Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

13.9.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 13.9.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Společenské centrum Skuhrov nad Bělou 10:00 hod

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

70,- Kč

Popis tratě

13 km, převýšení 750 m
2 km po silnici, 2 km stoupání po zpevněné cestě, dále polní a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Krunčík
Skuhrov nad Bělou 139
mobil: 608 519 061

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.7.2016Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!-
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1019

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří489
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Vacek Martin699
Sedláček František408
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Flegl Vlastimil537
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Hájek František496
Stránský Aleš606
Kučera Zdeněk556
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Kapl Libor656
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Svatoš Otakar345
Mertová Michaela765
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ951Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9101:01:56105
2MJ1313Kubánek MarekPSK Olymp Praha9001:04:1693
3MJ2165Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:07:4481
4MJ4239Votava MichalVrchlabí9001:15:1672
5MJ4550Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9101:16:2666
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1146Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:07105
2ŽJ2150Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:29:3093
3ŽJ4149Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:4581
4ŽJ5148Knápková MonikaSKI Skuhrov nad Bělou9400:39:4772
Muži A 20-39 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:14105
2MA259Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:57:2093
3MA354Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:57:4281
4MA453Řemínek MatějAC Choceň8600:58:5072
5MA611Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:4066
6MA1146Dobšíček PavelSK Hronov8001:02:3360
7MA1285Benák JanHradec Králové8201:04:0857
8MA1437Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7701:04:4554
9MA1522Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:04:5951
10MA1664Mihulka JindřichLogitron7001:05:3948
11MA2324Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:08:5345
12MA2528Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7001:09:2742
13MA2629Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:3439
14MA309Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:10:0536
15MA347Strnad TomášSK Žamberk6901:11:1233
16MA3867Svoboda PavelJeníkovice7601:12:2930
17MA4766David PavelCyklomax Hradec Králové7201:18:0427
18MA5541Štefek RichardSolnice7401:22:3024
Muži B 40-49 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB555Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:34105
2MB726Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:59:5893
3MB818Holický MilanPardubice6501:01:3781
4MB1044Krejčí JaromírČeské Meziříčí6601:02:0872
5MB1952Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:07:1166
6MB2216Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:07:5360
7MB2447Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:09:1557
8MB2723Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:09:4554
9MB2831Zelený LuděkAC Náchod6101:09:5051
10MB3563Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:11:3148
11MB3961Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:12:3845
12MB4040Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:13:1442
13MB416Novotný LuděkSK Žamberk6201:14:1739
14MB4333Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:15:2736
15MB445Suchodol JosefSokol Žamberk6701:16:0733
16MB5449Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:22:1830
17MB5648Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:23:0627
Muži C 50-59 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1838Tempír FrantišekSokol Štíty4901:06:01105
2MC204Flegl VlastimilBrtev5301:07:3593
3MC291Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:09:5481
4MC328Černý VladimírHAC Praha5201:11:0572
5MC3621Hájek FrantišekFGT Stolany4901:11:5466
6MC3762Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5601:12:1560
7MC4830Stuchlík ZdeněkKoncept HK5001:18:2857
8MC5032Šofra LubošAC Náchod5701:18:5554
9MC5135Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:19:2851
10MC5727Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:24:2548
11MC5942Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:25:1345
12MC6660David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:43:5042
Muži D 60-69 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD172Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:05:57105
2MD6015Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:26:1193
Muži E 70 let a starší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6243Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:28:51105
2ME6534Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:37:1093
3ME6825Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:11:2881
Ženy A 20-34 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3158Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:10:35105
2ZA4619Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:17:2193
3ZA5212Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:20:3581
4ZA5817Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:24:3772
5ZA6456Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:32:4466
Ženy B 35-44 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3314Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7301:11:06105
2ZB4936Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:18:3593
3ZB5357Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:21:0281
4ZB6345Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:29:1872
Ženy C 45-54 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC613Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:28:28105
2ŽC6720Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:46:5393
Ženy D 55 let a starší (trať 13 km, 750 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy příchozí (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB3147Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:29:36-
Trať 4,5 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1146Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:07105
2ŽJ2150Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:29:3093
1LB3147Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:29:36-
3ŽJ4149Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:4581
4ŽJ5148Knápková MonikaSKI Skuhrov nad Bělou9400:39:4772
Trať 13 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:14105
2MA259Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:57:2093
3MA354Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:57:4281
4MA453Řemínek MatějAC Choceň8600:58:5072
1MB555Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:34105
5MA611Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:4066
2MB726Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:59:5893
3MB818Holický MilanPardubice6501:01:3781
1MJ951Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9101:01:56105
4MB1044Krejčí JaromírČeské Meziříčí6601:02:0872
6MA1146Dobšíček PavelSK Hronov8001:02:3360
7MA1285Benák JanHradec Králové8201:04:0857
2MJ1313Kubánek MarekPSK Olymp Praha9001:04:1693
8MA1437Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7701:04:4554
9MA1522Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:04:5951
10MA1664Mihulka JindřichLogitron7001:05:3948
1MD172Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:05:57105
1MC1838Tempír FrantišekSokol Štíty4901:06:01105
5MB1952Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:07:1166
2MC204Flegl VlastimilBrtev5301:07:3593
3MJ2165Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:07:4481
6MB2216Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:07:5360
11MA2324Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:08:5345
7MB2447Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:09:1557
12MA2528Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7001:09:2742
13MA2629Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:3439
8MB2723Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:09:4554
9MB2831Zelený LuděkAC Náchod6101:09:5051
3MC291Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:09:5481
14MA309Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:10:0536
1ZA3158Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:10:35105
4MC328Černý VladimírHAC Praha5201:11:0572
1ZB3314Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7301:11:06105
15MA347Strnad TomášSK Žamberk6901:11:1233
10MB3563Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:11:3148
5MC3621Hájek FrantišekFGT Stolany4901:11:5466
6MC3762Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5601:12:1560
16MA3867Svoboda PavelJeníkovice7601:12:2930
11MB3961Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:12:3845
12MB4040Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:13:1442
13MB416Novotný LuděkSK Žamberk6201:14:1739
4MJ4239Votava MichalVrchlabí9001:15:1672
14MB4333Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:15:2736
15MB445Suchodol JosefSokol Žamberk6701:16:0733
5MJ4550Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9101:16:2666
2ZA4619Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:17:2193
17MA4766David PavelCyklomax Hradec Králové7201:18:0427
7MC4830Stuchlík ZdeněkKoncept HK5001:18:2857
2ZB4936Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:18:3593
8MC5032Šofra LubošAC Náchod5701:18:5554
9MC5135Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:19:2851
3ZA5212Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:20:3581
3ZB5357Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:21:0281
16MB5449Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:22:1830
18MA5541Štefek RichardSolnice7401:22:3024
17MB5648Kouřim BohumilSKI Skuhrov nad Bělou6301:23:0627
10MC5727Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:24:2548
4ZA5817Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:24:3772
11MC5942Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:25:1345
2MD6015Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:26:1193
1ŽC613Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:28:28105
1ME6243Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:28:51105
4ZB6345Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:29:1872
5ZA6456Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:32:4466
2ME6534Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:37:1093
12MC6660David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:43:5042
2ŽC6720Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:46:5393
3ME6825Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:11:2881

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 87%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Pekny zavod, slusela by mu vetsi ucast. Skoda tej zimy nahore, ale ty buchty by chutnaly i Rumperteszoj :)
kebrle
Rampušák sice neměl dobrou náladu a asi se zlobil, že mu dupeme po panství, dole ale bylo na sluníčku příjemně a švestkové buchty opět vynikající.
ales.stransky
Bezva závod, no a ty buchty!!! O těch si vypravujem ještě dnes:-)) Skuhrováci maj vždy závod perfektně připravený, ať už jde o vrch nebo o silniční desítku, dobré značení, pěkná trať, teplý čaj a jiné občerstvení...
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód