hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2013 - 28. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9673714S:5/339, A:5/266, B:4/132
2Lichý TomášCZE945428S:6/402, A:2/140, B:0/0
3Sádlo DominikCZE953754S:4/375, A:0/0, B:0/0
4Pražák VojtěchAtletika Kopřivnice002696S:2/123, A:3/126, B:1/20
5Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl962685S:1/66, A:2/132, B:2/70
6Černohorský MarekJBCN Ski klub Jablonec962644S:2/159, A:1/70, B:1/35
7Hercík JakubVSK Všem Ústí nad Labem002637S:3/147, A:1/40, B:3/76
8Smetana JonášVinotéka u Karla, Frenštát p.R.972484S:1/81, A:2/132, B:1/35
9Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p.R.942234S:2/138, A:1/54, B:1/31
10Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice962133S:2/186, A:0/0, B:1/27
11Pomezný LukášAtletika Písek942123S:2/177, A:0/0, B:1/35
12Ryška MarekTK Duko Rýmařov962003S:2/165, A:0/0, B:1/35
13Skoupý JanAK Šternberk941862S:2/186, A:0/0, B:0/0
13Havlíček JosefCZE941862S:2/186, A:0/0, B:0/0
15Pinkas MichalCZE941742S:2/174, A:0/0, B:0/0

Muži A 20 - 39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Blaha TomášAK Asics Kroměříž7682618S:8/432, A:4/264, B:6/130
2Flegl VlastimilVrchlabí8671524S:10/357, A:8/228, B:6/130
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov8257816S:7/303, A:5/192, B:4/83
4Herda JanSKP Nymburk8357718S:9/294, A:5/206, B:4/77
5Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8250813S:4/240, A:5/174, B:4/94
6Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun754758S:2/174, A:4/248, B:2/53
7Magál JiříISCAREX Česká Třebová774205S:3/315, A:1/70, B:1/35
8Bajza JakubAK Kroměříž904105S:3/270, A:2/140, B:0/0
9Berka MartinAC Syner Turnov853977S:4/300, A:0/0, B:3/97
10Janů JanCZE933844S:4/384, A:0/0, B:0/0
11Turek MartinŽakis Team8036313S:4/153, A:5/136, B:4/74
12Berka RadimKozákov823498S:5/288, A:0/0, B:3/61
13Gerych DavidCZE773265S:3/186, A:2/140, B:0/0
14Fejfar OndřejAK Kroměříž893034S:3/279, A:0/0, B:1/24
15Ježek PřemyslAC Slovan Liberec822726S:4/201, A:1/44, B:1/27

Muži B 40 - 49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Král JindřichISCAREX Česká Třebová7384015S:6/426, A:5/274, B:4/140
2Žák JiříTechnika Brno7182718S:6/402, A:6/284, B:5/141
3Jančík BořekSvartes Hořice6476815S:6/390, A:5/258, B:4/120
4Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6867212S:5/375, A:4/218, B:3/79
5Petráš RostislavNovosický Kotuč6565213S:6/351, A:5/242, B:2/59
6Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6449812S:6/291, A:4/168, B:2/39
7Malý JanSokol Nová Paka734687S:4/339, A:2/102, B:1/27
8Vacek MartinISCAREX Česká Třebová694449S:3/198, A:3/160, B:3/86
9Wallenfels JiříSokol Vinohrady724087S:3/219, A:3/162, B:1/27
10Erlebach DavidKunčice nad Labem713508S:3/192, A:2/88, B:3/70
11Belobrad IvanŽamberk6634715S:5/153, A:4/122, B:6/72
12Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6831911S:6/180, A:4/112, B:1/27
13Sedláček RomanActivity Lanškroun6430211S:2/66, A:5/152, B:4/84
14Rajnoch Edvard1.Běžecký Jablunkov662775S:3/195, A:2/82, B:0/0
15Vojkůvka JanChuchelná682596S:5/225, A:1/34, B:0/0

Muži C 50 - 59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5987334S:12/432, A:11/294, B:11/147
2Vaněk PetrAC Praha6182915S:5/411, A:4/280, B:6/138
3Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6182812S:4/408, A:4/280, B:4/140
4Zátopek JiříX-AIR Ostrava6063113S:5/324, A:4/208, B:4/99
5Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5863037S:12/303, A:12/202, B:13/125
6Vanta JosefSK Hronov6256120S:8/270, A:7/206, B:5/85
7Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava605479S:4/351, A:2/116, B:3/80
8Valenta MichalPrales Tužín6254215S:6/294, A:5/184, B:3/64
9Skalický JosefPEPA SKA Žichlínek6251119S:8/234, A:6/178, B:5/99
10Tichý PavelAC Náchod634608S:3/204, A:4/234, B:1/22
11Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5843213S:4/198, A:4/154, B:5/80
12Šrámek JaromírKVS Šumperk583725S:4/318, A:1/54, B:0/0
13Chroust JanSČK Krásná Lípa6029410S:2/66, A:4/144, B:4/84
14Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5829110S:4/162, A:4/96, B:2/33
15Kolínek FrantišekAK Perná562634S:2/174, A:1/62, B:1/27

Muži D 60 - 69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5384426S:8/408, A:10/292, B:8/144
2Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4875422S:6/381, A:9/242, B:7/131
3Jelínek KarelPSK Olymp Praha5159214S:5/306, A:5/178, B:4/108
4Krupička MiroslavJISKRA Ústí nad Orlicí535798S:3/315, A:3/194, B:2/70
5Vodička JanMK Radslavice4551415S:4/234, A:6/192, B:5/88
6Tučný JanMK Pardubice4748016S:8/261, A:4/146, B:4/73
7Mach FrantišekLIAZ Jablonec n.Nis.504626S:2/198, A:4/264, B:0/0
8Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice484277S:4/312, A:2/88, B:1/27
9Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5141110S:3/192, A:3/126, B:4/93
10Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou483718S:3/228, A:1/38, B:4/105
11Krsek MiroslavM. K. Luková493576S:1/105, A:3/186, B:2/66
12Hájek FrantišekFGT Slatinany493365S:2/186, A:3/150, B:0/0
13Tempír FrantišekSokol Štíty493274S:4/327, A:0/0, B:0/0
14Bříza VladimírKRB Chrudim512675S:4/243, A:0/0, B:1/24
15Rus ZdeněkKČT Nýrsko522524S:1/93, A:2/124, B:1/35

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marek FrantišekSK Hronov4184916S:6/426, A:5/282, B:5/141
2Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4380812S:4/408, A:4/264, B:4/136
3Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4160310S:3/291, A:5/250, B:2/62
4Miles Jiříneregistrován424679S:3/270, A:2/90, B:4/107
5Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice394089S:2/171, A:2/108, B:5/129
6Bielčik JindřichLichkov403386S:2/186, A:1/62, B:3/90
7Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová352867S:1/81, A:3/130, B:3/75
8Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou402795S:1/81, A:2/132, B:2/66
9Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov422654S:3/246, A:0/0, B:1/19
10Rossi OttoISCAREX Česká Třebová432115S:1/60, A:2/106, B:2/45
11Čech JaroslavLiga 100 Praha412024S:0/0, A:2/140, B:2/62
12Holý VáclavTJ Liga 100 Praha411933S:2/174, A:0/0, B:1/19
13Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou401794S:1/81, A:1/48, B:2/50
14Volný JaromírHO Vítkovice351742S:2/174, A:0/0, B:0/0
15Brádle VáclavSokol Chuchelná371644S:1/72, A:1/48, B:2/44

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová975607S:4/420, A:1/70, B:2/70
2Pražáková AnežkaAtletika Kopřivnice015367S:3/303, A:3/202, B:1/31
3Hinterholzingerová JanaCZE943844S:4/384, A:0/0, B:0/0
4Bednarská VeronikaAtletika Šumperk972934S:2/177, A:2/116, B:0/0
5Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.942385S:2/141, A:1/48, B:2/49
6Poláčková PavlínaEKOL Team962213S:2/186, A:0/0, B:1/35
7Divišová KateřinaTJ Šumperk971982S:2/198, A:0/0, B:0/0
8Kozlovská AnežkaŠSK Rožnov pod Radhoštěm971833S:1/81, A:2/102, B:0/0
9Mynářová Natálie LauraMTB Ondřejník011652S:2/165, A:0/0, B:0/0
10Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník011242S:0/0, A:2/124, B:0/0
11Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší001222S:1/60, A:1/62, B:0/0
12Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice971202S:1/93, A:0/0, B:1/27
13Blahutová BarboraOlymp Brno941051S:1/105, A:0/0, B:0/0
13Staňková ZuzanaLomnice nad Popelkou971051S:1/105, A:0/0, B:0/0
13Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě961052S:0/0, A:1/70, B:1/35

Ženy A 20 - 34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8573614S:6/390, A:6/276, B:2/70
2Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8866914S:6/351, A:4/204, B:4/114
3Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová896408S:4/384, A:4/256, B:0/0
4Havlová PavlaCZE825366S:4/396, A:2/140, B:0/0
5Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc873827S:4/264, A:2/96, B:1/22
6Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9338111S:1/72, A:6/212, B:4/97
7Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová912955S:1/105, A:2/124, B:2/66
8Vévodová MartinaAK Perná902745S:1/72, A:2/132, B:2/70
9Gerychová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem822694S:2/153, A:2/116, B:0/0
10Gregorová KamilaAC TEPO Kladno812563S:2/186, A:1/70, B:0/0
11Zahálková PavlaCZE892213S:2/186, A:0/0, B:1/35
12Schorná PavlaCZE802102S:2/210, A:0/0, B:0/0
13Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc902054S:2/138, A:1/40, B:1/27
14Příkopová EvaTěchonín861804S:2/108, A:2/72, B:0/0
15Stonová TamaraJulboWay841772S:2/177, A:0/0, B:0/0

Ženy B 35 - 44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Milesová IvaPSK Olymp Praha7781015S:5/387, A:5/282, B:5/141
2Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6974714S:4/372, A:5/242, B:5/133
3Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7370622S:9/354, A:9/242, B:4/110
4Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7267713S:8/432, A:2/140, B:3/105
5Kabilová MartinaACES TEAM Karlovy Vary6959112S:4/273, A:4/194, B:4/124
6Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun765528S:2/210, A:4/272, B:2/70
7Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují754939S:4/294, A:3/146, B:2/53
8Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7747512S:5/249, A:3/136, B:4/90
9Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice754006S:2/174, A:4/226, B:0/0
10Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov763024S:2/186, A:2/116, B:0/0
11Mertová MichaelaActivity Lanškroun762463S:3/246, A:0/0, B:0/0
11Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují722463S:2/198, A:1/48, B:0/0
13Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová702126S:0/0, A:3/132, B:3/80
14Pastorová PetraCZE771982S:2/198, A:0/0, B:0/0
15Piklová AliceSVŠ731513S:0/0, A:2/124, B:1/27

Ženy C 45 - 54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč6584715S:6/426, A:4/280, B:5/141
2Jirásková EvaLanškroun6479817S:6/390, A:5/274, B:6/134
3Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6476818S:6/378, A:6/260, B:6/130
4Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová634077S:2/162, A:4/218, B:1/27
5Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady663526S:3/219, A:2/102, B:1/31
6Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují642173S:1/93, A:2/124, B:0/0
7Henychová ZuzanaSlavia LIberec612102S:2/210, A:0/0, B:0/0
8Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany682093S:2/174, A:0/0, B:1/35
9Mališová KarlaUSK Praha601672S:1/105, A:1/62, B:0/0
10Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště621664S:0/0, A:2/96, B:2/70
11Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno601592S:2/159, A:0/0, B:0/0
12Bieleszová Miluše1. běžecký Jablunkov661552S:1/93, A:1/62, B:0/0
13Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava621532S:2/153, A:0/0, B:0/0
14Nechvílová MiroslavaAC Choceň601485S:0/0, A:1/48, B:4/100
15Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun661375S:0/0, A:1/44, B:4/93

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5686430S:9/423, A:12/296, B:9/145
2Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5481615S:7/429, A:5/282, B:3/105
3Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5675039S:12/351, A:12/256, B:15/143
4Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5267912S:4/339, A:4/224, B:4/116
5Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5861812S:4/312, A:5/220, B:3/86
6Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4859319S:5/276, A:9/208, B:5/109
7Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5554710S:4/303, A:3/154, B:3/90
8Hynštová MarieAHA Vyškov573384S:3/303, A:0/0, B:1/35
9Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová542957S:2/120, A:3/134, B:2/41
10Procházková IrenaTJ Háje572244S:2/153, A:1/44, B:1/27
11Šokalová LudmilaPepaTeam Frýdek-Místek561862S:2/186, A:0/0, B:0/0
12Vacková HanaSokol Starkoč561473S:0/0, A:2/116, B:1/31
13Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem511382S:2/138, A:0/0, B:0/0
14Cupalová EvaSokol Bučovice471173S:1/51, A:1/44, B:1/22
15Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka58811S:1/81, A:0/0, B:0/0

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Blaha TomášAK Asics Kroměříž7680618S:4/420, A:4/258, B:4/128
2Král JindřichISCAREX Česká Třebová7362715S:4/315, A:4/212, B:4/100
3Flegl VlastimilVrchlabí8661524S:4/291, A:4/204, B:4/120
4Žák JiříTechnika Brno7160717S:4/273, A:4/214, B:4/120
5Dvořák PavelBiatlon Prostějov8250716S:4/258, A:4/170, B:4/79
6Jančík BořekSvartes Hořice6448715S:4/234, A:4/176, B:4/77
7Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun754668S:2/174, A:4/240, B:2/52
8Herda JanSKP Nymburk8345218S:4/222, A:4/170, B:4/60
9Petráš RostislavNovosický Kotuč6542013S:4/207, A:4/170, B:2/43
9Magál JiříISCAREX Česká Třebová774205S:3/315, A:1/70, B:1/35
11Bajza JakubAK Kroměříž904105S:3/270, A:2/140, B:0/0
12Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8238913S:4/174, A:4/130, B:4/85
13Janů JanCZE933844S:4/384, A:0/0, B:0/0
14Berka MartinAC Syner Turnov853767S:4/279, A:0/0, B:3/97
15Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6837412S:4/177, A:4/134, B:3/63

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Milesová IvaPSK Olymp Praha7775415S:4/342, A:4/272, B:4/140
2Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7265313S:4/408, A:2/140, B:3/105
3Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8560114S:4/303, A:4/240, B:2/58
4Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5459414S:4/285, A:4/212, B:3/97
5Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6954714S:4/261, A:4/180, B:4/106
6Havlová PavlaCZE825366S:4/396, A:2/140, B:0/0
7Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová895248S:4/306, A:4/218, B:0/0
8Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8851014S:4/270, A:4/148, B:4/92
9Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7348222S:4/240, A:4/160, B:4/82
10Matyášová JanaDolní Dobrouč6547315S:4/237, A:4/144, B:4/92
11Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun764498S:2/186, A:4/204, B:2/59
12Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5643828S:4/177, A:4/152, B:4/109
13Jirásková EvaLanškroun6441116S:4/189, A:4/142, B:4/80
14Kabilová MartinaACES TEAM Karlovy Vary6940812S:4/180, A:4/134, B:4/94
15Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice753826S:2/174, A:4/208, B:0/0


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2013Cena města Chřibská, Chřibská - Studenec37
21.4.2013Arko - Trophy, nahoru a dolů47
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
4.5.2013Sedlecko-prčický trhák30
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
1.6.2013Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME264
2.6.2013Běh na Radhošť125
8.6.2013Běh na Děvín48
15.6.2013Běh na Šerák - mistrovství Moravy a Slezska76
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
22.6.2013Běh na Kohout a zpět32
23.6.2013Běh na Kleť85
29.6.2013Vespo horský běh: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd117
30.6.2013Běh na Hraničář42
6.7.2013ME v běhu do vrchu, Bulharsko217
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2013Běh na Kozubovou166
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
25.8.2013Slopenská desítka97
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE0
1.9.2013Sázava - Lázek65
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2013MS v běhu do vrchu, Polsko314
8.9.2013Jablonné - Jamné - Suchý vrch112
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
28.9.20132Hrady, Bradlecká Lhota - Kumburk133
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
12.10.2013Běh na Praděd199
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník