hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2014 - 29. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JiříISCAREX Česká Třebová965609S:3/252, A:4/242, B:2/66
2Kovář JáchymCZE964727S:6/402, A:1/70, B:0/0
3Sádlo DominikCZE954204S:4/420, A:0/0, B:0/0
4Gaura AdamCZE963164S:3/246, A:1/70, B:0/0
5Vošvrda SebastianAC Mladá Boleslav2704S:2/165, A:1/70, B:1/35
6Čada MiroslavAO Slavia Havířov952333S:2/171, A:1/62, B:0/0
7Křivohlávek TomášNový Malín952253S:1/93, A:2/132, B:0/0
8Opočenský MatějOlfin Car - Vella Trutnov962133S:3/213, A:0/0, B:0/0
9Macháč KarelČKS SKI Jilemnice971933S:2/162, A:0/0, B:1/31
10Chrascina MarekTj Třinec971823S:2/120, A:1/62, B:0/0
11Vošvrda SebastiánCZE961742S:2/174, A:0/0, B:0/0
12Kostecký TomášTJ Šumperk971412S:2/141, A:0/0, B:0/0
12Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí981413S:1/66, A:1/40, B:1/35
14Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí981383S:1/57, A:1/54, B:1/27
14Götz AdamAK Hodonín971382S:2/138, A:0/0, B:0/0

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8377714S:6/390, A:5/282, B:3/105
2Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7660112S:6/327, A:4/212, B:2/62
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov8257317S:5/267, A:6/204, B:6/102
4Fejfar OndřejAK Kroměříž895659S:6/402, A:2/132, B:1/31
4Herda JanSKP Nymburk8356520S:8/264, A:6/202, B:6/99
6Janů JanCZE934425S:4/372, A:1/70, B:0/0
7Berka RadimKozákov8243610S:7/351, A:0/0, B:3/85
8Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8042620S:6/153, A:7/178, B:7/95
9Blaha TomášCZE763997S:4/288, A:2/80, B:1/31
10Janata MilanTJ Maratonstav Úpice853986S:5/363, A:0/0, B:1/35
11Hrdina PavelAK Perná883928S:2/93, A:3/202, B:3/97
12Ježek PřemyslAC Slovan Liberec823597S:5/270, A:1/62, B:1/27
13Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8235510S:3/132, A:4/142, B:3/81
14Záveský FilipISCAREX Česká Třebová933406S:4/282, A:0/0, B:2/58
15Kopecký JanHvězda SKP Pardubice903227S:3/147, A:2/124, B:2/51

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7185120S:9/435, A:5/274, B:6/142
2Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7273916S:6/366, A:5/258, B:5/115
3Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6869615S:5/336, A:6/236, B:4/124
4Malý JanEleven Test Team7364110S:3/264, A:4/272, B:3/105
5Král JindřichISCAREX Česká Třebová734276S:3/291, A:1/70, B:2/66
6Belobrad IvanŽamberk6640619S:7/177, A:5/154, B:7/75
7Veselý PavelHSK Horní Rokytnice663809S:4/225, A:3/118, B:2/37
8Vacek MartinISCAREX Česká Třebová693438S:2/174, A:1/48, B:5/121
9Scheuer JanActivity Lanškroun32910S:1/72, A:4/168, B:5/89
10Beshir ErvinADIDAS Team ČR673024S:2/210, A:2/92, B:0/0
11Kruml KamilSpálené722815S:3/192, A:1/62, B:1/27
12Frelich PavelSokol České Budějovice712154S:1/66, A:2/118, B:1/31
13Podroužek DušanAC Slovan Liberec742102S:2/210, A:0/0, B:0/0
14Krátký JosefSkp Hvězda Pardubice6519910S:4/135, A:3/56, B:3/8
15Frelich MartinSokol České Budějovice711964S:1/81, A:2/80, B:1/35

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5985920S:8/432, A:7/286, B:5/141
2Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6479516S:7/417, A:5/250, B:4/128
3Vaněk PetrAC Praha6173112S:5/399, A:5/274, B:2/58
4Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6061613S:3/210, A:4/264, B:6/142
5Vanta JosefSK Hronov6261021S:8/318, A:6/190, B:7/102
6Valenta MichalPrales Tužín6250612S:5/252, A:4/168, B:3/86
7Ježek MartinPlzeň - Újezd6449812S:4/240, A:4/172, B:4/86
8Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava604817S:4/303, A:3/178, B:0/0
9Jančík BořekSvartes Hořice644789S:6/366, A:1/54, B:2/58
10Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5840514S:7/237, A:3/96, B:4/72
11Skalický JosefARTLA Žichlínek623067S:3/168, A:2/96, B:2/42
12Kalous Tomᚎamberk643038S:4/186, A:1/48, B:3/69
13Elischer IvanAC Ústí nad Labem602574S:3/222, A:0/0, B:1/35
14Šolc VítězslavBKL Machov572538S:2/87, A:2/82, B:4/84
15Tichý PavelAC Náchod632385S:0/0, A:4/222, B:1/16

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5386223S:8/432, A:7/286, B:8/144
2Flegl VlastimilBrtev5376917S:7/405, A:6/236, B:4/128
3Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4868218S:8/348, A:5/216, B:5/118
4Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4867218S:8/363, A:5/184, B:5/125
5Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou505538S:3/279, A:5/274, B:0/0
6Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí535359S:3/267, A:2/132, B:4/136
7Jelínek KarelPSK Olymp Praha5153015S:5/243, A:6/182, B:4/105
8Krsek MiroslavMK Luková495159S:4/294, A:2/132, B:3/89
9Vodička JanMK Radslavice4545411S:4/216, A:4/156, B:3/82
10Tučný JanMK Pardubice4740512S:4/210, A:4/124, B:4/71
11Tempír FrantišekSokol Štíty493957S:5/333, A:0/0, B:2/62
12Smrčka MilošBK Říčany543854S:3/315, A:1/70, B:0/0
13Groh StanislavAC Vrchlabí463309S:2/102, A:4/164, B:3/64
14Sadílek OtaActivity Lanškroun462929S:3/132, A:3/110, B:3/50
15Sporek MiroslavLoučná nad Desnou542364S:2/126, A:2/110, B:0/0

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelka JosefSpartak Police4486121S:9/435, A:6/284, B:6/142
2Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4380313S:5/387, A:4/280, B:4/136
3Marek FrantišekSK Hronov4175315S:7/381, A:4/248, B:4/124
4Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4472924S:8/372, A:5/218, B:11/139
5Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3964114S:4/306, A:7/254, B:3/81
6Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová353768S:3/204, A:2/98, B:3/74
7Leszkow PetrMK Hlinsko443615S:2/198, A:2/132, B:1/31
8Rossi OttoISCAREX Česká Třebová432698S:1/54, A:3/126, B:4/89
9Šteinc LudvíkAC Vrchlabí411703S:0/0, A:3/170, B:0/0
10Čech JaroslavLiga 100 Praha411633S:1/93, A:0/0, B:2/70
11Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou401563S:2/132, A:0/0, B:1/24
12Balko PeterSTK Frýdlant nad Ostravicí441372S:1/93, A:1/44, B:0/0
13Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov421232S:2/123, A:0/0, B:0/0
14Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové271172S:2/117, A:0/0, B:0/0
15Gaman JaroslavAvanti Havířov351053S:0/0, A:2/88, B:1/17

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9763610S:6/426, A:2/140, B:2/70
2Beshirová CarmenCZE984727S:6/402, A:1/70, B:0/0
3Zádrapová KarolínaAK Drnovice962814S:3/246, A:0/0, B:1/35
4Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice972703S:3/270, A:0/0, B:0/0
5Solanská MichaelaTj Val. Meziřící962403S:3/240, A:0/0, B:0/0
6Korvasová TerezaAK Hodonín962213S:2/186, A:0/0, B:1/35
7Hrubá AnnaASK Slavia Praha961923S:3/192, A:0/0, B:0/0
8Baginská MarkétaBaláž extreme-team Ostrava971752S:1/105, A:1/70, B:0/0
9Fejková KateřinaAO Slávia Havířov971472S:2/147, A:0/0, B:0/0
10Blahnová VendulaOlfin Car - Vella Trutnov981382S:2/138, A:0/0, B:0/0
11Divišová KateřinaTJ Šumperk971362S:1/66, A:1/70, B:0/0
12Mrazková KarolínaTJ TŽ Třinec951292S:1/81, A:1/48, B:0/0
13Bednarská VeronikaATLETIKA Šumperk971192S:1/57, A:1/62, B:0/0
14Franková AnetaTJ Sokol České Budějovice961172S:2/117, A:0/0, B:0/0
15Vybíhalová PetraZlín971051S:1/105, A:0/0, B:0/0

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Haramulová LenkaPraha 58767316S:7/372, A:4/198, B:4/103
2Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8762812S:6/318, A:4/240, B:2/70
3Schorná PavlaCZE805016S:4/396, A:1/70, B:1/35
4Vévodová MartinaAK Perná904748S:2/171, A:3/202, B:3/101
5Kalousová AlenaŽamberk804679S:4/267, A:2/118, B:3/82
6Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí933517S:3/207, A:1/62, B:3/82
7Šibravová LenkaKerteam822954S:2/198, A:1/62, B:1/35
8Zahálková PavlaSK Plzeň892904S:3/255, A:0/0, B:1/35
9Fričková PavlaCZE822563S:2/186, A:1/70, B:0/0
10Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová912484S:1/81, A:2/132, B:1/35
11Preibischová MonikaCZE851982S:2/198, A:0/0, B:0/0
12Schützová SandraTJ Dukla Liberec911862S:2/186, A:0/0, B:0/0
13Grohová KarolínaDukla Liberec901632S:1/93, A:1/70, B:0/0
14Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice941623S:3/162, A:0/0, B:0/0
15Svobodová ZuzanaAK Drnovice811382S:2/138, A:0/0, B:0/0

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7285116S:7/429, A:5/282, B:4/140
2Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice755739S:4/396, A:1/54, B:4/123
3Milesová IvaCZE774347S:3/267, A:1/62, B:3/105
4Delingerová MarieAK Kroměřiž764116S:3/264, A:2/116, B:1/31
5Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová793168S:2/111, A:3/128, B:3/77
6Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují753044S:3/234, A:1/70, B:0/0
7Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují722914S:3/267, A:0/0, B:1/24
7Sekyrová IvanaAK Sokolov712913S:3/291, A:0/0, B:0/0
9Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová732885S:2/186, A:2/102, B:0/0
10Pastorová PetraMK Seitl Ostrava772473S:2/177, A:1/70, B:0/0
11Honsová HanaACTIVITY Lanškroun792155S:1/66, A:2/92, B:2/57
12Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov761863S:1/93, A:1/62, B:1/31
12Žaludková JanaSecotools751863S:1/81, A:1/70, B:1/35
14Šimůnková PavlaŠimůnek, s.r.o.771544S:2/117, A:0/0, B:2/37
15Barnetová DenisaJablonné nad Orlicí731432S:1/81, A:1/62, B:0/0

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč6585018S:5/423, A:6/284, B:7/143
2Krátká AnnaHvězda Pardubice6981113S:5/411, A:4/272, B:4/128
3Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6479317S:5/399, A:6/260, B:6/134
4Jirásková EvaLanškroun6452211S:2/186, A:5/226, B:4/110
5Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová634238S:3/225, A:3/150, B:2/48
6Mališová KarlaUSK Praha602563S:2/186, A:1/70, B:0/0
6Nechvílová MiroslavaAC Choceň602567S:1/66, A:3/130, B:3/60
8Zahálková JindraKB Chlumčany611893S:2/162, A:0/0, B:1/27
9Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady661835S:1/60, A:2/84, B:2/39
10Šternerová HanaHradec Králové631724S:1/93, A:1/40, B:2/39
11Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice621684S:1/72, A:1/54, B:2/42
12Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno601512S:1/81, A:1/70, B:0/0
13Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk691051S:1/105, A:0/0, B:0/0
14Bumbová MartinaBáječné ženy v běhu69953S:0/0, A:1/48, B:2/47
15Hyláková DanaTTC Brno61931S:1/93, A:0/0, B:0/0

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5685928S:9/423, A:9/290, B:10/146
2Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5484915S:7/429, A:4/280, B:4/140
3Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5675940S:12/375, A:12/240, B:16/144
4Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř525139S:5/339, A:2/116, B:2/58
5Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová544509S:2/141, A:3/184, B:4/125
6Procházková IrenaTJ Háje574107S:3/246, A:2/106, B:2/58
7Hynštová MarieAK Drnovice573655S:2/198, A:2/132, B:1/35
8Dvořáková EvaProstějov553396S:2/153, A:2/124, B:2/62
9Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová482946S:2/132, A:2/96, B:2/66
10Hronová BoženaŠU-TRI Prachatice541552S:1/93, A:1/62, B:0/0
11Vacková HanaSokol Starkoč561534S:0/0, A:2/102, B:2/51
12Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka581472S:1/93, A:1/54, B:0/0
13Lichková ZdeňkaAK Zlín561242S:1/93, A:0/0, B:1/31
14Kašová HanaBarnex sport Brno541102S:0/0, A:2/110, B:0/0
15Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová581032S:1/81, A:0/0, B:1/22

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8376914S:4/384, A:4/280, B:3/105
2Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7657912S:4/309, A:4/212, B:2/58
3Fejfar OndřejAK Kroměříž895599S:4/396, A:2/132, B:1/31
4Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7153219S:4/261, A:4/176, B:4/95
5Dvořák PavelBiatlon Prostějov8252217S:4/237, A:4/192, B:4/93
6Malý JanEleven Test Team7349510S:3/198, A:4/218, B:3/79
7Herda JanSKP Nymburk8347919S:4/225, A:4/174, B:4/80
8Janů JanCZE934425S:4/372, A:1/70, B:0/0
9Berka RadimKozákov8242710S:4/342, A:0/0, B:3/85
10Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7241415S:4/198, A:4/136, B:4/80
11Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6839614S:4/147, A:4/160, B:4/89
12Janata MilanTJ Maratonstav Úpice853956S:4/360, A:0/0, B:1/35
13Hrdina PavelAK Perná883808S:2/81, A:3/202, B:3/97
14Blaha TomášCZE763767S:4/273, A:2/72, B:1/31
15Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5937317S:4/186, A:4/120, B:4/67

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7284016S:4/420, A:4/280, B:4/140
2Matyášová JanaDolní Dobrouč6563318S:4/306, A:4/216, B:4/111
3Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5460214S:4/303, A:4/194, B:4/105
4Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice755459S:4/384, A:1/44, B:4/117
5Schorná PavlaCZE804806S:4/375, A:1/70, B:1/35
6Vévodová MartinaAK Perná904478S:2/144, A:3/202, B:3/101
6Haramulová LenkaPraha 58744715S:4/258, A:4/116, B:4/73
8Krátká AnnaHvězda Pardubice6943913S:4/198, A:4/152, B:4/89
9Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8742712S:4/228, A:4/152, B:2/47
10Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6441517S:4/189, A:4/144, B:4/82
11Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5639325S:4/171, A:4/142, B:4/80
12Milesová IvaCZE773767S:3/213, A:1/62, B:3/101
13Delingerová MarieAK Kroměřiž763726S:3/231, A:2/110, B:1/31
14Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5632526S:4/159, A:4/82, B:4/84
15Zahálková PavlaSK Plzeň892694S:3/234, A:0/0, B:1/35


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2014Chřibská - Studenec41
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2014Arko - Trophy, nahoru a dolů28
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
24.5.2014Běh na Děvín74
7.6.2014Velká cena Zadova - kvalifikace na ME66
8.6.2014Běh na Čerchov56
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
21.6.2014Běh na Kohout58
22.6.2014Běh na Kleť121
28.6.2014Hodkovice - Ještěd98
29.6.2014Běh na Hraničář34
5.7.2014Sedlecko-Prčický trhák59
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
12.7.2014ME v běhu do vrchu, Gap, Francie216
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
19.7.2014Rokytnice - Dvoračky140
20.7.2014Šachty - Štěpánka61
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2014Běh na Kozubovou261
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
3.8.2014Pruské - Vršatec162
9.8.2014Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS175
10.8.2014Běh na Sokolí vrch71
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
23.8.2014Běh na Svatý Hostýn193
24.8.2014Slopenská 10, MČR veteránů145
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
31.8.2014Sázava - Lázek78
6.9.2014Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů72
7.9.2014Jablonné - Jamné - Suchý vrch99
14.9.2014MS v běhu do vrchu, Casette di Massa, Itálie355
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
27.9.20142Hrady, Bradlecká Lhota - Kumburk135
28.9.2014Běh na Hejšovinu91
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník