hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Český pohár v běhu do vrchu

2003 - 18. ročník

Celkové pořadí poháru

Juniorky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8421522S:4/105, A:3/60, B:5/50
2Pechková JanaMaratonstav Úpice8519212S:4/117, A:2/38, B:4/37
3Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8918115S:4/99, A:2/30, B:6/52
4Vícenová KarolínaAK Kroměříž861258S:4/81, A:2/24, B:2/20
5Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice841075S:3/78, A:1/20, B:1/9
6Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí89974S:3/87, A:0/0, B:1/10
7Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová918511S:1/21, A:0/0, B:10/64
8Zuzánková TerezaTJ Jablonec OB86342S:1/24, A:0/0, B:1/10
9Pecková KvětoslavaLovochemie Lovosice85301S:1/30, A:0/0, B:0/0
9Weissová LucieFIZA AOV Ostrava89301S:1/30, A:0/0, B:0/0
11Uvízlová MartinaOK Jilemnice86271S:1/27, A:0/0, B:0/0
12Bečajová JanaŠSK Rožnov p. R.88241S:1/24, A:0/0, B:0/0
13Mannová MartaDvůr Králové nad Labem85211S:1/21, A:0/0, B:0/0
14Zárybnická LucieAC Maraton Třebíč87201S:0/0, A:1/20, B:0/0
14Čechalová HanaTS Letohrad86203S:0/0, A:0/0, B:3/20

Ženy A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7220212S:4/90, A:4/74, B:4/38
2Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8017314S:4/78, A:3/56, B:5/39
3Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7816716S:4/72, A:4/62, B:4/33
4Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8016313S:4/57, A:4/70, B:4/36
5Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8015225S:4/57, A:4/56, B:4/39
6Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8015119S:4/60, A:4/54, B:4/37
7Kuncová BarboraAC Slovan Liberec821297S:4/102, A:1/18, B:1/9
8Šádková IrenaAC Pardubice691205S:4/120, A:0/0, B:0/0
9Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8110714S:3/30, A:4/44, B:5/33
10Matyášová PavlaMaratonstav Úpice1056S:4/105, A:0/0, B:0/0
11Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice76844S:3/75, A:0/0, B:1/9
12Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice73804S:2/60, A:0/0, B:2/20
13Hájková RenataMaratonstav Úpice75766S:4/54, A:1/20, B:1/2
14Churáňová RadkaSingle Team Praha77512S:2/51, A:0/0, B:0/0
15Mertová MichaelaAtletika Albrechtice76465S:2/18, A:1/18, B:1/10

Ženy B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaMaratonstav Úpice5423415S:4/114, A:4/80, B:4/40
2Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6323118S:4/117, A:4/74, B:4/40
3Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6420434S:4/96, A:4/68, B:4/40
4Jorová LudmilaTJ Lanškroun6218914S:4/99, A:3/50, B:5/40
5Martinová EvaSokol Valteřice581158S:2/45, A:2/32, B:4/38
6Klimešová AlenaSokol Bukovice63807S:3/42, A:2/26, B:2/12
7Přívětivá SvatavaKHB Radegast64696S:3/45, A:2/18, B:1/6
8Mališová KarlaUSK Praha60594S:2/39, A:0/0, B:2/20
9Šokalová LudmilaTIS-VILHELM Frýdek Místek56573S:1/27, A:1/20, B:1/10
10Pštrossová Marie AVC Praha59524S:1/24, A:0/0, B:3/28
11Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.56482S:1/30, A:1/18, B:0/0
12Pavlištová ZoraSmržovka60383S:1/21, A:0/0, B:2/17
13Procházková IrenaTJ Háje57362S:1/24, A:1/12, B:0/0
14Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín56342S:1/18, A:1/16, B:0/0
15Klampflová EvaVrchlabí64303S:1/15, A:0/0, B:2/15

Ženy C

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novotná EvaLetohrad4823716S:4/120, A:4/78, B:4/39
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová23423S:4/114, A:4/80, B:4/40
3Janečková AnežkaAK Zlín471568S:4/102, A:2/36, B:2/18
4Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem51805S:1/30, A:1/20, B:3/30
5Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava53241S:1/24, A:0/0, B:0/0
6Kociánová MarieKřenovice46141S:0/0, A:1/14, B:0/0
7Svobodová DanaPříbram52101S:0/0, A:0/0, B:1/10
8Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4381S:0/0, A:0/0, B:1/8

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Holec PavelAK Zlín8544214S:4/216, A:4/152, B:4/74
2Zapalač MartinFenix Jeseník8639913S:4/228, A:3/96, B:4/75
3Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8438311S:4/228, A:2/78, B:4/77
4Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8637914S:4/159, A:4/146, B:4/74
5Pavlišta VítAFK Chrudim8532010S:4/240, A:0/0, B:4/80
6Kozel MartinLokomotiva Trutnov8925213S:2/63, A:2/50, B:8/139
7Hanyš ZbyněkAC Turnov851764S:2/96, A:2/80, B:0/0
8Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí851443S:3/144, A:0/0, B:0/0
9Blažek MiroslavTJ Valašské Meziříčí861434S:3/129, A:0/0, B:1/14
10Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice841403S:2/120, A:0/0, B:1/20
11Hordějčuk VašekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí871234S:1/51, A:1/40, B:2/32
12Bartoň EduardSK Štíty851135S:1/33, A:2/54, B:2/26
13Kalenda JanAK Zlín851112S:2/111, A:0/0, B:0/0
14Nesvadba PetrSKI Klub Vysoké nad Jizerou861093S:1/54, A:1/36, B:1/19
15Maťátko DanielPunk Horní Čermná861053S:2/99, A:0/0, B:1/6

Muži A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zoubek ZdeněkABK Liberec6970917S:4/357, A:4/232, B:4/120
2Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7164915S:4/336, A:3/174, B:5/139
3Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6960716S:4/294, A:4/206, B:4/107
4Myška JiříISCAREX Česká Třebová7359318S:4/264, A:4/214, B:4/115
5Král JindřichISCAREX Česká Třebová7356220S:4/255, A:4/194, B:4/113
6Brýdl PavelHotárek Hronov8054211S:4/252, A:4/210, B:3/80
7Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7552112S:4/321, A:0/0, B:7/200
8Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí725018S:4/351, A:2/120, B:1/30
9Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7147917S:4/216, A:4/178, B:4/85
10Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7546817S:4/186, A:4/186, B:4/96
11Horák OndřejAK ASICS Kroměříž754317S:3/255, A:2/118, B:2/58
12Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8040414S:4/195, A:3/122, B:4/87
13Podroužek DušanAC Slovan Liberec743867S:4/273, A:1/56, B:2/57
14Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7537113S:4/102, A:4/188, B:4/81
15Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí783515S:3/261, A:1/60, B:1/30

Muži B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kolínek FrantišekAK Perná5647218S:4/234, A:4/158, B:4/80
2Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6146914S:4/231, A:4/158, B:4/80
3Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6046320S:4/234, A:4/150, B:4/79
4Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5941919S:4/210, A:4/138, B:4/71
5Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5637916S:4/177, A:4/130, B:4/72
6Zátopek JiříKotouč Štramberk6037613S:4/186, A:3/104, B:5/86
7Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5933015S:4/153, A:4/112, B:4/65
8Šrůtek StanislavRtyně v Podkrkonoší25117S:4/114, A:4/94, B:4/43
9Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5923810S:2/72, A:4/108, B:4/58
10Dvořák JiříViking Jilemnice632339S:3/111, A:3/78, B:3/44
11Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5823113S:4/120, A:3/64, B:4/47
12Gombita JosefMost582298S:2/96, A:2/68, B:4/65
13Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6222213S:4/75, A:4/90, B:4/57
14Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5520716S:4/81, A:4/74, B:4/52
15Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná621735S:2/99, A:1/36, B:2/38

Muži C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5348016S:4/240, A:4/160, B:4/80
2Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4846619S:4/231, A:4/156, B:4/79
3Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4845420S:4/234, A:4/144, B:4/76
4Farář JaroslavMaratonstav Úpice5034315S:4/147, A:4/126, B:4/70
5Sadílek OtaAtletika Albrechtice4631816S:4/156, A:4/112, B:4/50
6Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5031310S:3/138, A:3/104, B:4/71
6Flegl VlastimilBrtev5331312S:4/144, A:4/112, B:4/57
8Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5129712S:3/108, A:3/88, B:6/101
9Kadavý JanJablonec nad Nisou4729611S:3/123, A:4/112, B:4/61
10Tempír FrantišekSokol Štíty492335S:3/159, A:2/74, B:0/0
11Smola JosefMK Seitl Ostrava512108S:4/135, A:1/30, B:3/45
12Kober JosefW-STAV Vrchlabí502026S:2/102, A:2/66, B:2/34
13Leszkow PetrMK Hlinsko442006S:4/168, A:0/0, B:2/32
14Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4916923S:4/36, A:4/66, B:4/67
15Tučný JanMK Pardubice4716812S:4/72, A:3/56, B:4/40

Muži D (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Biemann GötzSKI Club Harrachov4324013S:4/120, A:4/80, B:4/40
2Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4121620S:4/108, A:4/70, B:4/38
3Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4120912S:4/105, A:4/68, B:4/36
4Bielčik JindřichLichkov4018115S:4/96, A:3/42, B:5/43
5Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4215911S:4/87, A:3/42, B:4/30
6Král JosefISCAREX Česká Třebová4012613S:4/51, A:4/42, B:4/33
7Nanke WernerBK Kravaře381167S:4/84, A:2/32, B:0/0
8Kašpar JosefAVC Praha38988S:4/57, A:2/24, B:2/17
9Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí35927S:3/51, A:2/28, B:2/13
10Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37653S:1/27, A:2/38, B:0/0
11Janků LadislavSokol Bystročice42603S:2/51, A:0/0, B:1/9
12Zálešák FrantišekKD Havířov37423S:0/0, A:2/32, B:1/10
12Volný JaromírFrenštát35423S:2/30, A:1/12, B:0/0
14Podžorný ErvinČeský Těšín41402S:1/30, A:0/0, B:1/10
15Domanský IvoAVC Praha38337S:1/0, A:1/8, B:5/25

Muži E

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3324012S:4/120, A:4/80, B:4/40
2Bém FrantišekAC Slovan Liberec2722714S:4/111, A:4/76, B:4/40
3Tomášek FrantišekTJ Jiskra Otrokovice2520112S:4/111, A:3/52, B:4/38
4Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť231196S:4/93, A:1/16, B:1/10
5Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové271179S:2/48, A:1/16, B:6/53
6Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek28301S:1/30, A:0/0, B:0/0
7Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha30241S:1/24, A:0/0, B:0/0
7Dominik OldřichLoko Olomouc25241S:1/24, A:0/0, B:0/0
9Bezecný MilanOstrava Poruba32201S:0/0, A:1/20, B:0/0
10Elis MilošSK Vrané n./V.27101S:0/0, A:0/0, B:1/10
10Sklenář JaroslavSokol Králův Dvůr24101S:0/0, A:0/0, B:1/10
12Fiřt VladimírAVC Praha2991S:0/0, A:0/0, B:1/9
12Krause JindřichLIAZ Jablonec3191S:0/0, A:0/0, B:1/9
14Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3081S:0/0, A:0/0, B:1/8


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
27.4.2003Český Krumlov - Kleť53
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
10.5.2003Čerčany - Čerčanský chlum62
11.5.2003Lochovice - Plešivec67
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
1.6.2003Radvanice - kvalifikace MS95
7.6.2003Loukov - Kelčský Javorník - MČR veteránů112
8.6.2003Perná u Mikulova - Děvín81
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2003Lučany - Slovanka (okr. Jablonec)69
21.6.2003Stachy - Zadov43
22.6.2003Prachatice - Libín30
28.6.2003Klenčí - Čerchov44
29.6.2003Zelená Lhota - Prenet51
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2003ME v běhu do vrchu 2003 TRENTO ITALY138
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
19.7.2003Aš - Hainberg28
20.7.2003Litvínov - Loučná38
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
24.8.2003Šternberk - ECCE - HOMO65
31.8.2003Běh na Kozubovou104
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2003Sázava - Lázek66
20.9.2003Čenkovice - Suchý vrch74
20.9.2003MS v běhu do vrchu Anchorage, Aljaška29
21.9.2003Lhota u Machova - Hejšovina86
4.10.2003Hvězda - Praděd173
5.10.2003Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka57
11.10.2003Špindlerův Mlýn - Malá cena40
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník