Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

20.7.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 20.7.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, Habrmanova ulice-budova VDA

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 budova VDA - Habrmanova ulice

Startovné

80,- Kč

Popis tratě

5,2 km po silnici, z toho 1 km městem; celkové převýšení 234 m; cíl chata Maxe Švabinského na Kozlovském kopci

Ceny pro vítěze

finanční dle možností pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování: ze soboty 19.7. na neděli 20.7. 2008 v tělocvičně VDA ve vlastních spacích pytlích

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2595

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Šimůnek Jan8218
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4817
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Kalous Petr7716
Horáček Michal7516
Mannlová Jana8015
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Tučný Jan4713
Javůrek Jiří4813
Razým Jan5713
Vodička Jan4513
Sedlák Jiří5812
Zajíc Jakub8912
Krupička Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Bielčik Jindřich4012
Červ Miloslav5012
Merta Jaroslav3511
Doleček Josef7911
Wendlig Miroslav5311
Leszkow Petr4411
Borek Petr7011
Matyášová Jana6511
Jelínek Matěj4210
Pečenka Libor6110
Stránská Adéla9110
Velechovský Jiří5510
Vítek Miroslav7210
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Šrůtek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Hanuš Petr6410
Nechvílová Miroslava609

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10123Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:19:5735
2MJ1834Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:20:5931
3MJ19122Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:21:1427
4MJ32112Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:22:1424
5MJ3358Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:1622
6MJ3588Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:22:2920
7MJ3854Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:22:4119
8MJ5295Siegel JakubAC Choceň9200:23:4218
9MJ6389Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:24:5817
10MJ6563Živný MarekLetohrad9100:25:0316
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1135Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:0435
2MA217Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:3831
3MA3107Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:5027
4MA47Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5624
5MA591Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:1722
6MA687Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:2920
7MA719Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:19:3219
8MA977Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:5018
9MA12105Řemínek MatějAC Choceň8600:20:0417
10MA1370Dobšíček PavelSK Hronov8000:20:1216
11MA1643Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:4515
12MA2171Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:21:2114
13MA23119Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:3013
14MA2533Bielčik PetrLichkov7100:21:4312
15MA2774Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:5011
16MA28115Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:0210
17MA29117Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:059
18MA302Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:098
19MA3624Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:22:327
20MA403Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:556
21MA4355Bělovský MarekRockmachine Cyklomax MTB Team8300:22:595
22MA4851Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:23:204
23MA4984Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:23:243
24MA56126Kalous PetrSK Žamberk7700:24:112
25MA6773Marhold LubošChoceň7700:25:101
26MA6879Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:25:141
27MA7238Suchánek LukášKHB Radegast7900:25:261
28MA7575Marhold PetrChoceň7800:25:301
29MA8069Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:491
30MA85130Vrba Tomáš-8600:26:031
31MA10868Borek PetrHorní Čermná7000:28:361
32MA111101Andrlík TomášHorní Jelení7900:28:461
33MA125116Filip LukášKorfbal Kolín7500:31:361
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB816Holický MilanPardubice6500:19:4535
2MB11108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:20:0031
3MB14113Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:2427
4MB2012Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:21:1824
5MB4235Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5722
6MB5097Jančařík PetrAAC Brno6800:23:3820
7MB51124Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:23:4219
8MB5422Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:5518
9MB55132Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:24:0317
10MB6292Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:24:4516
11MB7039Eppert RomanCanis Team5900:25:2115
12MB7936Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:4614
13MB8130Kaňa PetrTJ Kostice6400:25:4913
14MB87102Šilar TomášSK Staročernsko6300:26:1812
15MB131127Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:33:1511
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1593Siegel JosefAC Choceň5800:20:2935
2MC174Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:4731
3MC2278Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:21:2627
4MC2427Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:21:4124
5MC3415Krupka MilanTJ Rumburk5600:22:2522
6MC3746Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:22:3420
7MC396Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:22:5219
8MC4445Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:0118
9MC5390Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:4917
10MC578Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:2116
11MC58136Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:2215
12MC6164Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:3114
13MC6498Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:0213
14MC6999Sedlák JiříPřelouč5800:25:1812
15MC77104Gombita JosefMost5800:25:3611
16MC7859Stráník AlešBlansko5000:25:4110
17MC8376Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:25:559
18MC8652Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:26:068
19MC91120Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:26:417
20MC9537Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:206
21MC10280Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:035
22MC107110Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:28:244
23MC113138Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:553
24MC117118Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:29:352
25MC13050Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:331
26MC13383Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:391
27MC13531Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:34:101
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3114Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:22:1335
2MD4528Němec JiříLOCKAR4800:23:0531
3MD4741Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:1327
4MD7496Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:2824
5MD8229Vodička JanMK Radslavice4500:25:5322
6MD8867Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:2220
7MD9053Václavík JaroslavTT Pardubice4800:26:3719
8MD92131Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:4418
9MD10547Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:1717
10MD11032Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:28:4416
11MD126133Linhart MilošSK Hronov4400:31:5015
12MD127114Novotný JiříKB Letohrad4500:31:5814
13MD12923Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:32:3213
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME89103Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:26:3035
2ME1151Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:1131
3ME11613Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:2027
4ME120106Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:2724
5ME12325Zálešák FrantišekKD Havířov3700:30:4522
6ME13281Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:2320
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4186Vévodová MartinaAK Perná9000:22:5635
2ŽJ7142Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:25:2231
3ŽJ7321Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:2727
4ŽJ8461Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:0224
5ŽJ10418Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:28:1122
6ŽJ1229Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:30:3420
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2666Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:4535
2ZA46121Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:23:0831
3ZA6082Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:24:2427
4ZA66129Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:0624
5ZA76100Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:3422
6ZA9772Stříhavková PetraAC Choceň7900:27:3020
7ZA9926Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:5219
8ZA10610Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:2018
9ZA10985Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:28:3917
10ZA1125Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4916
11ZA121125Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:30:3215
12ZA13457Hlaváčková KateřinaChoceň8200:33:5414
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB59128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:2335
2ZB93111Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0231
3ZB94109Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:27:1027
4ZB10060Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:5624
5ZB103134Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:0822
6ZB11449Novotná AlexandraTiS Vilhelm Frýdek Místek6700:29:0020
7ZB11994Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:2019
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC9662Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:27:2535
2ŽC9840Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:27:3931
3ŽC10120Valentová KvětaAVC Praha5600:28:0227
4ŽC11811Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:29:4524
5ŽC12856Nechvílová MiroslavaChoceň6000:32:1522
6ŽC13665Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:1620
7ŽC137137Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:3419
Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD12444Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:2235
2ZD13848Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:0231
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1135Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:0435
2MA217Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:3831
3MA3107Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:5027
4MA47Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5624
5MA591Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:1722
6MA687Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:2920
7MA719Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:19:3219
1MB816Holický MilanPardubice6500:19:4535
8MA977Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:5018
1MJ10123Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:19:5735
2MB11108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:20:0031
9MA12105Řemínek MatějAC Choceň8600:20:0417
10MA1370Dobšíček PavelSK Hronov8000:20:1216
3MB14113Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:2427
1MC1593Siegel JosefAC Choceň5800:20:2935
11MA1643Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:4515
2MC174Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:4731
2MJ1834Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:20:5931
3MJ19122Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:21:1427
4MB2012Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:21:1824
12MA2171Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:21:2114
3MC2278Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:21:2627
13MA23119Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:3013
4MC2427Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:21:4124
14MA2533Bielčik PetrLichkov7100:21:4312
1ZA2666Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:4535
15MA2774Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:5011
16MA28115Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:0210
17MA29117Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:059
18MA302Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:098
1MD3114Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:22:1335
4MJ32112Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:22:1424
5MJ3358Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:1622
5MC3415Krupka MilanTJ Rumburk5600:22:2522
6MJ3588Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:22:2920
19MA3624Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:22:327
6MC3746Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:22:3420
7MJ3854Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:22:4119
7MC396Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:22:5219
20MA403Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:556
1ŽJ4186Vévodová MartinaAK Perná9000:22:5635
5MB4235Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5722
21MA4355Bělovský MarekRockmachine Cyklomax MTB Team8300:22:595
8MC4445Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:0118
2MD4528Němec JiříLOCKAR4800:23:0531
2ZA46121Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:23:0831
3MD4741Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:1327
22MA4851Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:23:204
23MA4984Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:23:243
6MB5097Jančařík PetrAAC Brno6800:23:3820
7MB51124Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:23:4219
8MJ5295Siegel JakubAC Choceň9200:23:4218
9MC5390Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:4917
8MB5422Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:5518
9MB55132Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:24:0317
24MA56126Kalous PetrSK Žamberk7700:24:112
10MC578Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:2116
11MC58136Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:2215
1ZB59128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:2335
3ZA6082Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:24:2427
12MC6164Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:3114
10MB6292Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:24:4516
9MJ6389Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:24:5817
13MC6498Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:0213
10MJ6563Živný MarekLetohrad9100:25:0316
4ZA66129Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:0624
25MA6773Marhold LubošChoceň7700:25:101
26MA6879Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:25:141
14MC6999Sedlák JiříPřelouč5800:25:1812
11MB7039Eppert RomanCanis Team5900:25:2115
2ŽJ7142Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:25:2231
27MA7238Suchánek LukášKHB Radegast7900:25:261
3ŽJ7321Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:2727
4MD7496Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:2824
28MA7575Marhold PetrChoceň7800:25:301
5ZA76100Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:3422
15MC77104Gombita JosefMost5800:25:3611
16MC7859Stráník AlešBlansko5000:25:4110
12MB7936Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:4614
29MA8069Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:491
13MB8130Kaňa PetrTJ Kostice6400:25:4913
5MD8229Vodička JanMK Radslavice4500:25:5322
17MC8376Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:25:559
4ŽJ8461Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:0224
30MA85130Vrba Tomáš-8600:26:031
18MC8652Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:26:068
14MB87102Šilar TomášSK Staročernsko6300:26:1812
6MD8867Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:2220
1ME89103Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:26:3035
7MD9053Václavík JaroslavTT Pardubice4800:26:3719
19MC91120Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:26:417
8MD92131Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:4418
2ZB93111Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0231
3ZB94109Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:27:1027
20MC9537Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:206
1ŽC9662Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:27:2535
6ZA9772Stříhavková PetraAC Choceň7900:27:3020
2ŽC9840Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:27:3931
7ZA9926Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:5219
4ZB10060Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:5624
3ŽC10120Valentová KvětaAVC Praha5600:28:0227
21MC10280Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:035
5ZB103134Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:0822
5ŽJ10418Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:28:1122
9MD10547Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:1717
8ZA10610Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:2018
22MC107110Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:28:244
31MA10868Borek PetrHorní Čermná7000:28:361
9ZA10985Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:28:3917
10MD11032Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:28:4416
32MA111101Andrlík TomášHorní Jelení7900:28:461
10ZA1125Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4916
23MC113138Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:553
6ZB11449Novotná AlexandraTiS Vilhelm Frýdek Místek6700:29:0020
2ME1151Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:1131
3ME11613Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:2027
24MC117118Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:29:352
4ŽC11811Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:29:4524
7ZB11994Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:2019
4ME120106Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:2724
11ZA121125Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:30:3215
6ŽJ1229Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:30:3420
5ME12325Zálešák FrantišekKD Havířov3700:30:4522
1ZD12444Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:2235
33MA125116Filip LukášKorfbal Kolín7500:31:361
11MD126133Linhart MilošSK Hronov4400:31:5015
12MD127114Novotný JiříKB Letohrad4500:31:5814
5ŽC12856Nechvílová MiroslavaChoceň6000:32:1522
13MD12923Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:32:3213
25MC13050Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:331
15MB131127Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:33:1511
6ME13281Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:2320
26MC13383Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:391
12ZA13457Hlaváčková KateřinaChoceň8200:33:5414
27MC13531Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:34:101
6ŽC13665Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:1620
7ŽC137137Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:3419
2ZD13848Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:0231

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód