Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Radhošť

18.5.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Radhošť
  • datum konání: 18.5.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KHB Radegast

Sociální sítě

Místo konání

Camping Rožnov pod Radhoštěm
11:00 hodin

Přihlášky

v sobotu od 18 do 20 hodin, v neděli od 8 do 10 hodin

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka: 6,5 km
Převýšení: 734 m
úvodní kilometr po asfaltu, poté terén

Ceny pro vítěze

finanční a věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Suchánek
Poličná 323
757 01 Valašské Meziříčí
tel.: +420 604 585 329

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Internetové stránky

http://www.radhost.ic.cz/

E-mailová adresa

khbradegast@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
13.5.2012Běh na Radhošť172
14.5.2011Běh na Radhošť176
16.5.2010Běh na Radhošť105
17.5.2009Běh na Radhošť196
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Běh na Radhošť

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3080

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6119
Tučný Jan4717
Šnevajs Radomír6317
Přívětivý Miroslav5317
Kolínek František5616
Tomečka Libor6216
Volný Petr7915
Špacír Ladislav5514
Šír Václav4814
Vojkůvka Zdeněk6114
Ambros Jakub8713
Šimůnek Jan4913
Malatín Štefan5513
Maceček Vlado7513
Horák Ondřej7513
Šimůnek Jan8213
Škapa Marek7112
Vlček Tomáš8012
Zátopek Jiří6012
Zeman Zdeněk6812
Marek Dalimil6011
Sadílek Ota4611
Stránský Aleš6011
Šádková Irena6911
Jirásková Eva6411
Vodička Jan4511
Vévoda Ivan6011
Sehnal Tomáš7310
Zoubek Zdeněk6910
Zetek Jiří4610
Oswald Pavel7310
Dobeš Vlastimil7010
Merta Jaroslav3510
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Pechková Jana8510
Tončík Petr7110
Pop Tomáš7110
Vacek Martin699
Vrága Filip889
Tománek Pavel559
Karban Jiří539
Tvrdá Zdeňka569
Baláž Roman659
Velička Zdeněk629
Horáček Michal759
Strakoš Jiří509
Novotná Eva489
Bednarz Libor809
Rys Jaromír649

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ668Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:36:28105
2MJ18116Solanský RobertHokoR Rožnov9100:39:2993
3MJ3299Orság JiříJablonec nad Nisou9000:41:2881
4MJ10463Bitala OndřejBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9200:50:2672
5MJ10559Kesler RenéBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9400:50:3566
6MJ1079Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:50:5060
7MJ11361Bitala MichalBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:51:3357
8MJ11944Balog Lukášneregistrován9000:52:3654
9MJ12258Graclík JanBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:53:1151
10MJ141140Hubáček JonášSlovan Luhačovice9500:56:2548
11MJ144138Mudrák ŠtěpánKVS Pozlovice9600:57:2045
12MJ16671Groš JakubFrenštát p. R.9501:02:5542
Juniorky 19 let a mladší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ11241Vrágová AnežkaSlezan Frýdek Místek9100:51:19105
2ŽJ12013Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:52:4893
3ŽJ12496Davidová RomanaKB OEZ Letohrad9000:53:4181
4ŽJ13732Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:4572
5ŽJ14057Kavanová KrystínaBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:56:0566
6ŽJ15362Šišková JanaBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:58:5260
7ŽJ15553Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:59:0757
Muži A 20-39 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Polášek JanAO Slavia Havířov8000:32:42105
2MA2100Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:5493
3MA3154Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:34:2781
4MA45Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:34:4972
5MA533Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:1366
6MA769Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:36:3560
7MA926Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:4657
8MA1195Polášek JanSK Hranice8300:37:1154
9MA12134Holiš MartinValašské Meziříčí7400:37:3551
10MA13136Tupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:37:40-
11MA15119Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:38:1248
12MA19137Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:39:3645
13MA21110Vyhnička KamilBK Beluša7900:39:4742
14MA2298Flegl VlastimilVrchlabí8600:39:5239
15MA2782Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:40:3836
16MA2864Ondruch StanislavHorní Bečva8000:40:5333
17MA2985Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:41:0030
18MA30152Trebuna RenéMoira CZ8400:41:0527
19MA354Maceček VladoAK Kroměříž7500:41:5024
20MA36102Velička AlešX-AIR Ostrava7300:41:5821
21MA39178Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:42:3118
22MA43146Straděj ZdeněkKychová8200:43:4815
23MA4429Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:5712
24MA45132Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:019
25MA47167Pekárek Janneregistrován7400:44:076
26MA4881Krejčí LukášPepa Team FM7600:44:083
27MA49120Maliňák JiříTuborg Team8800:44:113
28MA5236Navařík MartinX-AIR Ostrava8200:44:223
29MA5484Prášil VítězslavVŠB TU Ostrava8100:44:393
30MA55104Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:44:403
31MA6265Lipták RadimMidar Team F-M7900:45:223
32MA6392Vykoukal JiříVSK VŠB - TU Ostrava8800:45:403
33MA64115Chumchal Radekneregistrován6900:45:553
34MA6743Ambros JakubMK Kopřivnice8700:46:113
35MA6849Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:46:143
36MA7011Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:46:213
37MA71161Oswald PavelMetrix Team7300:46:253
38MA72160Levinský LukášMetrix Team7400:46:393
39MA7340Vrága FilipAK Asics Kroměříž8800:46:483
40MA75159Gorzolka Stanislawneregistrován7200:47:10-
41MA7855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:303
42MA82109Šitka JosefDrnovice8600:47:493
43MA85165Hrubý Vojtěchneregistrován7400:48:193
44MA89130Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:48:403
45MA92175Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:49:033
46MA94144Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:49:183
47MA9683Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8000:49:273
48MA97157Ryš Pawelneregistrován7600:49:30-
49MA98118Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:49:503
50MA101174Hudeček MartinX-AIR Ostrava7200:50:123
51MA106179Bolek JanOrel Zašová8000:50:423
52MA108114Látal JaromírLOS Rapidos Olomouc6900:50:583
53MA10930Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:51:003
54MA12154Jezerský JakubRovensko8800:52:503
55MA136177Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:55:393
56MA139153Javorek RobinDracon Team8000:55:573
57MA14367Žídek RobertOstrava7800:57:003
58MA146127Holiš RadimTJ Gumárny Zubří7500:57:453
59MA148149Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:57:593
60MA150142Hupšil RadimFrenštát pod Radhoštěm8400:58:293
61MA16076Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:00:183
62MA17878Rejkala Břetislavneregistrován7301:09:243
Muži B 40-49 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8106Kováčik ĽubomírSúlov6600:36:40-
2MB1031Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:54105
3MB14170Petráš RostislavNovojický Kotouč FC6500:37:4593
4MB1687Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:1681
5MB202Soukup PetrKovohutě Příbram6500:39:4072
6MB23139Hubáček JosefSlovan Luhačovice6100:40:0666
7MB3186Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:41:1460
8MB34173Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:41:3557
9MB4094Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:5854
10MB41124Martynek VladislavSKI Mosty5900:43:0651
11MB423Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:43:3248
12MB4612Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:44:0645
13MB5010Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:44:1442
14MB5679Koláček IvoHS Radhošť6500:44:4539
15MB57103Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:44:4836
16MB5950Jančařík PetrAAC Brno6800:44:5533
17MB61145Nemec MiroslavPolsko6800:45:12-
18MB80163Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:47:4530
19MB81117Pavlica OldřichČeladná6000:47:4627
20MB8389Vojkůvka JanChuchelná6800:47:5224
21MB86141Němec ZdeněkFrenštát p. R.6300:48:2021
22MB8734Janík Tomášneregistrován6800:48:2618
23MB10051Eppert RomanCanis Team5900:50:0815
24MB10388Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:50:2012
25MB11056Camfrla RenéValašské Meziříčí6600:51:149
26MB11573Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:466
27MB123108Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:53:253
28MB12793Musiálek JiříSviadnov6800:53:533
29MB13070Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:54:303
30MB154156Dobiáš JaroslavPJR Radhošť6300:59:023
Muži C 50-59 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1719Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:41105
2MC25105Sobek MiroslavMatador Púchov5600:40:20-
3MC26155Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:40:3093
4MC3397Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:3081
5MC38123Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:2272
6MC5117Krupka MilanTJ Rumburk5600:44:2166
7MC53112Malatín ŠtefanAAC Brno5500:44:3860
8MC6021Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:45:0457
9MC6539Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:46:0554
10MC6915Černý VladimírHAC Praha5200:46:1851
11MC74129Gromus PetrAK Olomouc5600:46:5248
12MC7724Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:47:2845
13MC90164Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5300:48:4242
14MC93171Tománek PavelLKVE Veřovice5500:49:1439
15MC991Mareš BohumilLEAR Brno5100:50:0036
16MC11190Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:51:1733
17MC132131Musil LadislavSK Slavičín5600:55:0330
18MC14275Bardoň JanMK Seitl Ostrava5200:56:4827
19MC151176Žaludek JindřichSKOB Zlín5400:58:4624
20MC1528Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:58:4921
21MC16337Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5601:01:2518
22MC16880Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:03:2015
23MC17314Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:05:4912
24MC17442Mrnuštík JosefMaxrider a Cyklotech Nový Hrozenkov5101:05:529
25MC177121Mařík JiříOstrava5501:09:026
Muži D 60-69 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3722Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:06105
2MD5860Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:5393
3MD8874Plánka VojtěchKB Vsetín4800:48:2881
4MD91158Gorzolka Pawelneregistrován4200:48:57-
5MD11452Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:51:4372
6MD129143Tučný JanMK Pardubice4700:54:1866
7MD13118Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:54:3960
8MD135172Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:55:3757
9MD138151Beskydský DědekKlub Důchodců4500:55:5554
10MD17047Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:04:1951
11MD175125Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:05:5648
Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14948Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:16105
2ME176148Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:08:0993
Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA76122Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:47:19105
2ZA7935Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:47:3593
3ZA84169Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:48:0081
4ZA10272Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:1772
5ZA118107Krčková ŠárkaLiga 100 Olomouc8800:52:3266
6ZA1266Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:53:4960
7ZA128166Hegrová AnnaNová církev Swedenborgská8000:54:1157
8ZA14727Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:57:5154
9ZA157113Nádeníčková MichaelaAAC Brno7900:59:2151
10ZA164101Olejáková MarkétaX-AIR Ostrava7901:01:3648
11ZA171147Haničáková LenkaKychová8101:05:1145
Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24111Šádková IrenaX-Air Ostrava6900:40:08105
2ZB116168Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:52:0093
3ZB117128Šrámková ŠtefániaTJ Liga 100 Olomouc6800:52:2281
4ZB125162Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:53:4272
5ZB13323Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:55:1166
6ZB134133Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:55:2860
7ZB158150Matalová Jananeregistrována7300:59:4257
8ZB17945Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:11:1254
Ženy C 45-54 let (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6620Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:09105
2ZC9577Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:49:2193
3ZC15638Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:59:0881
4ZC15916Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:0772
5ZC1617Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:00:3666
6ZC162126Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:01:1260
7ZC16525Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:01:4557
8ZC16746Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5601:03:0054
Ženy D 55 let a starší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD145135Cupalová EvaSokol Bučovice4700:57:21105
2ZD16991Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:03:4793
3ZD17228Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:05:4281
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Polášek JanAO Slavia Havířov8000:32:42105
2MA2100Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:5493
3MA3154Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:34:2781
4MA45Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:34:4972
5MA533Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:1366
1MJ668Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:36:28105
6MA769Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:36:3560
1MB8106Kováčik ĽubomírSúlov6600:36:40-
7MA926Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:4657
2MB1031Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:54105
8MA1195Polášek JanSK Hranice8300:37:1154
9MA12134Holiš MartinValašské Meziříčí7400:37:3551
10MA13136Tupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:37:40-
3MB14170Petráš RostislavNovojický Kotouč FC6500:37:4593
11MA15119Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:38:1248
4MB1687Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:1681
1MC1719Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:41105
2MJ18116Solanský RobertHokoR Rožnov9100:39:2993
12MA19137Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:39:3645
5MB202Soukup PetrKovohutě Příbram6500:39:4072
13MA21110Vyhnička KamilBK Beluša7900:39:4742
14MA2298Flegl VlastimilVrchlabí8600:39:5239
6MB23139Hubáček JosefSlovan Luhačovice6100:40:0666
1ZB24111Šádková IrenaX-Air Ostrava6900:40:08105
2MC25105Sobek MiroslavMatador Púchov5600:40:20-
3MC26155Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:40:3093
15MA2782Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:40:3836
16MA2864Ondruch StanislavHorní Bečva8000:40:5333
17MA2985Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:41:0030
18MA30152Trebuna RenéMoira CZ8400:41:0527
7MB3186Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:41:1460
3MJ3299Orság JiříJablonec nad Nisou9000:41:2881
4MC3397Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:3081
8MB34173Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:41:3557
19MA354Maceček VladoAK Kroměříž7500:41:5024
20MA36102Velička AlešX-AIR Ostrava7300:41:5821
1MD3722Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:06105
5MC38123Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:2272
21MA39178Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:42:3118
9MB4094Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:5854
10MB41124Martynek VladislavSKI Mosty5900:43:0651
11MB423Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:43:3248
22MA43146Straděj ZdeněkKychová8200:43:4815
23MA4429Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:5712
24MA45132Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:019
12MB4612Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:44:0645
25MA47167Pekárek Janneregistrován7400:44:076
26MA4881Krejčí LukášPepa Team FM7600:44:083
27MA49120Maliňák JiříTuborg Team8800:44:113
13MB5010Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:44:1442
6MC5117Krupka MilanTJ Rumburk5600:44:2166
28MA5236Navařík MartinX-AIR Ostrava8200:44:223
7MC53112Malatín ŠtefanAAC Brno5500:44:3860
29MA5484Prášil VítězslavVŠB TU Ostrava8100:44:393
30MA55104Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:44:403
14MB5679Koláček IvoHS Radhošť6500:44:4539
15MB57103Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:44:4836
2MD5860Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:5393
16MB5950Jančařík PetrAAC Brno6800:44:5533
8MC6021Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:45:0457
17MB61145Nemec MiroslavPolsko6800:45:12-
31MA6265Lipták RadimMidar Team F-M7900:45:223
32MA6392Vykoukal JiříVSK VŠB - TU Ostrava8800:45:403
33MA64115Chumchal Radekneregistrován6900:45:553
9MC6539Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:46:0554
1ZC6620Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:09105
34MA6743Ambros JakubMK Kopřivnice8700:46:113
35MA6849Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:46:143
10MC6915Černý VladimírHAC Praha5200:46:1851
36MA7011Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:46:213
37MA71161Oswald PavelMetrix Team7300:46:253
38MA72160Levinský LukášMetrix Team7400:46:393
39MA7340Vrága FilipAK Asics Kroměříž8800:46:483
11MC74129Gromus PetrAK Olomouc5600:46:5248
40MA75159Gorzolka Stanislawneregistrován7200:47:10-
1ZA76122Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:47:19105
12MC7724Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:47:2845
41MA7855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:303
2ZA7935Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:47:3593
18MB80163Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:47:4530
19MB81117Pavlica OldřichČeladná6000:47:4627
42MA82109Šitka JosefDrnovice8600:47:493
20MB8389Vojkůvka JanChuchelná6800:47:5224
3ZA84169Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:48:0081
43MA85165Hrubý Vojtěchneregistrován7400:48:193
21MB86141Němec ZdeněkFrenštát p. R.6300:48:2021
22MB8734Janík Tomášneregistrován6800:48:2618
3MD8874Plánka VojtěchKB Vsetín4800:48:2881
44MA89130Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:48:403
13MC90164Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5300:48:4242
4MD91158Gorzolka Pawelneregistrován4200:48:57-
45MA92175Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:49:033
14MC93171Tománek PavelLKVE Veřovice5500:49:1439
46MA94144Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:49:183
2ZC9577Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:49:2193
47MA9683Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8000:49:273
48MA97157Ryš Pawelneregistrován7600:49:30-
49MA98118Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:49:503
15MC991Mareš BohumilLEAR Brno5100:50:0036
23MB10051Eppert RomanCanis Team5900:50:0815
50MA101174Hudeček MartinX-AIR Ostrava7200:50:123
4ZA10272Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:1772
24MB10388Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:50:2012
4MJ10463Bitala OndřejBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9200:50:2672
5MJ10559Kesler RenéBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9400:50:3566
51MA106179Bolek JanOrel Zašová8000:50:423
6MJ1079Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:50:5060
52MA108114Látal JaromírLOS Rapidos Olomouc6900:50:583
53MA10930Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:51:003
25MB11056Camfrla RenéValašské Meziříčí6600:51:149
16MC11190Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:51:1733
1ŽJ11241Vrágová AnežkaSlezan Frýdek Místek9100:51:19105
7MJ11361Bitala MichalBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:51:3357
5MD11452Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:51:4372
26MB11573Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:466
2ZB116168Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:52:0093
3ZB117128Šrámková ŠtefániaTJ Liga 100 Olomouc6800:52:2281
5ZA118107Krčková ŠárkaLiga 100 Olomouc8800:52:3266
8MJ11944Balog Lukášneregistrován9000:52:3654
2ŽJ12013Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:52:4893
54MA12154Jezerský JakubRovensko8800:52:503
9MJ12258Graclík JanBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:53:1151
27MB123108Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:53:253
3ŽJ12496Davidová RomanaKB OEZ Letohrad9000:53:4181
4ZB125162Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:53:4272
6ZA1266Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:53:4960
28MB12793Musiálek JiříSviadnov6800:53:533
7ZA128166Hegrová AnnaNová církev Swedenborgská8000:54:1157
6MD129143Tučný JanMK Pardubice4700:54:1866
29MB13070Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:54:303
7MD13118Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:54:3960
17MC132131Musil LadislavSK Slavičín5600:55:0330
5ZB13323Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:55:1166
6ZB134133Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:55:2860
8MD135172Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:55:3757
55MA136177Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:55:393
4ŽJ13732Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:4572
9MD138151Beskydský DědekKlub Důchodců4500:55:5554
56MA139153Javorek RobinDracon Team8000:55:573
5ŽJ14057Kavanová KrystínaBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:56:0566
10MJ141140Hubáček JonášSlovan Luhačovice9500:56:2548
18MC14275Bardoň JanMK Seitl Ostrava5200:56:4827
57MA14367Žídek RobertOstrava7800:57:003
11MJ144138Mudrák ŠtěpánKVS Pozlovice9600:57:2045
1ZD145135Cupalová EvaSokol Bučovice4700:57:21105
58MA146127Holiš RadimTJ Gumárny Zubří7500:57:453
8ZA14727Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:57:5154
59MA148149Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:57:593
1ME14948Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:16105
60MA150142Hupšil RadimFrenštát pod Radhoštěm8400:58:293
19MC151176Žaludek JindřichSKOB Zlín5400:58:4624
20MC1528Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:58:4921
6ŽJ15362Šišková JanaBiatlon Rožnov pod Radhoštěm9500:58:5260
30MB154156Dobiáš JaroslavPJR Radhošť6300:59:023
7ŽJ15553Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:59:0757
3ZC15638Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:59:0881
9ZA157113Nádeníčková MichaelaAAC Brno7900:59:2151
7ZB158150Matalová Jananeregistrována7300:59:4257
4ZC15916Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:0772
61MA16076Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:00:183
5ZC1617Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:00:3666
6ZC162126Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:01:1260
21MC16337Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5601:01:2518
10ZA164101Olejáková MarkétaX-AIR Ostrava7901:01:3648
7ZC16525Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:01:4557
12MJ16671Groš JakubFrenštát p. R.9501:02:5542
8ZC16746Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5601:03:0054
22MC16880Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:03:2015
2ZD16991Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:03:4793
10MD17047Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:04:1951
11ZA171147Haničáková LenkaKychová8101:05:1145
3ZD17228Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:05:4281
23MC17314Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:05:4912
24MC17442Mrnuštík JosefMaxrider a Cyklotech Nový Hrozenkov5101:05:529
11MD175125Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:05:5648
2ME176148Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:08:0993
25MC177121Mařík JiříOstrava5501:09:026
62MA17878Rejkala Břetislavneregistrován7301:09:243
8ZB17945Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:11:1254

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 96%
Zpracování výsledků: 94%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Za Maxrider a Cyklotech jste mi zapoměli uvést Nový Hrozenkov. Prosím opravit, dík Mrnůštík.
cyklotech
Stálo to za to! ;-)
v.flegl
Mrnustik opraven :)
kebrle
Díky za parádní závod! Jen mě mrzí, že jsem si to letos špatně spočítal a nevyšel na mě frgál :-) Luďa
ludek.bednarz
Moje premiéra na Radhošti a určitě se zase vrátím, byl sem nadšen. Hodně těžké, ale kromě sjezdovky celé běhací. Koblížek a pivko náramně bodly. Počasí tak jak na objednávku, když o kus dál bylo doslova boží dopuštění. Pepa
josefsitka
Velke diky Lukasovi a celymu "jeho" teamu za super zavod!
kakn
Není co vytknout. Teda kromě vlastního výkonu:-). Jo, a škoda toho frgálu.
sport

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód