hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Český pohár v běhu do vrchu

2002 - 17. ročník

Celkové pořadí poháru

Juniorky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8422515S:4/108, A:4/78, B:4/39
2Pechková JanaMaratonstav Úpice8520713S:4/108, A:3/52, B:5/47
3Vícenová KarolínaAK Kroměříž8619714S:4/93, A:4/72, B:4/32
4Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8918619S:4/81, A:4/68, B:4/37
5Čechalová HanaTS Letohrad869010S:2/27, A:1/12, B:7/51
6Ptáčková LenkaCZE85783S:3/78, A:0/0, B:0/0
7Všetečková LenkaCZE84602S:2/60, A:0/0, B:0/0
8Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová84465S:0/0, A:1/14, B:4/32
9Čechalová MarkétaTS Letohrad89407S:0/0, A:0/0, B:7/40
10Konopová KláraSokol České Budějovice83392S:2/39, A:0/0, B:0/0
10Šenoldová IvetaSki Jilemnice85392S:2/39, A:0/0, B:0/0
12Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91366S:1/6, A:0/0, B:5/30
13Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník83301S:1/30, A:0/0, B:0/0
13Halamová ZdenaSKI Klub Jablonec n. Nisou84301S:1/30, A:0/0, B:0/0
13Moravcová KláraKB OEZ Letohrad83301S:1/30, A:0/0, B:0/0

Ženy A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8019613S:4/90, A:4/70, B:4/36
2Hájková RenataCZE7517514S:4/90, A:1/20, B:7/65
3Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8114626S:4/54, A:4/56, B:4/36
4Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7814514S:4/51, A:4/58, B:4/36
5Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7713118S:4/51, A:4/50, B:4/30
6Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice801308S:4/120, A:0/0, B:1/10
7Kuncová BarboraAC Slovan Liberec821268S:4/78, A:2/38, B:1/10
8Rozkovcová PavlaSparta Praha74874S:4/87, A:0/0, B:0/0
8Šádková IrenaCZE69873S:3/87, A:0/0, B:0/0
10Kynčlová DagmarJilemnice72776S:2/18, A:3/50, B:1/9
11Kalovská LenkaAAC Brno70723S:3/72, A:0/0, B:0/0
12Mertová MichaelaAtletika Albrechtice76637S:2/6, A:2/30, B:3/27
13Pichrtová AnnaCZE73602S:2/60, A:0/0, B:0/0
14Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice70577S:0/0, A:2/26, B:5/31
15Militká AlžbětaTJ Nová Paka80559S:3/33, A:1/0, B:5/22

Ženy B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaSK Velká Bystřice5423012S:4/111, A:4/80, B:4/39
2Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6322213S:4/111, A:4/72, B:4/39
3Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6221816S:4/105, A:4/74, B:4/39
4Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6419931S:4/93, A:4/66, B:4/40
5Klimešová AlenaSokol Bukovice6317117S:4/81, A:4/58, B:4/32
6Hajná DanaAK Kroměříž641004S:3/90, A:0/0, B:1/10
7Přívětivá SvatavaKHB Radegast64928S:4/57, A:2/22, B:2/13
8Mališová KarlaUSK Praha60544S:0/0, A:2/36, B:2/18
9Procházková IrenaTHJ Praha57533S:2/39, A:1/14, B:0/0
10Klampflová EvaVrchlabí64512S:2/51, A:0/0, B:0/0
11Vyšinová IvetaKarlovy Vary61452S:1/27, A:1/18, B:0/0
12Šokalová LudmilaTIS Vilhelm F-M56412S:1/21, A:1/20, B:0/0
13Lednická ZdenkaAK Zlín56392S:1/21, A:1/18, B:0/0
14Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc61302S:1/21, A:0/0, B:1/9
15Hanáková MiroslavaACP Brno66271S:1/27, A:0/0, B:0/0

Ženy C

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaČeská Třebová4823426S:4/117, A:4/78, B:4/39
2Novotná EvaLetohrad4823318S:4/117, A:4/76, B:4/40
3Janečková AnežkaAK Zlín4718611S:4/99, A:4/64, B:3/23
4Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem511568S:2/60, A:4/76, B:2/20
5Preislerová JiřinaSABZO Praha48241S:1/24, A:0/0, B:0/0
6Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot48101S:0/0, A:0/0, B:1/10
7Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4391S:0/0, A:0/0, B:1/9
8Zeidlerová JarmilaSKD Benešov5181S:0/0, A:0/0, B:1/8
8Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4481S:0/0, A:0/0, B:1/8
10Pštrossová Marie AVC Praha5971S:0/0, A:0/0, B:1/7

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8344817S:4/222, A:4/148, B:4/78
2Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8444418S:4/225, A:4/140, B:4/79
3Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8536514S:4/180, A:4/116, B:4/69
4Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy833318S:3/171, A:3/120, B:2/40
5Pechek PetrMaratonstav Úpice8332410S:3/156, A:2/70, B:5/98
6Polášek JanKRESPO Hranice833149S:4/234, A:1/40, B:2/40
7Zapalač MartinFenix ski team Jeseník862338S:4/138, A:2/60, B:2/35
8Kreisinger JanCZE841803S:3/180, A:0/0, B:0/0
9Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná861386S:3/72, A:1/32, B:2/34
10Vaš MatějSpartak Police nad Metují831204S:1/45, A:1/38, B:2/37
11Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí851173S:2/99, A:0/0, B:1/18
12Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou861053S:2/87, A:0/0, B:1/18
13Kalenda JanCZE851022S:2/102, A:0/0, B:0/0
14Valoušek ZbyněkTJ Dukla Liberec841003S:1/42, A:1/38, B:1/20
15Novotný JiříMaratonstav Úpice85983S:1/42, A:1/36, B:1/20

Muži A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zoubek ZdeněkCZE6971218S:4/357, A:4/236, B:4/119
2Vymazal PetrAsics AK Olomouc7569215S:4/342, A:4/232, B:4/118
3Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7168616S:4/342, A:4/226, B:4/118
4Myška JiříISCAREX Česká Třebová7363420S:4/315, A:4/206, B:4/113
5Šesták KarelMaratonstav Úpice7160618S:4/288, A:4/214, B:4/104
6Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7560314S:4/360, A:3/166, B:3/77
7Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6957617S:4/282, A:4/190, B:4/104
8Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6856317S:4/261, A:4/194, B:4/108
9Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7651015S:4/219, A:4/184, B:4/107
10Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7248112S:4/228, A:3/122, B:5/131
11Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7442815S:4/216, A:4/130, B:4/82
12Vítek MiroslavCZE723755S:4/315, A:1/60, B:0/0
13Dobšíček Pavel2 B Tým803609S:2/135, A:2/82, B:5/143
14Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8234618S:4/117, A:4/138, B:4/91
15Král JindřichISCAREX Česká Třebová7333013S:1/69, A:2/70, B:9/191

Muži B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kolínek FrantišekAK Perná5648022S:4/240, A:4/160, B:4/80
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6045017S:4/225, A:4/150, B:4/75
3Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5344817S:4/225, A:4/148, B:4/75
4Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5541015S:4/216, A:4/126, B:4/68
5Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6139515S:4/186, A:4/142, B:4/67
6Vacarda VladimírSlovan Liberec5937621S:4/171, A:4/130, B:4/75
7Čechal JaroslavTS Letohrad6136017S:4/165, A:4/124, B:4/71
8Zátopek JiříTJ Kotouč Štramberk6034511S:4/201, A:2/68, B:4/76
9Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5928813S:4/135, A:4/94, B:4/59
10Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5928214S:4/126, A:3/76, B:5/80
11Groš ŠtefanFoto Morava6127220S:4/120, A:4/92, B:4/60
12Poduška JosefAC Kladno6225410S:1/60, A:1/38, B:8/156
13Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5824416S:4/138, A:2/26, B:6/80
14Šimůnek JaromírSKP Jablonex551985S:2/102, A:3/96, B:0/0
15Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6017920S:4/81, A:4/64, B:4/34

Muži C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4848018S:4/240, A:4/160, B:4/80
2Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4845815S:4/228, A:4/154, B:4/76
3Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5039415S:4/195, A:3/106, B:5/93
4Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4736612S:4/195, A:3/98, B:4/73
5Tempír FrantišekSokol Štíty493558S:4/225, A:3/110, B:1/20
6Sadílek OtaAtletika Albrechtice4629715S:4/135, A:4/102, B:4/60
7Tučný JanMK Pardubice4729218S:4/135, A:4/98, B:4/59
7Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5129217S:4/135, A:4/92, B:4/65
9Vodička JanŠela Sport Přerov4527811S:3/114, A:4/124, B:3/40
10Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4926232S:4/111, A:4/88, B:4/63
11Biemann GötzSKI Harrachov432507S:3/159, A:1/34, B:3/57
12Černý VladimírHAC Praha522487S:3/150, A:2/62, B:2/36
12Krejsa VáclavBering Praha5224813S:4/117, A:3/54, B:5/77
14Leszkow PetrMK Hlinsko442458S:3/132, A:3/82, B:2/31
15Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5023910S:3/108, A:2/54, B:5/77

Muži D (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3723012S:4/120, A:4/80, B:3/30
2Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4121019S:4/99, A:4/72, B:4/39
3Šteinc LudvíkVrchlabí4120713S:4/99, A:4/72, B:4/36
4Fejgl ZdeněkBS CALLA Vratimov4216315S:4/81, A:4/58, B:4/24
5Bielčik JindřichLichkov4011610S:1/18, A:4/64, B:4/34
5Nanke WernerBK Kravaře381168S:4/84, A:2/26, B:1/6
7Merta JaroslavESPRO Jeseník3511113S:3/42, A:4/38, B:5/31
8Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí35979S:2/36, A:4/42, B:3/19
9Podžorný ErvinČeský Těšín41934S:3/84, A:0/0, B:1/9
10Zálešák FrantišekKD Havířov37885S:1/30, A:2/40, B:2/18
11Domanský IvoAVC Praha387210S:3/18, A:1/16, B:6/38
12Fogaš PavolMK Kopřivnice41693S:2/51, A:1/18, B:0/0
13Herbst ManfredJeseník41626S:1/21, A:2/20, B:3/21
14Janeček JaroslavPSK Union Praha40384S:1/15, A:0/0, B:3/23
15Kašpar JosefAVC Praha38373S:1/21, A:2/16, B:0/0

Muži E

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2521712S:4/114, A:4/68, B:4/35
2Bém FrantišekAC Slovan Liberec2720712S:3/87, A:4/80, B:4/40
3Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové27846S:1/24, A:2/32, B:3/28
4Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť23814S:2/57, A:1/14, B:1/10
5Cupánek JosefSK Přerov26554S:0/0, A:2/36, B:2/19
6Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové32402S:1/30, A:0/0, B:1/10
7Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek28301S:1/30, A:0/0, B:0/0
8Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha30272S:0/0, A:1/18, B:1/9
9Bezecný MilanOstrava Poruba32201S:0/0, A:1/20, B:0/0
10Leheček AntonínAVC Praha31101S:0/0, A:0/0, B:1/10
11Pacner IvanTJ Praga2681S:0/0, A:0/0, B:1/8
12Fiřt VladimírAVC Praha2971S:0/0, A:0/0, B:1/7
13Zelinka MiloslavSabzo Praha2461S:0/0, A:0/0, B:1/6


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
27.4.2002Běh na Kleť92
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2002Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník45
2.6.2002Loukov - Kelčský Javorník, kvalifikace na ME105
9.6.2002Perná u Mikulova - Děvín58
15.6.2002Poniklá - Rezek122
16.6.2002Dolní Štěpanice - Žalej86
22.6.2002Stachy - Zadov, Velká cena Zadova53
23.6.2002Prachatice - Libín34
29.6.2002Čerčany - Čerčanský chlum64
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
7.7.2002ME Madeira 200215
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
20.7.2002Perštejn - Klínovec76
21.7.2002Aš - Hainberg55
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
24.8.2002Šternberk - ECCE HOMO105
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
8.9.2002Sázava - Lázek74
13.9.2002MS Innsbruck 200232
15.9.2002MS Innsbruck 2002 - veřejný závod44
28.9.2002Čenkovice - Suchý vrch90
29.9.2002Lhota u Machova - Hejšovina53
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2002Stará Ves - Alfrédka Stará Ves70
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník