Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

8.5.2008, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 8.5.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://zvicina.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4172

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Hochman Filip7319
Pechek František5319
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Karlík Michal6418
Marek František4118
Šimůnek Jan4917
Pešek Milan6017
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Záveský Vojtěch7815
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Jarkovský Oldřich3413
Vávra Radek6313
Krejsa Václav5213
Hovorka Karel5113
Janata Milan8513
Holeček Martin7413
Vraštilová Miloslava5612
Čeřovský Jan7512
Šulc Jan7012
Kutnar Jiří4812
Zajíček Tomáš9212
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Malý Jan7311
Kupka Martin8211
Brendl Jan7511
Horáčková Jana8511
Buchar Jan3310
Pomikálek Josef7510

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ39120Votava MichalVrchlabí9001:13:1935
2MJ50136Fiala OndřejBílá Třemešná9201:17:2131
3MJ73104Balogh MarekDAŠ Horní Maršov9301:23:1727
4MJ8692Blaha RostislavBK Vísky8901:25:4724
5MJ128101Fiala PetrPodhorní Újezd9602:05:4622
Juniorky 19 let a mladší (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6594Šmidrkalová MonikaSK Lob Nová Paka9001:21:0035
2ŽJ8283Chejnovská AnnaSKI Skuhrov nad Bělou9101:24:5831
3ŽJ8462Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:25:0827
4ŽJ1184Záveská KateřinaLiberec9101:43:0524
Muži A 20-39 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA198Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:56:0535
2MA224Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:56:1431
3MA359Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:56:5227
4MA726Erlebach DavidKunčice7101:03:4724
5MA85Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:03:5922
6MA1097Kupka MartinNová Paka8201:05:0520
7MA12105Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:05:4519
8MA1464Benák JanHradec Králové8201:06:0518
9MA16127Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:06:2517
10MA2652Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:5116
11MA2823Mráček PavelBike Mšeno8301:09:1315
12MA3156Krupka JiříSokol Jičín8101:10:0014
13MA3678Lhota AlešMiletín7801:12:2913
14MA3749Čeřovský JakubLázně Bělohrad8301:12:5612
15MA38124Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:12:5711
16MA4043Beran MarcelAK Škoda Plzeň7701:13:4310
17MA4375Stregl PetrSQS Vláknová optika N.Paka7301:14:199
18MA45125Soukup PetrTJ Nová Paka8701:15:468
19MA4744Friček MartinPlzeň7901:16:137
20MA49131Karel RadimLO Stará Paka7101:17:176
21MA5496Sůva PetrAC AKK Hořice8001:18:215
22MA5629Strnad KarelBAC BAKA Nová Paka7901:18:394
23MA6071Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:19:273
24MA6250Čeřovský JanLázně Bělohrad7501:20:352
25MA7065Červenka JaroslavDobřenice7901:21:531
26MA858Bruckner PetrPraha7701:25:361
27MA87139Melich StanislavTesaříci Ohnisov7901:25:541
28MA919Hubálek MichalLisaco Harcov7701:27:021
29MA92130Mareš ZdeněkTJ Lužany8401:27:511
30MA93128Tringela JosefTJ Sokol Lužany7701:27:521
31MA9699Brendl JanHoděšovice7501:29:021
32MA102129Skýba PavelŠárovcova Lhota7401:31:411
33MA10715Šrom JaroslavLázně Bělohrad7001:33:281
34MA1123Novák JanTJ Sokol Ostroměř7001:36:101
35MA11320Keclík PetrMusado Praha7001:37:021
36MA11484Košťál KarelHořice7201:38:031
37MA115135Holeček MartinDvůr Králové7401:39:191
38MA123133Makowski LukášEntity Production Brno8301:47:031
39MA127100Fiala LubošPodhorní Újezd6902:05:451
40MA130140Přibyl LukášTesaříci Úhlejov7702:12:511
41MA1317Šulc VladimírMicrorisc Jičín6902:13:431
Muži B 40-49 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB416Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:01:3435
2MB585Jebavý JiříVrchlabí6101:01:4631
3MB672Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:03:4027
4MB1134Jančík BořekSVARTES Hořice6401:05:2124
5MB1325Zoubek JiříSCWS Lučany6501:06:0222
6MB1557Klimeš JiříAC Náchod6101:06:1720
7MB2058Zelený LuděkAC Náchod6101:07:3819
8MB2279Leplt JiříTriatlon Milovice6101:08:0018
9MB2342Dostálek PetrViking Králiky6701:08:0317
10MB2431Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:08:1816
11MB2976Berger JiříTJ Dvůr Králové6101:09:3715
12MB4230Falta VladanJičín6701:14:1314
13MB4432Holický MilanAFK Pardubice6501:14:2413
14MB4674Kučera PetrStružinec6101:15:4712
15MB51112Chrisstoffe EricxxX6601:17:28-
16MB5527Čapek MilanSyřenov6501:18:2811
17MB5790Blaha StanislavBK Visky6301:18:5910
18MB59122Cheben PeterSL Chlumec nad Cidlinou6701:19:239
19MB61132Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6301:19:308
20MB66126Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6301:21:017
21MB7670Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:24:056
22MB7789Drbohlav BohumilJablonec n. N.6301:24:075
23MB9069Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6001:26:564
24MB10582Fišer PetrJičín6001:32:553
25MB11763Balihar JiříSo Nová Paka5901:41:472
26MB11913Bock KlausHirose6501:44:13-
27MB12414Tomášek JiříRutronik Praha6801:50:001
28MB12610Carter RichardRFM Inc.6001:54:241
Muži C 50-59 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1848Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5301:06:5735
2MC1917Krupka MilanTJ Rumburk5601:07:2031
3MC2180Čepický J.CLO Petr5701:07:5327
4MC3061Kučera ZdeněkAC Náchod5501:09:4224
5MC34106Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:3922
6MC35107Trnka MilanLoko Trutnov5601:12:2220
7MC41103Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:13:5519
8MC4822Mráček PavelKP BKÚ Mělník5501:16:1418
9MC52117Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:17:4917
10MC6388Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:20:3716
11MC67111Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:21:1215
12MC69119Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:21:4414
13MC7254Jelínek KarelRadlík5101:22:0213
14MC7947Hájek FrantišekFGT Stolany4901:24:1912
15MC8036Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:24:3211
16MC8137Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:24:4710
17MC94118Gula MilanSokol Záběhlice5201:28:109
18MC101115Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:31:298
19MC10873Palisch DieterJiskra Hořice4901:33:387
20MC10919Krejsa VáclavRentia Praha5201:33:426
21MC11067Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:33:525
22MC1216Záveský VojtěchLiberec5601:46:344
23MC12228Quittner WilhelmSQS Vláknová optika Nová Paka5201:46:383
24MC12521Horyna MiroslavZahradní Město5401:53:182
25MC12938Horčička VratislavKonecchlumí4902:06:561
Muži D 60-69 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9102Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:04:5435
2MD17116Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:06:4431
3MD3381Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:10:4227
4MD6840Mach LadislavŠachy Lužany4701:21:1824
5MD78113Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:24:1722
6MD11186Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:35:0520
Muži E 70 let a starší (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5333Kohout TomášKooperativa Praha3701:18:0235
2ME74108Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:23:2331
3ME8953Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:26:4727
4ME97109Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:29:1424
5ME9841Zálešák FrantišekKD Havířov3701:29:2122
6ME106114Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:32:5720
Ženy A 20-34 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2546Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:08:2735
2ZA6455Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:20:5031
3ZA8845Mannová MartaDvůr Králové nad Labem8501:26:1027
4ZA95121Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:28:2124
5ZA10460Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:32:3822
6ZA11668Horáčková JanaOrel Studenec8501:41:4620
Ženy B 35-49 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB3291Šmidrkalová VěraSK Lob Nová Paka6601:10:0735
2ŽB5839Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:19:0131
3ŽB7166Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:21:5727
4ŽB7595Crhová IvanaBK visky6601:23:3324
5ŽB8393Blahová JaroslavaBK Visky6701:25:0222
6ŽB10087Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:30:4120
7ŽB120138Fialová RenataBílá Třemešná7301:44:3019
Ženy C 50 a starší (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC27110Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:09:0035
2ŽC9918Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:29:2531
3ŽC10351Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:32:0127
Trať 13,6 km, 393 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA198Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:56:0535
2MA224Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:56:1431
3MA359Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:56:5227
1MB416Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:01:3435
2MB585Jebavý JiříVrchlabí6101:01:4631
3MB672Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:03:4027
4MA726Erlebach DavidKunčice7101:03:4724
5MA85Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:03:5922
1MD9102Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:04:5435
6MA1097Kupka MartinNová Paka8201:05:0520
4MB1134Jančík BořekSVARTES Hořice6401:05:2124
7MA12105Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:05:4519
5MB1325Zoubek JiříSCWS Lučany6501:06:0222
8MA1464Benák JanHradec Králové8201:06:0518
6MB1557Klimeš JiříAC Náchod6101:06:1720
9MA16127Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:06:2517
2MD17116Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:06:4431
1MC1848Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5301:06:5735
2MC1917Krupka MilanTJ Rumburk5601:07:2031
7MB2058Zelený LuděkAC Náchod6101:07:3819
3MC2180Čepický J.CLO Petr5701:07:5327
8MB2279Leplt JiříTriatlon Milovice6101:08:0018
9MB2342Dostálek PetrViking Králiky6701:08:0317
10MB2431Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:08:1816
1ZA2546Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8201:08:2735
10MA2652Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:5116
1ŽC27110Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:09:0035
11MA2823Mráček PavelBike Mšeno8301:09:1315
11MB2976Berger JiříTJ Dvůr Králové6101:09:3715
4MC3061Kučera ZdeněkAC Náchod5501:09:4224
12MA3156Krupka JiříSokol Jičín8101:10:0014
1ŽB3291Šmidrkalová VěraSK Lob Nová Paka6601:10:0735
3MD3381Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:10:4227
5MC34106Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:3922
6MC35107Trnka MilanLoko Trutnov5601:12:2220
13MA3678Lhota AlešMiletín7801:12:2913
14MA3749Čeřovský JakubLázně Bělohrad8301:12:5612
15MA38124Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:12:5711
1MJ39120Votava MichalVrchlabí9001:13:1935
16MA4043Beran MarcelAK Škoda Plzeň7701:13:4310
7MC41103Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:13:5519
12MB4230Falta VladanJičín6701:14:1314
17MA4375Stregl PetrSQS Vláknová optika N.Paka7301:14:199
13MB4432Holický MilanAFK Pardubice6501:14:2413
18MA45125Soukup PetrTJ Nová Paka8701:15:468
14MB4674Kučera PetrStružinec6101:15:4712
19MA4744Friček MartinPlzeň7901:16:137
8MC4822Mráček PavelKP BKÚ Mělník5501:16:1418
20MA49131Karel RadimLO Stará Paka7101:17:176
2MJ50136Fiala OndřejBílá Třemešná9201:17:2131
15MB51112Chrisstoffe EricxxX6601:17:28-
9MC52117Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:17:4917
1ME5333Kohout TomášKooperativa Praha3701:18:0235
21MA5496Sůva PetrAC AKK Hořice8001:18:215
16MB5527Čapek MilanSyřenov6501:18:2811
22MA5629Strnad KarelBAC BAKA Nová Paka7901:18:394
17MB5790Blaha StanislavBK Visky6301:18:5910
2ŽB5839Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:19:0131
18MB59122Cheben PeterSL Chlumec nad Cidlinou6701:19:239
23MA6071Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:19:273
19MB61132Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6301:19:308
24MA6250Čeřovský JanLázně Bělohrad7501:20:352
10MC6388Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:20:3716
2ZA6455Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:20:5031
1ŽJ6594Šmidrkalová MonikaSK Lob Nová Paka9001:21:0035
20MB66126Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6301:21:017
11MC67111Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:21:1215
4MD6840Mach LadislavŠachy Lužany4701:21:1824
12MC69119Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:21:4414
25MA7065Červenka JaroslavDobřenice7901:21:531
3ŽB7166Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:21:5727
13MC7254Jelínek KarelRadlík5101:22:0213
3MJ73104Balogh MarekDAŠ Horní Maršov9301:23:1727
2ME74108Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:23:2331
4ŽB7595Crhová IvanaBK visky6601:23:3324
21MB7670Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:24:056
22MB7789Drbohlav BohumilJablonec n. N.6301:24:075
5MD78113Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:24:1722
14MC7947Hájek FrantišekFGT Stolany4901:24:1912
15MC8036Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:24:3211
16MC8137Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:24:4710
2ŽJ8283Chejnovská AnnaSKI Skuhrov nad Bělou9101:24:5831
5ŽB8393Blahová JaroslavaBK Visky6701:25:0222
3ŽJ8462Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:25:0827
26MA858Bruckner PetrPraha7701:25:361
4MJ8692Blaha RostislavBK Vísky8901:25:4724
27MA87139Melich StanislavTesaříci Ohnisov7901:25:541
3ZA8845Mannová MartaDvůr Králové nad Labem8501:26:1027
3ME8953Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:26:4727
23MB9069Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6001:26:564
28MA919Hubálek MichalLisaco Harcov7701:27:021
29MA92130Mareš ZdeněkTJ Lužany8401:27:511
30MA93128Tringela JosefTJ Sokol Lužany7701:27:521
17MC94118Gula MilanSokol Záběhlice5201:28:109
4ZA95121Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:28:2124
31MA9699Brendl JanHoděšovice7501:29:021
4ME97109Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:29:1424
5ME9841Zálešák FrantišekKD Havířov3701:29:2122
2ŽC9918Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:29:2531
6ŽB10087Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:30:4120
18MC101115Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:31:298
32MA102129Skýba PavelŠárovcova Lhota7401:31:411
3ŽC10351Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:32:0127
5ZA10460Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:32:3822
24MB10582Fišer PetrJičín6001:32:553
6ME106114Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:32:5720
33MA10715Šrom JaroslavLázně Bělohrad7001:33:281
19MC10873Palisch DieterJiskra Hořice4901:33:387
20MC10919Krejsa VáclavRentia Praha5201:33:426
21MC11067Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:33:525
6MD11186Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:35:0520
34MA1123Novák JanTJ Sokol Ostroměř7001:36:101
35MA11320Keclík PetrMusado Praha7001:37:021
36MA11484Košťál KarelHořice7201:38:031
37MA115135Holeček MartinDvůr Králové7401:39:191
6ZA11668Horáčková JanaOrel Studenec8501:41:4620
25MB11763Balihar JiříSo Nová Paka5901:41:472
4ŽJ1184Záveská KateřinaLiberec9101:43:0524
26MB11913Bock KlausHirose6501:44:13-
7ŽB120138Fialová RenataBílá Třemešná7301:44:3019
22MC1216Záveský VojtěchLiberec5601:46:344
23MC12228Quittner WilhelmSQS Vláknová optika Nová Paka5201:46:383
38MA123133Makowski LukášEntity Production Brno8301:47:031
27MB12414Tomášek JiříRutronik Praha6801:50:001
24MC12521Horyna MiroslavZahradní Město5401:53:182
28MB12610Carter RichardRFM Inc.6001:54:241
39MA127100Fiala LubošPodhorní Újezd6902:05:451
5MJ128101Fiala PetrPodhorní Újezd9602:05:4622
25MC12938Horčička VratislavKonecchlumí4902:06:561
40MA130140Přibyl LukášTesaříci Úhlejov7702:12:511
41MA1317Šulc VladimírMicrorisc Jičín6902:13:431

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 50%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 50%
Vyhlášení výsledků: 43%
Zpracování výsledků: 33%
Ceny vítězům: 75%
Celkový dojem ze závodu: 53%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
58%

Názory na závod

Děkuji organizátorům za pěkný závod, pro mne již 13 ročník. Závod byl poznamenán zablouděním několka závodníků u Vřesníku. Zde bych doporučal pořadatele, který by jednak organizoval dopravu u přebehu přes silnici a usměrňoval běžce správným směrem. Popř. vyznčit šipku z vápna, mouky .... U vyhlášení zmatky se zařazením do kategoríí ? Doporučoval bych všem organizátorům, aby před vlastním vyhlášením vyvěsili pořadí vyhlašovaných závodníků - stačí napat rukou 1. ... 2.... 3. ... , aby závodníci, kteří přesně vědí jak se doběhlo, měli možnost opravy (protestu) před vyhlášením. K www.zvicina.cz - Trasa je již pozměněná a kromě změny trasy je chybně zakreslena korytem potoka Dubovec? Michal
ing_karlik
Líbí se mi nápad, že on-line přihlášení nepaltí startovné. Pořadatel by to měl říci úředníkům u prezentace. Dobrá byla změna trati na cestu místo bahna v lese. Chválím vodu na umytí u cíle. V propozicích by mohlo být, že autobus odjíždí ze Zvičiny ke startu nejpozději ve 12:15 hod.,aby nebyla časová tíseň u prezentace a na rozcvičení. Na trať by měli i rozhodčí a směrníci. Výsledky? Je to pravda? Proč se viditelně průběžně nevyvěsí?
Mně osobně se závod líbil, neměl jsem problém se značením trati (běžel jsem ho poprvé, trať nijak nestudoval a i v tom fofru jsme se dokázali dobře zorientovat) ani s auty, která stála v kopci těsně před finišem na Zvičinu (možná jich tam v té době ještě tolik nebylo..) Když už toho měl člověk "plný brejle" tak mu dokázali hlasitě zafandit kolemjdoucí chodci i kolo táhnoucí cyklisti a to nepočítám špalír diváků v prostoru cíle... Oproti silničním závodům jednoznačně příjemná změna v krásné přírodě + pozitivní dojmy (asi začnu běhat vrchy víc). Výsledkovku by pořadatelé měli pro příště zveřejnit.
dalibor.bartos

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód