Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

7.8.2020, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 7.8.2020
  • zobrazeno již 1213x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
od 17:00 hodin

Přihlášky

online za zlevněné startovné nebo na místě v den závodu od 16:00 hodin

Startovné

150 Kč - dospělí (při online přihlášení do 5. 8. 2020)
200 Kč - dospělí (na místě)
50 Kč - mládež (při online přihlášení do 5. 8. 2020)
60 Kč - mládež (na místě)
150 Kč - příchozí (lidový běh - 2,7 km)
nejmladší děti - r. 2013 a mladší - ZDARMA

Popis tratě

délka: 5,4 km a méne
povrch: terén

mapka príjezdu:


mapka areálu:


mapka areálu - trasy pro mládež:


Vyhlášené kategorie a casový porad

Prezentace - nejdéle 10 min. před startem kat. od 16:00
Chlapci a děvčata 2013 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyně I 2011-2012 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyně II 2009-2010 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyně 2007-2008 900 m 17:40
Starší žáci a žákyně 2005-2006 1800 m 18:00
Vyhlášení dětských kategorií 18:15
Junioři a juniorky 2001 a mladší 5 400 m 19:00
Ženy - A 1986-2000 5 400 m 19:00
Ženy - B 1976-1985 5 400 m 19:00
Ženy - C 1966-1975 5 400 m 19:00
Ženy - D 1965 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1981-2000 5 400 m 19:00
Muži - B 1971-1980 5 400 m 19:00
Muži - C 1961-1970 5 400 m 19:00
Muži - D 1951-1960 5 400 m 19:00
Muži - E 1950 a starší 5 400 m 19:00
Příchozí - muži věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Příchozí - ženy věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Vyhlášení hlavního závodu 20:00
Losování tomboly 20:30

Ceny pro vítěze

Ceny v kategoriích dle možností pořadatele.
Absolutní vítězka a vítěz hlavního závodu obdrží poháry z dílny českotřebovského výtvarníka Jakuba Šicha.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1196Schmida AlbertSSK Vítkovice1400:00:12-
2C1285Svatý JakubSvinná1300:00:13-
3C1478Válek VítSvinná1300:00:14-
4C1774Bernard JakubPetrklíč1300:00:15-
5C1980Kaplan MaxSruby1400:00:16-
6C11089Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:17-
7C111105Vágner JanSvinná1500:00:17-
8C112104Vágner DavidSvinná1300:00:17-
9C11369Sodomka KryštofSpinning Eva Lanškroun1300:00:18-
10C11476Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:18-
11C11588Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:18-
12C117107Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:19-
13C11890Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:19-
14C11979Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:00:22-
15C12166Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:25-
16C122108Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:30-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1312Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:14-
2D151Preislerová Viola ŽofieISCAREX junior team Česká Třebová1400:00:14-
3D1667Šilarová LiliSpinning Eva Lanškroun1300:00:15-
4D1872Bahníková VanesaLibišovy1300:00:15-
5D11665Venclová EliškaPřívrat1400:00:18-
6D12041Kubešová JohankaSvinná1700:00:23-
7D12384Válková ZuzanaSvinná1800:01:08-
-D1-57Menclová ŠárkaT.J.Sokol Hradec Králové13DNF-
-D1-93Schmidová BeátaOstrava16DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:01108,55
2M1260Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:02104,22
3M1494Schmida AlbertSSK Vítkovice1400:01:0787,23
4M1749Štancl ŠtěpánSkiklub Deštné v Orlických horách1200:01:1079,94
5M19109Krátký MatyášHvězda Čeperka1200:01:2725,57
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1386Svatá DominikaSvinná1100:01:05107,25
2Z1525Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun 1100:01:0899,10
3Z1664Válková VendulaSvinná1100:01:0993,65
4Z1834Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:1187,75
5Z11062Pelešková AdélaJanov1200:01:2935,48
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2361Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:50106,83
2M2799Miláček LadislavSvinná0900:01:5697,00
3M28112Veselý JanKB Letohrad1000:01:5696,17
4M2937Rybička DominikISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:5795,45
5M210113Veselý JakubKB Letohrad1000:01:5795,01
6M21148Štancl RomanSkiklub Deštné v Orlických horách1000:02:0973,53
7M21387Kyncl JakubBrojleři Česká Třebová0900:02:1466,04
8M21475Zahrádka LukášPetrklíč1000:02:523,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2191Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:48102,81
2Z22111Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:50100,41
3Z2414Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:5296,78
4Z256Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:5492,59
5Z2629Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5689,30
6Z212110Pirklová PatricieLetohrad0900:02:1063,66
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3198Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:25101,70
2M3242Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:25101,21
3M3383Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:03:3097,09
4M3459Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4483,24
5M3728Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:5176,57
6M3882Ducháček VítSokol Dlouhá Třebová0800:04:0067,80
7M39102Skoupý Janneregistrován0800:04:0760,98
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3543Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:03:44109,89
2Z36106Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:48107,30
3Z31026Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun 0700:04:1682,82
Starší žáci (trať 1,8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4171Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:13106,40
2Z4211Hejlová KateřinaISCAREX junior team Česká Třebová0600:08:3099,82
3Z4395Čípová AnetaIscarex Junior Česká Třebová0600:08:4593,78
4Z4415Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:5191,52
5Z4597Chaloupková PetraKostelec nad Orlicí0500:09:2179,75
Junioři 16-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:19:39124,36
2MJ6126Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:08105,92
3MJ8127Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:22:07102,35
4MJ1038Kovář LukášOB Česká Třebová0100:22:2594,08
5MJ239Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:25:2273,29
6MJ5616Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:358,74
Juniorky 16-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1554Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:23:34120,19
2ZJ1981Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:24:36112,37
3ZJ2931Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí 0200:26:11123,90
4ZJ4830Janíčková PatricieVenc tým Ústí nad Orlicí0200:29:25102,12
5ZJ525Dvořáková EmaISCAREX Česká Třebová0400:30:2967,44
6ZJ5936Kovářová JanaŘetůvka0200:33:3673,98
-ZJ-56Serbousková SáraIscarex Junior team Česká Třebová04DNF-
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Vebr PatrikUSK Praha9800:19:18105,21
2MA245Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:19:36102,23
3MA4125Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:3392,56
4MA58Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:20:4790,27
5MA1121Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:22:3871,52
6MA1252Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:4470,49
7MA14117Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:1665,15
8MA1753Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:24:0856,34
9MA31123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1934,41
10MA32135Švec MartinVK Choceň8700:26:2133,96
11MA4024Živný Marek3D Fitness Race Team9100:27:3721,14
12MA4377Klášterecký TomášBehynavyhon.cz8100:28:0017,34
13MA4622Opletal Jakubnení9400:28:518,72
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB927Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:10111,97
2MB1618Šimek PetrŘetůvka7700:23:3699,78
3MB214Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:5888,25
4MB24115Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:25:2784,20
5MB2535Němec RadekLitomyšl7700:25:3782,78
6MB26131Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:25:3882,64
7MB3032Kyncl TomášBrojleři Česká Třebová8000:26:1677,28
8MB34101Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:4573,07
9MB3623Kalousek JanMalšovice7100:27:0470,37
10MB51118Cvrček MartinAtletika Polička7900:30:1543,45
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC72Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:01121,63
2MC1819Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:24:18103,14
3MC42130Hruban JanČeská Třebová6600:27:4475,23
4MC5517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:3743,83
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1351Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:53123,59
2MD387Ráb PavelČ.Třebová5200:27:2588,66
3MD393Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:3287,75
4MD45133Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:2381,25
5MD47120Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:29:2173,73
6MD5720Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:5546,24
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME62119Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:30104,84
2ME6358Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:07101,61
3ME6444Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:4093,56
4ME6810Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:093,00
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28128Klímová IvanaAtletika Polička8700:26:10100,00
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2073Jiroušková JanaPrestige Cycling Team Česká Třebová7900:24:56106,05
2ZB27103Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:4599,77
3ZB3368Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:2894,18
4ZB35114Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:26:5590,63
5ZB3746Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:2287,10
6ZB44124Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:28:0781,34
7ZB5340Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:4361,08
8ZB61100Koubová MarcelaRybník8000:35:4222,29
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4147Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:41112,95
2ZC4939Hájková Ludmila OB Česká Třebová 7500:29:30100,63
3ZC5455Šedová Jana---7300:31:3786,42
4ZC6070Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4665,07
5ZC67121Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:49:313,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD22122Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:10128,90
2ZD5063Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3898,55
3ZD58134Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:2872,55
4ZD65129Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:3923,65
5ZD6613Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:45:113,00
Příchozí - muži (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1159Moravec JanJM Team Letohrad0200:11:36-
2PM2158Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:11:42-
3PM3162Vacek JiříDlouhá Třebová7700:11:58-
4PM6152Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:15:10-
5PM11156Krátký JosefHvězda Pardubice6500:17:58-
6PM14160Simon Adam Jakubneregistrován1400:24:30-
Příchozí - ženy (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ4164Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:14:55-
2PZ5163Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:14:55-
3PZ7154Šimková Marcelaneregistrována8900:15:13-
4PZ8153Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:15:52-
5PZ9155Válková PetraSvinná8200:16:09-
6PZ10151Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:17:08-
7PZ12157Skoupá Natálieneregistrována0300:18:53-
8PZ13132Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:24:28-
9PZ15161Simonová Kristýna-0900:24:31-
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1196Schmida AlbertSSK Vítkovice1400:00:12-
2C1285Svatý JakubSvinná1300:00:13-
1D1312Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:14-
3C1478Válek VítSvinná1300:00:14-
2D151Preislerová Viola ŽofieISCAREX junior team Česká Třebová1400:00:14-
3D1667Šilarová LiliSpinning Eva Lanškroun1300:00:15-
4C1774Bernard JakubPetrklíč1300:00:15-
4D1872Bahníková VanesaLibišovy1300:00:15-
5C1980Kaplan MaxSruby1400:00:16-
6C11089Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:17-
7C111105Vágner JanSvinná1500:00:17-
8C112104Vágner DavidSvinná1300:00:17-
9C11369Sodomka KryštofSpinning Eva Lanškroun1300:00:18-
10C11476Klášterecký AntonínŽidlochovice1400:00:18-
11C11588Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:18-
5D11665Venclová EliškaPřívrat1400:00:18-
12C117107Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:19-
13C11890Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:19-
14C11979Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:00:22-
6D12041Kubešová JohankaSvinná1700:00:23-
15C12166Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:25-
16C122108Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:30-
7D12384Válková ZuzanaSvinná1800:01:08-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:01108,55
2M1260Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:02104,22
1Z1386Svatá DominikaSvinná1100:01:05107,25
3M1494Schmida AlbertSSK Vítkovice1400:01:0787,23
2Z1525Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun 1100:01:0899,10
3Z1664Válková VendulaSvinná1100:01:0993,65
4M1749Štancl ŠtěpánSkiklub Deštné v Orlických horách1200:01:1079,94
4Z1834Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:1187,75
5M19109Krátký MatyášHvězda Čeperka1200:01:2725,57
5Z11062Pelešková AdélaJanov1200:01:2935,48
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2191Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:48102,81
2Z22111Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:50100,41
1M2361Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:50106,83
3Z2414Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:5296,78
4Z256Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:5492,59
5Z2629Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:5689,30
2M2799Miláček LadislavSvinná0900:01:5697,00
3M28112Veselý JanKB Letohrad1000:01:5696,17
4M2937Rybička DominikISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:5795,45
5M210113Veselý JakubKB Letohrad1000:01:5795,01
6M21148Štancl RomanSkiklub Deštné v Orlických horách1000:02:0973,53
6Z212110Pirklová PatricieLetohrad0900:02:1063,66
7M21387Kyncl JakubBrojleři Česká Třebová0900:02:1466,04
8M21475Zahrádka LukášPetrklíč1000:02:523,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3198Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:25101,70
2M3242Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:25101,21
3M3383Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:03:3097,09
4M3459Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4483,24
1Z3543Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:03:44109,89
2Z36106Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:48107,30
5M3728Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:5176,57
6M3882Ducháček VítSokol Dlouhá Třebová0800:04:0067,80
7M39102Skoupý Janneregistrován0800:04:0760,98
3Z31026Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun 0700:04:1682,82
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4171Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:13106,40
2Z4211Hejlová KateřinaISCAREX junior team Česká Třebová0600:08:3099,82
3Z4395Čípová AnetaIscarex Junior Česká Třebová0600:08:4593,78
4Z4415Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:5191,52
5Z4597Chaloupková PetraKostelec nad Orlicí0500:09:2179,75
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Vebr PatrikUSK Praha9800:19:18105,21
2MA245Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:19:36102,23
1MJ31Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:19:39124,36
3MA4125Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:3392,56
4MA58Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:20:4790,27
2MJ6126Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:08105,92
1MC72Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:01121,63
3MJ8127Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:22:07102,35
1MB927Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:10111,97
4MJ1038Kovář LukášOB Česká Třebová0100:22:2594,08
5MA1121Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:22:3871,52
6MA1252Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:4470,49
1MD1351Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:53123,59
7MA14117Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:1665,15
1ZJ1554Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:23:34120,19
2MB1618Šimek PetrŘetůvka7700:23:3699,78
8MA1753Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:24:0856,34
2MC1819Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:24:18103,14
2ZJ1981Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:24:36112,37
1ZB2073Jiroušková JanaPrestige Cycling Team Česká Třebová7900:24:56106,05
3MB214Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:5888,25
1ZD22122Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:10128,90
5MJ239Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:25:2273,29
4MB24115Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:25:2784,20
5MB2535Němec RadekLitomyšl7700:25:3782,78
6MB26131Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:25:3882,64
2ZB27103Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:4599,77
1ZA28128Klímová IvanaAtletika Polička8700:26:10100,00
3ZJ2931Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí 0200:26:11123,90
7MB3032Kyncl TomášBrojleři Česká Třebová8000:26:1677,28
9MA31123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1934,41
10MA32135Švec MartinVK Choceň8700:26:2133,96
3ZB3368Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:2894,18
8MB34101Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:4573,07
4ZB35114Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:26:5590,63
9MB3623Kalousek JanMalšovice7100:27:0470,37
5ZB3746Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:2287,10
2MD387Ráb PavelČ.Třebová5200:27:2588,66
3MD393Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:3287,75
11MA4024Živný Marek3D Fitness Race Team9100:27:3721,14
1ZC4147Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:41112,95
3MC42130Hruban JanČeská Třebová6600:27:4475,23
12MA4377Klášterecký TomášBehynavyhon.cz8100:28:0017,34
6ZB44124Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:28:0781,34
4MD45133Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:2381,25
13MA4622Opletal Jakubnení9400:28:518,72
5MD47120Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:29:2173,73
4ZJ4830Janíčková PatricieVenc tým Ústí nad Orlicí0200:29:25102,12
2ZC4939Hájková Ludmila OB Česká Třebová 7500:29:30100,63
2ZD5063Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3898,55
10MB51118Cvrček MartinAtletika Polička7900:30:1543,45
5ZJ525Dvořáková EmaISCAREX Česká Třebová0400:30:2967,44
7ZB5340Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:4361,08
3ZC5455Šedová Jana---7300:31:3786,42
4MC5517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:3743,83
6MJ5616Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:358,74
6MD5720Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:5546,24
3ZD58134Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:2872,55
6ZJ5936Kovářová JanaŘetůvka0200:33:3673,98
4ZC6070Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4665,07
8ZB61100Koubová MarcelaRybník8000:35:4222,29
1ME62119Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:30104,84
2ME6358Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:07101,61
3ME6444Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:4093,56
4ZD65129Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:3923,65
5ZD6613Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:45:113,00
5ZC67121Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:49:313,00
4ME6810Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:093,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Vebr PatrikUSK Praha9800:19:18102,24
2MA245Záveský FilipIscarex Česká Třebová9300:19:3699,21
3MJ31Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:19:3998,55
4MA4125Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:3389,39
5MA58Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:20:4787,07
6MJ6126Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:0883,49
7MC72Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:0174,37
8MJ8127Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:22:0773,31
9MB927Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:1072,78
10MJ1038Kovář LukášOB Česká Třebová0100:22:2570,29
11MA1121Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:22:3868,03
12MA1252Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:4466,99
13MD1351Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:22:5365,44
14MA14117Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:1661,56
15MB1618Šimek PetrŘetůvka7700:23:3658,04
16MA1753Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:24:0852,62
17MC1819Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:24:1850,98
18MB214Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:5844,11
19MJ239Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 0400:25:2239,98
20MB24115Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:25:2739,22
21MB2535Němec RadekLitomyšl7700:25:3737,50
22MB26131Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:25:3837,33
23MB3032Kyncl TomášBrojleři Česká Třebová8000:26:1630,85
24MA31123Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1930,35
25MA32135Švec MartinVK Choceň8700:26:2129,89
26MB34101Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:26:4525,76
27MB3623Kalousek JanMalšovice7100:27:0422,50
28MD387Ráb PavelČ.Třebová5200:27:2519,00
29MD393Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:3217,78
30MA4024Živný Marek3D Fitness Race Team9100:27:3716,89
31MC42130Hruban JanČeská Třebová6600:27:4415,69
32MA4377Klášterecký TomášBehynavyhon.cz8100:28:0013,02
33MD45133Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:239,14
34MA4622Opletal Jakubnení9400:28:514,27
35MD47120Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:29:213,00
36MB51118Cvrček MartinAtletika Polička7900:30:153,00
37MC5517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:373,00
38MJ5616Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:353,00
39MD5720Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:553,00
40ME62119Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:303,00
41ME6358Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:073,00
42ME6444Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:403,00
43ME6810Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:093,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1554Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:23:34106,55
2ZJ1981Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:24:3698,13
3ZB2073Jiroušková JanaPrestige Cycling Team Česká Třebová7900:24:5695,32
4ZD22122Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:1093,39
5ZB27103Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:4588,70
6ZA28128Klímová IvanaAtletika Polička8700:26:1085,18
7ZJ2931Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí 0200:26:1185,11
8ZB3368Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:26:2882,81
9ZB35114Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:26:5579,05
10ZB3746Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:2275,33
11ZC4147Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:4172,76
12ZB44124Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:28:0769,25
13ZJ4830Janíčková PatricieVenc tým Ústí nad Orlicí0200:29:2558,53
14ZC4939Hájková Ludmila OB Česká Třebová 7500:29:3057,79
15ZD5063Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:3856,74
16ZJ525Dvořáková EmaISCAREX Česká Třebová0400:30:2949,78
17ZB5340Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:4347,87
18ZC5455Šedová Jana---7300:31:3740,52
19ZD58134Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:2825,34
20ZJ5936Kovářová JanaŘetůvka0200:33:3624,20
21ZC6070Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:4614,58
22ZB61100Koubová MarcelaRybník8000:35:426,94
23ZD65129Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:40:393,00
24ZD6613Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:45:113,00
25ZC67121Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:49:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód