hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu

2015 - 30. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9678714S:6/414, A:4/256, B:4/117
2Křeček JiříAtletika Kolín984929S:3/246, A:3/162, B:3/84
3Bulička DominikAK Kroměříž034299S:6/318, A:1/62, B:2/49
4Hladík PavelCZE963874S:4/387, A:0/0, B:0/0
5Gaura AdamCZE963394S:4/339, A:0/0, B:0/0
6Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice963384S:3/303, A:0/0, B:1/35
7Vošvrda SebastiánCZE962683S:2/198, A:1/70, B:0/0
8Chrascina MarekCZE972443S:2/174, A:1/70, B:0/0
9Krupka AdamIndičtí běžci012274S:1/81, A:3/146, B:0/0
10Opočenský MatějOlfin Car - Vella Trutnov962234S:2/147, A:1/54, B:1/22
11Kovář JáchymCZE961983S:1/93, A:1/70, B:1/35
12Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí981965S:1/72, A:0/0, B:4/124
13Machač KarelČKS SKI Jilemnice971903S:2/159, A:0/0, B:1/31
13Jureček MichalISCAREX Česká Třebová961905S:1/60, A:1/62, B:3/68
15Schütz FilipČKS SKI Jilemnice971893S:2/162, A:0/0, B:1/27

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8384516S:6/426, A:5/282, B:5/137
2Dvořák PavelBiatlon Prostějov8266917S:6/318, A:4/224, B:7/127
3Herda JanSKP Nymburk8362616S:7/285, A:5/242, B:4/99
4Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7652812S:4/216, A:5/234, B:3/78
5Ježek PřemyslAC Slovan Liberec824819S:6/309, A:3/172, B:0/0
6Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8246510S:4/285, A:4/140, B:2/40
7Vagenknecht FrantišekBAKAKO NOVÁ PAKA774417S:4/309, A:2/108, B:1/24
8Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8040210S:4/204, A:2/92, B:4/106
9Janů JanCZE933964S:4/396, A:0/0, B:0/0
10Berka RadimKozákov823906S:4/315, A:1/48, B:1/27
11Hostička JanPříbram793577S:2/153, A:2/118, B:3/86
12Berka MartinAC Turnov853375S:3/240, A:1/62, B:1/35
13Záveský FilipISCAREX Česká Třebová933307S:2/132, A:1/62, B:4/136
14Blaha TomášAK Kroměříž763295S:3/258, A:1/40, B:1/31
15Kučera LukášCZE813184S:4/318, A:0/0, B:0/0

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Král JindřichISCAREX Česká Třebová7383314S:5/411, A:5/282, B:4/140
2Žák JiříMK Seitl Ostrava7176417S:4/396, A:7/238, B:6/130
2Malý JanELEVEN RUN TEAM7376415S:6/390, A:5/242, B:4/132
4Ulich PetrMT Dobruška6863513S:4/327, A:6/230, B:3/78
5Belobrad IvanPasivity Žamberk6640615S:5/210, A:6/136, B:4/60
6Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun753977S:2/210, A:1/70, B:4/117
7Vacek MartinISCAREX Česká Třebová693949S:2/177, A:2/110, B:5/107
8Šesták KarelRS Šepa Vysoké Mýto713748S:3/186, A:4/170, B:1/18
9Moskva RomanPasivity Žamberk753529S:2/126, A:4/162, B:3/64
10Chrudina RobertOstrava733499S:6/255, A:2/72, B:1/22
11Hejl RadekLetohrad723306S:1/105, A:2/132, B:3/93
12Herbs JanVrchaři Vrchlabí7531212S:3/141, A:7/134, B:2/37
13Zoubek ZdeněkSWSL Lučany nad Nisou692858S:2/117, A:4/128, B:2/40
14Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN682676S:3/177, A:2/70, B:1/20
15Beshir ErvinSK Zdice672363S:2/174, A:1/62, B:0/0

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jančík BořekSVARTES Hořice6484315S:6/426, A:4/280, B:5/137
2Petráš RostislavNovojický Kotuč6581212S:4/408, A:4/272, B:4/132
3Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5978826S:9/399, A:11/262, B:6/127
4Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5865330S:11/360, A:7/168, B:12/125
5Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6462913S:3/279, A:4/220, B:6/130
6Valenta MichalPrales Tužín6254414S:4/267, A:6/192, B:4/85
7Tichý PavelAC Náchod634509S:3/234, A:5/198, B:1/18
8Groš ŠtefanSK Valašského Království6142415S:6/204, A:4/130, B:5/90
9Vaněk PetrAC Praha614147S:2/174, A:3/178, B:2/62
10Vanta JosefTriclub Dobruška623587S:4/273, A:2/68, B:1/17
11Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice603306S:3/204, A:2/102, B:1/24
12Stránský AlešISCAREX Česká Třebová603166S:1/72, A:3/186, B:2/58
13Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn583109S:3/165, A:4/120, B:2/25
14Skalický JosefACTIVITYLA ŽICHLÍNEK6229810S:2/96, A:3/108, B:5/94
15Šolc VítězslavBKL Machov572877S:2/123, A:4/148, B:1/16

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5386223S:8/432, A:7/286, B:8/144
2Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4868920S:7/360, A:6/214, B:7/115
3Mach FrantišekSki klub Jablonec506309S:4/348, A:5/282, B:0/0
4Les JosefTJ Maratonstav Úpice4758920S:6/285, A:7/188, B:7/116
5Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4856513S:5/270, A:4/190, B:4/105
6Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou555527S:4/420, A:1/62, B:2/70
7Hájek FrantišekFGT Stolany4954817S:7/294, A:8/206, B:2/48
8Flegl VlastimilBrtev5350810S:2/132, A:4/256, B:4/120
9Kučera ZdeněkAC Náchod5550114S:4/255, A:7/172, B:3/74
10Tučný JanMK Pardubice4741012S:4/204, A:4/138, B:4/68
11Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5039412S:3/153, A:4/144, B:5/97
12Jelínek KarelPSK Olymp Praha5128910S:1/60, A:6/158, B:3/71
13Vynikal BedřichAVA522865S:2/165, A:1/62, B:2/59
14Bříza VladimírKRB Chrudim512855S:3/213, A:1/48, B:1/24
15Krsek MiroslavMK Luková492766S:1/81, A:2/102, B:3/93

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelka JosefSpartak Police4486424S:8/432, A:8/288, B:8/144
2Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4477025S:11/393, A:7/246, B:7/131
3Vodička JanMK Radslavice4559210S:4/336, A:2/124, B:4/132
4Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko445788S:3/279, A:4/264, B:1/35
5Kaleta KarelHrádek ve Slezsku435308S:3/279, A:4/224, B:1/27
6Janový PetrAC TRIAL Plzeň453116S:0/0, A:3/210, B:3/101
7Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová352515S:2/153, A:1/40, B:2/58
8Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice391634S:1/72, A:1/44, B:2/47
9Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice451552S:1/93, A:1/62, B:0/0
10Marek FrantišekSK Hronov411432S:1/81, A:1/62, B:0/0
11Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou401202S:1/72, A:1/48, B:0/0
12Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice421173S:1/66, A:0/0, B:2/51
13Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc451162S:1/81, A:0/0, B:1/35
14Holý JosefOrel Židenice411142S:1/66, A:1/48, B:0/0
15Bielčik JindřichLichkov401133S:0/0, A:1/62, B:2/51

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaCZE976308S:4/420, A:2/140, B:2/70
2Beshirová CarmenAK Olymp Brno983574S:4/357, A:0/0, B:0/0
3Korvasová TerezaCZE962793S:3/279, A:0/0, B:0/0
4Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice972453S:2/210, A:0/0, B:1/35
5Marková NikolaTobi Sport Team962443S:2/174, A:1/70, B:0/0
6Poláčková PavlínaAK Olymp Brno962193S:3/219, A:0/0, B:0/0
7Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice002173S:2/186, A:0/0, B:1/31
8Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou001382S:2/138, A:0/0, B:0/0
9Šuková MartinaTJ Sokol Kolín981272S:1/57, A:1/70, B:0/0
10Galaczová EvaTJ TŽ Třinec961262S:1/72, A:1/54, B:0/0
11Novotná KláraOK 99 Hradec Králové971051S:1/105, A:0/0, B:0/0
11Debnárová JanaAO Slavia Havířov981051S:1/105, A:0/0, B:0/0
11Hrbáčová AnnaHlučín961051S:1/105, A:0/0, B:0/0
11Krejčí Eliška-971051S:1/105, A:0/0, B:0/0
15Adámková JanaSki Team OLFIN CAR -VELLA Trutnov96931S:1/93, A:0/0, B:0/0

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8583915S:5/423, A:6/284, B:4/132
2Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9356115S:4/279, A:8/220, B:3/62
3Khýrová AnetaRedpoint Eleven Team933495S:2/186, A:2/132, B:1/31
4Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová913405S:2/165, A:2/140, B:1/35
5Kollertová EvaVopičáci z Nováče832787S:1/57, A:4/172, B:2/49
6Schützová SandraČKS SKI Jilemnice912453S:2/210, A:0/0, B:1/35
7Ivanová PetraJeseník832444S:2/186, A:0/0, B:2/58
8Fričková PavlaPSK Olymp Praha822253S:1/93, A:2/132, B:0/0
9Šibravová LenkaKerteam822134S:1/93, A:1/54, B:2/66
10Maršánová LucieCZE902102S:2/210, A:0/0, B:0/0
10Matrasová KateřinaSK Chrast832103S:1/105, A:1/70, B:1/35
12Lauterbachová LucieLíšnice812014S:1/81, A:1/62, B:2/58
13Vajrychová RenataAK Bílina921982S:2/198, A:0/0, B:0/0
14Vévodová MartinaAK Perná901883S:2/153, A:0/0, B:1/35
15Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice921693S:2/147, A:0/0, B:1/22

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájková RenataMaratonstav Úpice7582619S:8/420, A:7/270, B:4/136
2Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7274914S:8/432, A:5/282, B:1/35
3Delingerová MarieAK Kroměříž765018S:3/291, A:1/70, B:4/140
4Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová733026S:1/81, A:2/124, B:3/97
5Milesová IvaPSK Olymp Praha772814S:3/219, A:1/62, B:0/0
6Sekyrová IvanaCZE712793S:3/279, A:0/0, B:0/0
7Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová792638S:1/39, A:3/138, B:4/86
8Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují752553S:3/255, A:0/0, B:0/0
9Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová772296S:1/51, A:2/92, B:3/86
10Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují722253S:3/225, A:0/0, B:0/0
11Schorná PavlaCZE802102S:2/210, A:0/0, B:0/0
12Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801795S:1/54, A:1/48, B:3/77
13Fojtíková HanaPasivity Žamberk791453S:1/48, A:1/62, B:1/35
14Češková MichaelaTRIATLON MLADÁ BOLESLAV791051S:1/105, A:0/0, B:0/0
14Krausová DarinaAK EZ Kopřivnice741051S:1/105, A:0/0, B:0/0

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč6585721S:7/429, A:6/284, B:8/144
2Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6983319S:7/417, A:8/288, B:4/128
3Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6477817S:5/387, A:7/262, B:5/129
4Jirásková EvaLanškroun6443011S:2/147, A:4/180, B:5/103
5Nádherová HanaHradec Králové683987S:4/291, A:2/88, B:1/19
6Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová633379S:2/138, A:2/92, B:5/107
7Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová703337S:1/66, A:3/178, B:3/89
8Šternerová HanaHradec Králové632706S:1/72, A:4/182, B:1/16
9Klimešová JanaUSK Praha702102S:2/210, A:0/0, B:0/0
10Ottová RadkaRunsport team662044S:1/105, A:1/48, B:2/51
11Vlachynská LibušeMěsto Dobříš621393S:0/0, A:2/108, B:1/31
12Hellerová HanaHradec Králové611383S:1/81, A:1/40, B:1/17
13Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady661303S:0/0, A:2/106, B:1/24
14Grabmüllerová ŠárkaSki klub Šumava691052S:0/0, A:1/70, B:1/35
15Cinková JitkaPardubice68993S:0/0, A:1/48, B:2/51

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5485117S:6/426, A:6/284, B:5/141
2Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5683023S:9/411, A:9/290, B:5/129
3Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5678940S:12/372, A:13/266, B:15/151
4Dvořáková EvaBiatlon Prostějov555469S:4/333, A:2/116, B:3/97
5Mališová KarlaUSK Praha602764S:1/105, A:2/140, B:1/31
6Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek562363S:2/174, A:1/62, B:0/0
7Nechvílová MiroslavaAC Choceň602146S:0/0, A:2/108, B:4/106
8Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová482055S:1/60, A:2/92, B:2/53
9Hynštová MarieAK Drnovice571982S:2/198, A:0/0, B:0/0
10Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem511622S:2/162, A:0/0, B:0/0
11Procházková IrenaTJ Háje571472S:1/93, A:1/54, B:0/0
12Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc521402S:1/105, A:0/0, B:1/35
13Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová581352S:1/81, A:1/54, B:0/0
14Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice451173S:1/66, A:0/0, B:2/51
15Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová54892S:0/0, A:1/62, B:1/27

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8383616S:4/420, A:4/280, B:4/136
2Dvořák PavelBiatlon Prostějov8260717S:4/300, A:4/194, B:4/113
3Král JindřichISCAREX Česká Třebová7357414S:4/261, A:4/216, B:4/97
4Herda JanSKP Nymburk8356816S:4/267, A:4/208, B:4/93
5Žák JiříMK Seitl Ostrava7151517S:4/243, A:4/172, B:4/100
6Malý JanELEVEN RUN TEAM7349915S:4/240, A:4/162, B:4/97
7Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7648312S:4/201, A:4/218, B:3/64
8Vagenknecht FrantišekBAKAKO NOVÁ PAKA774417S:4/309, A:2/108, B:1/24
9Ježek PřemyslAC Slovan Liberec824349S:4/282, A:3/152, B:0/0
10Jančík BořekSVARTES Hořice6440514S:4/213, A:4/128, B:4/64
11Ulich PetrMT Dobruška6839713S:4/207, A:4/142, B:3/48
12Janů JanCZE933964S:4/396, A:0/0, B:0/0
13Petráš RostislavNovojický Kotuč6539512S:4/183, A:4/138, B:4/74
14Berka RadimKozákov823846S:4/309, A:1/48, B:1/27
15Kaleta DanielHrádek ve Slezsku823639S:4/231, A:3/102, B:2/30

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájková RenataMaratonstav Úpice7578419S:4/408, A:4/248, B:4/128
2Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7273514S:4/420, A:4/280, B:1/35
3Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8571315S:4/348, A:4/240, B:4/125
4Matyášová JanaDolní Dobrouč6566421S:4/330, A:4/218, B:4/116
5Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5459516S:4/285, A:4/198, B:4/112
6Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6953919S:4/264, A:4/190, B:4/85
7Delingerová MarieAK Kroměříž764618S:3/279, A:1/62, B:4/120
8Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6445017S:4/213, A:4/160, B:4/77
9Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5641422S:4/207, A:4/140, B:4/67
10Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5634532S:4/153, A:4/102, B:4/90
11Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9332314S:4/168, A:4/128, B:2/27
12Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová912715S:2/108, A:2/132, B:1/31
13Khýrová AnetaRedpoint Eleven Team932685S:2/126, A:2/118, B:1/24
14Sekyrová IvanaCZE712583S:3/258, A:0/0, B:0/0
15Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují752343S:3/234, A:0/0, B:0/0


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2015Chřibská - Studenec49
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
30.5.2015Běh na Děvín77
31.5.2015Okolo Výhonu83
6.6.2015Velká cena Zadova34
7.6.2015Běh na Čerchov46
13.6.2015HOLBA Běh na Šerák53
14.6.2015Běh na Sokolí vrch50
20.6.2015Běh na Kohout113
21.6.2015Nýrsko - Hraničář38
27.6.2015Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd83
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
4.7.2015ME v běhu do vrchu, Porto Moniz, Portugalsko198
4.7.2015Sedlecko-prčický trhák54
5.7.2015Lochovice - Plešivec116
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
19.7.2015Šachty - Štěpánka86
25.7.2015Běh na Lysou horu109
26.7.2015Běh na Kozubovou210
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
16.8.2015Pruské - Vršatec154
22.8.2015Arko Trophy, kvalifikace na MS81
23.8.2015Slopenská desítka120
29.8.2015Pekelný kilometr72
30.8.2015Sázava - Lázek73
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2015Jablonné - Suchý vrch86
19.9.2015MS v běhu do vrchu, Betws Y Coed, Velká Británie291
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
27.9.2015Běh na Hejšovinu87
3.10.20152Hrady, MČR veteránů139
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník