hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Český pohár v běhu do vrchu

1999 - 14. ročník

Celkové pořadí poháru

Juniorky 1980 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8023113S:4/111, A:4/80, B:4/40
3Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8418414S:4/84, A:4/66, B:4/34
5Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8217810S:4/111, A:2/38, B:3/29
7Soukupová AlenaSokol Poniklá8214413S:4/54, A:4/60, B:4/30
9Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí801136S:3/66, A:2/38, B:1/9
11Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84979S:4/42, A:2/34, B:3/21
13Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice81818S:4/39, A:3/40, B:1/2
15Středová JitkaMaratonstav Úpice81657S:4/33, A:3/32, B:0/0
17Blašková VeronikaBK - FC Kadaň84523S:1/18, A:2/34, B:0/0
19Havlová PavlaPSK Olymp Praha402S:1/30, A:0/0, B:1/10
21Nechanická JanaSKI Club Jablonec nad Nisou84374S:0/0, A:1/16, B:3/21
23Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník83301S:1/30, A:0/0, B:0/0
25Legerská MichaelaSK Jiří TEAM Ostrava84271S:1/27, A:0/0, B:0/0
25Holubová RadkaAC Kablo Kladno80271S:1/27, A:0/0, B:0/0
29Hlaváčková KláraSK SKI Liberec83262S:0/0, A:1/18, B:1/8

Ženy do 34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Havelková DagmarCZE23313S:4/117, A:4/78, B:4/38
3Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6619912S:4/87, A:4/78, B:4/34
5Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7318613S:4/90, A:4/62, B:4/34
5Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7918613S:4/93, A:4/62, B:4/31
9Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7517812S:3/75, A:4/68, B:5/35
11Wiesnerová LenkaHSM Adršpach6916115S:4/78, A:4/54, B:4/29
13Popovová MartinaMaraton Club Kladno7414118S:4/69, A:4/46, B:4/26
15Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7811513S:4/57, A:4/36, B:4/22
17Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice731046S:3/75, A:0/0, B:3/29
19Šádková IrenaAC Pardubice69703S:2/60, A:0/0, B:1/10
21Srubjanová JanaSlavoj Bruntál74664S:3/54, A:1/12, B:0/0
23Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová786011S:3/18, A:4/26, B:4/16
25Havlová PetraOlymp Praha76563S:2/48, A:0/0, B:1/8
27Krátká JitkaJiskra Králíky74403S:0/0, A:1/20, B:2/20
29Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec79382S:0/0, A:2/38, B:0/0

Ženy 35 let a více (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaVrchlabí5423012S:4/120, A:4/80, B:3/30
3Mališová KarlaUSK Praha6020012S:4/105, A:3/56, B:4/39
5Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6319814S:4/99, A:3/54, B:5/45
7Pštrosová MarieUSK Praha18412S:4/96, A:4/64, B:3/24
9Novotná EvaClub 21 Letohrad4816914S:4/87, A:3/44, B:5/38
11Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová13412S:4/54, A:4/54, B:4/26
13Martincová IvanaMoravská Slávia Brno63974S:2/57, A:2/40, B:0/0
15Vacková HanaSK Hronov56815S:2/45, A:1/18, B:2/18
17Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová62706S:2/30, A:1/16, B:3/24
19Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová64506S:1/15, A:2/20, B:3/15
21Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc61483S:1/30, A:0/0, B:2/18
23Janečková AnežkaAK Zlín47363S:3/36, A:0/0, B:0/0
25Hodůlová DagmarLiga 100 Olomouc54313S:1/18, A:0/0, B:2/13
27Kučeríková JanaUSK Praha64271S:1/27, A:0/0, B:0/0
29Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem51252S:1/9, A:1/16, B:0/0

Junioři 1980 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dobšíček PavelAC Jablonné nad Orlicí47413S:4/234, A:4/160, B:4/80
3Hudek PetrBK - FC Kadaň8246815S:4/237, A:4/154, B:4/77
5Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8046318S:4/231, A:4/154, B:4/78
7Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8232319S:4/135, A:4/128, B:4/60
9Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8032213S:4/168, A:3/84, B:5/70
11Gaudel RomanVrchlabí802678S:3/132, A:3/98, B:2/37
13Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8224715S:4/90, A:4/100, B:4/57
15Brydl PavelHotárek Hronov2386S:3/144, A:2/76, B:1/18
17Hudek MartinTJ Elektrárny Kadaň832267S:4/180, A:1/28, B:1/18
19Pechek PetrMaratonstav Úpice831476S:2/66, A:1/32, B:3/49
21Davídek DušanVrchlabí811275S:0/0, A:2/72, B:3/55
23Šperl MilanASD Dukla Liberec801133S:1/54, A:1/40, B:1/19
25Křenek LukášACP Junior Brno83993S:2/81, A:0/0, B:1/18
27Skařupa MichalSK Hranice80963S:1/42, A:1/34, B:1/20
29Trojek KarelTRI STYLE Šumperk81945S:1/30, A:0/0, B:4/64

Muži do 39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Skalský RomanCZE7570415S:4/348, A:4/236, B:4/120
3Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6969819S:4/348, A:4/232, B:4/118
5Poduška JosefAC Kladno6265514S:4/327, A:4/214, B:4/114
7Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6465416S:4/315, A:4/224, B:4/115
9Hajzler JiříAHA Vyškov6362113S:4/303, A:4/206, B:4/112
11Šír DanielISCAREX Česká Třebová59217S:4/300, A:4/186, B:4/106
13Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6158713S:4/288, A:4/220, B:3/79
15Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7955816S:4/282, A:4/174, B:4/102
17Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7151612S:4/261, A:4/148, B:4/107
19Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6951012S:4/267, A:4/156, B:4/87
21Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6050315S:4/234, A:4/178, B:4/91
23Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí724458S:3/267, A:2/118, B:3/60
25Lenča JiříKRB Jouda Team Koberovy6644013S:4/216, A:4/140, B:4/84
27Rys JaromírAsics Team Prusin.6443315S:4/204, A:4/142, B:4/87
29Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně644167S:4/300, A:2/116, B:0/0

Muži 40 - 49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kolínek FrantišekAK Perná5648015S:4/240, A:4/160, B:4/80
3Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5346620S:4/234, A:4/154, B:4/78
5Gombita JosefBK - FC Kadaň5843718S:4/213, A:4/146, B:4/78
7Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5541917S:4/213, A:4/134, B:4/72
9Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5938617S:4/192, A:4/124, B:4/70
11Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5937616S:4/174, A:4/126, B:4/76
13Novák ZdeněkKRB Koberovy5434718S:4/168, A:4/114, B:4/65
15Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí533199S:4/195, A:3/88, B:2/36
17Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5526714S:4/144, A:3/66, B:5/57
19Razým JanISCAREX Česká Třebová5722814S:4/108, A:4/76, B:4/44
21Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5820116S:4/108, A:4/46, B:4/47
23Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou551806S:1/54, A:2/72, B:3/54
25Mach VáclavMaratonstav Úpice551779S:1/30, A:4/116, B:3/31
27Bouška MiloslavTJ Sokol Přínostice581737S:4/108, A:2/52, B:1/13
29Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5816217S:4/78, A:4/40, B:4/44

Muži 50 - 59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4824017S:4/120, A:4/80, B:4/40
3Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4823425S:4/120, A:4/76, B:4/38
5Vodička JanLiga 100 Ostrava19218S:4/93, A:4/64, B:4/35
7Němec JiříSach Louňovice pod Blaníkem481166S:3/66, A:3/50, B:0/0
9Sadílek OtaAtletika Albrechtice4610214S:4/60, A:4/32, B:4/10
11Zetek JiříAO Valašské Meziříčí469512S:4/60, A:1/6, B:5/29
11Urbánek JindřichLesy ČR Choceň489511S:3/24, A:4/54, B:3/17
15Biemann GötzSKI Harrachov43899S:2/36, A:2/18, B:5/35
17Krsek MiroslavESAB Vamberk49765S:1/27, A:1/20, B:3/29
19Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník47655S:1/27, A:1/14, B:3/24
21Lanta JiříMaratonstav Úpice44558S:3/15, A:4/36, B:1/4
23Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují47516S:1/15, A:1/8, B:4/28
25Veselý PavelMK Kopřivnice46403S:1/18, A:1/14, B:1/8
27Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová493918S:4/24, A:4/8, B:4/7
27Tučný JanMK Pardubice473914S:3/3, A:4/12, B:5/24

Muži 60 let a více (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Miles PetrKrnap Vrchlabí3721319S:4/108, A:4/72, B:4/33
3Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3421025S:4/102, A:4/72, B:4/36
5Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3718411S:2/57, A:4/78, B:5/49
7Jantsch VítěslavLIAZ Jablonec1095S:4/99, A:0/0, B:1/10
9Nanke WernerBK Kravaře381056S:4/96, A:0/0, B:1/9
11Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí351036S:2/48, A:2/36, B:2/19
13Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí33775S:1/15, A:3/52, B:1/10
15Merta JaroslavESPRO Jeseník35658S:2/24, A:1/16, B:5/25
17Kohout TomášKooperativa Praha37603S:1/30, A:1/20, B:1/10
19Domanský IvoAVC Praha38517S:3/30, A:1/10, B:3/11
21Stuchlík KarelBK Kravaře37454S:4/45, A:0/0, B:0/0
21Kašpar JosefAVC Praha38455S:2/21, A:1/12, B:2/12
25Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť23396S:4/33, A:1/6, B:0/0
27Herlich KurtLiga 100 Olomouc34372S:1/27, A:0/0, B:1/10
29Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice39301S:1/30, A:0/0, B:0/0


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
24.4.1999Běh na Kleť120
1.5.1999Běh na Děvín Perná u Mikulova51
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
15.5.1999Klenčí - Čerchov63
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
5.6.1999Běh na Hainberg18
12.6.1999Loukov 99122
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
24.7.1999Perštejn - Klínovec95
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
1.8.1999Dolní Štěpanice - Žalý108
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
21.8.1999Šternberk - ECCE - HOMO112
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1999Sázava - Lázek82
19.9.1999Copa Gentiana48
25.9.1999Kopřivnice - Kopřivnický trhák - V.C.FOTO MORAVA25
9.10.1999Hvězda - Praděd131
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník