hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Český pohár v běhu do vrchu

2000 - 15. ročník

Celkové pořadí poháru

Juniorky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8223016A:3/60, S:4/120, B:5/50
3Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8418815A:4/72, S:4/78, B:4/38
5Soukupová AlenaSokol Poniklá8218413A:4/70, S:4/78, B:4/36
7Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8115713A:3/54, S:2/48, B:7/55
9Havlová PavlaPSK Olymp Praha1174A:0/0, S:4/117, B:0/0
11Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň85564A:0/0, S:2/36, B:2/20
13Legerská MichaelaSK Jiří TEAM Ostrava84512A:0/0, S:2/51, B:0/0
15Všetečková MartinaSokol České Budějovice84482A:0/0, S:2/48, B:0/0
17Kuncová BarboraSlovan Liberec82393A:0/0, S:2/30, B:1/9
19Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice81324A:1/18, S:1/0, B:2/14
21Šlégrová KateřinaTJ Maratonstav Úpice82272A:0/0, S:2/27, B:0/0
21Mostecká JanaSK Kotlářka82272A:0/0, S:2/27, B:0/0
25Konopová KláraTJ Sokol SŠ České Budějovice83241A:0/0, S:1/24, B:0/0
25Reinerová BarboraBrno84241A:0/0, S:1/24, B:0/0
29Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91233A:1/14, S:0/0, B:2/9

Ženy A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Havelková DagmarCZE22516A:4/80, S:4/108, B:4/37
3Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6620915A:4/72, S:4/99, B:4/38
5Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8015415A:4/62, S:4/54, B:4/38
7Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7813514A:4/38, S:4/69, B:4/28
9Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice731305A:0/0, S:4/120, B:1/10
11Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8011911A:4/62, S:3/36, B:3/21
13Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují791185A:0/0, S:4/108, B:1/10
15Popovová MartinaMaraton Club Kladno749211A:3/20, S:2/24, B:6/48
16Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí69839A:2/30, S:2/24, B:5/29
19Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice75786A:2/32, S:2/27, B:2/19
21Tůmová EvaMaratonstav Úpice69726A:3/46, S:0/0, B:3/26
23Havlová PetraOlymp Praha76663A:0/0, S:3/66, B:0/0
25Hajzlerová MagdaAHA Vyškov73595A:1/18, S:2/24, B:2/17
27Matyášová PavlaTJ VOKD Poruba542A:0/0, S:2/54, B:0/0
29Fořtová IvetaSokol Kolín72524A:2/34, S:0/0, B:2/18

Ženy B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaVrchlabí5423715A:4/80, S:4/117, B:4/40
3Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6222322A:4/74, S:4/111, B:4/38
5Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6322119A:4/76, S:4/105, B:4/40
7Novotná EvaClub 21 Letohrad4818214A:4/64, S:4/84, B:4/34
9Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6416828A:4/58, S:4/78, B:4/32
11Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová14012A:4/56, S:4/57, B:4/27
13Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem51794A:1/16, S:3/63, B:0/0
15Martincová IvanaMoravská Slávia Brno63602A:0/0, S:2/60, B:0/0
17Mališová KarlaUSK Praha60553A:1/16, S:1/30, B:1/9
19Vyšínová IvetaKarlovy Vary61493A:0/0, S:2/39, B:1/10
21Pštrosová MarieUSK Praha362A:0/0, S:1/27, B:1/9
21Gaudelová JanaSokol Horní Branná57363A:1/14, S:1/15, B:1/7
21Klimešová AlenaSokol Bukovice63365A:0/0, S:1/12, B:4/24
27Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc61332A:0/0, S:1/27, B:1/6
29Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín56272A:1/18, S:0/0, B:1/9

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek PetrMaratonstav Úpice8346814A:4/160, S:4/228, B:4/80
3Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8245628A:4/158, S:4/222, B:4/76
5Olah JanJiskra Horní Maršov8424512A:4/126, S:3/54, B:4/65
5Davídek DušanVrchlabí812458A:3/114, S:2/72, B:3/59
9Gaudel RomanVrchlabí802286A:3/100, S:2/114, B:1/14
11Vacek TomášAC Jablonné8322110A:3/102, S:2/36, B:5/83
12Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy832084A:1/40, S:3/168, B:0/0
15Hudek PetrBK - FC Kadaň821803A:0/0, S:3/180, B:0/0
17Martin TomášValteřice801706A:2/54, S:3/99, B:1/17
19Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov821536A:2/76, S:2/39, B:2/38
21Křenek LukášACP Junior Brno831424A:1/36, S:2/90, B:1/16
23Trojek KarelTRI STYLE Šumperk811345A:2/52, S:1/51, B:2/31
25Novotný JiříMaratonstav Úpice851224A:1/34, S:2/69, B:1/19
27Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť851204A:2/48, S:2/72, B:0/0
27Vítek AntonínMK SEITL Ostrava811203A:0/0, S:2/102, B:1/18

Muži A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Skalský RomanCZE7570714A:4/236, S:4/351, B:4/120
3Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6969919A:4/240, S:4/339, B:4/120
5Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6468515A:4/228, S:4/342, B:4/115
7Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6960020A:4/210, S:4/285, B:4/105
9Myška JiříISCAREX Česká Třebová7359022A:4/208, S:4/273, B:4/109
11Pokorný ZdeněkKHB Radegast7557213A:4/194, S:4/273, B:4/105
13Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7556312A:4/198, S:3/228, B:5/137
14Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6655112A:4/186, S:4/261, B:4/104
16Dobšíček PavelAC Jablonné nad Orlicí54113A:4/198, S:3/204, B:5/139
19Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7438617A:4/134, S:4/165, B:4/87
21Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí723575A:3/180, S:2/177, B:0/0
23Poduška JosefAC Kladno623409A:2/114, S:1/60, B:6/166
24Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice713364A:0/0, S:4/336, B:0/0
26Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň753304A:0/0, S:4/330, B:0/0
28Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí783146A:2/110, S:2/147, B:2/57

Muži B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6047423A:4/160, S:4/234, B:4/80
3Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5347023A:4/154, S:4/237, B:4/79
5Kolínek FrantišekAK Perná5646416A:4/152, S:4/234, B:4/78
7Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5541118A:4/134, S:4/204, B:4/73
9Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5940818A:4/136, S:4/204, B:4/68
11Gombita JosefBK - FC Kadaň5835412A:3/98, S:3/153, B:6/103
13Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5527618A:4/102, S:4/114, B:4/60
15Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5827017A:4/98, S:4/123, B:4/49
17Mrva PavelFofr Tým601989A:4/114, S:1/39, B:3/45
19Svatoš JaroslavLiberec571966A:2/66, S:2/93, B:2/37
21Fux StanislavTJ Loko Beroun581805A:2/80, S:1/60, B:2/40
23Zátopek JiříTJ Štramberk601685A:2/62, S:2/90, B:1/16
25Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5416223A:4/66, S:4/51, B:4/45
27Malatín ŠtefanAAC Brno551606A:1/24, S:4/117, B:1/19
29Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí531596A:3/86, S:1/45, B:2/28

Muži C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mach FrantišekLIAZ Jablonec5024013A:4/80, S:4/120, B:4/40
3Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4822619A:4/76, S:4/111, B:4/39
5Biemann GötzSKI Harrachov4320919A:4/68, S:4/108, B:4/33
7Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5019118A:4/66, S:4/87, B:4/38
9Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4818313A:3/48, S:4/105, B:4/30
11Vodička JanLiga 100 Ostrava16017A:4/62, S:4/69, B:4/29
13Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4613114A:4/44, S:4/63, B:4/24
15Kober JosefDolní Olešnice50817A:3/34, S:2/33, B:2/14
17Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová497931A:4/24, S:4/33, B:4/22
19Němec JiříSach Louňovice pod Blaníkem48775A:3/40, S:1/27, B:1/10
21Skalický JiříSokol Žamberk50515A:2/28, S:0/0, B:3/23
21Sadílek OtaAtletika Albrechtice465112A:4/24, S:3/12, B:4/15
25Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník47506A:2/16, S:0/0, B:4/34
27Ženčák MiroslavTJ Tovačov50473A:1/14, S:1/24, B:1/9
29Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava46419A:2/22, S:3/6, B:4/13

Muži D (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3723413A:4/80, S:4/114, B:4/40
2Zálešák FrantišekKD Havířov3721412A:4/70, S:4/108, B:4/36
3Bielčík JindřichISCAREX Česká Třebová21119A:4/70, S:4/102, B:4/39
4Miles PetrKrnap Vrchlabí3718323A:4/64, S:4/84, B:4/35
5Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3416821A:4/58, S:3/66, B:5/44
6Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3716018A:4/60, S:4/63, B:4/37
7Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3514910A:3/50, S:3/66, B:4/33
8Nanke WernerBK Kravaře3814413A:4/70, S:3/45, B:4/29
9Domanský IvoAVC Praha3810115A:4/34, S:4/45, B:4/22
10Herlich KurtLiga 100 Olomouc34804A:0/0, S:2/60, B:2/20
11Merunka JanASK MK Kladno40773A:1/20, S:2/57, B:0/0
12Hlusička JosefLiga 100 Praha38563A:3/56, S:0/0, B:0/0
13Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí33553A:0/0, S:2/45, B:1/10
14Hrubý MilanASK Blansko38364A:0/0, S:2/24, B:2/12
15Horyanský KarelStart Brno40333A:1/16, S:0/0, B:2/17


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
13.5.2000Běh na Čerchov40
14.5.2000Zelená Lhota - Prenet62
20.5.2000Běh na Hainberg34
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
3.6.2000Holedná 200058
4.6.2000Běh na Děvín70
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
17.6.2000Poniklá - Rezek108
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
24.6.2000Velká Cena Zadova55
25.6.2000Běh na Kleť85
1.7.2000Čerčany - Čerčanský Chlum73
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
15.7.2000Běh na Hvězdu87
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
22.7.2000Perštejn - Klínovec69
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
26.8.2000Šternberk - ECCE - HOMO79
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
3.9.2000Sázava - Lázek86
9.9.2000World Trophy 2000109
16.9.2000Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn64
17.9.2000Loukov - Kelčský Javorník73
23.9.2000Čenkovice - Suchý vrch100
24.9.2000Běh na Hejšovinu56
7.10.2000Pístovická riviéra47
8.10.2000Copa Gentiana45
14.10.2000Běh na Praděd144
15.10.2000Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves 17. r.86
11.11.2000Běh dlouhými záhony67

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník