Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

9.8.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 9.8.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Jánské Lázně - kolonáda, 13:00

Přihlášky

Městský úřad v Jánských Lázních 9:00-11:30

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

délka 8,6 km, převýšení 650m; z kolonády směrem na Hofmanovy boudy a Černou horu, běží se stále po silnici s asfaltovým povrchem

Ceny pro vítěze

finanční a věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ředitel závodu-Karel Škllíba 602 152 296

Internetové stránky

http://maratonstav.cz/dokumenty/JanskeLazne_Cernahora2008.pdf

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5527

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Les Josef4720
Mach Václav5520
Mazač Jaroslav6820
Šmída Oldřich4820
Gombita Josef5820
Grohová Jaroslava5120
Šrutek Stanislav5819
Šír Václav4819
Friebelová Eva6218
Bolehovský Pavel7118
Smrčka Miloš5417
Vimr Adolf4317
Tučný Jan4717
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Pechek Petr8316
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Skalický Roman7113
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Pešek Milan6013
Metelková Táňa7213
Keprtová Miloslava4813
Krupička Miroslav5313
Linhart Miloš4413
Sadílek Ota4613
Vacarda Vladimír5913
Novotná Eva4813
Jančík Bořek6413
Leszkow Petr4412
Klampflová Eva6412
Kynčl Stanislav6412

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1452Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:40:26105
2MJ5953Kubina MatějHSK Benecko9200:47:0293
3MJ6154Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:47:1781
4MJ6255Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:47:2672
5MJ8256Votava MichalVrchlabí9000:49:5466
6MJ9557Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:51:2860
7MJ11358Janata KarelHSK Benecko9200:54:0357
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7125Vévodová MartinaAK Perná9000:48:29105
2ŽJ9726Horká LudmilaHSK Benecko9200:51:3693
3ŽJ10927Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:53:2081
4ŽJ12028Marešová MichaelaAC Pardubice8900:54:3372
5ŽJ14429Schutzová SandraHSK Benecko9101:00:2566
6ŽJ14530Trojanová AnežkaSKI Jilemnice9201:00:2660
7ŽJ14831Mertlíková EliškaAK LVK Janské Lázně9101:02:1957
Muži A 20-39 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:36:40105
2MA23Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:1593
3MA34Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:37:3081
4MA55Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:38:2872
5MA66Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:0266
6MA77Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:1360
7MA88Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:39:1757
8MA99Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:39:1954
9MA1010Řemínek MatějAC Choceň8600:39:3551
10MA1111Horálek RadekZdravotník Praha8000:39:4048
11MA1212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:5345
12MA1713Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:41:1142
13MA1914Berna RadimKozákov8200:41:2739
14MA2115Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:41:4336
15MA2216Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:42:1333
16MA2817Mihulka JindřichLogitron7000:43:2230
17MA3418Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:44:1227
18MA3719Zbuzek DanielSK Kotlářka8500:44:3424
19MA4220Suchý JiříFEL Praha7600:45:0421
20MA4421Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:45:0918
21MA4522Erlebach DavidKunčice7100:45:1015
22MA4723Kervitzer JanOlymp Praha7800:45:3912
23MA4824Krátký ZdeněkVesna Janské Lázně7800:45:569
24MA4925Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:46:016
25MA5126Suchánek LukášKHB Radegast7900:46:173
26MA5327Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:313
27MA6828Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:48:173
28MA7029Gregor MartinSK Chotěboř7700:48:223
29MA7730Hák MichalSokol Studenec7500:49:173
30MA7831Zemánek TomášVesna Janské Lázně7900:49:193
31MA8132Polej JiříHronov7100:49:533
32MA8833Vašíček MartinÚpice7100:50:443
33MA8934Martan JiříStermium Ratitae7300:50:543
34MA9035Kubeček ŠtěpánVelké Poříčí7600:51:043
35MA9236Šplíchal JanTJ Starkoč8300:51:093
36MA9637Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:51:293
37MA9838Václav PetrMaratonstav Úpice8200:51:403
38MA11939Lhota AlešMiletín.net7800:54:323
39MA12240Kašpar JanVSK Elektro Praha7600:54:523
40MA12341Dvořáček JanMladé Buky8800:55:523
41MA12442Šedivý PavelJánské Lázně7300:55:573
42MA12543Šípek JanTrutnov8300:56:113
43MA13144Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:57:303
44MA15045Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:02:513
Muži B 40-49 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB133Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:06105
2MB154Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:4993
3MB165Holický MilanPardubice6500:41:0581
4MB186Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6600:41:2072
5MB267Tichý PavelAC Náchod6300:43:0866
6MB308Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:3460
7MB329Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:4157
8MB3510Samek JiříChvojkovice Brod6800:44:1854
9MB3611Mrva PavelPopovice6000:44:2551
10MB3812Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:4248
11MB4113Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:45:0045
12MB4314Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:45:0542
13MB5015Čipera RadekRadvanice6400:46:0739
14MB5216Valenta MichalAVC Praha6200:46:2436
15MB5417Soukup PetrKovohutě Příbram6500:46:4433
16MB5518Novotný JiříFEL Praha6000:46:4630
17MB5619Kaván LubomírChřibská6100:46:5027
18MB5720Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:46:5524
19MB6621Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:47:4521
20MB7222Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:48:3318
21MB7523Jančařík PetrAAC Brno6800:48:4915
22MB8024Luberda PetrDvtech.cz České Budějovice6500:49:4312
23MB8425Vojtěch TomášJanské Lázně6500:49:569
24MB9426Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:51:276
25MB10527Gregor RosťaCyklo Suchý Veselí nad Lužnicí6500:52:273
26MB11128Drbohlav BohumilJablonec n. N.6300:53:473
27MB11229Černý MichalSpermium Ratitae6400:54:003
28MB11830Kaňa PetrTJ Kostice6400:54:313
29MB1332Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:57:523
30MB13631Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:58:473
31MB14232Mašek RomanNovis TK Praha6100:59:453
32MB15833Zejman JosefNovis TK Praha6101:09:043
Muži C 50-59 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC42Smrčka MilošBK Říčany5400:38:07105
2MC203Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:4093
3MC244Linhart JindřichOlymp Praha5800:42:5581
4MC255Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:43:0372
5MC296Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:3266
6MC397Gombita JosefMost5800:44:4560
7MC408Tempír FrantišekSokol Štíty4900:44:5857
8MC589Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:5754
9MC6010Horák JiříSKP Trutnov5800:47:0851
10MC6911Brožek RadmilKRB Chrudim5400:48:1948
11MC7412Malatín ŠtefanAAC Brno5500:48:4345
12MC7613Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:48:5542
13MC8314Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:49:5539
14MC8715Trnka MilanLoko Trutnov5600:50:3436
15MC9116Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:0533
16MC9917Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:51:4130
17MC10118Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:5327
18MC10319Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:52:1424
19MC11420Leszkow JosefMK Hlinsko5100:54:1021
20MC11521Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:54:1318
21MC11622Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:54:1615
22MC11723Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:54:2212
23MC12124Brož JiříMK SEITL Ostrava5400:54:419
24MC12725Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:56:456
25MC13226Musil LadislavSK Slavičín5600:57:433
26MC13827Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:033
27MC14028Bakyta JánJogging klub Dubnica5300:59:35-
28MC14729Navrátil JosefSK Stračice4901:01:583
29MC15730Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:073
30MC16331Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5101:14:523
31MC16432Horyna MiroslavZahradní Město5401:15:153
32MC16633Szalacsi PetrSokol Opava5602:01:143
Muži D 60-69 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2736Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:43:13105
2MD3337Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:0593
3MD6338Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:3081
4MD6539Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:4272
5MD7941Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:49:2466
6MD8540Melišík MilanTrutnov4700:50:1660
7MD10442Vodička JanMK Radslavice4500:52:2057
8MD10843Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:4954
9MD12644Říha MiroslavSokol Sadská4500:56:4251
10MD13445Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:57:5848
11MD13746Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:58:5845
12MD14947Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:02:4842
13MD15348Čech KarelKAK Praha4501:05:0439
14MD15449Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:05:5136
15MD15650Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:06:3933
16MD16051Černý OldřichTJ Janské Lázně4601:11:0330
Muži E 70 let a starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1021Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:51:56105
2ME13932Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:59:2093
3ME15233Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:04:4181
4ME16134Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:12:2972
5ME16535Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:39:1466
Ženy A 20-34 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2315Fenclová MartaAC Pardubice7600:42:34105
2ZA3116Poborská HelenaKERTEAM Praha7800:43:3593
3ZA4617Firsová OlgaKERTEAM Praha8300:45:2281
4ZA6418Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:47:4172
5ZA6719Koščová SimonaČZU Praha7400:47:4766
6ZA7220Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:48:3360
7ZA8621Gregorová KamilaSK Chotěboř8100:50:2757
8ZA9322Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:51:2154
9ZA10723Rufferová IvaOK Nový Bor8300:52:3951
10ZA13024Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:57:2548
11ZA14614Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:00:2745
Ženy B 35-44 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB10011Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:51:43105
2ZB10612Víchová JanaHSK Benecko7200:52:3493
3ZB13513Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:3681
Ženy C 45-54 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1105Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:53:29105
2ŽC1286Suchanová PavlaKovo Praha6300:57:0093
3ŽC1297Valentová KvětaAVC Praha5600:57:1781
4ŽC1438Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:59:5172
5ŽC1519Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:04:2566
6ŽC15910Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:10:1960
Ženy D 55 let a starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1412Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:59:43105
2ZD1553Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:3593
3ZD1624Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:14:4481
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:36:40105
2MA23Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:1593
3MA34Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:37:3081
1MC42Smrčka MilošBK Říčany5400:38:07105
4MA55Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:38:2872
5MA66Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:0266
6MA77Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:1360
7MA88Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:39:1757
8MA99Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:39:1954
9MA1010Řemínek MatějAC Choceň8600:39:3551
10MA1111Horálek RadekZdravotník Praha8000:39:4048
11MA1212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:5345
1MB133Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:06105
1MJ1452Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:40:26105
2MB154Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:4993
3MB165Holický MilanPardubice6500:41:0581
12MA1713Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:41:1142
4MB186Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6600:41:2072
13MA1914Berna RadimKozákov8200:41:2739
2MC203Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:4093
14MA2115Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:41:4336
15MA2216Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:42:1333
1ZA2315Fenclová MartaAC Pardubice7600:42:34105
3MC244Linhart JindřichOlymp Praha5800:42:5581
4MC255Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:43:0372
5MB267Tichý PavelAC Náchod6300:43:0866
1MD2736Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:43:13105
16MA2817Mihulka JindřichLogitron7000:43:2230
5MC296Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:3266
6MB308Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:3460
2ZA3116Poborská HelenaKERTEAM Praha7800:43:3593
7MB329Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:4157
2MD3337Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:0593
17MA3418Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:44:1227
8MB3510Samek JiříChvojkovice Brod6800:44:1854
9MB3611Mrva PavelPopovice6000:44:2551
18MA3719Zbuzek DanielSK Kotlářka8500:44:3424
10MB3812Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:4248
6MC397Gombita JosefMost5800:44:4560
7MC408Tempír FrantišekSokol Štíty4900:44:5857
11MB4113Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:45:0045
19MA4220Suchý JiříFEL Praha7600:45:0421
12MB4314Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:45:0542
20MA4421Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:45:0918
21MA4522Erlebach DavidKunčice7100:45:1015
3ZA4617Firsová OlgaKERTEAM Praha8300:45:2281
22MA4723Kervitzer JanOlymp Praha7800:45:3912
23MA4824Krátký ZdeněkVesna Janské Lázně7800:45:569
24MA4925Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:46:016
13MB5015Čipera RadekRadvanice6400:46:0739
25MA5126Suchánek LukášKHB Radegast7900:46:173
14MB5216Valenta MichalAVC Praha6200:46:2436
26MA5327Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:313
15MB5417Soukup PetrKovohutě Příbram6500:46:4433
16MB5518Novotný JiříFEL Praha6000:46:4630
17MB5619Kaván LubomírChřibská6100:46:5027
18MB5720Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:46:5524
8MC589Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:5754
2MJ5953Kubina MatějHSK Benecko9200:47:0293
9MC6010Horák JiříSKP Trutnov5800:47:0851
3MJ6154Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:47:1781
4MJ6255Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:47:2672
3MD6338Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:3081
4ZA6418Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:47:4172
4MD6539Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:4272
19MB6621Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:47:4521
5ZA6719Koščová SimonaČZU Praha7400:47:4766
27MA6828Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:48:173
10MC6911Brožek RadmilKRB Chrudim5400:48:1948
28MA7029Gregor MartinSK Chotěboř7700:48:223
1ŽJ7125Vévodová MartinaAK Perná9000:48:29105
20MB7222Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:48:3318
6ZA7220Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:48:3360
11MC7412Malatín ŠtefanAAC Brno5500:48:4345
21MB7523Jančařík PetrAAC Brno6800:48:4915
12MC7613Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:48:5542
29MA7730Hák MichalSokol Studenec7500:49:173
30MA7831Zemánek TomášVesna Janské Lázně7900:49:193
5MD7941Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:49:2466
22MB8024Luberda PetrDvtech.cz České Budějovice6500:49:4312
31MA8132Polej JiříHronov7100:49:533
5MJ8256Votava MichalVrchlabí9000:49:5466
13MC8314Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:49:5539
23MB8425Vojtěch TomášJanské Lázně6500:49:569
6MD8540Melišík MilanTrutnov4700:50:1660
7ZA8621Gregorová KamilaSK Chotěboř8100:50:2757
14MC8715Trnka MilanLoko Trutnov5600:50:3436
32MA8833Vašíček MartinÚpice7100:50:443
33MA8934Martan JiříStermium Ratitae7300:50:543
34MA9035Kubeček ŠtěpánVelké Poříčí7600:51:043
15MC9116Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:0533
35MA9236Šplíchal JanTJ Starkoč8300:51:093
8ZA9322Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:51:2154
24MB9426Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:51:276
6MJ9557Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:51:2860
36MA9637Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:51:293
2ŽJ9726Horká LudmilaHSK Benecko9200:51:3693
37MA9838Václav PetrMaratonstav Úpice8200:51:403
16MC9917Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:51:4130
1ZB10011Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:51:43105
17MC10118Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:51:5327
1ME1021Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:51:56105
18MC10319Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:52:1424
7MD10442Vodička JanMK Radslavice4500:52:2057
25MB10527Gregor RosťaCyklo Suchý Veselí nad Lužnicí6500:52:273
2ZB10612Víchová JanaHSK Benecko7200:52:3493
9ZA10723Rufferová IvaOK Nový Bor8300:52:3951
8MD10843Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:4954
3ŽJ10927Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:53:2081
1ŽC1105Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:53:29105
26MB11128Drbohlav BohumilJablonec n. N.6300:53:473
27MB11229Černý MichalSpermium Ratitae6400:54:003
7MJ11358Janata KarelHSK Benecko9200:54:0357
19MC11420Leszkow JosefMK Hlinsko5100:54:1021
20MC11521Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:54:1318
21MC11622Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:54:1615
22MC11723Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:54:2212
28MB11830Kaňa PetrTJ Kostice6400:54:313
38MA11939Lhota AlešMiletín.net7800:54:323
4ŽJ12028Marešová MichaelaAC Pardubice8900:54:3372
23MC12124Brož JiříMK SEITL Ostrava5400:54:419
39MA12240Kašpar JanVSK Elektro Praha7600:54:523
40MA12341Dvořáček JanMladé Buky8800:55:523
41MA12442Šedivý PavelJánské Lázně7300:55:573
42MA12543Šípek JanTrutnov8300:56:113
9MD12644Říha MiroslavSokol Sadská4500:56:4251
24MC12725Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:56:456
2ŽC1286Suchanová PavlaKovo Praha6300:57:0093
3ŽC1297Valentová KvětaAVC Praha5600:57:1781
10ZA13024Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:57:2548
43MA13144Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:57:303
25MC13226Musil LadislavSK Slavičín5600:57:433
29MB1332Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:57:523
10MD13445Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:57:5848
3ZB13513Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:3681
30MB13631Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:58:473
11MD13746Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:58:5845
26MC13827Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:033
2ME13932Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:59:2093
27MC14028Bakyta JánJogging klub Dubnica5300:59:35-
1ZD1412Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:59:43105
31MB14232Mašek RomanNovis TK Praha6100:59:453
4ŽC1438Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:59:5172
5ŽJ14429Schutzová SandraHSK Benecko9101:00:2566
6ŽJ14530Trojanová AnežkaSKI Jilemnice9201:00:2660
11ZA14614Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:00:2745
28MC14729Navrátil JosefSK Stračice4901:01:583
7ŽJ14831Mertlíková EliškaAK LVK Janské Lázně9101:02:1957
12MD14947Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:02:4842
44MA15045Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:02:513
5ŽC1519Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:04:2566
3ME15233Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:04:4181
13MD15348Čech KarelKAK Praha4501:05:0439
14MD15449Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:05:5136
2ZD1553Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:3593
15MD15650Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:06:3933
29MC15730Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:073
32MB15833Zejman JosefNovis TK Praha6101:09:043
6ŽC15910Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:10:1960
16MD16051Černý OldřichTJ Janské Lázně4601:11:0330
4ME16134Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:12:2972
3ZD1624Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:14:4481
30MC16331Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5101:14:523
31MC16432Horyna MiroslavZahradní Město5401:15:153
5ME16535Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:39:1466
32MC16633Szalacsi PetrSokol Opava5602:01:143

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 75%
Zvolená trasa závodu: 61%
Značení závodu: 78%
Vyhlášení výsledků: 78%
Zpracování výsledků: 76%
Ceny vítězům: 65%
Celkový dojem ze závodu: 77%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
73%

Názory na závod

Skvělě zorganizovaný závod, potěšila přeprava lanovkou zpět pod horu i zajištěná možnost sprchování. Reklamní tričko pro každého závodníka v tak nízkém startovném mile překvapilo. Věcné ceny pro vítěze byly velmi pěkné originály ruční práce. Jen start jinde, něž pod nafukovaním obloukem, jak jsme téměř všichni čekali, byl mírně matoucí :-)
lubis
Ztotožňuji se s lubis@seznam.cz - dokonalá akce - jen jsem prošvihl nafotit závodníky těšně před startem - ta změna by mne ale potěšila, protože se dalo fotit z nadhledu, ale já jsem samozřejmě čekal u nafukovacího oblouku. Mea culpa - měl jsem se lépe rozhlédnout. St.Ondráček
stondr
Kladně hodnotím občerstvení v cíli, dopravu dolů, sprchu i vytištěné výsledky. Trochu mě vyděsilo v rozpise ukončení závodní kanceláře už v 11:30 hod. Díky pořadatelům za pěknou akci.
Trat je jedna z nejlepších a navic příroda a okolí nostalgické vzpomínky na pobyty v lázních.
petr.szalacsi

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód