hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2009 - 24. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Žák MichalSK Nové Město na Moravě9182717S:6/402, A:6/284, B:5/141
2Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9278414S:4/360, A:6/284, B:4/140
3Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9269618S:7/345, A:6/230, B:5/121
4Votava MichalVrchlabí9065316S:7/285, A:4/242, B:5/126
5Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou915379S:6/402, A:2/100, B:1/35
6Bajza JakubCzech Republic904825S:4/420, A:1/62, B:0/0
7Dostál LukášSK Nové Město na Moravě934629S:4/303, A:1/54, B:4/105
8Homoláč JiříVSK Univerzita Brno903614S:3/291, A:1/70, B:0/0
8Kučinský JosefX-AIR Ostrava913615S:3/237, A:2/124, B:0/0
10Nechvíl PetrAC Choceň9131611S:1/54, A:3/142, B:7/120
11Lichý TomášTJ TŽ Třinec943115S:2/174, A:2/102, B:1/35
12Zahradník VojtaSK Nové Město na Moravě9429110S:2/111, A:3/82, B:5/98
13Boček JanCzech Republic902514S:3/216, A:0/0, B:1/35
14Kaminski PetrCzech Republic921923S:2/162, A:1/30, B:0/0
15Zemaník JanSlezan Frýdek Místek901772S:2/177, A:0/0, B:0/0

Muži A 20 - 39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7576720S:9/363, A:5/266, B:6/138
2Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8865217S:6/267, A:6/260, B:5/125
3Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7156310S:4/291, A:3/186, B:3/86
4Havlíček JanASK Slavia Praha795349S:7/429, A:1/70, B:1/35
5Janata MilanMaratonstav Úpice8548913S:7/273, A:2/108, B:4/108
6Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8246928S:10/219, A:7/150, B:11/100
7Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice834487S:5/351, A:1/62, B:1/35
8Blaha TomášCzech Republic764327S:5/327, A:1/70, B:1/35
8Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují804327S:5/327, A:1/70, B:1/35
10Voják JiříCzech Republic884107S:4/270, A:1/70, B:2/70
11Magál JiříDukla Liberec773985S:4/363, A:0/0, B:1/35
12Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7836720S:8/159, A:5/132, B:7/76
13Berka MartinKozákov853167S:5/246, A:1/48, B:1/22
14Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová852718S:5/180, A:1/44, B:2/47
15Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun752703S:3/270, A:0/0, B:0/0

Muži B 40 - 49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6982619S:7/405, A:5/282, B:7/139
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6081622S:8/432, A:6/252, B:8/132
3Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6874217S:7/381, A:5/228, B:5/133
4Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6471822S:9/351, A:6/236, B:7/131
5Jančík BořekSVARTES Hořice6463015S:6/297, A:5/228, B:4/105
6Soukup RadomírAC Tábor685488S:3/303, A:2/140, B:3/105
7Holický MilanPardubice6551510S:3/198, A:4/228, B:3/89
8Jokel LubomírPraha Běchovice6451112S:4/237, A:4/186, B:4/88
9Valenta MichalAVC Praha6249516S:6/249, A:4/152, B:6/94
10Kaván LubomírChřibská6145015S:6/225, A:4/152, B:5/73
11Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6543514S:5/216, A:5/148, B:4/71
12Zátopek JiříX-AIR Ostrava603918S:4/252, A:2/86, B:2/53
13Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6837912S:3/126, A:5/166, B:4/87
14Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6337215S:6/189, A:4/104, B:5/79
15Kynčl StanislavOK Jilemnice643675S:3/270, A:1/70, B:1/27

Muži C 50 - 59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kolínek FrantišekAIC Perná5686422S:10/438, A:6/284, B:6/142
2Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5986135S:12/420, A:10/292, B:13/149
3Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5569819S:8/348, A:6/236, B:5/114
4Gombita JosefLoučná 9565869521S:7/327, A:6/244, B:8/124
5Walek BronislavHrádek ve Slezsku64414S:4/315, A:5/220, B:5/109
6Černý VladimírHAC Praha5259622S:7/294, A:6/188, B:9/114
7Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5358411S:4/270, A:4/232, B:3/82
8Kaše JaroslavAgricomp/Barnex Brno5354522S:6/255, A:7/186, B:9/104
9Flegl VlastimilBrtev5354317S:6/261, A:5/176, B:6/106
10Smrčka MilošBK Říčany545257S:4/420, A:0/0, B:3/105
11Malatín ŠtefanAAC Brno554068S:4/246, A:4/160, B:0/0
12Jelínek KarelRadlík5131613S:6/150, A:3/106, B:4/60
13Mach VáclavMaratonstav Úpice5531313S:5/153, A:2/78, B:6/82
13Farář JaroslavMaratonstav Úpice5031316S:5/123, A:4/118, B:7/72
15Eppert RomanCanis Team5928511S:3/69, A:4/144, B:4/72

Muži D 60 - 69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4885721S:7/429, A:6/284, B:8/144
2Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4884730S:12/420, A:9/290, B:9/137
3Šmída OldřichMaratonstav Úpice4876914S:6/426, A:3/210, B:5/133
4Vodička JanMK Radslavice4566121S:6/324, A:7/212, B:8/125
5Kadavý JanJablonec nad Nisou4757112S:5/309, A:4/186, B:3/76
6Tučný JanMK Pardubice4751519S:8/270, A:6/166, B:5/79
7Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4950518S:7/231, A:5/176, B:6/98
8Leszkow PetrMK Hlinsko444398S:3/228, A:3/162, B:2/49
9Tempír FrantišekSokol Štíty494277S:3/237, A:2/124, B:2/66
10Groh StanislavAC Vrchlabí4637410S:6/270, A:1/40, B:3/64
11Sadílek OtaAtletika Albrechtice463446S:4/282, A:1/40, B:1/22
12Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole463409S:3/165, A:3/146, B:2/29
13Procházka VáclavMK Seitl Ostrava453376S:4/267, A:1/48, B:1/22
14Les JosefTJ Maratonstav Úpice473128S:3/141, A:3/130, B:2/41
15Biemann GötzSKI klub Harrachov432886S:3/213, A:0/0, B:3/75

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3587430S:10/438, A:8/288, B:12/148
2Hlusička JosefLiga 100 Praha3879816S:5/387, A:4/272, B:7/139
3Brádle VáclavSokol Chuchelná3775118S:8/384, A:5/242, B:5/125
4Gaman JaroslavAvanti Havířov3564320S:3/252, A:10/276, B:7/115
5Libra JiříLBC Nové Město nad Metují373505S:2/210, A:1/70, B:2/70
6Havlíček ZdeněkVrchlabí352545S:2/165, A:0/0, B:3/89
7Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou352463S:3/246, A:0/0, B:0/0
8Kohout TomášBlata Kooperativa372333S:2/198, A:0/0, B:1/35
9Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí351935S:1/81, A:0/0, B:4/112
10Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice391362S:1/105, A:0/0, B:1/31
11Volný JaromírHO Vítkovice351352S:1/81, A:1/54, B:0/0
12Bém FrantišekAC Slovan Liberec271203S:1/72, A:0/0, B:2/48
12Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek281202S:1/72, A:1/48, B:0/0
14Jarkovský OldřichTJ Mostek34982S:0/0, A:2/98, B:0/0
15Engliš JiříCVK Opava38811S:1/81, A:0/0, B:0/0

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vévodová MartinaAK Perná9083217S:7/417, A:5/274, B:5/141
2Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9180420S:9/423, A:6/260, B:5/121
3Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9176517S:8/396, A:5/248, B:4/121
4Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9169320S:6/321, A:6/232, B:8/140
5Beroušková KateřinaCzech Republic915016S:4/396, A:1/70, B:1/35
6Horká LudmilaAC Syner Turnov924175S:4/363, A:1/54, B:0/0
7Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová904098S:4/261, A:2/86, B:2/62
8Novotná TerezaCzech Republic922913S:3/291, A:0/0, B:0/0
9Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice931923S:3/192, A:0/0, B:0/0
10Kuříková PetraTJ Liaz Jablonec nad Nisou911742S:2/174, A:0/0, B:0/0
11Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem901684S:1/54, A:1/48, B:2/66
12Červinková KlaudieTJ Spartak Vrchlabí931082S:1/81, A:0/0, B:1/27
13Havlíčková NikolaČKS Ski Jilemnice931052S:2/105, A:0/0, B:0/0
13Koucká ZuzanaSEBA Tanvald931051S:1/105, A:0/0, B:0/0
15Lenčová JanaSG Jablonec92992S:1/51, A:1/48, B:0/0

Ženy A 20 - 34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Milesová IvaCzech Republic7784614S:6/426, A:4/280, B:4/140
2Poborská HelenaPSK Olymp Praha7877018S:6/378, A:4/256, B:8/136
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8074418S:7/381, A:4/248, B:7/115
4Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7672611S:5/411, A:3/210, B:3/105
5Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8062717S:6/291, A:5/236, B:5/100
6Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8354014S:4/228, A:5/220, B:5/92
7Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7749617S:6/261, A:3/136, B:8/99
8Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8947310S:4/261, A:2/102, B:4/110
9Hájková RenataMaratonstav Úpice753937S:3/213, A:2/110, B:2/70
10Pechková JanaMaratonstav Úpice853217S:6/273, A:1/48, B:0/0
11Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří873144S:3/252, A:1/62, B:0/0
12Havlová PavlaCzech Republic822984S:3/267, A:0/0, B:1/31
13Nádeníčková MichaelaAAC Brno792875S:3/171, A:2/116, B:0/0
14Cermanová AlenaDoubravice762814S:3/246, A:0/0, B:1/35
15Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem822394S:3/204, A:0/0, B:1/35

Ženy B 35 - 44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6979618S:6/378, A:6/284, B:6/134
2Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7378818S:7/384, A:5/266, B:6/138
3Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7263911S:7/429, A:2/140, B:2/70
4Piklová AliceVětřní7363212S:5/351, A:2/140, B:5/141
4Ottová RadkaMaratonstav Úpice6663216S:4/264, A:4/240, B:8/128
6Šádková IrenaX-AIR Ostrava695548S:6/414, A:2/140, B:0/0
7Pokorová JaroslavaHAC Praha724949S:5/303, A:3/156, B:1/35
8Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava734204S:4/420, A:0/0, B:0/0
9Sekyrová IvanaCzech Republic713604S:4/360, A:0/0, B:0/0
10Matyášová JanaDolní Dobrouč653217S:2/138, A:2/110, B:3/73
11Matalová JanaOstrava732835S:3/198, A:1/54, B:1/31
12Šimonová ŠárkaČervený Kostelec722658S:1/60, A:2/96, B:5/109
13Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady661644S:1/66, A:1/40, B:2/58
14Kočarová KláraHO SSK Vítkovice721592S:2/159, A:0/0, B:0/0
15Krátká AnnaTJ Svitavy1554S:0/0, A:1/62, B:3/93

Ženy C 45 - 54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6486626S:8/432, A:8/288, B:10/146
2Vraštilová MiloslavaJilemnice5681341S:12/396, A:12/272, B:17/145
3Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6474313S:6/378, A:4/264, B:3/101
4Valentová KvětaAVC Praha5669315S:4/339, A:6/236, B:5/118
5Kubrová DagmarHvězda Pardubice636338S:4/396, A:3/202, B:1/35
6Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5855822S:7/273, A:5/182, B:10/103
7Budinská HanaMoravská Slávia Brno603035S:4/255, A:1/48, B:0/0
8Procházková IrenaTJ Háje572848S:2/135, A:1/44, B:5/105
9Halešová DanaHořice na Šumavě572185S:1/66, A:1/62, B:3/90
10Nechvílová MiroslavaChoceň602028S:0/0, A:2/98, B:6/104
11Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc611813S:1/93, A:2/88, B:0/0
12Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek561803S:2/132, A:1/48, B:0/0
13Mališová KarlaZentiva Praha601673S:1/105, A:0/0, B:2/62
14Sejkorová LenkaČeská Třebová631623S:2/138, A:0/0, B:1/24
15Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín621402S:1/105, A:0/0, B:1/35

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaMaratonstav Úpice5485620S:7/429, A:6/284, B:7/143
2Kašová HanaBarnex sport Brno5481623S:7/405, A:7/270, B:9/141
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4878219S:7/393, A:5/258, B:7/131
4Gruberová VěraHorní Počernice5260315S:4/252, A:5/228, B:6/123
5Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem515278S:5/399, A:1/62, B:2/66
6Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5251111S:4/327, A:1/54, B:6/130
7Rossi LenkaHradec Králové543065S:3/225, A:1/54, B:1/27
8Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim431153S:1/60, A:0/0, B:2/55
9Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová531083S:0/0, A:1/62, B:2/46
10Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc52931S:1/93, A:0/0, B:0/0
11Cupalová EvaSokol Bučovice47661S:1/66, A:0/0, B:0/0
11Holasová JarmilaTraged Team54661S:1/66, A:0/0, B:0/0
13Hrozová MilenaLRS - ČD Vyškov54601S:1/60, A:0/0, B:0/0
14Hronová BoženaŠUTRI54311S:0/0, A:0/0, B:1/31
14Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany48311S:0/0, A:0/0, B:1/31


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.4.2009Setkání vrchařů na náchodském zámku (nebodováno)56
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2009Poniklá - Rezek85
2.5.2009Velká cena Zadova62
3.5.2009Prachatice - Libín55
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2009Běh na Radhošť196
23.5.2009Perná u Mikulova - Běh na Děvín63
30.5.2009Horský běh na Lysou horu203
31.5.2009Běh na Sokolí vrch100
6.6.2009Loučná 95644
13.6.2009Běh na Kohout a zpět101
14.6.2009Běh na Kleť58
21.6.2009Hodkovice nad Nisou - Ještěd (Kvalifikace ME)141
27.6.2009Běh na Čerchov50
28.6.2009Běh na Hraničář34
5.7.2009Lochovice - Plešivec140
6.7.2009Sedlecko-Prčický trhák73
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2009ME v běhu do vrchu, Telfes241
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
26.7.2009Šachty - Štěpánka111
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
2.8.2009Běh na Kozubovou174
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
29.8.2009Bystřice pod Hostýnem - Hostýn112
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
6.9.2009Sázava - Lázek87
6.9.2009MS 2009, Campodolcino, Itálie (nekompletní)29
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2009Horský běh Jablonné - Jamné - Suchý vrch95
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
27.9.2009Běh na Hejšovinu106
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník