Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

19.7.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 19.7.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Mladkově
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:00 hodin v KD Mladkov

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m
Trať vede z Mladkova lesními cestami s měkkým povrchem.

Ceny pro vítěze

v každé kategorii obdrží první 3 medaile a prvních 10 diplom, vítěz věcnou cenu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Uhrner
561 67 Mladkov 9
tel. 737 957 608

Propozice pořadatele ve formátu .gif

Internetové stránky

http://www.skimladkov.cz

E-mailová adresa

sport.mladkov@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch-
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 34
  • závodníků na všech ročnících: 3101

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Pechek František5320
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Tučný Jan4716
Marek František4116
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šrůtek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Šmída Oldřich4812
Dobšíček Pavel8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Krupička Miroslav5310
Mertová Michaela7610
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Vacarda Vladimír5910
Krejčí Stanislav6310
Jandejsek Zdeněk6110
Navrátilová Lucie809
Ožana Václav649

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1235Ondrášek PavelSKI Klub Šumperk9200:44:1870
2MJ1587Titěra JanSKI Jablonec nad Nisou9200:44:5762
3MJ1992Fellner AdamFenix Jeseník9300:45:5654
4MJ2682Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:47:0948
5MJ2936Kautz MichalSKI klub Šumperk8900:47:3644
6MJ3991Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:49:1540
7MJ5237Hýbl JaroslavSKI Klub Šumperk9300:52:1338
8MJ5634Macháček ZdeněkSKI Klub Šumperk9200:53:0636
9MJ7110Živný MarekLetohrad9100:56:2934
10MJ7438Kodl JanSKI Klub Šumperk9300:57:0632
11MJ7973Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:58:2030
12MJ8749Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:00:5928
13MJ110111Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9201:14:4726
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:39:2270
2MA224Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:40:4262
3MA359Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:5354
4MA445Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:5448
5MA615Zajac LeszekWalbrzych8300:42:31-
6MA1022Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:43:3144
7MA1179Dobšíček PavelSK Hronov8000:43:3740
8MA1362Bogdał LukaszMiedzygorze8200:44:28-
9MA1689Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:45:3438
10MA1755Bielčik PetrLichkov7100:45:3736
11MA2360Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:46:5134
12MA3663Bogdał RomanMiedzygorze7900:48:44-
13MA3970Fišer JiříSlavia Praha8500:49:1532
14MA4194Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:1630
15MA4388Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:4628
16MA5066Suchánek LukášKHB Radegast7900:52:0126
17MA5816Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:53:3524
18MA614Malošek KamilMladkov8200:54:0022
19MA6232Janů MarekVysoké Mýto7600:54:1420
20MA6685Marhold LubošChoceň7700:55:1818
21MA7484Marhold PetrChoceň7800:57:0616
22MA80107Čermák StanislavZáchranná služba7400:58:3314
23MA81110Kalný PetrFC Spalovači8100:58:4612
24MA9153Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:01:5410
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB557Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:2170
2MB765Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:42:5362
3MB9106Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:0754
4MB1439Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6100:44:4048
5MB20105Tichý PavelAC Náchod6300:46:0544
6MB2276Karlík MichalLoko Trutnov6400:46:4040
7MB28104Čechal JaroslavTS Letohrad6100:47:3038
8MB3083Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:47:5336
9MB315Mrva PavelPopovice6000:47:5734
10MB3398Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:48:0832
11MB4417Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:49:48-
12MB4668Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:50:0630
13MB4869Dostálek PetrASPV Těchonín6700:50:4828
14MB5786Tomšů PetrMlýn Janderov6400:53:2726
15MB6347Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:3624
16MB6721Eppert RomanCanis Team5900:55:3222
17MB733Kaňa PetrTJ Kostice6400:56:5320
18MB8531Zdeněk BílýHvězda Pardubice5901:00:2318
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC829Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:0370
2MC188Gombita JosefMost5800:45:3862
3MC2130Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:1754
4MC2595Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:47:0748
5MC3250Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:0044
6MC3411Flegl VlastimilBrtev5300:48:1940
7MC3614Zajac LeszekWalbrzych5000:48:44-
8MC4226Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:3838
9MC451Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:49:5136
10MC512Černý VladimírHAC Praha5200:52:0934
11MC5312Krupka MilanTJ Rumburk5600:52:3732
12MC5918Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:53:38-
13MC6046Hájek FrantišekFGT Stolany4900:53:4830
14MC72102Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:56:3928
15MC7833Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:58:09-
16MC9280Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:02:1526
17MC10681Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:11:2724
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2428Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:47:0270
2MD38112Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:0262
3MD5554Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:52:5054
4MD6393Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:54:3648
5MD6819Vodička JanMK Radslavice4500:55:4144
6MD7044Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:0840
7MD76101Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:57:4538
8MD77108Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:58:0536
9MD8667Tučný JanMK Pardubice4701:00:3634
10MD9042Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:01:5132
11MD9352Bielčik JindřichLichkov4001:02:5830
12MD10597Novotný JiříKB Letohrad4501:10:5028
13MD10751Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:11:3426
14MD11171Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:16:2624
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9941Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:3570
2ME10074Zálešák FrantišekKD Havířov3701:05:2462
3ME1036Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:10:0054
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5490Vévodová MartinaAK Perná9000:52:4670
2ŽJ6578Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:55:1162
3ŽJ8456Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:59:2554
4ŽJ8964Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9101:01:30-
5ŽJ10940Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:13:3948
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2743Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:47:2170
2ZA3596Kocumová ZuzanaFenix Ski Team Jeseník7900:48:2362
3ZA4727Dostálová MarieAK Kroměříž7600:50:3454
4ZA4899Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:50:4848
5ZA6975Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:0044
6ZA9648Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:03:3440
7ZA101109Rybenská JitkaAFK Chrudim7501:06:0738
8ZA10223Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:4936
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB82100Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:59:0370
2ZB9477Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:5962
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC839Valentová KvětaAVC Praha5600:59:1870
2ŽC8825Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:01:0662
3ŽC957Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:03:0054
4ŽC97103Breburdová HanaMK Kladno6101:03:5348
5ŽC9813Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:04:0744
6ŽC10872Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:13:0540
7ŽC11261Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:18:0938
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10458Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:10:1670
Lidový běh (trať 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB14Kožnar MarekMladkov8800:24:12-
2LB25Jehlička VladimírFenix Ski team Jeseník9300:28:01-
3LB32Filip ZdeněkTJ Sport Mladkov9500:32:59-
4LB43Weindlich LadislavTJ Sport Mladkov9400:33:01-
5LB51Velechovský JiříSAZS Králíky5500:35:37-
Trať 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB14Kožnar MarekMladkov8800:24:12-
2LB25Jehlička VladimírFenix Ski team Jeseník9300:28:01-
3LB32Filip ZdeněkTJ Sport Mladkov9500:32:59-
4LB43Weindlich LadislavTJ Sport Mladkov9400:33:01-
5LB51Velechovský JiříSAZS Králíky5500:35:37-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:39:2270
2MA224Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:40:4262
3MA359Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:5354
4MA445Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:5448
1MB557Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:2170
5MA615Zajac LeszekWalbrzych8300:42:31-
2MB765Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:42:5362
1MC829Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:0370
3MB9106Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:0754
6MA1022Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:43:3144
7MA1179Dobšíček PavelSK Hronov8000:43:3740
1MJ1235Ondrášek PavelSKI Klub Šumperk9200:44:1870
8MA1362Bogdał LukaszMiedzygorze8200:44:28-
4MB1439Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6100:44:4048
2MJ1587Titěra JanSKI Jablonec nad Nisou9200:44:5762
9MA1689Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:45:3438
10MA1755Bielčik PetrLichkov7100:45:3736
2MC188Gombita JosefMost5800:45:3862
3MJ1992Fellner AdamFenix Jeseník9300:45:5654
5MB20105Tichý PavelAC Náchod6300:46:0544
3MC2130Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:1754
6MB2276Karlík MichalLoko Trutnov6400:46:4040
11MA2360Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:46:5134
1MD2428Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:47:0270
4MC2595Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:47:0748
4MJ2682Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:47:0948
1ZA2743Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:47:2170
7MB28104Čechal JaroslavTS Letohrad6100:47:3038
5MJ2936Kautz MichalSKI klub Šumperk8900:47:3644
8MB3083Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:47:5336
9MB315Mrva PavelPopovice6000:47:5734
5MC3250Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:0044
10MB3398Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:48:0832
6MC3411Flegl VlastimilBrtev5300:48:1940
2ZA3596Kocumová ZuzanaFenix Ski Team Jeseník7900:48:2362
7MC3614Zajac LeszekWalbrzych5000:48:44-
12MA3663Bogdał RomanMiedzygorze7900:48:44-
2MD38112Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:0262
6MJ3991Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:49:1540
13MA3970Fišer JiříSlavia Praha8500:49:1532
14MA4194Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:1630
8MC4226Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:3838
15MA4388Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:4628
11MB4417Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:49:48-
9MC451Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:49:5136
12MB4668Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:50:0630
3ZA4727Dostálová MarieAK Kroměříž7600:50:3454
4ZA4899Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:50:4848
13MB4869Dostálek PetrASPV Těchonín6700:50:4828
16MA5066Suchánek LukášKHB Radegast7900:52:0126
10MC512Černý VladimírHAC Praha5200:52:0934
7MJ5237Hýbl JaroslavSKI Klub Šumperk9300:52:1338
11MC5312Krupka MilanTJ Rumburk5600:52:3732
1ŽJ5490Vévodová MartinaAK Perná9000:52:4670
3MD5554Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:52:5054
8MJ5634Macháček ZdeněkSKI Klub Šumperk9200:53:0636
14MB5786Tomšů PetrMlýn Janderov6400:53:2726
17MA5816Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:53:3524
12MC5918Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:53:38-
13MC6046Hájek FrantišekFGT Stolany4900:53:4830
18MA614Malošek KamilMladkov8200:54:0022
19MA6232Janů MarekVysoké Mýto7600:54:1420
15MB6347Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:3624
4MD6393Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:54:3648
2ŽJ6578Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:55:1162
20MA6685Marhold LubošChoceň7700:55:1818
16MB6721Eppert RomanCanis Team5900:55:3222
5MD6819Vodička JanMK Radslavice4500:55:4144
5ZA6975Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:0044
6MD7044Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:0840
9MJ7110Živný MarekLetohrad9100:56:2934
14MC72102Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:56:3928
17MB733Kaňa PetrTJ Kostice6400:56:5320
10MJ7438Kodl JanSKI Klub Šumperk9300:57:0632
21MA7484Marhold PetrChoceň7800:57:0616
7MD76101Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:57:4538
8MD77108Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:58:0536
15MC7833Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:58:09-
11MJ7973Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:58:2030
22MA80107Čermák StanislavZáchranná služba7400:58:3314
23MA81110Kalný PetrFC Spalovači8100:58:4612
1ZB82100Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:59:0370
1ŽC839Valentová KvětaAVC Praha5600:59:1870
3ŽJ8456Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:59:2554
18MB8531Zdeněk BílýHvězda Pardubice5901:00:2318
9MD8667Tučný JanMK Pardubice4701:00:3634
12MJ8749Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:00:5928
2ŽC8825Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:01:0662
4ŽJ8964Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9101:01:30-
10MD9042Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:01:5132
24MA9153Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:01:5410
16MC9280Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:02:1526
11MD9352Bielčik JindřichLichkov4001:02:5830
2ZB9477Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:5962
3ŽC957Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:03:0054
6ZA9648Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:03:3440
4ŽC97103Breburdová HanaMK Kladno6101:03:5348
5ŽC9813Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:04:0744
1ME9941Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:3570
2ME10074Zálešák FrantišekKD Havířov3701:05:2462
7ZA101109Rybenská JitkaAFK Chrudim7501:06:0738
8ZA10223Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:4936
3ME1036Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:10:0054
1ZD10458Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:10:1670
12MD10597Novotný JiříKB Letohrad4501:10:5028
17MC10681Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:11:2724
13MD10751Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:11:3426
6ŽC10872Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:13:0540
5ŽJ10940Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:13:3948
13MJ110111Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9201:14:4726
14MD11171Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:16:2624
7ŽC11261Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:18:0938

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Moc pěkný závod. Byl jsem poprvé
h.lorenc

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód