Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

8.11.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 8.11.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Úpice - ZŠ na Lánech, hlavní kategorie 12:00; první kategorie 10:30

Přihlášky

ZŠ na Lánech

Startovné

dospělí 30 Kč, mládež zdarma

Popis tratě

hlavní kategorie 11,3 km; převýšení +- 408m; 80% terén, 20% asfalt

Ceny pro vítěze

finanční a věcné plus tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jedná se o vyhlášení njlepších vrchařů ČR Ubytování: zajistí dle předchozích přihlášek do 1. 11. 2008 na adresu: TJ Maratonstav Úpice, Palackého 348, 542 32 Úpice, tel: 499 781 341

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstava.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2189

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4824
Brunclík Ivo5822
Šrutek Stanislav5822
Pechek František5321
Friebelová Eva6220
Mach Václav5520
Vašíček Martin7118
Kubeček Ladislav6217
Mazač Jaroslav6817
Marek František4116
Stránský Aleš6015
Lanta Jiří4415
Šmída Oldřich4815
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6414
Vašíček Roman7414
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Krejcar Petr4513
Paulů Blanka5413
Havlíček Zdeněk3513
Vojáček Pavel5112
Kolínek František5612
Šír Václav4812
Holub Petr6612
Groh Stanislav4611
Pechková Jana8511
Balcar Luboš5810
Sadílek Ota4610
Šimůnek Jan8210
Kozel Karel5210
Farář Jaroslav5010
Kubečková Radka6910
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Krejcar Daniel759
Libra Jiří379
Šesták Karel719
Vanta Josef629
Janata Milan859
Lelek Vít508
Novotná Eva488
Tomíček Josef598
Berger Jan478
Cejzlar Roman718
Klampflová Eva648
Valenta Michal628
Bureš Jindřich538

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:31:56-
2MJ43Chráska JanLoko Trutnov9000:34:44-
3MJ124Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:37:13-
4MJ185Votava MichalSpartak Vrchlabí9000:39:42-
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ172Vévodová MartinaAK Perná9000:39:41-
2ŽJ263Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:31-
3ŽJ324Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:11-
4ŽJ385Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:48:06-
Muži A 20-39 let (trať 11,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:46:26-
2MA23Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:46:52-
3MA34Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:48:03-
4MA55Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:49:09-
5MA66Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:49:44-
6MA87Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8100:51:24-
7MA98Žilák FrantišekSK Nové Město nad Metují8100:51:25-
8MA109Dobšíček PavelSK Hronov8000:52:06-
8MA1010Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:06-
10MA1311Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6900:53:29-
11MA1512Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:56-
12MA2013Erlebach DavidKunčice7100:55:13-
13MA2114Šrůtek DavidBKL Machov8000:56:23-
14MA2215Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:56:34-
15MA2416Vašíček MartinÚpice7100:58:01-
16MA2517Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:23-
17MA2618Vašíček RomanSKI Radvanice7400:58:50-
18MA2819Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:01:27-
19MA3020Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:01:43-
20MA3321Křepelka PavelPEKOV8701:25:08-
Muži B 40-49 let (trať 11,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:48:18-
2MB73Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:50:39-
3MB124Valenta MichalAVC Praha6200:52:47-
4MB145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:53:31-
5MB166Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:54:10-
6MB177Dietrich PetrLoučná 9566200:54:23-
7MB188Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:54:58-
8MB199Tomíček JosefČSK Vysoké5900:55:08-
9MB2310Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:57:49-
10MB2711Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6101:00:54-
11MB2912Králíček TomášFC Puškvorec6301:01:35-
12MB3113Eppert RomanCanis Team5901:01:47-
13MB3214Kaňa PetrTJ Kostice6401:08:30-
Muži C 50-59 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC22Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:33-
2MC33Linhart JindřichOlymp Praha5800:34:22-
3MC64Gombita JosefMost5800:35:22-
4MC95Zajac LeszekWalbrzych5000:35:57-
5MC106Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:26-
6MC1115Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:36:33-
7MC147Bláha MilanAF Křovice5700:37:53-
8MC168Černý VladimírHAC Praha5200:39:22-
9MC199Marian JacekLKS JSKRA JASZKOWA5500:39:54-
10MC2010Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:58-
11MC2411Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:42:01-
12MC2812Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:43:50-
13MC2913Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:43:53-
14MC3614Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:46:53-
Muži D 60 let a starší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD72Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:35-
2MD83Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:54-
3MD134Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:47-
4MD225Vodička JanMK Radslavice4500:41:23-
5MD256Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:30-
6MD337Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:45:15-
7MD358Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:01-
8MD399Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:48:36-
9MD4110Linhart MilošSK Hronov4400:51:15-
10MD4311Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:54:12-
Ženy A 20-34 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA52Schorná Matyášová PavlaCZE8000:35:17-
2ZA213Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:09-
3ZA234Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:57-
4ZA275Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:43:43-
5ZA346Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:23-
Ženy B 35-49 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB302Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:55-
2ZB423Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6900:51:37-
Ženy C 50 let a starší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC152Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:08-
2ŽC313Valentová KvětaAVC Praha5600:44:22-
3ŽC374Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:47:05-
4ŽC405Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:24-
5ŽC446Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:56:12-
6ŽC457Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:58:10-
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:31:56-
1MC22Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:33-
2MC33Linhart JindřichOlymp Praha5800:34:22-
2MJ43Chráska JanLoko Trutnov9000:34:44-
1ZA52Schorná Matyášová PavlaCZE8000:35:17-
3MC64Gombita JosefMost5800:35:22-
1MD72Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:35-
2MD83Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:54-
4MC95Zajac LeszekWalbrzych5000:35:57-
5MC106Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:26-
6MC1115Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:36:33-
3MJ124Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:37:13-
3MD134Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:37:47-
7MC147Bláha MilanAF Křovice5700:37:53-
1ŽC152Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:08-
8MC168Černý VladimírHAC Praha5200:39:22-
1ŽJ172Vévodová MartinaAK Perná9000:39:41-
4MJ185Votava MichalSpartak Vrchlabí9000:39:42-
9MC199Marian JacekLKS JSKRA JASZKOWA5500:39:54-
10MC2010Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:58-
2ZA213Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:09-
4MD225Vodička JanMK Radslavice4500:41:23-
3ZA234Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:57-
11MC2411Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:42:01-
5MD256Groh StanislavAC Vrchlabí4600:42:30-
2ŽJ263Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:31-
4ZA275Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:43:43-
12MC2812Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:43:50-
13MC2913Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:43:53-
1ZB302Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:55-
2ŽC313Valentová KvětaAVC Praha5600:44:22-
3ŽJ324Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:11-
6MD337Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:45:15-
5ZA346Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:23-
7MD358Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:01-
14MC3614Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:46:53-
3ŽC374Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:47:05-
4ŽJ385Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:48:06-
8MD399Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:48:36-
4ŽC405Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:24-
9MD4110Linhart MilošSK Hronov4400:51:15-
2ZB423Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6900:51:37-
10MD4311Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:54:12-
5ŽC446Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:56:12-
6ŽC457Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4700:58:10-
Trať 11,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:46:26-
2MA23Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:46:52-
3MA34Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:48:03-
1MB42Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:48:18-
4MA55Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:49:09-
5MA66Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:49:44-
2MB73Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:50:39-
6MA87Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8100:51:24-
7MA98Žilák FrantišekSK Nové Město nad Metují8100:51:25-
8MA109Dobšíček PavelSK Hronov8000:52:06-
8MA1010Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:06-
3MB124Valenta MichalAVC Praha6200:52:47-
10MA1311Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6900:53:29-
4MB145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:53:31-
11MA1512Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:56-
5MB166Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:54:10-
6MB177Dietrich PetrLoučná 9566200:54:23-
7MB188Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:54:58-
8MB199Tomíček JosefČSK Vysoké5900:55:08-
12MA2013Erlebach DavidKunčice7100:55:13-
13MA2114Šrůtek DavidBKL Machov8000:56:23-
14MA2215Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:56:34-
9MB2310Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:57:49-
15MA2416Vašíček MartinÚpice7100:58:01-
16MA2517Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:23-
17MA2618Vašíček RomanSKI Radvanice7400:58:50-
10MB2711Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6101:00:54-
18MA2819Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:01:27-
11MB2912Králíček TomášFC Puškvorec6301:01:35-
19MA3020Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:01:43-
12MB3113Eppert RomanCanis Team5901:01:47-
13MB3214Kaňa PetrTJ Kostice6401:08:30-
20MA3321Křepelka PavelPEKOV8701:25:08-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Rozloučení s běhy do vrchu to trochu zakropilo. Možnost sprchování napravila nepohodu. Škoda, že pořadatelé po závodě nerozdají kopie výsledků. Času na to mají dost. V sále potom bylo lépe. Občerstevní a společenská akce na úrovni.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód