hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Český pohár v běhu do vrchu

1986 - 1. ročník

Celkové pořadí poháru

Muži do 40 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Filingr ČeněkSlovan Kadaň6120497/9 záv.
2Lisičan PetrDukla Librec6219477/7 záv.
3Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5317677/7 záv.
4Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5317377/7 záv.
5Novotný JiříSokol Havlovice54172107/10 záv.
6Beran JiříSpartak Police nad Metují5215977/7 záv.
7Gombita JosefMost5815197/9 záv.
8Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5713097/9 záv.
9Melišík MilanRudá Hvězda Trutnov4712887/8 záv.
10Mach VáclavSokol Havlovice5512677/7 záv.
11Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav49125117/11 záv.
12Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5811544/4 záv.
13Korunka VáclavDukla Liberec659944/4 záv.
14Fux StanislavSparta Praha589033/3 záv.
15Palán ZdeněkJiskra Harrachov568787/8 záv.

Muži nad 40 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hrach JanNHKG Karviná4413777/7 záv.
2Knap VratislavRH Náchod4613377/7 záv.
3Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3712077/7 záv.
4Šusterka VáclavSparta Praha38115117/11 záv.
5Biemann GötzHarrachov4310966/6 záv.
6Šaml JiříLIGMET Hradec Králové429187/8 záv.
6Linhart MilošAC Náchod449177/7 záv.
8Kulíšek JosefLiga 100 Hradec Králové458377/7 záv.
9Lanta JiříSokol Havlovice448277/7 záv.
10Marek FrantišekLiga 100 Trutnov415766/6 záv.
11Pavlíček JanSokol Nová Paka425333/3 záv.
12Vlček ZdeněkSokol Havlovice424487/8 záv.
13Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha384255/5 záv.
14Ryšavý PetrSokol Havlovice464077/7 záv.
14Havel PetrTJ Lomnice nad Popelkou454022/2 záv.

Ženy do 35 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová672877/7 záv.
2Svatušková JanaSvazarm H. Stakory6420,587/8 záv.
3Friebelová EvaSokol Havlovice621466/6 záv.
4Paulů BlankaVŠ Praha54822/2 záv.
5Párysová VěraSlovan Liberec58722/2 záv.
6Živělová VladimíraVŠ TJ Olomouc61511/1 záv.
6Tišerová OlgaTJ Jičín511/1 záv.
6Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno56511/1 záv.
6Kelnarová DanaTJ Nový Jičín64511/1 záv.
6Salátová JanaSpartak Vrchlabí68511/1 záv.
6Vaňková IrenaSlovan Liberec59511/1 záv.
12Zajícová JanaTJ Jilemnice422/2 záv.
12Šolcová EmaJiskra Veba Machov60422/2 záv.
12Dostalíková IvaLokomotiva Olomouc411/1 záv.
15Lorenzová DanaTatra Kopřivnice683,511/1 záv.

Ženy nad 35 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zajícová VěraSKI Jilemnice463477/7 záv.
2Vachková JanaŠkoda Rokycany493197/9 záv.
3Tesařová OlgaTJ Šternberk37511/1 záv.
3Klimková JaroslavaTJ Dvůr Králové511/1 záv.
5Marková DanielaČervený Kostelec48311/1 záv.
6Chlupáčová BoženaLukavec211/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.4.1986Český Krumlov - Kleť74
3.5.1986Vsetín - Dušná91
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80
14.6.1986Vrchlabí - Strážné, 5. ročník63
21.6.1986ECCE HOMO - Šternberk, 10. ročník136
12.7.1986Náchod - Dobrošov122
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116
20.9.1986Jilemnice - Žalý116
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56
5.10.1986Liberec - Ještěd130
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80