hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Český pohár v běhu do vrchu

2004 - 19. ročník

Celkové pořadí poháru

Juniorky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8925323S:6/165, A:3/58, B:3/30
2Pechková JanaMaratonstav Úpice8523511S:6/168, A:3/50, B:2/17
3Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová911349S:4/78, A:2/28, B:3/28
4Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí89673S:2/57, A:0/0, B:1/10
5Skybová LucieACP Olymp Brno87514S:2/33, A:1/12, B:1/6
6Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB86494S:2/30, A:0/0, B:2/19
7Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník87472S:1/27, A:1/20, B:0/0
8Rauscherová LucieFENIX SKI Team Jeseník87422S:1/24, A:1/18, B:0/0
9Stránská AdélaSKI Klub Česká Třebová405S:1/3, A:1/14, B:3/23
9Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem90402S:1/30, A:0/0, B:1/10
11Vévodová MartinaAK Perná90372S:1/27, A:0/0, B:1/10
12Palková Karolínaneregistrována91301S:1/30, A:0/0, B:0/0
12Bečajová JanaŠSK Rožnov p. R.88301S:1/30, A:0/0, B:0/0
14Macáková AndreaISŠ Karviná86271S:1/27, A:0/0, B:0/0
14Pecková KvětoslavaLovochemie Lovosice85271S:1/27, A:0/0, B:0/0

Ženy A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jančaříková LenkaAAC Brno7024314S:6/153, A:3/60, B:3/30
2Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8023728S:6/156, A:3/52, B:3/29
3Hájková RenataMaratonstav Úpice7523615S:6/156, A:3/52, B:3/28
4Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8018124S:6/111, A:3/42, B:3/28
5Pichrtová AnnaBatňovice731698S:4/120, A:1/20, B:3/29
6Holišová ZdeňkaPSK Olymp Praha791356S:4/105, A:1/20, B:1/10
7Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí801036S:2/42, A:3/52, B:1/9
8Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová781029S:4/57, A:2/28, B:3/17
9Mostecká JanaPSK Olymp Praha82813S:3/81, A:0/0, B:0/0
10Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou767914S:4/33, A:3/20, B:5/26
11Mertová MichaelaAtletika Albrechtice76767S:3/45, A:1/8, B:3/23
12Kubicová IvanaVSK VŠB - TU Ostrava81635S:3/45, A:0/0, B:2/18
13Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov80616S:3/27, A:1/20, B:2/14
14Kynčlová DagmarTJ Jilemnice72494S:0/0, A:2/34, B:2/15
15Kuncová BarboraAC Slovan Liberec82482S:2/48, A:0/0, B:0/0

Ženy B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6326119S:6/171, A:3/60, B:3/30
2Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6924016S:6/150, A:3/60, B:3/30
3Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6421930S:6/138, A:3/52, B:3/29
4Jorová LudmilaLK Lanškroun6219113S:4/90, A:3/56, B:5/45
5Šádková IrenaAC Pardubice691505S:5/150, A:0/0, B:0/0
6Harcubová JanaČKS SKI Jilemnice68675S:1/24, A:1/20, B:3/23
7Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice69654S:3/60, A:0/0, B:1/5
8Klampflová EvaVrchlabí64574S:1/21, A:1/18, B:2/18
9Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek56553S:1/27, A:1/18, B:1/10
10Klimešová AlenaBukovice63526S:2/12, A:2/28, B:2/12
11Martinová EvaTJ Sokol Valteřice58383S:0/0, A:2/30, B:1/8
12Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně56352S:1/21, A:1/14, B:0/0
13Pštrossová MarieAVC Praha59333S:0/0, A:2/26, B:1/7
13Lukášková ZlataLiga 2000 Strašice68332S:1/24, A:0/0, B:1/9
15Procházková IrenaTJ Háje57323S:1/18, A:1/10, B:1/4

Ženy C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5427016S:6/180, A:3/60, B:3/30
2Novotná EvaLetohrad4824014S:6/162, A:2/38, B:4/40
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová1397S:5/120, A:0/0, B:2/19
4Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem511286S:3/81, A:2/38, B:1/9
5Janečková AnežkaAK Zlín47633S:2/54, A:0/0, B:1/9
6Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava53452S:2/45, A:0/0, B:0/0
7Leszkowová IvanaMK Hlinsko53302S:1/21, A:0/0, B:1/9
8Kociánová MarieKřenovice46271S:1/27, A:0/0, B:0/0
9Cupalová Evaneregistrována47241S:1/24, A:0/0, B:0/0
10Skálová LenkaMK Seitl Ostrava54201S:0/0, A:1/20, B:0/0
11Bartoňová Marie53162S:0/0, A:0/0, B:2/16
11Pláničková EvaVS Tábor54161S:0/0, A:1/16, B:0/0
13Barešová JarmilaBK Bambas Skalice nad Svitavou49151S:1/15, A:0/0, B:0/0
14Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany48101S:0/0, A:0/0, B:1/10
15Svobodová DanaPříbram5291S:0/0, A:0/0, B:1/9

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hordějčuk VašekISCAREX Česká Třebová8752418S:6/342, A:3/118, B:3/64
2Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8544813S:6/312, A:2/78, B:3/58
3Holec PavelX-AIR Ostrava8544014S:6/279, A:3/106, B:3/55
4Zapalač MartinX-AIR Ostrava8640714S:6/243, A:3/104, B:3/60
5Pavlišta VítAFK Chrudim8540010S:5/249, A:3/112, B:2/39
6Janata MilanMaratonstav Úpice8537812S:6/228, A:3/96, B:3/54
7Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8633211S:4/186, A:3/110, B:2/36
8Chromek PetrFENIX SKI Team Jeseník853166S:5/276, A:1/40, B:0/0
9Macášek TomášTJ Slezan Frýdek-Místek882345S:3/165, A:1/40, B:1/29
10Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník872296S:5/195, A:1/34, B:0/0
11Bartoň EduardSK Štíty8521310S:3/63, A:3/78, B:4/72
12Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou861214S:2/75, A:1/28, B:1/18
13Vaculka PetrAK Most851142S:2/114, A:0/0, B:0/0
14Brynda PetrPSK Olymp Praha851123S:2/93, A:0/0, B:1/19
15Pokorný VáclavKokořín901116S:1/27, A:1/28, B:4/56

Muži A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zoubek ZdeněkABK Liberec6979520S:6/525, A:3/180, B:3/90
2Brýdl PavelX-AIR Ostrava8078520S:6/516, A:3/180, B:3/89
3Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7568818S:6/438, A:3/164, B:3/86
4Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6968015S:6/432, A:3/166, B:3/82
5Král JindřichISCAREX Česká Třebová7364419S:6/417, A:3/148, B:3/79
6Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7561422S:6/390, A:3/144, B:3/80
7Horák OndřejAK ASICS Kroměříž755858S:6/525, A:1/60, B:0/0
7Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7558518S:6/357, A:3/146, B:3/82
9Bednarz LiborX-AIR Ostrava8057615S:6/366, A:3/132, B:3/78
10Škapa MarekX-AIR Ostrava7153120S:6/330, A:3/128, B:3/73
11Ondráček TomášVzácný kytky774739S:4/291, A:2/102, B:3/80
12Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž754346S:5/378, A:1/56, B:0/0
13Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice834158S:4/270, A:1/56, B:3/89
14Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8234516S:5/144, A:3/118, B:4/83
15Davídek DušanVrchlabí813006S:2/147, A:2/100, B:2/53

Muži B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6053220S:6/354, A:3/118, B:3/60
2Kolínek FrantišekAK Perná5652017S:6/342, A:3/118, B:3/60
3Zátopek JiříX-AIR Ostrava6048520S:6/315, A:3/112, B:3/58
4Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5641517S:6/261, A:3/98, B:3/56
5Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5935813S:5/186, A:3/106, B:4/66
6Pokorný BřetislavVitana Byšice6233616S:6/192, A:3/96, B:3/48
7Kynčl StanislavAFK Chrudim643178S:3/177, A:3/120, B:1/20
8Špacír LadislavLokomotiva Břeclav553088S:4/183, A:3/106, B:1/19
9Velička ZdeněkX-AIR Ostrava622135S:3/159, A:1/38, B:1/16
10Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně642104S:2/150, A:1/40, B:1/20
11Malatín ŠtefanAAC Brno551815S:3/129, A:2/52, B:0/0
12Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6318010S:4/69, A:3/74, B:3/37
13Raim LadislavHradec Králové641685S:2/96, A:1/34, B:2/38
14Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí631656S:1/42, A:2/68, B:3/55
15Tichý PavelAC Náchod631406S:1/33, A:3/80, B:2/27

Muži C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5353716S:6/357, A:3/120, B:3/60
2Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4849818S:6/327, A:3/112, B:3/59
3Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4847218S:5/279, A:3/118, B:4/75
4Šalplachta JindřichFenix Jeseník4739912S:6/258, A:3/90, B:3/51
5Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí533709S:5/255, A:2/76, B:2/39
6Smrčka MilošBK Říčany543207S:3/180, A:3/120, B:1/20
7Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5031714S:6/204, A:3/68, B:3/45
8Černý VladimírHAC Praha5229710S:4/156, A:3/88, B:3/53
9Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4829515S:6/192, A:3/62, B:3/41
10Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová502609S:3/126, A:3/86, B:3/48
11Sadílek OtaAtletika Albrechtice4625313S:6/162, A:2/36, B:4/55
11Tučný JanMK Pardubice4725317S:6/150, A:3/60, B:3/43
13Kadavý JanJablonec nad Nisou4725214S:4/108, A:3/78, B:5/66
14Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5125117S:6/147, A:3/64, B:3/40
15Tempír FrantišekSokol Štíty492196S:3/138, A:2/62, B:1/19

Muži D (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko4426513S:6/177, A:3/58, B:3/30
2Marek FrantišekČervený Kostelec4124720S:6/159, A:3/58, B:3/30
3Lanta JiříMaratonstav Úpice4423116S:6/150, A:3/56, B:3/25
4Metelka JosefSpartak Police nad Metují4420110S:4/111, A:3/60, B:3/30
5Linhart MilošAC Náchod4416019S:6/87, A:3/48, B:3/25
6Král JosefISCAREX Česká Třebová4014620S:6/81, A:3/42, B:3/23
7Kašpar JosefAVC Praha3812311S:5/72, A:3/32, B:3/19
8Bielčik JindřichLichkov401149S:3/51, A:2/30, B:4/33
9Podžorný ErvinET Třinec41794S:2/54, A:1/16, B:1/9
10Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice42625S:1/15, A:2/28, B:2/19
11Havlíček ZdeněkVrchlabí35585S:1/18, A:2/28, B:2/12
12Marek JiříBK Vysoké Mýto43494S:1/9, A:2/32, B:1/8
13Zálešák FrantišekKD Havířov37482S:2/48, A:0/0, B:0/0
14Hlusička JosefLiga 100 Praha38463S:1/21, A:1/16, B:1/9
15Haberland JanSokol Brno42433S:1/27, A:0/0, B:2/16

Muži E (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bém FrantišekAC Slovan Liberec2725014S:6/168, A:3/52, B:3/30
2Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3424617S:6/162, A:3/56, B:3/28
3Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3019412S:4/99, A:3/58, B:4/37
4Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2514810S:4/81, A:3/42, B:3/25
5Buchar JanSport Relax Vrchlabí331309S:1/30, A:3/60, B:4/40
6Jarkovský OldřichJiskra Mostek34945S:1/27, A:3/58, B:1/9
7Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové27745S:2/39, A:1/18, B:2/17
8Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť23715S:3/48, A:1/14, B:1/9
9Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek28301S:1/30, A:0/0, B:0/0
9Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové30302S:1/21, A:0/0, B:1/9
11Lanta JiříLO Hronov34282S:0/0, A:1/20, B:1/8
12Bezecný MilanKB Ostrava32161S:0/0, A:1/16, B:0/0
13Fretzer AlexanderLiga 100 Praha23141S:0/0, A:1/14, B:0/0
14Málek DanielJílové34101S:0/0, A:0/0, B:1/10
14Leheček AntonínAVC Praha31101S:0/0, A:0/0, B:1/10


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
9.5.2004Lochovice - Plešivec98
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
23.5.2004Lučany - Slovanka51
6.6.2004Perná u Mikulova - Tabulová hora, kvalifikace ME112
19.6.2004Velká cena Zadova, MČR veteránů122
20.6.2004Prachatice - Libín65
26.6.2004Klenčí - Čerchov61
27.6.2004Nýrsko - Hraničář35
2.7.2004ME v běhu do vrchu, POLSKO141
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
17.7.2004Loučná 95626
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
1.8.2004Běh na Kozubovou116
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník303
15.8.2004Tyršův běh na Sokol, MČR žactva a dorostu57
21.8.2004Gerlachov Slovensko, MSR, kvalifikace na MS211
21.8.2004Liberec - Ještěd (nezapočítává se do poháru)61
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77
3.9.2004MS v běhu do vrchu - Itálie54
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
5.9.2004Sázava - Lázek56
11.9.2004Čenkovice - Suchý vrch62
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
19.9.2004Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu57
2.10.2004Hvězda - Praděd187
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník