Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Velký Javorník

17.5.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 17.5.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: PJR Frenštát pod Radhoštěm

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál skokanských můstků, Frenštát pod Radhoštěm
10:00 hodin

Přihlášky

od 7:00 do 9:45 hodin v místě startu

Startovné

žáci a dorost 25 Kč
junioři a dospělí 50 Kč

Popis tratě

Délka 7.1 km, převýšení 527 m. Trať vede okrajovou částí Frenštátu pod Radhoštěm a potom lesem na vrchol Velkého Javorníku. Běží se po asfaltu, mezi prvním a druhým kilometrem je horská silnice s travnatým povrchem.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží poháry a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jan Šrubař
Střelniční 1065
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
tel.: 556 831 423

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2349

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Szebesta Pavel6814
Vodička Jan4514
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Baláž Roman6512
Škapa Marek7112
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šokalová Ludmila5612
Šnevajs Radomír6312
Šimůnek Jan4911
Tománek Pavel5511
Tončík Petr7111
Vraštilová Miloslava5611
Šír Václav4811
Jirásková Eva6411
Kvita Josef5111
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Balko Peter4411
Žák Jiří7110
Keprtová Miloslava4810
Černý Vladimír5210
Bitala Václav7710
Šimůnek Jan8210
Vlček Tomáš8010
Krejčí Lukáš769
Wálek Bronislav579
Piskoř Karel389
Pechek František539
Suchánek Lukáš799
Horáček Michal758
Stránský Aleš608
Leszkow Petr448
Gaman Jaroslav358
Filipec Petr848
Marek Dalimil608
Bednařík Jiří458
Velička Zdeněk627
Kaleta Daniel827
Kebrle Milan757
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697
Svatoš Otakar347
Harabiš Zbyněk657
Dobiáš Jaroslav637

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 13 let a mladší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM6820Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:43:5570
2ŽM7122Tomíčková BarboraTj Frenštát p. R.9500:44:4362
3ŽM10399Rampínová JulieTJ Frenštát p. R.9900:51:5034
Dorostenky 14-17 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7460Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:45:1854
2ŽD8915Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:48:2144
3ŽD111107Hauserová KristínaTrojanovice9300:55:0432
4ŽD11297Adamčíková JohanaTJ Frenštát p. R.9400:55:1130
5ŽD121113Doleželová MichaelaTJ Sokol Kozlovice9400:59:3426
6ŽD1221Hlaváčová MarkétaTJ Frenštát p. R.9101:04:1824
7ŽD1232Telváková AlenaTJ Frenštát p. R.9301:13:4022
Juniorky 18- 19 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8368Vlčková ZuzanaTJ Frenštát p. R.9000:46:4948
2ŽJ9373Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:49:3640
3ŽJ9665Kobzinková PetraTJ Frenštát p. R.8900:49:5638
4ŽJ10046Bečanová SimonaKopřivnice8900:50:5036
5ŽJ11769Slabá LucieTJ Frenštát p. R.9000:55:5928
Žáci 13 let a méně (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM7593Jančák TomášTJ Frenštát p. R.9500:45:3738
2MM7792Bryknar RadekTJ Frenštát p. R.9500:45:5536
3MM9791Michálek JanLK Veřovice9600:49:5730
4MM118125Hanzlík JanSSK Vítkovice9900:56:3028
5MM120112Doležel DušanTJ Sokol Kozlovice9800:58:0926
6MM124106Hauser SimonTrojanovice0101:15:2624
Dorostenci 14-17 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1388Kučinský JosefLK Veřovice9100:33:3070
2MD2890Fojtík VáclavLK Veřovice9400:36:5654
3MD3789Kučinský TadeášLK Veřovice9300:38:2448
4MD8470Rajnoch JakubTJ Frenštát p. R.9100:46:5032
Junioři 18-19 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2441Polách MartinSG Vrbno pod Pradědem8900:36:2162
2MJ4766Škoda KristiánTJ Frenštát p. R.9000:40:0144
3MJ67115Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:43:3940
4MJ8247Graf VojtěchTJ Frenštát p. R.9000:46:4734
Muži A 20-39 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Polášek JanAO Slavia Havířov8000:28:4870
2MA216Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:1062
3MA374Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:30:5154
4MA432Polášek JanSK Hranice8300:31:3248
5MA5111Pohanka MartinAC Moravská Slávia Brno7300:31:5744
6MA712Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:1740
7MA1043Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:32:5838
8MA1578Keller MartinMK Kopřivnice7800:33:3536
9MA1677Keller MichalMK Kopřivnice7500:33:5634
10MA1894Pop TomášMK Kopřivnice7100:34:1332
11MA1957Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:34:2530
12MA21119Jurák TomášMK Kopřivnice7500:35:3028
13MA227Hlušek PeterTJ Slovan Skalité8400:35:39-
14MA2361Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:36:1626
15MA2751Trebuna RenéMoira CZ8400:36:5324
16MA3249Krejčí LukášPepa Team FM7600:37:4822
17MA3324Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:5620
18MA368Mička BronislavVeřovice8400:38:1918
19MA3862Navařík MartinX-AIR Ostrava8200:38:3716
20MA4342Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:39:3214
21MA46103Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:39:5912
22MA54105Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8600:41:1610
23MA5911Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:41:598
24MA6187Tuharský MartinČeský Těšín7700:42:196
25MA65101Melčák TomášMK Kopřivnice7500:43:254
26MA6655Novotný MarekNový Jičín7700:43:302
27MA79110Bolek JanOrel Zašová8000:46:132
28MA9027Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:262
29MA9295Makový RomanTrojanovice8400:48:522
30MA95117Vaněk MartinFrenštát pod Radhoštěm6900:49:432
Muži B 40-49 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB613Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:0970
2MB84Holický MilanAFK Pardubice6500:32:2662
3MB99Vrana VladislavSlovan Skalité6600:32:50-
4MB1118Petráš RostislavNovojický Kotouč FC6500:33:0354
5MB1233Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:33:1448
6MB17121Sventek LadislavŠKP Čadca6500:34:08-
7MB2083Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:35:2044
8MB3122Jančařík PetrAAC Brno6800:37:4440
9MB34116Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:38:0038
10MB3510Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:38:1736
11MB39104Szebesta PavelJakl Karviná6800:38:4234
12MB55114Pácha ZdeněkBaška Frýdek Místek6800:41:3132
13MB57124Němec ZdeněkFrenštát p. R.6300:41:5430
14MB6096Pavlica OldřichČeladná6000:42:0328
15MB6319Eppert RomanCanis Team5900:42:3226
16MB6426Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:43:2024
17MB7864Musiálek JiříSviadnov6800:46:1022
Muži C 50-59 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1425Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:3370
2MC2567Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:2662
3MC2976Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:37:0454
4MC3056Krupka MilanTJ Rumburk5600:37:3348
5MC40122Švihel MiroslavBS Sloupné5800:38:5444
6MC4137Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:2140
7MC425Černý VladimírHAC Praha5200:39:3138
8MC4479Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:39:3636
9MC4954Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:40:1134
10MC5084Kvita JosefMK Kopřivnice5100:40:2932
11MC5175Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5300:40:3230
12MC53109Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:40:5428
13MC6286Mareš BohumilLEAR Brno5100:42:3026
14MC7244Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:44:5524
15MC7352Čech ZdeněkOstrava Dubina5800:45:0622
16MC8671Musil LadislavSK Slavičín5600:47:4920
17MC9998Koval JiříTJ Frenštát5300:50:0418
18MC10634Navařík PavelSVČ Rožnov5600:52:5716
19MC109102Macura MilanFrýdek Místek5300:54:1914
20MC11950Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:56:4712
Muži D 60-69 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2638Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:3670
2MD45123Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:4562
3MD5845Podžorný ErvinČeský Těšín4100:41:5654
4MD6931Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:44:0548
5MD816Tučný JanMK Pardubice4700:46:3744
6MD8736Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:48:0440
7MD8881Navara PetrMK Kopřivnice4500:48:1338
8MD9180Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:48:4436
9MD9830Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:49:5834
10MD11559Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:55:4432
11MD11617Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:55:5230
Muži E 70 let a starší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9463Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:49:4070
2ME107118Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:53:3462
3ME11339Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2800:55:2154
4ME12540Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:31:5448
Ženy A 20-34 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA52120Bábelová MartinaCK Biking Raková Slovensko8100:40:53-
2ZA5672Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:3270
3ZA7028Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:1762
4ZA10114Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:51:2054
Ženy B 35-44 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7682Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:4670
2ZB8553Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:47:1762
3ZB102100Rampírová KláraTJ Frenštát p. R.7100:51:3754
Ženy C 45-54 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4835Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:0770
2ŽC8048Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:46:2662
3ŽC104108Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:51:5854
4ŽC1053Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:52:4448
5ŽC10823Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:53:5744
6ŽC11458Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:55:4140
Ženy D 55 let a starší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11021Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:2870
Trať 7,1 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA129Polášek JanAO Slavia Havířov8000:28:4870
2MA216Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:1062
3MA374Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:30:5154
4MA432Polášek JanSK Hranice8300:31:3248
5MA5111Pohanka MartinAC Moravská Slávia Brno7300:31:5744
1MB613Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:0970
6MA712Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:1740
2MB84Holický MilanAFK Pardubice6500:32:2662
3MB99Vrana VladislavSlovan Skalité6600:32:50-
7MA1043Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:32:5838
4MB1118Petráš RostislavNovojický Kotouč FC6500:33:0354
5MB1233Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:33:1448
1MD1388Kučinský JosefLK Veřovice9100:33:3070
1MC1425Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:3370
8MA1578Keller MartinMK Kopřivnice7800:33:3536
9MA1677Keller MichalMK Kopřivnice7500:33:5634
6MB17121Sventek LadislavŠKP Čadca6500:34:08-
10MA1894Pop TomášMK Kopřivnice7100:34:1332
11MA1957Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:34:2530
7MB2083Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:35:2044
12MA21119Jurák TomášMK Kopřivnice7500:35:3028
13MA227Hlušek PeterTJ Slovan Skalité8400:35:39-
14MA2361Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:36:1626
1MJ2441Polách MartinSG Vrbno pod Pradědem8900:36:2162
2MC2567Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:2662
1MD2638Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:3670
15MA2751Trebuna RenéMoira CZ8400:36:5324
2MD2890Fojtík VáclavLK Veřovice9400:36:5654
3MC2976Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:37:0454
4MC3056Krupka MilanTJ Rumburk5600:37:3348
8MB3122Jančařík PetrAAC Brno6800:37:4440
16MA3249Krejčí LukášPepa Team FM7600:37:4822
17MA3324Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:5620
9MB34116Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:38:0038
10MB3510Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:38:1736
18MA368Mička BronislavVeřovice8400:38:1918
3MD3789Kučinský TadeášLK Veřovice9300:38:2448
19MA3862Navařík MartinX-AIR Ostrava8200:38:3716
11MB39104Szebesta PavelJakl Karviná6800:38:4234
5MC40122Švihel MiroslavBS Sloupné5800:38:5444
6MC4137Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:2140
7MC425Černý VladimírHAC Praha5200:39:3138
20MA4342Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:39:3214
8MC4479Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:39:3636
2MD45123Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:4562
21MA46103Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:39:5912
2MJ4766Škoda KristiánTJ Frenštát p. R.9000:40:0144
1ŽC4835Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:0770
9MC4954Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:40:1134
10MC5084Kvita JosefMK Kopřivnice5100:40:2932
11MC5175Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5300:40:3230
1ZA52120Bábelová MartinaCK Biking Raková Slovensko8100:40:53-
12MC53109Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:40:5428
22MA54105Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8600:41:1610
12MB55114Pácha ZdeněkBaška Frýdek Místek6800:41:3132
2ZA5672Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:3270
13MB57124Němec ZdeněkFrenštát p. R.6300:41:5430
3MD5845Podžorný ErvinČeský Těšín4100:41:5654
23MA5911Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:41:598
14MB6096Pavlica OldřichČeladná6000:42:0328
24MA6187Tuharský MartinČeský Těšín7700:42:196
13MC6286Mareš BohumilLEAR Brno5100:42:3026
15MB6319Eppert RomanCanis Team5900:42:3226
16MB6426Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:43:2024
25MA65101Melčák TomášMK Kopřivnice7500:43:254
26MA6655Novotný MarekNový Jičín7700:43:302
3MJ67115Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:43:3940
1ŽM6820Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:43:5570
4MD6931Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:44:0548
3ZA7028Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:1762
2ŽM7122Tomíčková BarboraTj Frenštát p. R.9500:44:4362
14MC7244Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:44:5524
15MC7352Čech ZdeněkOstrava Dubina5800:45:0622
1ŽD7460Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:45:1854
1MM7593Jančák TomášTJ Frenštát p. R.9500:45:3738
1ZB7682Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:4670
2MM7792Bryknar RadekTJ Frenštát p. R.9500:45:5536
17MB7864Musiálek JiříSviadnov6800:46:1022
27MA79110Bolek JanOrel Zašová8000:46:132
2ŽC8048Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:46:2662
5MD816Tučný JanMK Pardubice4700:46:3744
4MJ8247Graf VojtěchTJ Frenštát p. R.9000:46:4734
1ŽJ8368Vlčková ZuzanaTJ Frenštát p. R.9000:46:4948
4MD8470Rajnoch JakubTJ Frenštát p. R.9100:46:5032
2ZB8553Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:47:1762
16MC8671Musil LadislavSK Slavičín5600:47:4920
6MD8736Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:48:0440
7MD8881Navara PetrMK Kopřivnice4500:48:1338
2ŽD8915Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:48:2144
28MA9027Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:262
8MD9180Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:48:4436
29MA9295Makový RomanTrojanovice8400:48:522
2ŽJ9373Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:49:3640
1ME9463Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:49:4070
30MA95117Vaněk MartinFrenštát pod Radhoštěm6900:49:432
3ŽJ9665Kobzinková PetraTJ Frenštát p. R.8900:49:5638
3MM9791Michálek JanLK Veřovice9600:49:5730
9MD9830Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:49:5834
17MC9998Koval JiříTJ Frenštát5300:50:0418
4ŽJ10046Bečanová SimonaKopřivnice8900:50:5036
4ZA10114Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:51:2054
3ZB102100Rampírová KláraTJ Frenštát p. R.7100:51:3754
3ŽM10399Rampínová JulieTJ Frenštát p. R.9900:51:5034
3ŽC104108Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:51:5854
4ŽC1053Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:52:4448
18MC10634Navařík PavelSVČ Rožnov5600:52:5716
2ME107118Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:53:3462
5ŽC10823Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:53:5744
19MC109102Macura MilanFrýdek Místek5300:54:1914
1ZD11021Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:2870
3ŽD111107Hauserová KristínaTrojanovice9300:55:0432
4ŽD11297Adamčíková JohanaTJ Frenštát p. R.9400:55:1130
3ME11339Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2800:55:2154
6ŽC11458Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:55:4140
10MD11559Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:55:4432
11MD11617Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:55:5230
5ŽJ11769Slabá LucieTJ Frenštát p. R.9000:55:5928
4MM118125Hanzlík JanSSK Vítkovice9900:56:3028
20MC11950Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:56:4712
5MM120112Doležel DušanTJ Sokol Kozlovice9800:58:0926
5ŽD121113Doleželová MichaelaTJ Sokol Kozlovice9400:59:3426
6ŽD1221Hlaváčová MarkétaTJ Frenštát p. R.9101:04:1824
7ŽD1232Telváková AlenaTJ Frenštát p. R.9301:13:4022
6MM124106Hauser SimonTrojanovice0101:15:2624
4ME12540Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:31:5448

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód