Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Morava - Slamník (po trati MS)

15.6.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Morava - Slamník (po trati MS)
  • datum konání: 15.6.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Areál Snů Dolní Morava (juniorky startují u hotelu Prometheus pod sjezdovkami)
11:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 10:45 hodin, Areál Snů Dolní Morava

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka / Převýšení:
juniorky 5,5 km / 450 m
M60 a starší 9,9 km / 646 m (trať na MS pro kategorie M/W55 - M/W80)
ostatní 11,3 km / 646 m (trať na MS pro kategorie M/W35 - M/W50)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex, s.r.o.
Moravská 340
Česká Třebová
560 02
tel. 465 530 214

Informace o ubytování a dopravě naleznete na webu o MS veteránů v běhu do vrchu 2008

E-mailová adresa

team@iscarex.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Dolní Morava - Slamník (po trati MS)

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ20132Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:59:5135
2MJ51133Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:05:5431
3MJ53102Smolák PetrBK Vysoké Mýto9401:06:0727
4MJ8323Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9201:13:0424
5MJ9222Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:15:2822
Muži A 20-39 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:52:3935
2MA236Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:53:1131
3MA414Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:3327
4MA1083Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:55:5424
5MA12143Bogdał RomanMiedzygorze PL7900:56:28-
6MA15142Bogdał LukaszMiedzygorze PL8200:57:51-
7MA1664Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:58:0722
8MA1879Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:58:2220
9MA1946Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:58:44-
10MA2269Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7301:00:1519
11MA2648Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6901:01:06-
12MA2875Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:01:2918
13MA2965Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:01:3817
14MA3147Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7401:02:08-
15MA32109Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:02:1316
16MA3327Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:02:2315
17MA35136Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7901:02:3414
18MA37114Novák PavelKRB Chrudim8101:03:5613
19MA42111Maier LukášKRB Chrudim7801:04:4212
20MA45140Hartman KarelÚstí nad Orlicí7701:05:0311
21MA49126Staniek Martin-7401:05:3210
22MA50118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:05:349
23MA54124Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:06:128
24MA60138Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8401:06:567
25MA6656Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:08:386
26MA71110Marhold LubošChoceň7701:09:235
27MA74125Tešner HynekYogi Racing Ostrava7701:09:514
28MA9012Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:15:183
29MA11274Majchrzak AdamRaciborz7601:34:52-
30MA11376Bozyňski DanielPOL7601:38:02-
Muži B 40-49 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB520Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:3835
2MB677Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:0831
3MB760Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:54:4027
4MB8120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:55:1424
5MB9115Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:55:2022
6MB1394Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:56:3820
7MB1458Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:57:0819
8MB24141Tichý PavelAC Náchod6301:00:5018
9MB2544Holický MilanAFK Pardubice6501:00:5917
10MB2735Mrva PavelPopovice6001:01:2516
11MB4091Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6401:04:1915
12MB4349Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6201:04:47-
13MB4486Kaván LubomírChřibská6101:04:5214
14MB46131Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:05:0413
15MB4759Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:05:1812
16MB48123Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:05:3211
17MB52139Dostálek PetrASPV Těchonín6701:06:0410
18MB58130Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:06:459
19MB5993Jančařík PetrAAC Brno6801:06:508
20MB6392Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:07:507
21MB64101Smolák PetrBK Vysoké Mýto6401:08:166
22MB652Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:08:275
23MB6884Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:09:064
24MB6963Vysoudil OldřichSK Temenice6101:09:163
25MB7352Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:09:482
26MB75117Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:10:231
27MB79146Šilar TomášPardubice6301:11:041
28MB80108Eppert RomanCanis Team5901:12:001
29MB8241Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:12:361
30MB8440Kaňa PetrTJ Kostice6401:13:191
31MB8985Beznoska KamilČermná6301:14:431
32MB9496Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:15:451
33MB9781Beránek RomanEkofas Ostrava6301:16:521
34MB102134Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6801:18:531
35MB114145Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:39:151
Muži C 50-59 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC333Smrčka MilošBK Říčany5400:53:2435
2MC1138Kolínek FrantišekAK Perná5600:56:0531
3MC1767Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:58:0927
4MC2182Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:00:0024
5MC3054Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:01:5722
6MC3470Tempír FrantišekSokol Štíty4901:02:2820
7MC3690Malatín ŠtefanAAC Brno5501:03:1019
8MC3911Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:1418
9MC5589Černý VladimírHAC Praha5201:06:2317
10MC56113Brožek RadmilKRB Chrudim5401:06:2716
11MC5768Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:06:3815
12MC6219Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:4314
13MC6739Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:4613
14MC70103Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5301:09:2012
15MC72135Dostál LadislavMoravská Třebová5601:09:4511
16MC7645Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5501:10:32-
17MC7853Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:10:5610
18MC8171Hájek FrantišekFGT Stolany4901:12:129
19MC8666Leszkow JosefMK Hlinsko5101:14:138
20MC8773Švidernoch MilanX-Air Ostrava5801:14:207
21MC91137Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5601:15:246
22MC9955Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:17:495
23MC10028Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:18:244
24MC10431Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:20:023
25MC107106Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:25:302
26MC1111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:34:361
Muži D 60-69 let (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD113Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:2835
2MD272Leszkow PetrMK Hlinsko4400:58:1531
3MD334Němec JiříLOCKAR4800:59:0227
4MD4127Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:01:4424
5MD5100Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4701:02:4222
6MD6107Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:02:5720
7MD851Vodička JanMK Radslavice4501:03:3619
8MD987Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:04:2718
9MD11121Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:06:5717
10MD1230Marek FrantišekSK Hronov4101:08:0916
11MD1362Koblížek JindřichSK Žamberk4801:08:1315
12MD1410Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4414
13MD1598Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:08:4813
14MD1637Tučný JanMK Pardubice4701:10:1212
15MD1761Janků LadislavOlomouc4201:10:5311
16MD2032Trombik EmilČeský Těšín4601:18:3210
17MD223Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:20:409
-MD-99Biemann GötzSKI Harrachov43DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7116Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:03:1335
2ME1095Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:04:4231
3ME1943Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:15:0327
4ME2325Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3401:21:4924
5ME2526Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:25:0122
6ME26122Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:39:5720
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ121Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:2535
2ŽJ250Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:41:1931
3ŽJ318Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:3127
4ŽJ415Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:51:0424
Ženy A 20-34 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2388Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:00:3535
2ZA41105Dostálová MarieAK Kroměříž7601:04:2031
3ZA61128Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:07:2127
4ZA855Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:13:2824
5ZA8857Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:14:2522
6ZA101104Kulatá JaroslavaŠternberk7601:18:5120
7ZA10317Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:19:3419
8ZA108119Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:25:4918
Ženy B 35-44 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7729Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:10:3635
2ZB95129Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:15:5831
3ZB9616Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:16:3327
4ZB115144Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6701:39:2724
Ženy C 45-54 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC38112Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:04:0535
2ŽC9378Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:15:3531
3ŽC9842Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:17:2327
4ŽC10580Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:22:1324
5ŽC10697Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5401:24:4022
6ŽC1099Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:27:1720
7ŽC1104Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:33:1419
Ženy D 55 let a starší (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD188Cupalová EvaSokol Bučovice4701:14:1835
2ZD216Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:20:1631
3ZD2424Štechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:24:3327
Trať 5,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ121Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:2535
2ŽJ250Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:41:1931
3ŽJ318Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:3127
4ŽJ415Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:51:0424
Trať 9,9 km, 646 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD113Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:2835
2MD272Leszkow PetrMK Hlinsko4400:58:1531
3MD334Němec JiříLOCKAR4800:59:0227
4MD4127Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:01:4424
5MD5100Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4701:02:4222
6MD6107Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:02:5720
1ME7116Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:03:1335
7MD851Vodička JanMK Radslavice4501:03:3619
8MD987Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:04:2718
2ME1095Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:04:4231
9MD11121Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:06:5717
10MD1230Marek FrantišekSK Hronov4101:08:0916
11MD1362Koblížek JindřichSK Žamberk4801:08:1315
12MD1410Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4414
13MD1598Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:08:4813
14MD1637Tučný JanMK Pardubice4701:10:1212
15MD1761Janků LadislavOlomouc4201:10:5311
1ZD188Cupalová EvaSokol Bučovice4701:14:1835
3ME1943Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:15:0327
16MD2032Trombik EmilČeský Těšín4601:18:3210
2ZD216Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:20:1631
17MD223Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:20:409
4ME2325Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3401:21:4924
3ZD2424Štechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:24:3327
5ME2526Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:25:0122
6ME26122Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:39:5720
Trať 11,3 km, 646 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:52:3935
2MA236Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:53:1131
1MC333Smrčka MilošBK Říčany5400:53:2435
3MA414Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:3327
1MB520Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:3835
2MB677Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:0831
3MB760Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:54:4027
4MB8120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:55:1424
5MB9115Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:55:2022
4MA1083Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:55:5424
2MC1138Kolínek FrantišekAK Perná5600:56:0531
5MA12143Bogdał RomanMiedzygorze PL7900:56:28-
6MB1394Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:56:3820
7MB1458Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:57:0819
6MA15142Bogdał LukaszMiedzygorze PL8200:57:51-
7MA1664Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:58:0722
3MC1767Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:58:0927
8MA1879Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:58:2220
9MA1946Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:58:44-
1MJ20132Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:59:5135
4MC2182Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:00:0024
10MA2269Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7301:00:1519
1ZA2388Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:00:3535
8MB24141Tichý PavelAC Náchod6301:00:5018
9MB2544Holický MilanAFK Pardubice6501:00:5917
11MA2648Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6901:01:06-
10MB2735Mrva PavelPopovice6001:01:2516
12MA2875Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:01:2918
13MA2965Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:01:3817
5MC3054Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:01:5722
14MA3147Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7401:02:08-
15MA32109Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:02:1316
16MA3327Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:02:2315
6MC3470Tempír FrantišekSokol Štíty4901:02:2820
17MA35136Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7901:02:3414
7MC3690Malatín ŠtefanAAC Brno5501:03:1019
18MA37114Novák PavelKRB Chrudim8101:03:5613
1ŽC38112Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:04:0535
8MC3911Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:1418
11MB4091Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6401:04:1915
2ZA41105Dostálová MarieAK Kroměříž7601:04:2031
19MA42111Maier LukášKRB Chrudim7801:04:4212
12MB4349Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6201:04:47-
13MB4486Kaván LubomírChřibská6101:04:5214
20MA45140Hartman KarelÚstí nad Orlicí7701:05:0311
14MB46131Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:05:0413
15MB4759Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:05:1812
16MB48123Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:05:3211
21MA49126Staniek Martin-7401:05:3210
22MA50118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:05:349
2MJ51133Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:05:5431
17MB52139Dostálek PetrASPV Těchonín6701:06:0410
3MJ53102Smolák PetrBK Vysoké Mýto9401:06:0727
23MA54124Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:06:128
9MC5589Černý VladimírHAC Praha5201:06:2317
10MC56113Brožek RadmilKRB Chrudim5401:06:2716
11MC5768Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:06:3815
18MB58130Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:06:459
19MB5993Jančařík PetrAAC Brno6801:06:508
24MA60138Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8401:06:567
3ZA61128Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:07:2127
12MC6219Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:4314
20MB6392Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:07:507
21MB64101Smolák PetrBK Vysoké Mýto6401:08:166
22MB652Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:08:275
25MA6656Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:08:386
13MC6739Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:4613
23MB6884Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:09:064
24MB6963Vysoudil OldřichSK Temenice6101:09:163
14MC70103Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5301:09:2012
26MA71110Marhold LubošChoceň7701:09:235
15MC72135Dostál LadislavMoravská Třebová5601:09:4511
25MB7352Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:09:482
27MA74125Tešner HynekYogi Racing Ostrava7701:09:514
26MB75117Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:10:231
16MC7645Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5501:10:32-
1ZB7729Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:10:3635
17MC7853Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:10:5610
27MB79146Šilar TomášPardubice6301:11:041
28MB80108Eppert RomanCanis Team5901:12:001
18MC8171Hájek FrantišekFGT Stolany4901:12:129
29MB8241Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:12:361
4MJ8323Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9201:13:0424
30MB8440Kaňa PetrTJ Kostice6401:13:191
4ZA855Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:13:2824
19MC8666Leszkow JosefMK Hlinsko5101:14:138
20MC8773Švidernoch MilanX-Air Ostrava5801:14:207
5ZA8857Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:14:2522
31MB8985Beznoska KamilČermná6301:14:431
28MA9012Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:15:183
21MC91137Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5601:15:246
5MJ9222Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:15:2822
2ŽC9378Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:15:3531
32MB9496Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:15:451
2ZB95129Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:15:5831
3ZB9616Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:16:3327
33MB9781Beránek RomanEkofas Ostrava6301:16:521
3ŽC9842Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:17:2327
22MC9955Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:17:495
23MC10028Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:18:244
6ZA101104Kulatá JaroslavaŠternberk7601:18:5120
34MB102134Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6801:18:531
7ZA10317Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:19:3419
24MC10431Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:20:023
4ŽC10580Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:22:1324
5ŽC10697Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5401:24:4022
25MC107106Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:25:302
8ZA108119Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:25:4918
6ŽC1099Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:27:1720
7ŽC1104Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:33:1419
26MC1111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:34:361
29MA11274Majchrzak AdamRaciborz7601:34:52-
30MA11376Bozyňski DanielPOL7601:38:02-
35MB114145Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:39:151
4ZB115144Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6701:39:2724

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Závod byl, myslím, vydařený - pěkná trať, hezká sjezdovka a závěr:-) Jen bych pro MS veterány na kratší trať oddělila třeba jinou barvou čísla, aby i pořadatelé věděli, kam koho mají poslat. A v té barvě i šipečku na kratší odbočku, páč při běhu na předních pozicích asi nikdo nemá čas číst malé písmo (a někteří ani tak dobře nevidí:-)) To není výtka, ale jen doladění detailů, aby generálka splnila účel:-)
evakollertova
Byl to můj vůbec první běh do vrchu a musím říct, že je to dřina. Ale krásná dřina. Trať byla bezvadná, drsná, ale někdy se na ní našel čas pokochat se okolními výhledy. A co teprve pohled na lidičky při stoupání do sjezdovky. Závěrečných 500 m byla vážně "lahůdka". Musím pochválit pořadatelé za zajištění občerstvení na trati, to jsem vážně nečekal a byl mile překvapen. Už se k Vám těším v září na Kraličák. Díky za super závod. Lukáš Maier - KRB Chrudim
Lmaier
Pěkná rozmanitá trať prověří všestranně běžce. Dobré občerstvení na trati i u cíle. Děkuji za výsledkovku po vyhlášení. Chybí jen vlažná sprcha.
Moc pěkný závod. Trať stála opravdu za to. Když jsem se podíval, že je to jenom "Béčko", tak mně to celkem pobavilo. Jo, a pro úspěch sjezdovky uvažujeme od příštího roku o dvou sjezdovkách v běhu na Lysou;-). Sportu zdar.
sport

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód