hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2006 - 21. ročník

Celkové pořadí poháru

Juniorky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9083130S:9/411, A:7/270, B:14/150
2Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8871314S:6/354, A:4/232, B:4/127
3Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8964915S:5/315, A:5/228, B:5/106
4Klímová IvaBATT Nové Město na Moravě876188S:4/408, A:2/140, B:2/70
5Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9154919S:4/201, A:5/218, B:10/130
6Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9152713S:4/237, A:3/172, B:6/118
7Vévodová MartinaAK Perná904776S:4/372, A:1/70, B:1/35
8Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník872463S:3/246, A:0/0, B:0/0
9Kohutová VeronikaOrlová892375S:3/186, A:1/24, B:1/27
10Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem902334S:1/93, A:1/70, B:2/70
11Blažková LenkaSokol Skuhrov882293S:2/198, A:0/0, B:1/31
12Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník872193S:3/219, A:0/0, B:0/0
13Johanidesová LeaCZE891532S:2/153, A:0/0, B:0/0
14Henclová RadkaTJ PORKERT Skuhrov n. B.1513S:1/54, A:1/62, B:1/35
15Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec891152S:1/81, A:1/34, B:0/0

Ženy A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7373811S:5/423, A:3/210, B:3/105
2Milesová IvaAC Kovošrot Praha7770912S:5/387, A:3/194, B:4/128
3Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8570721S:6/354, A:8/230, B:7/123
4Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8063912S:4/291, A:5/258, B:3/90
5Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8061527S:7/285, A:6/196, B:14/134
6Popovová MartinaSNB Praha7458643S:10/249, A:12/196, B:21/141
7Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8056117S:5/243, A:4/202, B:8/116
8Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí725248S:3/291, A:2/132, B:3/101
9Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7551914S:2/132, A:7/254, B:5/133
10Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice4928S:4/360, A:0/0, B:4/132
11Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7746420S:4/186, A:5/170, B:11/108
12Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8341310S:4/204, A:3/150, B:3/59
13Bečková LucieAtletika Albrechtice813348S:3/183, A:2/80, B:3/71
14Vlčovská MartaAC Pardubice763054S:3/243, A:1/62, B:0/0
15Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice722767S:1/81, A:2/84, B:4/111

Ženy B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jančaříková LenkaAAC Brno7084017S:7/429, A:5/274, B:5/137
2Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6979024S:7/360, A:9/290, B:8/140
3Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6473841S:8/309, A:12/272, B:21/157
4Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6253611S:3/228, A:4/202, B:4/106
5Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice705069S:4/300, A:2/116, B:3/90
6Šádková IrenaCZE694936S:5/423, A:1/70, B:0/0
7Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí714206S:3/279, A:2/110, B:1/31
8Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují693998S:1/81, A:3/186, B:4/132
9Klimešová AlenaBukovice632726S:2/120, A:3/136, B:1/16
10Budinská HanaJihlava602554S:4/255, A:0/0, B:0/0
11Báčová AnnaTJ - Svitavy2104S:0/0, A:2/140, B:2/70
12Přívětivá SvatavaKHB Radegast641623S:3/162, A:0/0, B:0/0
13Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc691483S:2/117, A:0/0, B:1/31
14Mališová KarlaUSK Praha601242S:1/93, A:0/0, B:1/31
15Harcubová JanaSki Jilemnice681082S:1/81, A:0/0, B:1/27

Ženy C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5485017S:5/423, A:7/286, B:5/141
2Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5474621S:8/384, A:5/242, B:8/120
3Vraštilová MiloslavaJilemnice5673515S:5/363, A:4/242, B:6/130
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová67012S:5/339, A:4/234, B:3/97
5Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem515047S:4/384, A:1/54, B:2/66
6Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek564816S:3/279, A:3/202, B:0/0
7Janečková AnežkaAK Zlín472524S:2/186, A:0/0, B:2/66
8Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně562073S:2/153, A:1/54, B:0/0
9Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany481945S:0/0, A:1/62, B:4/132
10Leszkowová IvanaMK Hlinsko531784S:1/72, A:2/84, B:1/22
11Slavíčková JarmilaBrno56892S:0/0, A:1/54, B:1/35
12Jelínková MagdaHvězda SKP Pardubice863S:0/0, A:0/0, B:3/86
13Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot48701S:0/0, A:1/70, B:0/0
14Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava53661S:1/66, A:0/0, B:0/0
15Vacková HanaSK Hronov56622S:0/0, A:0/0, B:2/62

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8979515S:6/390, A:4/264, B:5/141
2Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8767422S:8/270, A:6/268, B:8/136
3Tejchman JakubFENIX Jeseník8862012S:7/405, A:2/118, B:3/97
4Horčička JiříFenix Ski team Jeseník905579S:5/363, A:2/132, B:2/62
5Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník875549S:5/360, A:2/132, B:2/62
6Zapalač DušanX-AIR Ostrava904608S:3/207, A:3/194, B:2/59
7Kuczynski MichalNýdek913029S:3/126, A:2/70, B:4/106
8Jeníček OndřejCZE882823S:3/282, A:0/0, B:0/0
8Voják JiříCZE882823S:3/282, A:0/0, B:0/0
10Hlaváček ArnoštASC Dukla Liberec872724S:3/210, A:1/62, B:0/0
11Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí882656S:2/129, A:0/0, B:4/136
12Kaminski PetrSTART Havířov922144S:3/183, A:0/0, B:1/31
13Klosovský TomášSki Fénix Klub Jeseník901734S:3/153, A:0/0, B:1/20
14Groh StanislavTJ Dvůr Králové nad Labem871592S:2/159, A:0/0, B:0/0
15Votava MichalSpartak Vrchlabí901262S:2/126, A:0/0, B:0/0

Muži A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7582022S:8/396, A:6/284, B:8/140
2Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7577324S:7/357, A:7/270, B:10/146
3Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7171127S:8/321, A:11/254, B:8/136
4Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7662716S:6/303, A:4/210, B:6/114
5Brýdl PavelX-AIR Ostrava8061713S:3/222, A:5/258, B:5/137
6Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8357111S:3/225, A:3/210, B:4/136
7Horák OndřejAK ASICS Kroměříž755629S:5/411, A:1/62, B:3/89
8Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7552821S:8/255, A:5/176, B:8/97
9Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8651014S:8/297, A:4/176, B:2/37
10Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí724839S:6/336, A:2/116, B:1/31
11Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7547425S:8/198, A:8/172, B:9/104
12Král JindřichISCAREX Česká Třebová7346620S:6/189, A:6/170, B:8/107
13Zoubek ZdeněkABK Liberec6940813S:3/147, A:5/168, B:5/93
14Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6940313S:4/156, A:5/172, B:4/75
15Novotný ViktorFENIX Jeseník8237511S:7/258, A:1/48, B:3/69

Muži B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6484614S:6/426, A:4/280, B:4/140
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6079921S:6/390, A:6/268, B:9/141
3Poduška JosefAC TEPO Kladno6279612S:4/384, A:4/272, B:4/140
4Zátopek JiříX-AIR Ostrava6072716S:6/366, A:4/242, B:6/119
5Holub PetrPeTe Adr team6671014S:5/363, A:4/230, B:5/117
6Sádovský LubošJablonec nad Nisou6559915S:6/282, A:5/208, B:4/109
7Holub MiroslavBukovice6659812S:3/219, A:4/242, B:5/137
8Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6455919S:5/267, A:7/192, B:7/100
9Mrva PavelPopovice6043911S:4/216, A:4/168, B:3/55
10Zoubek JiříSCWS Lučany6540815S:5/213, A:5/118, B:5/77
11Velička ZdeněkX-AIR Ostrava623916S:4/267, A:2/124, B:0/0
12Tichý PavelAC Náchod6336012S:4/177, A:5/140, B:3/43
13Tomečka LiborCETRIS Hranice6233915S:5/168, A:4/96, B:6/75
14Nečas JosefMaratonstav Úpice5832714S:4/123, A:5/144, B:5/60
15Kovařík VáclavTJ Spartak Třebíč3168S:3/168, A:2/90, B:3/58

Muži C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kolínek FrantišekAK Perná5683013S:4/408, A:5/282, B:4/140
2Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5580716S:7/405, A:5/266, B:4/136
3Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5379016S:4/372, A:6/276, B:6/142
4Krupka MilanTJ Rumburk5669120S:6/312, A:7/240, B:7/139
5Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4863114S:5/303, A:5/234, B:4/94
6Flegl VlastimilBrtev5351913S:5/258, A:4/166, B:4/95
7Kučera ZdeněkAC Náchod5549115S:5/210, A:5/194, B:5/87
8Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4746412S:5/240, A:4/156, B:3/68
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4944142S:9/180, A:12/156, B:21/105
10Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5340815S:3/156, A:5/158, B:7/94
11Šmída OldřichMaratonstav Úpice4839011S:3/168, A:3/136, B:5/86
12Kacíř ZdeněkČeský Těšín563898S:2/144, A:3/152, B:3/93
13Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou553835S:3/282, A:1/70, B:1/31
14Tučný JanMK Pardubice4735316S:6/186, A:5/108, B:5/59
15Smrčka MilošBK Říčany543505S:2/210, A:1/70, B:2/70

Muži D (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Groh StanislavAC Vrchlabí4680420S:7/405, A:6/260, B:7/139
2Leszkow PetrMK Hlinsko4478513S:5/411, A:4/250, B:4/124
3Marek FrantišekČervený Kostelec4163616S:5/297, A:6/236, B:5/103
4Metelka JosefSpartak Police nad Metují445838S:3/303, A:3/210, B:2/70
5Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4158113S:5/261, A:4/222, B:4/98
6Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4654913S:5/267, A:4/180, B:4/102
7Pytelka VáclavPlzeň4553812S:4/240, A:4/196, B:4/102
8Kašpar JosefAVC Praha3851612S:4/225, A:4/202, B:4/89
9Vodička JanŠela Sport Přerov4549812S:7/336, A:2/76, B:3/86
10Rossi OttoMK Seitl Ostrava4340916S:6/228, A:3/96, B:7/85
11Podžorný ErvinČeský Těšín414066S:3/258, A:2/124, B:1/24
12Linhart MilošAC Náchod4436613S:2/84, A:6/188, B:5/94
13Sadílek OtaAtletika Albrechtice463638S:2/150, A:2/102, B:4/111
14Biemann GötzJiskra Harrachov433385S:3/267, A:1/40, B:1/31
15Fejgl ZdeněkBK Vratimov423307S:4/225, A:2/86, B:1/19

Muži E (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3586727S:8/432, A:8/288, B:11/147
2Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3477525S:8/372, A:10/268, B:7/135
3Havlíček ZdeněkVrchlabí3575414S:5/399, A:4/234, B:5/121
4Jarkovský OldřichTJ Mostek345009S:2/174, A:4/240, B:3/86
5Buchar JanATL Elektro Vrchlabí334208S:0/0, A:4/280, B:4/140
6Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí353695S:3/267, A:2/102, B:0/0
7Gaman JaroslavAvanti Havířov352497S:0/0, A:2/116, B:5/133
8Šťastný JaromírLiga 100 Praha302044S:2/153, A:0/0, B:2/51
9Bém FrantišekAC Slovan Liberec271584S:1/81, A:0/0, B:3/77
10Volný JaromírPJR Frenštát p. R.351432S:1/81, A:1/62, B:0/0
11Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek281412S:2/141, A:0/0, B:0/0
12Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec351402S:1/105, A:0/0, B:1/35
13Hladík KarelBaník Příbram25823S:0/0, A:0/0, B:3/82
14Kintzl EmilTJ Kašperské Hory34701S:0/0, A:1/70, B:0/0
15Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť23481S:0/0, A:1/48, B:0/0


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
21.5.2006Lučany - Slovanka44
27.5.2006Horský běh na Lysou horu - MČR, kvalifikace MS226
28.5.2006Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch70
3.6.2006Perná u Mikulova - Běh na Děvín - MČR veteránů141
11.6.2006Malé Svatoňovice, kvalifikace ME88
17.6.2006VC Zadova - Zadov - Stachy58
18.6.2006Prachatice - Libín48
24.6.2006Klenčí - Běh na Čerchov45
25.6.2006Nýrsko - Běh na Hraničář27
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
5.7.2006Sedlec - Prčice - Javorová skála51
6.7.2006Lochovice - Plešivec109
8.7.2006Malé Svatoňovice - Žaltman144
9.7.2006ME v běhu do vrchu, Malé Svatoňovice146
9.7.2006Malé Svatoňovice - po trase ME89
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2006Běh na Kozubovou152
5.8.2006Liberec - Ještěd129
6.8.2006Besednice - Běh na Kohout38
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
19.8.2006Bystřice pod Hostýnem - Hostýn116
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2006Sázava - Lázek105
7.9.2006MS Bursa, Turecko29
9.9.2006Lom - Loučná38
10.9.2006Jablonné nad Orlicí - Jamné nad Orlicí53
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
1.10.2006Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu105
7.10.2006Hvězda - Praděd194
8.10.2006Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves89
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník