845Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:35:3135
2ZA47108Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:38:2431
3ZA6134Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:1527
4ZA7999Bekešová AlicaX-AIR Ostrava8700:43:1924
5ZA8194Večeřová MichaelaSmart Team8100:43:4022
6ZA8236Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:5520
7ZA8317Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:44:1019
8ZA9541Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:48:1118
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3963Barnetová DenisaJablonné n. Orlicí KUS7300:37:0035
2ZB5985Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:39:5931
3ZB6557Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:41:2427
4ZB73109Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:42:3224
5ZB8039Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:3122
6ZB9970Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:49:1620
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7764Valentová KvětaAVC Praha5600:43:0135
2ŽC868Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:45:0531
3ŽC942Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:47:5127
4ŽC10244Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:52:5924
5ŽC10325Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:54:5522
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9642Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:4635
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertSK Valteřice7800:27:4935
2MA297Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:29:2431
3MA328Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:2927
4MA460Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:4624
1MC538Earwaker ColinNew Zealand5600:30:47-
5MA647Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:30:5222
1MB796Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:5735
2MB861Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:0631
2MC97Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:2435
3MB1024Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:31:3327
6MA1114Bogdał LukaszMiedzygorze8200:31:54-
3MC1269Siegel JosefAC Choceň5800:32:0331
4MB1390Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:32:1524
7MA1498Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:32:4720
5MB1511Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6100:32:5522
4MC16107Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:33:0727
8MA1715Bogdał PawełMiedzygorze7600:33:17-
9MA1812Bogdał RomanMiedzygorze7900:33:44-
1MD1956Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:5035
1MJ2058Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:34:2235
5MC2153Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:3124
6MC223Flegl VlastimilBrtev5300:34:4322
6MB2365Valenta MichalAVC Praha6200:34:5220
7MC2435Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:5820
10MA2513Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:34:5919
7MB2659Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:35:0119
8MC276Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:35:0719
1ZA2845Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:35:3135
2MJ2949Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:35:3731
11MA3054Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4218
9MC3177Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:35:4818
2MD3230Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:5831
12MA3316Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:36:1017
10MC3421Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:1917
11MC3531Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:2016
8MB3679Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:36:3818
9MB37106Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:36:5017
10MB3876Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:36:5316
1ZB3963Barnetová DenisaJablonné n. Orlicí KUS7300:37:0035
13MA4075Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:1116
14MA4174Šitka JosefDrnovice8600:37:2715
12MC4292Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:5915
1ŽJ4348Vévodová MartinaAK Perná9000:38:0135
13MC4466Hájek FrantišekFGT Stolany4900:38:0414
14MC45100Černý VladimírHAC Praha5200:38:1213
11MB4618Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:38:2115
2ZA47108Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:38:2431
15MA4881Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:38:2614
16MA4980Chlup JiříTJ Rychnov7000:39:0513
3MD5067Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:39:0627
12MB5140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:39:0714
3MJ5223Živný MarekLetohrad9100:39:1427
4MJ5322Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:39:1824
17MA5427Marhold LubošChoceň7700:39:2212
15MC5555Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:2612
18MA5683Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:39:4211
4MD5788Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:4824
16MC5819Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:39:5611
2ZB5985Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:39:5931
5MD6073Vodička JanMK Radslavice4500:40:0322
3ZA6134Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:1527
19MA6226Marhold PetrChoceň7800:40:3210
6MD6346Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:4020
20MA645Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:41:139
3ZB6557Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:41:2427
7MD66110Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:41:3719
21MA6787Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:41:438
13MB689Kaňa PetrTJ Kostice6400:42:0213
22MA6993Heger JiříSmart Team6900:42:147
2ŽJ704Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:42:1531
14MB7191Zdeněk BílýHvězda Pardubice5900:42:1712
23MA7282Jirčík Miroslav3D Fitness Klášterec nad Orlicí7600:42:276
4ZB73109Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:42:3224
17MC7437Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:4810
3ŽJ7543Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:42:5027
15MB7684Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6000:42:5311
1ŽC7764Valentová KvětaAVC Praha5600:43:0135
18MC7832Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:43:119
4ZA7999Bekešová AlicaX-AIR Ostrava8700:43:1924
5ZB8039Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:3122
5ZA8194Večeřová MichaelaSmart Team8100:43:4022
6ZA8236Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:5520
7ZA8317Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:44:1019
8MD8410Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:44:1618
24MA8568Vít MichalVSK UNI Brno7900:44:485
2ŽC868Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:45:0531
4ŽJ8762Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:4124
19MC8889Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:46:308
5MJ8950Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:46:3722
9MD9071Bielčik JindřichLichkov4000:46:4317
20MC9152Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:527
1ME9233Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:5335
25MA9386Rašner TomášKVS Náměšť nad Hanou6900:46:564
3ŽC942Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:47:5127
8ZA9541Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:48:1118
1ZD9642Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:4635
26MA9795Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:49:053
21MC9872Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:136
6ZB9970Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:49:1620
2ME10029Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:50:0231
10MD10151Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:52:3116
4ŽC10244Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:52:5924
5ŽC10325Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:54:5522
3ME10420Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:2327

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Oceňuji pořadatele na křižovatkách, aby se nezabloudilo. Uvítal bych větší značky kilometrů. Velmi příjemný závod.
flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód