hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Český pohár v běhu do vrchu

1998 - 13. ročník

Celkové pořadí poháru

Juniorky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7923914S:4/111, A:4/78, B:4/50
2Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8021913S:4/117, A:4/74, B:3/28
3Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8414211S:3/54, A:2/28, B:6/60
4Soukupová AlenaSokol Poniklá8213713S:4/48, A:3/44, B:5/45
5Palánová LenkaSKI Harrachov83737S:2/30, A:2/14, B:3/29
6Zabloudilová LenkaSK Junior Brno82452S:2/45, A:0/0, B:0/0
7Hildebrandová MarikaSKI Klub Česká Třebová82423S:1/27, A:0/0, B:2/15
8Dufková JanaKB Jilemnice79403S:1/24, A:0/0, B:2/16
9Čermáková MartinaTJ Jičín80372S:1/21, A:1/16, B:0/0
10Nechanická JanaSKI Harrachov84363S:1/6, A:2/30, B:0/0
11Kozáková DenisaNymburk79273S:0/0, A:1/20, B:2/7
12Hylmarová JindraMaratonstav Úpice84263S:2/18, A:0/0, B:1/8
13Janošcová MarkétaSK Nové Město na Moravě82241S:1/24, A:0/0, B:0/0
13Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov81242S:0/0, A:1/16, B:1/8
13Legerská MichaelaPaškovice84241S:1/24, A:0/0, B:0/0

Ženy do 34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanáková MiroslavaACP Brno6623415S:4/117, A:4/78, B:4/39
2Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6919816S:4/90, A:4/70, B:4/38
3Tůmová EvaMaratonstav Úpice6917810S:3/75, A:3/56, B:4/47
4Hajzlerová MagdaAHA Vyškov731309S:4/96, A:1/16, B:2/18
5Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7812512S:4/39, A:4/58, B:4/28
6Popovová MartinaPraha7410710S:3/54, A:2/22, B:4/31
7Hebelková DitaLIAZ Jablonec76602S:2/60, A:0/0, B:0/0
8Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice75595S:1/24, A:0/0, B:4/35
9Šádková IrenaAC Pardubice69572S:2/57, A:0/0, B:0/0
10Martinovská EvaChemopetrol Litvínov75452S:2/45, A:0/0, B:0/0
11Hajná DanaAK Kroměříž64302S:0/0, A:1/20, B:1/10
12Metelková TáňaTJ Dobruška72292S:1/9, A:1/20, B:0/0
13Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová84271S:1/27, A:0/0, B:0/0
13Srubjanová JanaSlavoj Bruntál74271S:1/27, A:0/0, B:0/0
15Kvitová RenataRPG Brno PUMA Team75241S:1/24, A:0/0, B:0/0

Ženy 35 let a více (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubrová DagmarKRB Chrudim6322515S:4/114, A:4/72, B:4/39
2Pštrossová MarieAVC Praha5920621S:4/99, A:4/62, B:4/45
3Novotná EvaLetohrad4820014S:3/84, A:4/60, B:5/56
4Keprtová MiloslavaČeská Třebová4817513S:4/90, A:3/40, B:4/45
5Mališová KarlaUSK Praha601165S:3/87, A:1/20, B:1/9
6Paulů BlankaSKI Jilemnice541105S:1/30, A:4/80, B:0/0
7Vacková HanaSK Hronov56825S:2/42, A:1/20, B:2/20
8Živělová VladimíraTJ Nové Sady Olomouc61524S:1/27, A:0/0, B:3/25
9Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem51342S:1/18, A:1/16, B:0/0
9Janečková AnežkaAK Zlín47343S:0/0, A:1/14, B:2/20
11Soukup VladislavSokol Poniklá58301S:1/30, A:0/0, B:0/0
11Peterková AlenaMBK Havířov60301S:1/30, A:0/0, B:0/0
13Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín56283S:0/0, A:1/12, B:2/16
14Leskiewicz ZofiaBielsko Biala Polsko52211S:1/21, A:0/0, B:0/0
15Jelínková JanaOlomouc62181S:1/18, A:0/0, B:0/0

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šír DanielSpartak Rokytnice7947718S:4/222, A:4/158, B:4/97
2Razým LukášISCAREX Česká Třebová7947417S:4/237, A:4/158, B:4/79
3Havelka JanTJ Maratonstav Úpice - Nike7943818S:4/210, A:4/140, B:4/88
4Pala ZdeněkKRB Koberovy7943216S:4/210, A:3/110, B:5/112
5Losman PetrMaratonstav Úpice793409S:4/240, A:0/0, B:4/100
6Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8033411S:4/150, A:4/132, B:3/52
7Groš VojtěchBoty Kiša Frenštát p. R.8526717S:4/126, A:4/74, B:4/67
8Novák TomášKRB Koberovy8026111S:2/81, A:2/66, B:6/114
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8221613S:3/75, A:4/84, B:5/57
10Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8219612S:3/69, A:3/58, B:6/69
11Holemař JosefDukla Liberec791624S:3/132, A:1/30, B:0/0
12Dobšíček PavelJablonné nad Orlicí801514S:2/111, A:1/40, B:0/0
13Hudek PetrAK Remontas Kadaň821503S:3/150, A:0/0, B:0/0
14Davídek DušanVrchlabí811495S:1/48, A:2/70, B:2/31
15Hudek MartinAK Remontas Kadaň831314S:3/111, A:0/0, B:1/20

Muži do 39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zoubek ZdeněkSlovan AC Liberec6974417S:4/360, A:4/234, B:4/150
2Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6469114S:4/342, A:4/232, B:4/117
3Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7167814S:4/324, A:4/206, B:4/148
4Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6163915S:4/306, A:4/218, B:4/115
5Vaněk PetrRT Praha6161714S:4/294, A:3/158, B:5/165
6Pokorný ZdeněkSK Hranice7559915S:4/273, A:4/194, B:4/132
7Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6957115S:4/270, A:4/174, B:4/127
8Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6056316S:4/267, A:3/144, B:5/152
9Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6855820S:4/276, A:4/148, B:4/134
10Smetana JosefPSK ATEX Klatovy6945014S:4/180, A:4/176, B:4/94
11Poduška JosefAC Kladno6244010S:4/294, A:1/58, B:3/88
12Rys JaromírSKP Holešov6442213S:4/189, A:3/102, B:5/131
13Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5941615S:4/189, A:3/102, B:5/125
14Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí724146S:3/264, A:2/120, B:1/30
15Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5939815S:4/171, A:4/136, B:4/91

Muži 40 - 49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kolínek FrantišekBřeclav - Nike5649618S:4/240, A:4/156, B:4/100
2Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5348716S:4/234, A:4/156, B:4/97
3Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5544424S:4/207, A:4/144, B:4/93
4Gombita JosefAK Remontas Kadaň5841413S:4/213, A:4/127, B:4/74
5Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5434512S:4/189, A:2/68, B:5/88
6Kubr VáclavKRB Chrudim5534117S:4/153, A:4/126, B:4/62
7Palán ZdeněkSKI Harrachov5633411S:4/183, A:2/56, B:5/95
8Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5329210S:3/123, A:3/83, B:4/86
9Razým JanISCAREX Česká Třebová5727220S:4/120, A:4/96, B:4/56
10Bouška MiloslavTJ Sokol Přínostice582417S:4/201, A:1/26, B:1/14
11Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5822717S:4/102, A:4/62, B:4/63
12Krejsa VáclavLiga 100 Praha5216218S:4/90, A:4/28, B:4/44
13Wiesner JiříSKI Police nad Metují5614518S:4/36, A:4/60, B:4/49
14Mráček PavelKP BKÚ Mělník551425S:2/75, A:1/34, B:2/33
14Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5014211S:4/102, A:2/8, B:4/32

Muži 50 - 59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4850019S:4/240, A:4/160, B:4/100
2Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4847825S:4/228, A:4/152, B:4/98
3Vodička JanMK Radslavice4542915S:4/213, A:3/106, B:5/110
4Krejcar PetrMaratonstav Úpice4539712S:4/198, A:3/112, B:4/87
5Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4838717S:4/177, A:4/128, B:4/82
6Biemann GötzSKI Harrachov4338617S:4/204, A:4/107, B:4/75
7Sadílek OtaAtletika Albrechtice4634414S:3/150, A:4/114, B:5/80
8Zetek JiříAC Valašské Meziříčí4631011S:4/183, A:2/62, B:4/65
9Tučný JanMK Pardubice4726613S:3/108, A:3/68, B:6/90
10Král JosefISCAREX Česká Třebová4026416S:4/150, A:3/50, B:5/64
11Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice441497S:0/0, A:4/118, B:2/31
12Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava461224S:2/72, A:1/32, B:1/18
13Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí471215S:2/72, A:0/0, B:3/49
14Broum PavelEconomia Praha481112S:2/111, A:0/0, B:0/0
15Marek FrantišekTJ Červený Kostelec41995S:1/27, A:3/72, B:0/0

Muži 60 let a více (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hlusička JosefLiga 100 Praha3824013S:4/120, A:4/80, B:4/40
2Zálešák FrantišekSTAVA Havířov3722918S:4/114, A:4/65, B:4/50
3Havran MiroslavProfistav Litomyšl3718316S:4/93, A:4/56, B:4/34
4Miles PetrHostinné3717816S:4/87, A:4/56, B:4/35
5Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3417617S:4/84, A:4/52, B:4/40
6Buchar JanOpel Vrchlabí33915S:2/39, A:3/52, B:0/0
7Fiala JaroslavENJO Pardubice38724S:1/24, A:2/38, B:1/10
8Kousal OldřichSK Přerov38684S:2/45, A:1/16, B:1/7
9Domanský IvoAVC Praha38515S:1/24, A:1/8, B:3/19
10Herlich KurtLiga 100 Olomouc34503S:1/30, A:0/0, B:2/20
11Havlíček ZdeněkVrchlabí35465S:0/0, A:2/30, B:2/16
12Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou35452S:1/27, A:1/18, B:0/0
13Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě36403S:2/30, A:0/0, B:1/10
14Nanke WernerPEKA Kraváře38362S:2/36, A:0/0, B:0/0
15Kohout TomášKooperativa Praha37301S:1/30, A:0/0, B:0/0


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
25.4.1998Běh na Kleť90
2.5.1998Nové Město na Moravě - nahorů a dolů88
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
17.5.1998Klenčí - Čerchov49
23.5.1998Jílové - Sněžník39
24.5.1998Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová38
30.5.1998Běh na Radhošť194
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
6.6.1998Běh na Hainberg30
13.6.1998Běh na Děvín51
20.6.1998Poniklá - Rezek95
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
25.7.1998Perštejn - Klínovec92
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1998Loukov87
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
15.8.1998Dolní Štepanice - Žalej81
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91
29.8.1998ECCE HOMO - Šternberk92
30.8.1998Velká Bystřice u Olomouce - nahoru a dolů66
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
6.9.1998Sázava - Lázek72
4.10.1998Harrachov - Údolím horských řek46
10.10.1998Běh na Praděd120
11.10.1998Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves57
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník