Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

18.10.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 18.10.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Slovan Špindlerův Mlýn

Sociální sítě

Místo konání

Špindlerův Mlýn - náměstí 11:00 hod

Popis tratě

15 km, 700 převýšení

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík, Mateřská škola 86/B, 543 297 Špindlerův Mlýn, tel. 499 523 114, mob. 737 536 297

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 987

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Grohová Jaroslava5116
Paulů Blanka5413
Groh Stanislav4613
Javůrek Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Šrůtek Stanislav5811
Votava Vladimír6311
Šimůnek Jaromír5511
Havlíček Ivo6610
Šír Václav4810
Stránský Aleš609
Jirásková Eva649
Horáček Michal759
Havlíček Zdeněk358
Štantejský Michal848
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Jelínek Karel517
Kubrová Dagmar637
Šteinc Ludvík417
Pechková Jana857
Berka Radim827
Šimůnek Jan496
Procházková Irena576
Hájková Renata756
Holý Václav416
Klimeš Bedřich566
Vanta Josef626
Šmída Oldřich486
Veselý Pavel666
Dunka Štěpán726
Turek Martin805
Vávra David575
Svoboda Petr685
Groh Radoslav895
Tomíček Josef595
Valenta Michal625
Žák Jiří715
Malý Jan735
Cupák Martin715
Vejnar Josef575
Vacek Martin695
Karlík Michal645
Šesták Karel715
Vacarda Vladimír594
Ondráček Tomáš774
Vagenknecht František774
Trejbal Karel514
Votava Michal904

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8901:08:1970
2MJ173Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:19:1862
3MJ434Votava MichalSpartak Vrchlabí9001:31:1654
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ12Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:43:1370
2ŽJ23Vévodová MartinaAK Perná9000:45:4162
3ŽJ34Červinková KlaudieKrkonoše Vrchlabí9300:46:5354
4ŽJ45Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:56:1248
Muži A 20-39 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:06:4670
2MA33Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:09:3262
3MA44Randák KarelSKI Jilemnice7101:11:3154
4MA55Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:11:3348
5MA66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:11:5444
6MA77Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:13:1040
7MA98Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:16:4938
8MA119Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8401:18:1636
9MA2410Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:21:4234
10MA2711Herda JanDobřichov8301:22:5232
11MA2912Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:23:2430
12MA3713Schrenkel MarioSSA Bratislava6901:27:59-
13MA4014Lhota AlešMiletín.net7801:28:2628
14MA4915Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:34:4526
15MA6716Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:49:4424
Muži B 40-49 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB102Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:17:4170
2MB143Valenta MichalAVC Praha6201:18:3662
3MB164Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:18:4954
4MB185Tomíček JosefČSK Vysoké5901:19:2148
5MB206Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5901:19:5544
6MB217Kaván LubomírChřibská6101:20:0140
7MB228Karlík MichalLoko Trutnov6401:20:4138
8MB269Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:21:5636
9MB3310Sychrovský PavelPoříčany6701:24:2434
10MB3411Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:25:2932
11MB3612Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:26:5130
12MB4413Beznoska KamilČermná6301:31:4128
13MB4514Šidlík LuděkTJ Slovan Špindlerův Mlýn5901:32:0526
14MB5015Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:34:5424
15MB5216Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:35:2422
16MB6917Hanč JaroslavVrchlabí6701:57:5220
17MB7118Krátký JosefKP BKÚ Mělník6502:15:2018
Muži C 50-59 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC82Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:15:5870
2MC113Gombita JosefMost5801:18:1662
3MC154Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5701:18:4054
4MC195Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5401:19:5048
5MC256Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:21:4444
6MC287Koubek LiborSklepovští Sršáni5701:23:1140
7MC328Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:24:1938
8MC359Malatín ŠtefanAAC Brno5501:26:3636
9MC3910Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:28:2534
10MC4211Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:31:1432
11MC4712Zahula JanAdamec chlazení5001:32:4030
12MC5413Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:36:5028
13MC5714Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:38:5926
14MC5815Pokorný VlastislavLiberec5601:39:0824
15MC5916Vávra DavidSklepovští Sršáni5701:40:4022
16MC6117Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:41:1820
-MC-18Mach VáclavMaratonstav Úpice55DNF-
Muži D 60-69 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD132Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:18:2870
2MD303Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:23:4562
3MD384Melišík MilanTrutnov4701:28:0654
4MD515Groh StanislavAC Vrchlabí4601:35:1248
5MD566Vodička JanMK Radslavice4501:37:4744
Muži E 70 let a starší (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME622Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:43:0670
2ME643Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:44:5362
Ženy A 20-34 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA232Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:21:3870
2ZA483Bánská PetraSAC Špindlerův Mlýn7801:33:0362
3ZA654Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:45:0854
4ZA665Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:46:0048
Ženy B 35-49 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB412Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:30:3770
2ZB463Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:32:3062
3ZB532Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:36:0762
-ZB-4Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují69DNF-
Ženy C 50 let a starší (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC312Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:23:5570
2ŽC553Valentová KvětaAVC Praha5601:37:2254
3ŽC604Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:41:1148
4ŽC635Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:43:0770
5ŽC686Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:50:0844
6ŽC707Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:02:0040
Trať 7,5 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ12Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:43:1370
2ŽJ23Vévodová MartinaAK Perná9000:45:4162
3ŽJ34Červinková KlaudieKrkonoše Vrchlabí9300:46:5354
4ŽJ45Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:56:1248
Trať 15 km, 700 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:06:4670
1MJ22Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8901:08:1970
2MA33Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:09:3262
3MA44Randák KarelSKI Jilemnice7101:11:3154
4MA55Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:11:3348
5MA66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:11:5444
6MA77Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:13:1040
1MC82Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:15:5870
7MA98Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:16:4938
1MB102Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:17:4170
2MC113Gombita JosefMost5801:18:1662
8MA119Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8401:18:1636
1MD132Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:18:2870
2MB143Valenta MichalAVC Praha6201:18:3662
3MC154Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5701:18:4054
3MB164Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:18:4954
2MJ173Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:19:1862
4MB185Tomíček JosefČSK Vysoké5901:19:2148
4MC195Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5401:19:5048
5MB206Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5901:19:5544
6MB217Kaván LubomírChřibská6101:20:0140
7MB228Karlík MichalLoko Trutnov6401:20:4138
1ZA232Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:21:3870
9MA2410Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:21:4234
5MC256Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:21:4444
8MB269Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:21:5636
10MA2711Herda JanDobřichov8301:22:5232
6MC287Koubek LiborSklepovští Sršáni5701:23:1140
11MA2912Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:23:2430
2MD303Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:23:4562
1ŽC312Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:23:5570
7MC328Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:24:1938
9MB3310Sychrovský PavelPoříčany6701:24:2434
10MB3411Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:25:2932
8MC359Malatín ŠtefanAAC Brno5501:26:3636
11MB3612Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:26:5130
12MA3713Schrenkel MarioSSA Bratislava6901:27:59-
3MD384Melišík MilanTrutnov4701:28:0654
9MC3910Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:28:2534
13MA4014Lhota AlešMiletín.net7801:28:2628
1ZB412Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:30:3770
10MC4211Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:31:1432
3MJ434Votava MichalSpartak Vrchlabí9001:31:1654
12MB4413Beznoska KamilČermná6301:31:4128
13MB4514Šidlík LuděkTJ Slovan Špindlerův Mlýn5901:32:0526
2ZB463Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:32:3062
11MC4712Zahula JanAdamec chlazení5001:32:4030
2ZA483Bánská PetraSAC Špindlerův Mlýn7801:33:0362
14MA4915Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:34:4526
14MB5015Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:34:5424
4MD515Groh StanislavAC Vrchlabí4601:35:1248
15MB5216Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:35:2422
3ZB532Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:36:0762
12MC5413Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:36:5028
2ŽC553Valentová KvětaAVC Praha5601:37:2254
5MD566Vodička JanMK Radslavice4501:37:4744
13MC5714Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:38:5926
14MC5815Pokorný VlastislavLiberec5601:39:0824
15MC5916Vávra DavidSklepovští Sršáni5701:40:4022
3ŽC604Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:41:1148
16MC6117Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:41:1820
1ME622Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:43:0670
4ŽC635Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:43:0770
2ME643Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:44:5362
3ZA654Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:45:0854
4ZA665Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:46:0048
15MA6716Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:49:4424
5ŽC686Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:50:0844
16MB6917Hanč JaroslavVrchlabí6701:57:5220
6ŽC707Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:02:0040
17MB7118Krátký JosefKP BKÚ Mělník6502:15:2018

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Zde jsou fotky ze zavodu: http://xxhawk.rajce.idnes.cz/MC_Spindlerova_Mlyna_2008/ Kdyby chtel nekdo nejakou fotku v originale, at mi napise na xxhawk@centrum.cz
xxhawk
pěkná, velmi náročná trať, perfektně značená. Některé seběhy byly na mě trošku moc, ta poslední sjezdovka nahoru - pěknej odrovnávák! škoda, že k převlečení byl jen ten stan. Občerstvení výtečné - jak čaj s rumem, tak housky s pomazánkou i buchty! Nezaškodilo by někde zveřejnit mapu závodu a výškový profil.
honzaherda
Výborný náročný závod, letos trať ještě lépe značená, i koridorama. Pochvala organizátorům. No a to vyhlášení nemělo chybu:-) Díky za fotky, tím i za fotos z maratonu. Tady jsou taky nějaký fotečky,http://przedswitsvrzensky.rajce.idnes.cz/Spindl,_18.10.2008/
evakollertova
Dík za hezký závod v náročném horském terénu s krásnou podzimní kulisou, při kterém se člvověk vážně nenudí, a za skvělé občerstvení v cíli v podobě housek s tvarohovou pomazánkou a báječných buchet! To nemělo chybu. Rovněž tak originální vyhlašování výsledků s vtipným Davidem Vávrou. Snad příště už bude zas tradiční zázemí v prostoru kina, naštěstí počasí ještě přálo. Dáša
Dagmar.Kubrova
Ivoš umí
joseftomicek
Jo byl to pěkný závod. A vyhlášení výsledků mělo dobrou atmosféru :-)
peca7

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód