Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné - Jamné

14.9.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Jamné
  • datum konání: 14.9.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ABK Bravo Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Jablonné nad Orlicí, 10:45 hod

Přihlášky

od 8:30 do 10:00 hodin v jídelně ZŠ

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

7,5 km, převýšení 340 m
běží se 2x okruh kolem jablonského sídliště, dále po silnici směr Jamné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vojmír Dobšíček
Na výsluní 459
561 64 Jablonné nad Orlicí
tel. zam.: 465 642 618/21
mobil: 605 310 007

Propozice pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

vojmir.dobsicek@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1033Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:31:4135
2MJ1226Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:32:0731
3MJ1647Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:0527
4MJ3039Živný MarekLetohrad9100:35:4524
5MJ375Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:37:3122
6MJ4525Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:41:2320
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3123Vévodová MartinaAK Perná9000:35:5635
2ŽJ3315Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:36:4531
3ŽJ4914Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:43:0827
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:3135
2MA244Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:0831
3MA346Řemínek MatějAC Choceň8600:28:1527
4MA424Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:28:1824
5MA527Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:29:0422
6MA749Bogdał RomanMiedzygorze7900:30:1720
7MA179Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:33:1019
8MA1856Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:2918
9MA2629Matějka MichalSport Mladkov7300:34:5717
10MA2752Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:35:1016
11MA3416Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:4615
12MA4834Marhold LubošChoceň7700:43:0114
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB611Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:29:5835
2MB848Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:30:3431
3MB959Tichý PavelAC Náchod6300:31:1227
4MB1138Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:31:5224
5MB1437Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:32:4422
6MB1532Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:5320
7MB1958Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:34:0019
8MB2150Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:34:1218
9MB2242Jančařík PetrAAC Brno6800:34:2117
10MB287Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:1516
11MB3851Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:38:2715
12MB5361Doleček JiříIsolit Bravo6600:44:4214
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC138Tempír FrantišekSokol Štíty4900:32:3235
2MC2043Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:0731
3MC2557Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:34:4427
4MC2930Hájek FrantišekFGT Stolany4900:35:4024
5MC4253Červ MiloslavAtletika Polička5000:39:1022
6MC5112Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:0420
7MC5435Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:3019
8MC5560Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:45:4418
9MC581Velechovský JiříSAZS Králíky5500:47:1517
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3510Haberland JanSokol Brno4200:37:0935
2MD3619Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:37:1031
3MD4131Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:38:5627
4MD5928Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:0824
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5220Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:44:1935
2ME5736Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:46:3731
3ME616Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:0627
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2341Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:34:2535
2ZA3254Schauerová LenkaAtletika Polička8800:36:0131
3ZA4013Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:5027
4ZA4355Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:2524
5ZA464Stříhavková PetraAC-Chocen7900:41:3122
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB242Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:34:3135
2ZB3940Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:38:4731
3ZB4418Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:0727
4ZB4745Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:0024
Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC503Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:43:0935
2ŽC6022Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:49:0931
Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5621Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:5435
Lidový běh (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB13Bartoš PavelJablonné nad Orlicí9300:00:01-
2LB25Vychytil DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9500:00:02-
3LB36Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:00:03-
4LB44Nekvinda VítSobkovice9700:00:04-
5LB51Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:05-
6LB62Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:06-
7LB78Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:07-
8LB87Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí0300:00:08-
9LB99Petřík RobertJablonné nad Orlicí9700:00:09-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB13Bartoš PavelJablonné nad Orlicí9300:00:01-
2LB25Vychytil DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9500:00:02-
3LB36Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:00:03-
4LB44Nekvinda VítSobkovice9700:00:04-
5LB51Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:05-
6LB62Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:06-
7LB78Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:07-
8LB87Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí0300:00:08-
9LB99Petřík RobertJablonné nad Orlicí9700:00:09-
Trať 7,5 km, 340 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:3135
2MA244Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:0831
3MA346Řemínek MatějAC Choceň8600:28:1527
4MA424Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:28:1824
5MA527Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:29:0422
1MB611Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:29:5835
6MA749Bogdał RomanMiedzygorze7900:30:1720
2MB848Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:30:3431
3MB959Tichý PavelAC Náchod6300:31:1227
1MJ1033Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:31:4135
4MB1138Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:31:5224
2MJ1226Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:32:0731
1MC138Tempír FrantišekSokol Štíty4900:32:3235
5MB1437Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:32:4422
6MB1532Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:5320
3MJ1647Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:0527
7MA179Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:33:1019
8MA1856Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:2918
7MB1958Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:34:0019
2MC2043Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:0731
8MB2150Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:34:1218
9MB2242Jančařík PetrAAC Brno6800:34:2117
1ZA2341Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:34:2535
1ZB242Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:34:3135
3MC2557Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:34:4427
9MA2629Matějka MichalSport Mladkov7300:34:5717
10MA2752Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:35:1016
10MB287Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:1516
4MC2930Hájek FrantišekFGT Stolany4900:35:4024
4MJ3039Živný MarekLetohrad9100:35:4524
1ŽJ3123Vévodová MartinaAK Perná9000:35:5635
2ZA3254Schauerová LenkaAtletika Polička8800:36:0131
2ŽJ3315Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:36:4531
11MA3416Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:4615
1MD3510Haberland JanSokol Brno4200:37:0935
2MD3619Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:37:1031
5MJ375Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:37:3122
11MB3851Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:38:2715
2ZB3940Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:38:4731
3ZA4013Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:5027
3MD4131Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:38:5627
5MC4253Červ MiloslavAtletika Polička5000:39:1022
4ZA4355Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:2524
3ZB4418Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:0727
6MJ4525Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:41:2320
5ZA464Stříhavková PetraAC-Chocen7900:41:3122
4ZB4745Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:0024
12MA4834Marhold LubošChoceň7700:43:0114
3ŽJ4914Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:43:0827
1ŽC503Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:43:0935
6MC5112Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:0420
1ME5220Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:44:1935
12MB5361Doleček JiříIsolit Bravo6600:44:4214
7MC5435Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:3019
8MC5560Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:45:4418
1ZD5621Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:5435
2ME5736Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:46:3731
9MC581Velechovský JiříSAZS Králíky5500:47:1517
4MD5928Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:0824
2ŽC6022Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:49:0931
3ME616Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:0627

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód