hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2016 - 31. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Křeček JiříAtletika Kolín985479S:3/243, A:3/210, B:3/94
2Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe984958S:3/231, A:3/194, B:2/70
3Moravec JakubJM Team Letohrad9946111S:2/129, A:5/216, B:4/116
4Krupka AdamIndičtí běžci013848S:3/201, A:2/108, B:3/75
5Chrascina MarekCZE973566S:5/321, A:0/0, B:1/35
6Šinágl ViktorCZE973295S:4/294, A:0/0, B:1/35
7Bulička DominikAK Kroměříž033209S:2/90, A:4/174, B:3/56
8Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov, z. s.982834S:3/213, A:1/70, B:0/0
9Bednarský VojtěchTJ Šumperk972463S:3/246, A:0/0, B:0/0
10Provazník JosefČKS SKI Jilemnice992003S:2/138, A:1/62, B:0/0
11Krupa LubošLubíci981983S:2/144, A:1/54, B:0/0
12Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý981913S:2/156, A:0/0, B:1/35
13Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice001903S:2/159, A:0/0, B:1/31
14Kozlovský VladimírTJ Valašské Meziříčí991772S:2/177, A:0/0, B:0/0
15Palán AntonínCZE971622S:2/162, A:0/0, B:0/0

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vagenknecht FrantišekAster Jičín7773519S:6/312, A:6/284, B:7/139
2Dvořák PavelBiatlon Prostějov8258614S:3/210, A:5/242, B:6/134
3Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8047815S:5/168, A:5/210, B:5/100
4Ježek PřemyslAC Slovan Liberec823609S:5/243, A:1/40, B:3/77
5Herda JanSKP Nymburk833469S:3/141, A:2/108, B:4/97
6Záveský FilipISCAREX Česká Třebová933436S:2/114, A:3/194, B:1/35
7Berka RadimKozákov823326S:3/255, A:0/0, B:3/77
8Janů JanCZE933184S:4/318, A:0/0, B:0/0
9Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov893036S:3/192, A:1/62, B:2/49
10Berka MartinKozákov852604S:2/198, A:0/0, B:2/62
11Kučera LukášCZE812594S:3/189, A:1/70, B:0/0
12Kovář JáchymCZE962504S:3/180, A:1/70, B:0/0
12Záruba JanPRE7725012S:5/126, A:3/64, B:4/60
14Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8222212S:3/60, A:3/98, B:6/64
14Kučera MartinCZE802223S:3/222, A:0/0, B:0/0

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7671513S:3/291, A:6/284, B:4/140
2Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7157312S:4/219, A:4/226, B:4/128
3Moskva RomanPasivity Žamberk7550914S:4/219, A:7/224, B:3/66
4Malý JanELEVEN RUN TEAM733907S:3/258, A:0/0, B:4/132
5Horák OndřejAK Kroměříž753736S:2/210, A:1/62, B:3/101
6Blaha TomášAK Asics Kroměříž763384S:2/198, A:2/140, B:0/0
7Vacek MartinISCAREX Česká Třebová692927S:0/0, A:4/210, B:3/82
8Král JindřichČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s732563S:2/186, A:1/70, B:0/0
9Chrudina RobertOstrava732186S:3/138, A:1/40, B:2/40
10Hejl RadekKrálíky721824S:0/0, A:2/124, B:2/58
11Ulich PetrMT Dobruška681804S:0/0, A:3/156, B:1/24
11Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou751803S:2/153, A:0/0, B:1/27
13Erben JaroslavVrchlabí741594S:2/117, A:0/0, B:2/42
14Zoubek ZdeněkSCWS Lučany nad Nisou691584S:1/72, A:1/40, B:2/46
15Podroužek DušanAC Slovan Liberec741552S:1/93, A:1/62, B:0/0

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jančík BořekSVARTES Hořice6474414S:6/324, A:4/280, B:4/140
2Vacarda VladimírEleven Run Team5969524S:7/291, A:7/262, B:10/142
3Buřil FrantišekVidochov6667417S:5/273, A:5/266, B:7/135
4Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6459112S:5/285, A:3/178, B:4/128
5Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6651714S:5/249, A:4/164, B:5/104
6Stránský AlešISCAREX Česká Třebová605018S:2/198, A:3/202, B:3/101
7Belobrad IvanPasivity Žamberk6643714S:4/177, A:5/178, B:5/82
8Zátopek JiříAK EZ KOPŘIVNICE604329S:4/213, A:3/164, B:2/55
9Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5843016S:4/186, A:6/146, B:6/98
10Kobliha MilanLRS Vyškov5737217S:4/144, A:6/132, B:7/96
11Chroust JanRC Falkštejn Krásná Lípa6033510S:4/186, A:3/98, B:3/51
12Valenta MichalPrales Tužín6232313S:2/84, A:6/158, B:5/81
13Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava653085S:2/153, A:2/124, B:1/31
14Groš ŠtefanSK Valašského Království6128810S:2/78, A:4/142, B:4/68
15Tichý PavelAC Náchod632756S:2/120, A:2/108, B:2/47

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šmída OldřichMaratonstav Úpice4877029S:9/333, A:9/290, B:11/147
2Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5370520S:6/300, A:7/270, B:7/135
3Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4855817S:5/225, A:5/214, B:7/119
4Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou504706S:3/303, A:2/132, B:1/35
5Jelínek KarelPSK Olymp Praha5146912S:4/186, A:4/184, B:4/99
6Kučera ZdeněkAC Náchod5545011S:2/159, A:5/182, B:4/109
7Tučný JanMK Pardubice4742517S:6/192, A:6/150, B:5/83
8Tempír FrantišekSokol Štíty493958S:3/198, A:3/142, B:2/55
9Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou483599S:4/195, A:2/92, B:3/72
10Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav513479S:2/111, A:4/168, B:3/68
11Les JosefTJ Maratonstav Úpice4734112S:2/102, A:3/136, B:7/103
12Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou552803S:2/210, A:1/70, B:0/0
13Kolínek FrantišekAK Perná562214S:0/0, A:3/194, B:1/27
14Strakoš JiříTatra Kopřivnice501974S:1/72, A:2/98, B:1/27
15Bříza VladimírKRB Chrudim511733S:1/81, A:2/92, B:0/0

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelka JosefSpartak Police4474816S:6/324, A:6/284, B:4/140
2Groh StanislavAC Vrchlabí4673718S:5/309, A:7/286, B:6/142
3Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4465918S:7/279, A:5/258, B:6/122
4Vodička JanMK Radslavice4551610S:2/198, A:4/198, B:4/120
5Sadílek OtaActivity Lanškroun464019S:1/81, A:5/234, B:3/86
6Janový PetrAC Trial Plzeň452334S:1/93, A:1/70, B:2/70
7Beskydský DědekKlub důchodců Orlová452143S:2/174, A:1/40, B:0/0
8Leszkow PetrMK Hlinsko441752S:1/105, A:1/70, B:0/0
9Pšenička JiříPardubice461393S:1/60, A:1/48, B:1/31
10Vorel MilanSlatiňany401352S:1/81, A:1/54, B:0/0
11Gaman JaroslavAvanti Havířov351253S:1/81, A:0/0, B:2/44
12Bielčik JindřichOstrov401233S:0/0, A:2/92, B:1/31
13Čech KarelKAK Praha451213S:1/66, A:0/0, B:2/55
14Navara PetrAK EZ Kopřivnice45931S:1/93, A:0/0, B:0/0
14Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová35932S:1/66, A:0/0, B:1/27

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaCZE975989S:4/318, A:3/210, B:2/70
2Divišová KateřinaCZE972433S:3/243, A:0/0, B:0/0
3Bednarská VeronikaTJ Šumperk972253S:3/225, A:0/0, B:0/0
4Maternová KateřinaSK Nové město nad Metují981982S:2/198, A:0/0, B:0/0
5Havlíčková BarboraCZE001862S:2/186, A:0/0, B:0/0
6Vundererová MichaelaTJ Sokol Dlouhý021562S:2/156, A:0/0, B:0/0
7Stýblová BáraCZE1442S:2/144, A:0/0, B:0/0
8Zeisková MarkétaRaibas Klub Náchod981413S:0/0, A:2/106, B:1/35
9Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice041404S:0/0, A:2/78, B:2/62
10Šťastná NatálieAtletický klub AHA Vyškov, z. s.001212S:1/81, A:1/40, B:0/0
11Hanáková KláraActivity Lanškroun021103S:0/0, A:1/48, B:2/62
12Šafrová AnnaBěžecký Klub České Spořitelny981051S:1/105, A:0/0, B:0/0
12Zikmundová AnitaGlede Team001051S:1/105, A:0/0, B:0/0
14Müllerová KateřinaAK Drnovice021022S:0/0, A:2/102, B:0/0
15Hrdličková CecílieLetohrad02962S:1/72, A:0/0, B:1/24

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mikešová JanaSokol Nová Paka9173627S:7/315, A:9/274, B:11/147
2Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice854969S:3/207, A:3/188, B:3/101
3Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová913986S:3/258, A:1/70, B:2/70
4Nováková PetraCZE933033S:3/303, A:0/0, B:0/0
5Maršánová LucieCZE902944S:4/294, A:0/0, B:0/0
6Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava882484S:1/93, A:2/124, B:1/31
7Bohuslavová IvanaMladá Boleslav822475S:2/126, A:1/70, B:2/51
8Rudolfová TerezaLawi team892443S:2/174, A:1/70, B:0/0
9Vévodová MartinaAK Perná902043S:1/72, A:2/132, B:0/0
10Preibischová MonikaCZE851982S:2/198, A:0/0, B:0/0
11Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice931652S:2/165, A:0/0, B:0/0
12Pacholíková PetraTC Batalion901552S:1/93, A:1/62, B:0/0
13Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová841223S:0/0, A:2/98, B:1/24
14Dirnerová AlžbětaAVA821212S:1/51, A:1/70, B:0/0
15Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice961142S:1/60, A:1/54, B:0/0

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7273414S:5/321, A:4/272, B:5/141
2Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7666618S:4/270, A:6/260, B:8/136
3Fojtíková HanaPasivity Žamberk7947113S:4/201, A:6/198, B:3/72
4Schorná PavlaCZE803854S:3/315, A:1/70, B:0/0
5Milesová IvaPSK Olymp Praha773375S:3/267, A:0/0, B:2/70
6Delingerová MarieAK Kroměříž763366S:2/165, A:1/70, B:3/101
7Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují753064S:4/306, A:0/0, B:0/0
8Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují722984S:2/174, A:2/124, B:0/0
9Cimprichová JanaŠenov742826S:3/210, A:1/34, B:2/38
10Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová802705S:1/72, A:2/132, B:2/66
11Hampejsová MartinaŠNECInaMAX721653S:2/138, A:0/0, B:1/27
12Janů IvaŠumperk811644S:0/0, A:2/102, B:2/62
13Pastorová PetraMaraton klub Seitl Ostrava z.s.771592S:2/159, A:0/0, B:0/0
14Müllerová HanaAK Drnovice741563S:0/0, A:3/156, B:0/0
15Uherová JanaPřibyslav721444S:1/57, A:1/36, B:2/51

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč6574314S:5/321, A:5/282, B:4/140
2Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6472719S:4/306, A:6/276, B:9/145
3Jirásková EvaLanškroun6462115S:3/279, A:6/228, B:6/114
4Šternerová HanaHradec Králové6350312S:3/252, A:6/178, B:3/73
5Nádherová HanaHradec Králové683316S:3/243, A:2/64, B:1/24
6Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Klub642755S:2/165, A:2/86, B:1/24
7Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová632435S:1/81, A:3/140, B:1/22
8Krátká AnnaHvězda Pardubice692385S:0/0, A:3/172, B:2/66
9Cinková JitkaAC Pardubice682215S:0/0, A:4/190, B:1/31
10Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701864S:0/0, A:2/124, B:2/62
11Strnádková JanaDolní Kalná711593S:0/0, A:2/124, B:1/35
12Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí71932S:0/0, A:1/62, B:1/31
12Schwarzová PetraVZS Ostrava68931S:1/93, A:0/0, B:0/0
14Vlachynská LibušeLiga 100 Praha62892S:0/0, A:1/62, B:1/27
15Hořínková JanaKB Střelka Brno65842S:0/0, A:2/84, B:0/0

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaMaratonstav Úpice5474618S:4/318, A:6/284, B:8/144
2Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5671538S:9/285, A:13/282, B:16/148
3Dvořáková EvaProstějov5571418S:4/306, A:6/268, B:8/140
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová482907S:1/66, A:4/182, B:2/42
5Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová542575S:1/93, A:2/110, B:2/54
6Procházková IrenaTJ Háje Praha 4572524S:1/81, A:2/140, B:1/31
7Hynštová MarieAK Drnovice572373S:1/105, A:2/132, B:0/0
8Šokalová LudmilaPepaTeam F-M562093S:2/174, A:0/0, B:1/35
9Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem511982S:2/198, A:0/0, B:0/0
10Mališová KarlaUSK Praha601553S:1/93, A:0/0, B:2/62
11Vacková HanaSokol Starkoč561433S:0/0, A:2/116, B:1/27
12Pštrossová MarieAVC/SNB Praha591373S:0/0, A:2/110, B:1/27
13Králová ZdenkaSK SEVERKA Šumperk601162S:1/81, A:0/0, B:1/35
14Glabazňová JanaiThinkBeer611051S:1/105, A:0/0, B:0/0
15Nechvílová MiroslavaAC Choceň601032S:1/72, A:0/0, B:1/31

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vagenknecht FrantišekAster Jičín7771119S:3/303, A:4/280, B:4/128
2Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7653313S:3/165, A:4/232, B:4/136
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov8250213S:3/168, A:4/210, B:4/124
4Jančík BořekSVARTES Hořice6444713S:3/201, A:4/168, B:4/78
5Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7140212S:3/138, A:4/170, B:4/94
6Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8039015S:3/138, A:4/164, B:4/88
7Záveský FilipISCAREX Česká Třebová933376S:2/108, A:3/194, B:1/35
8Berka RadimKozákov823296S:3/252, A:0/0, B:3/77
9Ježek PřemyslAC Slovan Liberec823289S:3/216, A:1/36, B:3/76
10Janů JanCZE933154S:3/315, A:0/0, B:0/0
11Herda JanSKP Nymburk833119S:3/126, A:2/98, B:4/87
12Horák OndřejAK Kroměříž752926S:2/141, A:1/54, B:3/97
13Hruška JanKasper-Swix Team Trutnov892696S:3/168, A:1/54, B:2/47
14Buřil FrantišekVidochov6626316S:3/63, A:4/128, B:4/72
15Blaha TomášAK Asics Kroměříž762604S:2/150, A:2/110, B:0/0

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7271514S:3/303, A:4/272, B:4/140
2Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7658218S:3/228, A:4/226, B:4/128
3Mikešová JanaSokol Nová Paka9155727S:3/219, A:4/218, B:4/120
4Matyášová JanaDolní Dobrouč6554013S:3/201, A:4/228, B:4/111
5Paulů BlankaMaratonstav Úpice5447116S:3/180, A:4/192, B:4/99
6Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6443719S:3/168, A:4/172, B:4/97
7Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice853979S:3/168, A:3/140, B:3/89
8Schorná PavlaCZE803734S:3/303, A:1/70, B:0/0
9Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová913586S:3/222, A:1/70, B:2/66
10Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5634127S:3/120, A:4/142, B:4/79
11Delingerová MarieAK Kroměříž763136S:2/150, A:1/62, B:3/101
12Fojtíková HanaPasivity Žamberk7930513S:3/129, A:4/136, B:3/40
13Dvořáková EvaProstějov5529516S:3/138, A:4/72, B:4/85
14Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují752914S:3/291, A:0/0, B:0/0
14Nováková PetraCZE932913S:3/291, A:0/0, B:0/0


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
10.4.2016Chřibská - Studenec49
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
8.5.2016Vrchlabí - Strážné53
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
21.5.2016VC Zadova v běhu do vrchu21
28.5.2016Běh na Děvín - MČR veteránů86
29.5.2016Okolo Výhonu92
4.6.2016Peklák - kvalifikace na ME86
11.6.2016Běh na Čerchov54
12.6.2016Běh na Hraničář39
18.6.2016Běh na Kohout71
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO0
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
2.7.2016ME v běhu do vrchu, Arco, Itálie202
2.7.2016Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd106
9.7.2016Sedlecko-prčický trhák68
10.7.2016Lochovice - Plešivec166
16.7.2016Běh na Hvězdu163
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
24.7.2016Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!0
30.7.2016Běh na Lysou horu123
31.7.2016Běh na Kozubovou254
6.8.2016Běh na Šerák - MČR, kvalifikace na MS157
7.8.2016Běh na Sokolí vrch63
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
14.8.2016Pruské - Vršatec130
14.8.2016Šachty - Štěpánka62
20.8.2016Běh na Hostýn198
21.8.2016Slopenská desítka109
3.9.2016Dolní Dobrouč - Strážný86
4.9.2016Sázava - Lázek73
10.9.2016Špindlerův Mlýn - Mohyla Hanče a Vrbaty46
11.9.2016MS v běhu do vrchu, Bulharsko317
11.9.2016Jablonné - Jamné - Suchý vrch73
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
24.9.20162Hrady119
25.9.2016Běh na Hejšovinu78
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!0
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník