Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozubovou

27.7.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 27.7.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Ing. Stanislav Marszalek

Sociální sítě

Místo konání

10:00 hod; Dolní Lomná-pekárna

Startovné

50,- kč

Popis tratě

5 km, převýšení 500m; po cestách a pěšinách v lese; 3 km prémie

Ceny pro vítěze

finanční v hodnotě 15 000 kč a věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pořadatel: Ing. Stanislav Marszalek, 739 91 Dolní Lomná 162, mob. 602 551 462

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.tcl-digitrade.com

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.7.2018Běh na Kozubovou256
30.7.2017Běh na Kozubovou262
31.7.2016Běh na Kozubovou254
26.7.2015Běh na Kozubovou210
27.7.2014Běh na Kozubovou261
28.7.2013Běh na Kozubovou166
29.7.2012Běh na Kozubovou222
31.7.2011Běh na Kozubovou163
1.8.2010Běh na Kozubovou181
2.8.2009Běh na Kozubovou174
29.7.2007Běh na Kozubovou166
30.7.2006Běh na Kozubovou152
31.7.2005Běh na Kozubovou147
1.8.2004Běh na Kozubovou116
31.8.2003Běh na Kozubovou104

Statistika závodu Běh na Kozubovou

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2834

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Walek Bronislav5716
Drahoš Josef5215
Zátopek Jiří6015
Gaman Jaroslav3514
Karkoška Petr7314
Lysek Jan8913
Slowioczek Roman5913
Jirásková Eva6413
Jastrzembská Jarmila6412
Vraštilová Miloslava5612
Přívětivý Miroslav5312
Sikora Jakub8412
Lipták Radim7912
Franek Alan7111
Martynek Vladislav5911
Vodička Jan4511
Žák Jiří7111
Lysek Michal9411
Kisza Václav9310
Škapa Marek7110
Podžorný Ervin4110
Kluz Miroslav7010
Tomečka Libor6210
Tučný Jan4710
Kaleta Daniel8210
Lichý Tomáš949
Kawulok Stanislav569
Wala Petr719
Tyl Josef719
Krejčí Josef499
Sikora Robin909
Ulich Petr689
Šokalová Ludmila569
Dvořák Pavel829
Blaha Tomáš769
Smola Josef519
Kacíř Zdeněk569
Ožana Václav648
Lysek Jakub898
Kočí Tomáš628
Vrana Vladislav668
Kisza Martin968
Kawulok Zbyšek628
Groš Štefan618
Szebesta Pavel688
Krejčí Lukáš768
Kollertová Eva838
Kufa Leon648
Balko Peter448
Jamrik Miroslav578

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ952Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:26:5370
2MJ1722Martynek JakubSKI Mosty9000:28:4762
3MJ2388Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:29:5054
4MJ4166Lysek JakubJablunkov8900:32:1348
5MJ4395Čáň DanielLK Veřovice9300:32:2444
6MJ45119Kisza VáclavOssiko Dolní Lomná9300:32:4240
7MJ47117Lichý TomášTřinec9400:32:5738
8MJ5424Kluz JakubOssiko Dolní Lomná9400:33:2136
9MJ5630Hóta DominikOssiko Dolní Lomná9400:33:2234
10MJ65149Lysek MichalOssiko Dolní Lomná9400:35:1232
11MJ6786Svider OtoTJ TŽ Třinec9400:35:2430
12MJ82111Gazda ViktorTJ TŽ Třinec9200:37:2028
13MJ11158Stryček JanTJ Slovan Skalité9500:40:51-
14MJ119138Wala JanMC Wallo Havířov9500:42:2326
15MJ120139Wala VojtěchMC Wallo Havířov9900:42:2724
16MJ1328Kisza MartinTřinec9600:44:3122
17MJ141112Verlík JanTJ TŽ Třinec9200:47:4020
Muži A 20-39 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1140Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:24:4370
2MA21Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:25:2962
3MA3133Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:25:5354
4MA451Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:26:0348
5MA742Sikora JakubRossignol Racing Team8400:26:5044
6MA1270Pop TomášMK Kopřivnice7100:27:3140
7MA1397Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:27:4338
8MA1657Lilušek PeterTJ Slovan Skalité8400:28:26-
9MA2243Trebuna RenéMoira CZ8400:29:4536
10MA24107Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:29:5534
11MA29137Wala PetrMC Wallo Havířov7100:30:1932
12MA3065Žuška MarcelHO Baník 1. Máj Karviná8300:30:2030
13MA35130Zogata AndrzejOssiko Dolní Lomná8600:31:2928
14MA366Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:31:3726
15MA3876Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:31:5124
16MA40145Suchánek LukášKHB Radegast7900:32:0622
17MA47123Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:32:5720
18MA5283Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:33:1218
19MA5453Lipták RadimMidar Team F-M7900:33:2116
20MA59122Kuczynski MarianDůl ČSN6900:34:1014
21MA603Nosal BoguslawForma Wodzislaw Slaski7500:34:29-
22MA61118Richter OndřejHavířov8700:34:3512
23MA68132Juřica PavelOstrava7900:35:2910
24MA692Tur RobertForma Wodzislaw Slaski7300:35:41-
25MA70128Tuharský MartinČeský Těšín7700:35:448
26MA78100Bičánek MilanTřinec7700:36:396
27MA8199Kalina TomášTrilamy8500:36:584
28MA88147Kočara JiříHO SSK Vítkovice7000:38:012
29MA9149Gorný TomášHrádek8400:38:052
30MA9298Schwarz JanHavířov8700:38:102
31MA96148Maňák JaroslavZlín7200:38:192
32MA9967Žídek RobertOstrava7800:38:362
33MA100129Waclawek MarekTJ Dolní Lomná7200:39:052
34MA121108Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:42:332
35MA123141Latoha RomanTřinec7000:42:462
Muži B 40-49 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB550Jurčik JánKKM Čadca6800:26:32-
2MB655Vrana VladislavSlovan Skalité6600:26:44-
3MB820Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:26:5170
4MB1145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:27:1562
5MB145Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:5754
6MB1535Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:28:1148
7MB18136Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:29:0144
8MB1921Martynek VladislavSKI Mosty5900:29:0640
9MB25102Slowioczek RomanJablunkov5900:29:5838
10MB2789Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:30:0636
11MB3334Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:30:5534
12MB42144Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:32:1932
13MB5312Mrazek JanuszJablunkov6700:33:1330
14MB6264Jančařík PetrAAC Brno6800:34:5128
15MB6374Kaňa PetrTJ Kostice6400:35:0026
16MB64125Kawulok ZbyšekOssiko Dolní Lomná6200:35:0924
17MB7147Gorný BronislavHrádek5900:35:5022
18MB83131Celuch MilanAO Slavia Havířov6600:37:3020
19MB124121Sikora RichardOldřichovice6400:42:4818
20MB127113Kantor RomanTJ TŽ Třinec6500:43:1916
Muži C 50-59 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1072Kolínek FrantišekAK Perná5600:27:0870
2MC20104Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:29:1762
3MC2646Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:29:5954
4MC3241Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:30:4348
5MC3414Flegl VlastimilBrtev5300:31:1144
6MC3813Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:5140
7MC4428Krupka MilanTJ Rumburk5600:32:3938
8MC4726Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:32:5736
9MC5875Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:33:5734
10MC7569Kawulok StanislavOssiko Dolní Lomná5600:36:1332
11MC7773Jamrik MiroslavOrlová5700:36:2930
12MC85101Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:37:3828
13MC8633Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:37:5226
14MC88127Weber JanČeský Těšín5200:38:0124
15MC9316Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:38:1422
16MC130124Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:44:0420
17MC13519Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:45:2518
Muži D 60-69 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2115Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:29:2270
2MD2829Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:1862
3MD3780Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:31:4454
4MD6682Biemann GötzSKI Harrachov4300:35:1448
5MD7336Podžorný ErvinČeský Těšín4100:36:0044
6MD764Vodička JanMK Radslavice4500:36:1940
7MD79103Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:36:4138
8MD9484Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:38:1636
9MD10118Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:39:2034
10MD10471Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:39:4932
11MD10537Tučný JanMK Pardubice4700:40:0230
12MD107134Beskydský DědekKlub Důchodců4500:40:1828
13MD10848Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:40:2126
14MD12956Trombik EmilČeský Těšín4600:44:0324
15MD13477Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:45:2122
16MD144143Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:48:1720
Muži E 70 let a starší (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12868Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:43:5070
2ME14859Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:49:5362
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5096Vévodová MartinaAK Perná9000:33:0870
2ŽJ7254Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:35:5762
3ŽJ7481Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:36:0554
4ŽJ8710Mrázková Karolína1. běžecký Jablunkov9500:37:5948
5ŽJ90106Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:0444
6ŽJ9740Stonawská MartinaOssiko Dolní Lomná8900:38:2040
7ŽJ9894Stodůlková DenisaFENIX Ski Team Jeseník9100:38:3338
8ŽJ10344Sikorová MichaelaTJ TŽ Třinec9400:39:3936
9ŽJ109109Kosová BarboraOB TJ TŽ Třinec9200:40:2434
10ŽJ110110Kosová ŠtěpánkaOB TJ TŽ Třinec9400:40:4532
11ŽJ11227Krzyžowská KateřinaOssiko Dolní Lomná9500:40:5530
12ŽJ11338Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:41:0228
13ŽJ11523Kluzová NatálieOssiko Dolní Lomná9500:41:1326
14ŽJ11792Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:41:4624
15ŽJ11861Jedináková MichaelaTJ Slovan Skalité9600:41:52-
16ŽJ13139Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8900:44:2122
17ŽJ13611Mrazková Tereza1. běžecký Jablunkov9200:45:4420
18ŽJ137116Nožková SáraTJ TŽ Třinec9300:46:0618
19ŽJ14360Čanecká StanislavaTJ Slovan Skalité9500:47:53-
20ŽJ145120Sikorová TerezaOldřichovice9400:48:3816
Ženy A 20-34 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4632Dostálová MarieAK Kroměříž7600:32:4870
2ZA5785Haroková HanaHavířov7700:33:5162
3ZA80146Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:36:5354
4ZA10291Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:3448
5ZA106135Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:40:0844
6ZA12293Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:42:3640
7ZA1267Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:42:5738
8ZA138126Kawuloková DenisaTJ Dolní Lomná8300:46:1536
9ZA146115Kantorová LucieTJ TŽ Třinec8600:49:0434
Ženy B 35-44 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3163Šádková IrenaX-Air Ostrava6900:30:3570
2ZB8425Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:37:3662
3ZB9587Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:38:1854
4ZB114105Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:0648
5ZB124114Jastrzembská JarmilaTJ TŽ Třinec6400:42:4844
Ženy C 45-54 let (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5117Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:33:1170
2ŽC1169Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:41:2062
3ŽC140142Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:46:5154
4ŽC14262Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:47:5048
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD13390Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:3370
2ZD13979Housková IngridSlávia Čadca5800:46:36-
3ZD14778Marcibálová MáriaSlávia Čadca3400:49:41-
Trať 5 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1140Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:24:4370
2MA21Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:25:2962
3MA3133Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:25:5354
4MA451Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:26:0348
1MB550Jurčik JánKKM Čadca6800:26:32-
2MB655Vrana VladislavSlovan Skalité6600:26:44-
5MA742Sikora JakubRossignol Racing Team8400:26:5044
3MB820Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:26:5170
1MJ952Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:26:5370
1MC1072Kolínek FrantišekAK Perná5600:27:0870
4MB1145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:27:1562
6MA1270Pop TomášMK Kopřivnice7100:27:3140
7MA1397Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:27:4338
5MB145Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:5754
6MB1535Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:28:1148
8MA1657Lilušek PeterTJ Slovan Skalité8400:28:26-
2MJ1722Martynek JakubSKI Mosty9000:28:4762
7MB18136Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:29:0144
8MB1921Martynek VladislavSKI Mosty5900:29:0640
2MC20104Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:29:1762
1MD2115Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:29:2270
9MA2243Trebuna RenéMoira CZ8400:29:4536
3MJ2388Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:29:5054
10MA24107Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:29:5534
9MB25102Slowioczek RomanJablunkov5900:29:5838
3MC2646Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:29:5954
10MB2789Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:30:0636
2MD2829Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:1862
11MA29137Wala PetrMC Wallo Havířov7100:30:1932
12MA3065Žuška MarcelHO Baník 1. Máj Karviná8300:30:2030
1ZB3163Šádková IrenaX-Air Ostrava6900:30:3570
4MC3241Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:30:4348
11MB3334Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:30:5534
5MC3414Flegl VlastimilBrtev5300:31:1144
13MA35130Zogata AndrzejOssiko Dolní Lomná8600:31:2928
14MA366Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:31:3726
3MD3780Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:31:4454
6MC3813Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:5140
15MA3876Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:31:5124
16MA40145Suchánek LukášKHB Radegast7900:32:0622
4MJ4166Lysek JakubJablunkov8900:32:1348
12MB42144Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:32:1932
5MJ4395Čáň DanielLK Veřovice9300:32:2444
7MC4428Krupka MilanTJ Rumburk5600:32:3938
6MJ45119Kisza VáclavOssiko Dolní Lomná9300:32:4240
1ZA4632Dostálová MarieAK Kroměříž7600:32:4870
17MA47123Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:32:5720
8MC4726Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:32:5736
7MJ47117Lichý TomášTřinec9400:32:5738
1ŽJ5096Vévodová MartinaAK Perná9000:33:0870
1ŽC5117Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:33:1170
18MA5283Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:33:1218
13MB5312Mrazek JanuszJablunkov6700:33:1330
19MA5453Lipták RadimMidar Team F-M7900:33:2116
8MJ5424Kluz JakubOssiko Dolní Lomná9400:33:2136
9MJ5630Hóta DominikOssiko Dolní Lomná9400:33:2234
2ZA5785Haroková HanaHavířov7700:33:5162
9MC5875Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:33:5734
20MA59122Kuczynski MarianDůl ČSN6900:34:1014
21MA603Nosal BoguslawForma Wodzislaw Slaski7500:34:29-
22MA61118Richter OndřejHavířov8700:34:3512
14MB6264Jančařík PetrAAC Brno6800:34:5128
15MB6374Kaňa PetrTJ Kostice6400:35:0026
16MB64125Kawulok ZbyšekOssiko Dolní Lomná6200:35:0924
10MJ65149Lysek MichalOssiko Dolní Lomná9400:35:1232
4MD6682Biemann GötzSKI Harrachov4300:35:1448
11MJ6786Svider OtoTJ TŽ Třinec9400:35:2430
23MA68132Juřica PavelOstrava7900:35:2910
24MA692Tur RobertForma Wodzislaw Slaski7300:35:41-
25MA70128Tuharský MartinČeský Těšín7700:35:448
17MB7147Gorný BronislavHrádek5900:35:5022
2ŽJ7254Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:35:5762
5MD7336Podžorný ErvinČeský Těšín4100:36:0044
3ŽJ7481Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec9400:36:0554
10MC7569Kawulok StanislavOssiko Dolní Lomná5600:36:1332
6MD764Vodička JanMK Radslavice4500:36:1940
11MC7773Jamrik MiroslavOrlová5700:36:2930
26MA78100Bičánek MilanTřinec7700:36:396
7MD79103Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:36:4138
3ZA80146Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:36:5354
27MA8199Kalina TomášTrilamy8500:36:584
12MJ82111Gazda ViktorTJ TŽ Třinec9200:37:2028
18MB83131Celuch MilanAO Slavia Havířov6600:37:3020
2ZB8425Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:37:3662
12MC85101Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:37:3828
13MC8633Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:37:5226
4ŽJ8710Mrázková Karolína1. běžecký Jablunkov9500:37:5948
28MA88147Kočara JiříHO SSK Vítkovice7000:38:012
14MC88127Weber JanČeský Těšín5200:38:0124
5ŽJ90106Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:0444
29MA9149Gorný TomášHrádek8400:38:052
30MA9298Schwarz JanHavířov8700:38:102
15MC9316Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:38:1422
8MD9484Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:38:1636
3ZB9587Svidrová MarcelaTJ TŽ Třinec6400:38:1854
31MA96148Maňák JaroslavZlín7200:38:192
6ŽJ9740Stonawská MartinaOssiko Dolní Lomná8900:38:2040
7ŽJ9894Stodůlková DenisaFENIX Ski Team Jeseník9100:38:3338
32MA9967Žídek RobertOstrava7800:38:362
33MA100129Waclawek MarekTJ Dolní Lomná7200:39:052
9MD10118Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:39:2034
4ZA10291Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:3448
8ŽJ10344Sikorová MichaelaTJ TŽ Třinec9400:39:3936
10MD10471Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:39:4932
11MD10537Tučný JanMK Pardubice4700:40:0230
5ZA106135Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:40:0844
12MD107134Beskydský DědekKlub Důchodců4500:40:1828
13MD10848Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:40:2126
9ŽJ109109Kosová BarboraOB TJ TŽ Třinec9200:40:2434
10ŽJ110110Kosová ŠtěpánkaOB TJ TŽ Třinec9400:40:4532
13MJ11158Stryček JanTJ Slovan Skalité9500:40:51-
11ŽJ11227Krzyžowská KateřinaOssiko Dolní Lomná9500:40:5530
12ŽJ11338Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:41:0228
4ZB114105Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:0648
13ŽJ11523Kluzová NatálieOssiko Dolní Lomná9500:41:1326
2ŽC1169Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:41:2062
14ŽJ11792Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:41:4624
15ŽJ11861Jedináková MichaelaTJ Slovan Skalité9600:41:52-
14MJ119138Wala JanMC Wallo Havířov9500:42:2326
15MJ120139Wala VojtěchMC Wallo Havířov9900:42:2724
34MA121108Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:42:332
6ZA12293Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:42:3640
35MA123141Latoha RomanTřinec7000:42:462
19MB124121Sikora RichardOldřichovice6400:42:4818
5ZB124114Jastrzembská JarmilaTJ TŽ Třinec6400:42:4844
7ZA1267Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:42:5738
20MB127113Kantor RomanTJ TŽ Třinec6500:43:1916
1ME12868Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:43:5070
14MD12956Trombik EmilČeský Těšín4600:44:0324
16MC130124Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:44:0420
16ŽJ13139Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8900:44:2122
16MJ1328Kisza MartinTřinec9600:44:3122
1ZD13390Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:44:3370
15MD13477Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:45:2122
17MC13519Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:45:2518
17ŽJ13611Mrazková Tereza1. běžecký Jablunkov9200:45:4420
18ŽJ137116Nožková SáraTJ TŽ Třinec9300:46:0618
8ZA138126Kawuloková DenisaTJ Dolní Lomná8300:46:1536
2ZD13979Housková IngridSlávia Čadca5800:46:36-
3ŽC140142Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:46:5154
17MJ141112Verlík JanTJ TŽ Třinec9200:47:4020
4ŽC14262Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:47:5048
19ŽJ14360Čanecká StanislavaTJ Slovan Skalité9500:47:53-
16MD144143Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:48:1720
20ŽJ145120Sikorová TerezaOldřichovice9400:48:3816
9ZA146115Kantorová LucieTJ TŽ Třinec8600:49:0434
3ZD14778Marcibálová MáriaSlávia Čadca3400:49:41-
2ME14859Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:49:5362

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Děkujeme všem závodníkům za účast a přikládám ještě link na fotky pořadatelů: http:// picasaweb.google.cz/ standamar/Kozubov2008 S. Marszalek
smarszalek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód