Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský běh na Lysou horu - MČR

24.5.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh na Lysou horu - MČR
  • datum konání: 24.5.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: X-AIR Ostrava

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště v Ostravici
11:00 hodin

Přihlášky

předem na behnalysou.cz
V den startu na hřišti v Ostravici od 8:00 do 10:30 hodin.

Startovné

do 17. května 100 Kč, poté 150 Kč, v ceně zahrnuto občerstvení a pití v cíli a v místě startu

Popis tratě

hlavní závod (+ MČR v běhu do vrchu) – 8,9 km / 927 m převýšení
juniorky MČR v běhu do vrchu – 5,1 km / 688 m převýšení

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v celkové hodnotě 40 000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Libor Bednarz
Přívozská 36
702 00 Ostrava 1
Mobil: 737 708 958

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://behnalysou.cz

E-mailová adresa

sport@x-air.cz

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9206Bajza JakubAK Kroměříž9000:50:07105
2MJ11170Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:51:3593
3MJ1517Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:52:5181
4MJ20204Kučinský JosefLK Veřovice9100:54:2972
5MJ3383Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:57:5066
6MJ6327Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9101:02:5360
7MJ91205Kučinský TadeášLK Veřovice9301:05:3957
8MJ106203Škoda KristiánTJ Frenštát p. R.9001:07:2954
9MJ13850Balog Lukášneregistrován9001:13:4051
10MJ143116Kurzaj PawelSzkoła Tańca ORIAN-SHOW9201:14:34-
11MJ160123Grzegorzek WojtekSZKOŁA TAŃCA ORIAN-SHOW9101:17:07-
12MJ189117Majer MaciekSzkoła Tańca ORIAN-SHOW9101:22:47-
13MJ196131Hrabuška Tomašneregistrován9201:24:3748
14MJ19926Groš JakubFrenštát p. R.9501:25:4545
15MJ207130Hrabuška Radekneregistrován8901:29:0642
-MJ-48Kaminski PetrSlavia Havířov92DNF-
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,1 km, 688 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ132Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:39:53105
2ŽJ235Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:42:4393
3ŽJ386Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:43:2681
4ŽJ423Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:48:3872
5ŽJ5138Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:51:0766
6ŽJ6166Koďousková DanielaDronex8900:51:3360
7ŽJ7122Ruránská KaslaSZKOŁA TAŃCA ORIAN-SHOW9200:57:24-
Muži A 20-39 let (trať 8,9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Havlíček JanASK Slavia Praha7900:46:36105
2MA218Frei MartinAK Kroměříž8600:47:3293
3MA3147Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:47:3781
4MA422Bláha JanAK ASICS Kroměříž7100:47:5772
5MA540Polášek JanAO Slavia Havířov8000:48:1566
6MA6230Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:48:5360
7MA762Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:48:5957
8MA833Voják JiříMílaři Domažlice8800:49:5154
9MA10135Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:50:1151
10MA14185Holiš MartinZubří7400:52:4548
11MA17107Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:53:30-
12MA18189Regec Vojtěchneregistrován8200:53:4245
13MA2164Holec PavelX-AIR Ostrava8500:54:3242
14MA2410Hanáček MartinTJ Spartak Třebíč7700:55:3239
15MA2596Adamec MilanAHA Vyškov7700:55:5036
16MA2693Trtek Liborneregistrován8800:56:1733
17MA2821Malík VítSokol České Budějovice6900:56:5430
18MA2956Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:56:5927
19MA3112Staněk DavidTJ Spartak Třebíč8000:57:1024
20MA34165Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:57:5621
21MA37184Najvert StanislavFialové kobry7200:58:4018
22MA38111Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:58:5015
23MA396Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:59:0312
24MA42207Říha Pavelneregistrován7700:59:279
25MA44164Novotný JiříKateřinky7100:59:346
26MA455Ondruch StanislavHorní Bečva8000:59:533
27MA4778Hlušek PeterTJ Slovan Skalité8401:00:15-
28MA52151Hověžák PavelVSK Univerzita Brno7501:01:233
29MA58115Orian PiotrSzkoła Tańca ORIAN-SHOW 7101:02:15-
30MA5924Zogata AndrzejBukovec8601:02:20-
31MA6045Trebuna RenéMoira CZ8401:02:283
32MA64211Zabadal RadimHanuman Gym7901:02:543
33MA65137Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:03:013
34MA6779Kimla JanNo Stress8401:03:143
35MA687Swaczyna KazimirBK SAK Ložiska Karviná7201:03:223
36MA69193Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:03:263
37MA7272Leszczynski RadekBehej.com7501:03:443
38MA7342Krejčí LukášPepa Team FM7601:03:473
39MA75227Vondrák Zbyněkvino-melnik.cz7501:03:593
40MA78150Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:04:303
41MA7973Hrazdira LukášHK Bezuchov7101:04:463
42MA8031Lipták RadimMidar Team F-M7901:04:513
43MA83108Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:05:033
44MA85105Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8601:05:063
45MA8670Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7701:05:083
46MA87162Schrenkel MarioSSA,SK 6901:05:143
47MA88190Oswald PavelMetrix Team7301:05:163
48MA90188Zeman MarekX-AIR Ostrava8701:05:353
49MA92208Vrága FilipAK Kroměříž8801:05:453
50MA94191Suchánek LukášKHB Radegast7901:06:013
51MA96178Daněk JiříMoraviaman Team7101:06:123
52MA97161Stanek Martinneregistrován7401:06:203
53MA9841Šrůtek DavidBKL Machov8001:06:383
54MA101179Šitka JosefDrnovice8601:06:563
55MA105192Levinský LukášMetrix Team7401:07:283
56MA107209Vávra VojtěchHanuman Gym8001:07:303
57MA10851Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:07:483
58MA11571Jandek MilanVSK VŠB - TU Ostrava8701:08:403
59MA116197Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:08:413
60MA117160Tešnar HynekYogi Racing Ostrava7701:08:453
61MA118220Kroupa Pavelneregistrován8701:09:083
62MA119199Hrubý Vojtěchneregistrován7401:09:113
63MA12092Mielec JaromírFIZA Ostrava6901:09:243
64MA121219Kolouch DavidHO FM7601:09:253
65MA12267Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:09:393
66MA124110Beránek JakubFrýdek Místek7901:10:003
67MA12638Pokluda TomášMokrá Hora7001:10:253
68MA129157Pilar Lukášneregistrován8001:11:103
69MA131169Kocián DanielFialové kobry8701:12:023
70MA136136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:13:133
71MA13797Wojtyla Jaromírneregistrován7401:13:143
72MA140210Bednář JanHanuman Gym7601:13:583
73MA144223Pecháček Lumírneregistrován8501:14:423
74MA149226Korhelík KarolHO Start Ostrava7801:15:403
75MA150145Palica PetrHavířov7801:15:523
76MA151180Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7801:16:033
77MA15454Maňák JaroslavZlín7201:16:403
78MA156177Langer MartinVSK VŠB -TU - Lepus.cz8401:16:523
79MA161158Siročák Marekneregistrován7201:17:103
80MA169118Orlík PavelV-COMP7701:18:303
81MA17690Žídek RobertOstrava7801:19:403
82MA182224Kulhánek Ladislavneregistrován8501:21:123
83MA183113Šimeček JiříSCHOULTZZP 7501:21:163
84MA184196Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:21:433
85MA190102Glatz Martinneregistrován8301:22:513
86MA194202Mikulenka Tomášneregistrován7001:24:193
Muži B 40-49 let (trať 8,9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1277Vrana VladislavSlovan Skalité6600:52:15-
2MB1382Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:52:32105
3MB16134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:5793
4MB1916Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:54:0681
5MB23183Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:54:5472
6MB3246Šindelek VladanPržno6700:57:3866
7MB40171Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:59:1760
8MB4357Martynek VladislavSKI Mosty5900:59:2957
9MB4855Slowioczek RomanJablunkov5901:00:2854
10MB491Mrva PavelZa sebe - před sebe Popovice6001:00:3151
11MB50201Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:00:5448
12MB5666Trávníček RostislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6801:01:5545
13MB61213Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:02:3942
14MB663Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:03:0639
15MB71216Vrobel MiroslavVeřovice6101:03:2936
16MB76221Pácha ZdeněkBaška Frýdek Místek6801:04:0433
17MB8189Ševčík PavelZOMBIE Opava6101:04:5630
18MB82194Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:04:5927
19MB83142Kurka VítTriatlon klub Opava6201:05:0324
20MB89144Pavlica OldřichČeladná6001:05:2121
21MB95120Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:06:0418
22MB99173Vojkůvka JanChuchelná6801:06:4015
23MB102121Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6501:07:0512
24MB10391Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6801:07:189
25MB109182Jančařík PetrAAC Brno6801:07:536
26MB112218Vodička JanTTC Olomouc6801:08:293
27MB114125Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:08:373
28MB12580Němec ZdeněkFrenštát p. R.6301:10:243
29MB135172Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6101:12:493
30MB141187Zeman Jiříneregistrován6601:14:003
31MB14569Eppert RomanCanis Team5901:14:503
32MB15247Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:16:113
33MB1538Luberda PetrDvtech.cz České Budějovice6501:16:223
34MB15830Antoš MilanTraged Team5901:17:003
35MB163200Olejník Daliborneregistrován6501:17:303
36MB164175Musiálek JiříSviadnov6801:17:353
37MB16825Groš ŠtefanPohorská jednota Radhošť6101:18:143
38MB17159Macků JaroslavSlezská Ostrava6301:18:503
39MB172212Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů6701:18:533
40MB175112Bartoš Edwinneregistrován6801:19:243
41MB177174Beránek RomanEkofas Ostrava6301:19:533
42MB18176Krejzl HenrichBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 6601:20:583
43MB219222Šípoš Rodanneregistrován6001:37:433
Muži C 50-59 let (trať 8,9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2244Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:48105
2MC3639Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:58:1493
3MC5158Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:01:0281
4MC5336Krupka MilanTJ Rumburk5601:01:3672
5MC579Flegl VlastimilBrtev5301:02:1366
6MC62146Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5601:02:4660
7MC7414Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:5357
8MC77181Malatín ŠtefanAAC Brno5501:04:2254
9MC9398Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5301:05:4951
10MC100129Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5701:06:4948
11MC104153Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5301:07:2745
12MC111217Tománek PavelLKVE Veřovice5501:08:2542
13MC113109Žarlok ZdeněkCK Vlastibor Konečný5801:08:3039
14MC123149Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5601:09:4336
15MC128156Brož JiříMK SEITL Ostrava5401:10:5033
16MC13060Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5301:11:4130
17MC16681Musil LadislavSK Slavičín5601:18:0127
18MC17065Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:18:48-
19MC179155Bardoň JanMK Seitl Ostrava5201:20:4824
20MC19161Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:22:5321
21MC20453Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5501:28:4718
22MC211101Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:30:2415
23MC21643Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:32:2712
24MC218176Mařík JiříOstrava5501:35:249
25MC22084Mrnuštík JosefMaxrider a Cyklotech Nový Hrozenkov5101:41:476
Muži D 60-69 let (trať 8,9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4613Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:00:13105
2MD5537Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:4093
3MD1272Podžorný ErvinČeský Těšín4101:10:3581
4MD132104Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4401:12:2172
5MD133127Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4601:12:4266
6MD139228Procházka VáclavMK Seitl4501:13:5460
7MD14775Vodička JanRadslavice4501:15:1057
8MD148167Beskydský DědekKlub Důchodců4501:15:3854
9MD155214Tučný JanMK Pardubice4701:16:4851
10MD16711Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:18:1048
11MD20552Dzuroška Vladimírneregistrován4201:29:00-
12MD210126Macura JindřichHavířov4301:29:5345
13MD21587Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:32:1842
Muži E 70-79 let (trať 8,9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17894Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:19:54105
2ME20134Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:28:1993
3ME206154Volný JaromírHO Vítkovice3501:29:0381
Muži F 80 let a starší (trať 5,1 km, 688 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF829Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:05:32-
2MF949Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:16:51-
Ženy A 20-34 let (trať 8,9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2768Schorná Matyášová PavlaCZE8000:56:44105
2ZA35215Poborská HelenaPSK Olymp Praha - Kerteam7800:57:5793
3ZA5463Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:01:3781
4ZA70140Dostálová MarieAK Kroměříž7601:03:2872
5ZA110231Weissová ZuzanaGumárny Zubří8701:07:5766
6ZA13419Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8401:12:4660
7ZA146195Krčková ŠárkaLiga 100 Olomouc8801:14:5557
8ZA162114Orian AnnaSzkoła Tańca ORIAN-SHOW7501:17:26-
9ZA173222Stehlíková JitkaSportcentrum Zapletal Kroměříž7601:18:5954
10ZA18685Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:21:5251
11ZA187225Burkotová MartinaAK SSK Vítkovice8501:21:5648
12ZA192148Kacířová SvatoslavaŽelezná Studienka Bratislava8101:23:3045
13ZA198124Kulatá Jaroslavaneregistrována7601:25:2542
14ZA20020Veverková RadkaSokol České Budějovice8101:25:5839
15ZA202163Bekešová AlicaVŠB TU Ostrava8701:28:3136
16ZA20395Dubšíková Michaelaneregistrována8701:28:3833
17ZA209119Chromiáková Pavlaneregistrována8501:29:5130
18ZA212186Dolkošová VeronikaFialové kobry8601:30:3527
19ZA21799Solczyková RenátaBK SAK Ložiska Karviná7701:34:4124
Ženy B 35-44 let (trať 8,9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3015Šádková IrenaX-Air Ostrava6900:57:07105
2ZB41106Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:59:2293
3ZB14274Šrámková ŠtefániaTJ Liga 100 Olomouc6801:14:1881
4ZB157143Kolbová ŠárkaTriatlon klub Opava6701:16:5772
5ZB159133Miturová RadkaMK Seitl Ostrava6501:17:0566
6ZB174229Kočárová Pechová KláraHO SSK VÍTKOVICE 7201:19:1460
7ZB180168Matalová Jananeregistrována7301:20:5757
8ZB188103Javorská KarinBK SAK Ložiska Karviná7301:22:1454
9ZB208159Likusová DagmarŠámalovci7001:29:4051
10ZB214128Božová Věraneregistrována6601:32:1248
11ZB221132Džadoňová Lenkaneregistrována6801:50:5345
Ženy C 45-54 let (trať 8,9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC165141Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:17:48105
2ŽC1854Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:21:4793
3ŽC193152Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:23:5381
4ŽC195100Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:24:3372
5ŽC19788Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:25:0566
Ženy D 55 let a starší (trať 8,9 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD213139Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:31:35105
Trať 5,1 km, 688 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ132Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:39:53105
2ŽJ235Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:42:4393
3ŽJ386Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:43:2681
4ŽJ423Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:48:3872
5ŽJ5138Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:51:0766
6ŽJ6166Koďousková DanielaDronex8900:51:3360
7ŽJ7122Ruránská KaslaSZKOŁA TAŃCA ORIAN-SHOW9200:57:24-
1MF829Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:05:32-
2MF949Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:16:51-
Trať 8,9 km, 927 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Havlíček JanASK Slavia Praha7900:46:36105
2MA218Frei MartinAK Kroměříž8600:47:3293
3MA3147Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:47:3781
4MA422Bláha JanAK ASICS Kroměříž7100:47:5772
5MA540Polášek JanAO Slavia Havířov8000:48:1566
6MA6230Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:48:5360
7MA762Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:48:5957
8MA833Voják JiříMílaři Domažlice8800:49:5154
1MJ9206Bajza JakubAK Kroměříž9000:50:07105
9MA10135Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:50:1151
2MJ11170Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:51:3593
1MB1277Vrana VladislavSlovan Skalité6600:52:15-
2MB1382Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:52:32105
10MA14185Holiš MartinZubří7400:52:4548
3MJ1517Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:52:5181
3MB16134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:5793
11MA17107Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:53:30-
12MA18189Regec Vojtěchneregistrován8200:53:4245
4MB1916Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:54:0681
4MJ20204Kučinský JosefLK Veřovice9100:54:2972
13MA2164Holec PavelX-AIR Ostrava8500:54:3242
1MC2244Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:48105
5MB23183Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:54:5472
14MA2410Hanáček MartinTJ Spartak Třebíč7700:55:3239
15MA2596Adamec MilanAHA Vyškov7700:55:5036
16MA2693Trtek Liborneregistrován8800:56:1733
1ZA2768Schorná Matyášová PavlaCZE8000:56:44105
17MA2821Malík VítSokol České Budějovice6900:56:5430
18MA2956Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:56:5927
1ZB3015Šádková IrenaX-Air Ostrava6900:57:07105
19MA3112Staněk DavidTJ Spartak Třebíč8000:57:1024
6MB3246Šindelek VladanPržno6700:57:3866
5MJ3383Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:57:5066
20MA34165Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:57:5621
2ZA35215Poborská HelenaPSK Olymp Praha - Kerteam7800:57:5793
2MC3639Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:58:1493
21MA37184Najvert StanislavFialové kobry7200:58:4018
22MA38111Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:58:5015
23MA396Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:59:0312
7MB40171Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:59:1760
2ZB41106Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:59:2293
24MA42207Říha Pavelneregistrován7700:59:279
8MB4357Martynek VladislavSKI Mosty5900:59:2957
25MA44164Novotný JiříKateřinky7100:59:346
26MA455Ondruch StanislavHorní Bečva8000:59:533
1MD4613Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:00:13105
27MA4778Hlušek PeterTJ Slovan Skalité8401:00:15-
9MB4855Slowioczek RomanJablunkov5901:00:2854
10MB491Mrva PavelZa sebe - před sebe Popovice6001:00:3151
11MB50201Olejník JaroslavSK Rozvíjej se poupátko6701:00:5448
3MC5158Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:01:0281
28MA52151Hověžák PavelVSK Univerzita Brno7501:01:233
4MC5336Krupka MilanTJ Rumburk5601:01:3672
3ZA5463Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:01:3781
2MD5537Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:4093
12MB5666Trávníček RostislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6801:01:5545
5MC579Flegl VlastimilBrtev5301:02:1366
29MA58115Orian PiotrSzkoła Tańca ORIAN-SHOW 7101:02:15-
30MA5924Zogata AndrzejBukovec8601:02:20-
31MA6045Trebuna RenéMoira CZ8401:02:283
13MB61213Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:02:3942
6MC62146Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5601:02:4660
6MJ6327Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9101:02:5360
32MA64211Zabadal RadimHanuman Gym7901:02:543
33MA65137Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:03:013
14MB663Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:03:0639
34MA6779Kimla JanNo Stress8401:03:143
35MA687Swaczyna KazimirBK SAK Ložiska Karviná7201:03:223
36MA69193Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:03:263
4ZA70140Dostálová MarieAK Kroměříž7601:03:2872
15MB71216Vrobel MiroslavVeřovice6101:03:2936
37MA7272Leszczynski RadekBehej.com7501:03:443
38MA7342Krejčí LukášPepa Team FM7601:03:473
7MC7414Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:5357
39MA75227Vondrák Zbyněkvino-melnik.cz7501:03:593
16MB76221Pácha ZdeněkBaška Frýdek Místek6801:04:0433
8MC77181Malatín ŠtefanAAC Brno5501:04:2254
40MA78150Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:04:303
41MA7973Hrazdira LukášHK Bezuchov7101:04:463
42MA8031Lipták RadimMidar Team F-M7901:04:513
17MB8189Ševčík PavelZOMBIE Opava6101:04:5630
18MB82194Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:04:5927
19MB83142Kurka VítTriatlon klub Opava6201:05:0324
43MA83108Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:05:033
44MA85105Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8601:05:063
45MA8670Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7701:05:083
46MA87162Schrenkel MarioSSA,SK 6901:05:143
47MA88190Oswald PavelMetrix Team7301:05:163
20MB89144Pavlica OldřichČeladná6001:05:2121
48MA90188Zeman MarekX-AIR Ostrava8701:05:353
7MJ91205Kučinský TadeášLK Veřovice9301:05:3957
49MA92208Vrága FilipAK Kroměříž8801:05:453
9MC9398Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5301:05:4951
50MA94191Suchánek LukášKHB Radegast7901:06:013
21MB95120Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:06:0418
51MA96178Daněk JiříMoraviaman Team7101:06:123
52MA97161Stanek Martinneregistrován7401:06:203
53MA9841Šrůtek DavidBKL Machov8001:06:383
22MB99173Vojkůvka JanChuchelná6801:06:4015
10MC100129Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5701:06:4948
54MA101179Šitka JosefDrnovice8601:06:563
23MB102121Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6501:07:0512
24MB10391Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6801:07:189
11MC104153Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5301:07:2745
55MA105192Levinský LukášMetrix Team7401:07:283
8MJ106203Škoda KristiánTJ Frenštát p. R.9001:07:2954
56MA107209Vávra VojtěchHanuman Gym8001:07:303
57MA10851Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:07:483
25MB109182Jančařík PetrAAC Brno6801:07:536
5ZA110231Weissová ZuzanaGumárny Zubří8701:07:5766
12MC111217Tománek PavelLKVE Veřovice5501:08:2542
26MB112218Vodička JanTTC Olomouc6801:08:293
13MC113109Žarlok ZdeněkCK Vlastibor Konečný5801:08:3039
27MB114125Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:08:373
58MA11571Jandek MilanVSK VŠB - TU Ostrava8701:08:403
59MA116197Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:08:413
60MA117160Tešnar HynekYogi Racing Ostrava7701:08:453
61MA118220Kroupa Pavelneregistrován8701:09:083
62MA119199Hrubý Vojtěchneregistrován7401:09:113
63MA12092Mielec JaromírFIZA Ostrava6901:09:243
64MA121219Kolouch DavidHO FM7601:09:253
65MA12267Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:09:393
14MC123149Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5601:09:4336
66MA124110Beránek JakubFrýdek Místek7901:10:003
28MB12580Němec ZdeněkFrenštát p. R.6301:10:243
67MA12638Pokluda TomášMokrá Hora7001:10:253
3MD1272Podžorný ErvinČeský Těšín4101:10:3581
15MC128156Brož JiříMK SEITL Ostrava5401:10:5033
68MA129157Pilar Lukášneregistrován8001:11:103
16MC13060Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5301:11:4130
69MA131169Kocián DanielFialové kobry8701:12:023
4MD132104Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4401:12:2172
5MD133127Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4601:12:4266
6ZA13419Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8401:12:4660
29MB135172Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6101:12:493
70MA136136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:13:133
71MA13797Wojtyla Jaromírneregistrován7401:13:143
9MJ13850Balog Lukášneregistrován9001:13:4051
6MD139228Procházka VáclavMK Seitl4501:13:5460
72MA140210Bednář JanHanuman Gym7601:13:583
30MB141187Zeman Jiříneregistrován6601:14:003
3ZB14274Šrámková ŠtefániaTJ Liga 100 Olomouc6801:14:1881
10MJ143116Kurzaj PawelSzkoła Tańca ORIAN-SHOW9201:14:34-
73MA144223Pecháček Lumírneregistrován8501:14:423
31MB14569Eppert RomanCanis Team5901:14:503
7ZA146195Krčková ŠárkaLiga 100 Olomouc8801:14:5557
7MD14775Vodička JanRadslavice4501:15:1057
8MD148167Beskydský DědekKlub Důchodců4501:15:3854
74MA149226Korhelík KarolHO Start Ostrava7801:15:403
75MA150145Palica PetrHavířov7801:15:523
76MA151180Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7801:16:033
32MB15247Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:16:113
33MB1538Luberda PetrDvtech.cz České Budějovice6501:16:223
77MA15454Maňák JaroslavZlín7201:16:403
9MD155214Tučný JanMK Pardubice4701:16:4851
78MA156177Langer MartinVSK VŠB -TU - Lepus.cz8401:16:523
4ZB157143Kolbová ŠárkaTriatlon klub Opava6701:16:5772
34MB15830Antoš MilanTraged Team5901:17:003
5ZB159133Miturová RadkaMK Seitl Ostrava6501:17:0566
11MJ160123Grzegorzek WojtekSZKOŁA TAŃCA ORIAN-SHOW9101:17:07-
79MA161158Siročák Marekneregistrován7201:17:103
8ZA162114Orian AnnaSzkoła Tańca ORIAN-SHOW7501:17:26-
35MB163200Olejník Daliborneregistrován6501:17:303
36MB164175Musiálek JiříSviadnov6801:17:353
1ŽC165141Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:17:48105
17MC16681Musil LadislavSK Slavičín5601:18:0127
10MD16711Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:18:1048
37MB16825Groš ŠtefanPohorská jednota Radhošť6101:18:143
80MA169118Orlík PavelV-COMP7701:18:303
18MC17065Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:18:48-
38MB17159Macků JaroslavSlezská Ostrava6301:18:503
39MB172212Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů6701:18:533
9ZA173222Stehlíková JitkaSportcentrum Zapletal Kroměříž7601:18:5954
6ZB174229Kočárová Pechová KláraHO SSK VÍTKOVICE 7201:19:1460
40MB175112Bartoš Edwinneregistrován6801:19:243
81MA17690Žídek RobertOstrava7801:19:403
41MB177174Beránek RomanEkofas Ostrava6301:19:533
1ME17894Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:19:54105
19MC179155Bardoň JanMK Seitl Ostrava5201:20:4824
7ZB180168Matalová Jananeregistrována7301:20:5757
42MB18176Krejzl HenrichBK SAK LOŽISKA KARVINÁ 6601:20:583
82MA182224Kulhánek Ladislavneregistrován8501:21:123
83MA183113Šimeček JiříSCHOULTZZP 7501:21:163
84MA184196Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:21:433
2ŽC1854Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:21:4793
10ZA18685Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:21:5251
11ZA187225Burkotová MartinaAK SSK Vítkovice8501:21:5648
8ZB188103Javorská KarinBK SAK Ložiska Karviná7301:22:1454
12MJ189117Majer MaciekSzkoła Tańca ORIAN-SHOW9101:22:47-
85MA190102Glatz Martinneregistrován8301:22:513
20MC19161Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:22:5321
12ZA192148Kacířová SvatoslavaŽelezná Studienka Bratislava8101:23:3045
3ŽC193152Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:23:5381
86MA194202Mikulenka Tomášneregistrován7001:24:193
4ŽC195100Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:24:3372
13MJ196131Hrabuška Tomašneregistrován9201:24:3748
5ŽC19788Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:25:0566
13ZA198124Kulatá Jaroslavaneregistrována7601:25:2542
14MJ19926Groš JakubFrenštát p. R.9501:25:4545
14ZA20020Veverková RadkaSokol České Budějovice8101:25:5839
2ME20134Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:28:1993
15ZA202163Bekešová AlicaVŠB TU Ostrava8701:28:3136
16ZA20395Dubšíková Michaelaneregistrována8701:28:3833
21MC20453Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5501:28:4718
11MD20552Dzuroška Vladimírneregistrován4201:29:00-
3ME206154Volný JaromírHO Vítkovice3501:29:0381
15MJ207130Hrabuška Radekneregistrován8901:29:0642
9ZB208159Likusová DagmarŠámalovci7001:29:4051
17ZA209119Chromiáková Pavlaneregistrována8501:29:5130
12MD210126Macura JindřichHavířov4301:29:5345
22MC211101Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:30:2415
18ZA212186Dolkošová VeronikaFialové kobry8601:30:3527
1ZD213139Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:31:35105
10ZB214128Božová Věraneregistrována6601:32:1248
13MD21587Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:32:1842
23MC21643Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:32:2712
19ZA21799Solczyková RenátaBK SAK Ložiska Karviná7701:34:4124
24MC218176Mařík JiříOstrava5501:35:249
43MB219222Šípoš Rodanneregistrován6001:37:433
25MC22084Mrnuštík JosefMaxrider a Cyklotech Nový Hrozenkov5101:41:476
11ZB221132Džadoňová Lenkaneregistrována6801:50:5345

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Gratuluji Iscarexu k získaným medailím. Pěkný výkon :-)
m.reminek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód