Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

23.8.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 23.8.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

před Obecním úřadem Dolní Morava
11.00 hodin
POZOR!!! - Odjezd na start juniorek a lidového běhu k chatě Vilemína ještě před startem hlavního závodu.

Přihlášky

9.00 - 10.30 hodin Obecní úřad Dolní Morava

Startovné

80,- Kč

Popis tratě

Trať vede po lesních a horských cestách.
Délka: 13 km, juniorky a lidový běh 5 km
Převýšení: 963 m, juniorky a lidový běh 520 m

Ceny pro vítěze

Absolutní muži:

1. místo - 5.000,- Kč
2. místo - 3.000,- Kč
3. místo - 1.500,- Kč
4. místo - 1.000,- Kč
5. místo - 800,- Kč
6. místo - 600,- Kč
7. místo - 500,- Kč
8. místo - 400,- Kč
9. místo - 300,- Kč
10. místo - 100,- Kč

Absolutní ženy:

1. místo - 3.000,- Kč
2. místo - 2.000,- Kč
3. místo - 1.000,- Kč
4. místo - 700,- Kč
5. místo - 400,- Kč
6. místo - 200,- Kč

Jednotlivé kategorie:

1. místo - 500,- Kč
2. místo - 300,- Kč
3. místo - 200,- Kč

TOMBOLA V HODNOTĚ 30.000,- Kč !!!

Za překonání traťového rekordu v absolutním pořadí mužů i žen je vypsána finanční prémie firmy ISCAREX ve výši 1 000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex Česká Třebová
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214, fax 465 530 215

Internetové stránky

http://kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3918

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6416
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Pechek František5315
Sadílek Ota4615
Tempír František4915
Stránský Aleš6015
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Kebrle Milan7513
Mertová Michaela7613
Stránská Adéla9112
Keprtová Miloslava4812
Leszkow Petr4412
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Hrdina Pavel8812
Marek František4112
Šimůnková Zdena5811
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Blaha Tomáš7611
Klášterecký Tomáš8111
Šír Václav4811
Pečenka Libor6111
Pilgr Luděk7611
Král Jindřich7310
Pucholt Jiří5910
Poduška Josef6210
Merta Jaroslav3510
Kolínek František5610
Mališová Karla609
Šimůnková Pavla779
Žák Jiří719
Vraštilová Miloslava569
Hofmanová Veronika789
Pucholt Tomáš949
Šalplachta Jindřich479
Vévodová Martina909
Krupka Milan569
Šrůtek Stanislav589
Horáček Michal759
Jančařík Petr689
Ožana Václav649
Nečas Josef589
Suchánek Lukáš799
Vacarda Vladimír599
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1665Pavlišta VítAFK Chrudim8501:05:2860
2MJ38151Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8601:12:0357
3MJ5258Zapalač MartinFenix Jeseník8601:15:5054
4MJ7963Maťátko DanielPunk Horní Čermná8601:20:2151
5MJ10252Genčur RomanPESTR Šumperk8701:24:5348
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Losman PetrUSK Praha7900:56:3990
2MA2120Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:0987
3MA3113Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:58:1884
4MA4107Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:58:3481
5MA584Magál JiříDukla Liberec7700:59:4578
6MA679Vymazal PetrAsics Team7500:59:5975
7MA767Dedek AlešAsics Team7501:00:2672
8MA8110Abrahám LuděkSK Hronov7501:02:2169
9MA983Tempír TomášDukla Liberec7701:02:4566
10MA1199Razým LukášISCAREX Česká Třebová7901:03:3063
11MA1373Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:04:1860
12MA1524Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5157
13MA1746Bogdał PawełMiędzygórze-Polsko7601:05:59-
14MA1944Janusz RyszardLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6401:06:23-
15MA20141Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:06:3654
16MA2377Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:08:3751
17MA26115Málek JiříSporton Šumperk8201:09:5648
18MA28136Dostálek PetrTěchonín6701:10:4045
19MA29108Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7101:10:4242
20MA30106Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8001:11:1839
21MA32129Dragolov DanielBrno6701:11:3936
22MA35139Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7401:11:5633
23MA3998Minařík MartinSkokani Olomouc6701:12:1530
24MA4023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:12:1827
25MA4653Zdawowski PetrPolsko7901:14:10-
26MA49126Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7501:15:1224
27MA5029Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:15:2921
28MA5168Pánek LiborPřerov7901:15:3818
29MA5750Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8001:16:2615
30MA5851Komárek OndřejPESTR Šumperk8201:16:4512
31MA59153Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:16:549
32MA63111Šrůtek DavidBKL Machov8001:17:356
33MA6411Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:17:513
34MA66132Macek JanLOKO Zábřeh8001:18:130
35MA679Suchánek LukášKHB Radegast7901:18:260
36MA6966Černý MaxOlomouc7201:18:400
37MA74145Tomšů PetrMlýn Janderov6401:19:310
38MA757Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:19:340
39MA8071Rytíř MartinAsics Přerov7901:20:310
40MA886Pleskač PatrikISCARTOP Brno8201:22:260
41MA9113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:22:450
42MA9439Tomasz TurekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko7101:23:07-
43MA99140Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:23:580
44MA103114Rašner TomášOlomouc6901:24:580
45MA11230Kučera PavelDatalusk Jihlava6501:28:280
46MA118143Kubíček LukášLitomyšl7701:29:570
47MA122116Řoutil LadislavŠternberské listy8101:31:420
48MA12570Moštěk JanKokořín8201:32:400
49MA135118Malý LukášKráliky8301:37:030
50MA14295Rušar DanielWeles7501:45:300
51MA146119Vicenec RadekKráliky8201:53:350
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1022Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:0460
2MB148Kolínek FrantišekAK Perná5601:04:3057
3MB21125Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6101:06:3954
4MB2292Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:07:4551
5MB24112Zátopek JiříKotouč Štramberk6001:08:4648
6MB25154Toman JiříHZS ČD Hradec Králové6101:09:0245
7MB3378Jelička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6201:11:4542
8MB3455Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:11:5039
9MB3710Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5601:12:0036
10MB42123Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:12:4433
11MB4338Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6201:13:03-
12MB4742Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6201:14:31-
13MB4882Talikadze RomanLKS Sana Kościan - Polsko5801:14:48-
14MB6269Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6201:17:2930
15MB68149Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:2727
16MB70131Knápek LubomírMoravolen Šumperk5901:18:4824
17MB7333Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:19:0821
18MB76103Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:19:3918
19MB8112Šlégr JiříMaratonstav Úpice5401:20:5015
20MB8264Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:20:5112
21MB8637Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:21:35-
22MB9094Eppert RomanCanis Lupus City5901:22:419
23MB95137Pečenka LiborKHB Radegast6101:23:126
24MB9788Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:23:493
25MB10096Kovařík OldřichTTC Olomouc6001:24:340
26MB10754Krejčí StanislavTěchonín6301:26:230
27MB108122Rinka ErichBK Kravaře5401:26:310
28MB10943Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5901:27:04-
29MB12062Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:31:280
30MB12717Špringr ZdeněkMaratonstav Úpice5701:33:000
31MB128148Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:33:170
32MB131109Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5901:34:320
33MB13286Jiráska JanSKI Sněžník5601:35:150
34MB133121Michalčík KarelBK Kravaře5901:35:480
35MB14193Rücker OldřichLhota5501:44:180
36MB147135Přívětivý JiříBranky6101:54:210
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1215Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:04:1260
2MC27150Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:10:2057
3MC3156Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:11:2754
4MC4191Tempír FrantišekSokol Štíty4901:12:1851
5MC4535Kovárník StanislavACOH Praha4801:13:5648
6MC5325Němec JiříSKP Praha4801:15:5745
7MC54142Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:15:5842
8MC56144Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:1639
9MC6027Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:17:0536
10MC72138Šalplachta JindřichUZSVM FENIX Jeseník4701:19:0533
11MC775Flegl VlastimilBrtev5301:20:0230
12MC7859Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:20:2027
13MC8590Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:21:2924
14MC89104Dokoupil VítězslavKAS Olomouc5201:22:3221
15MC9636Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:23:2618
16MC98117Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:23:5015
17MC10141Gawrys CzeslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko4701:24:44-
18MC10431Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4601:25:1212
19MC10532Martínek JiříZlín4901:25:189
20MC10674Ženčák MiroslavSokol Tovačov5001:26:036
21MC11075Chocholouš DaliborPardubice4601:27:543
22MC113100Ehrig RudolfSemanín4801:28:330
23MC11534Lerch VladislavŽST Olomouc4801:29:020
24MC11672Tučný JanMK Pardubice4701:29:350
25MC11785Macháček JiříVíno Karabina5301:29:480
26MC126152Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:32:570
27MC138102Čepelka OldřichTima Liberec4801:39:040
28MC1442Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:47:340
29MC1451Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:50:260
-MC-128David LudvíkTJ Sokol Slavkov u Brna51DNF-
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4448Biemann GötzSKI Harrachov4301:13:4530
2MD71147Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:18:5827
3MD124130Bielčik JindřichLichkov4001:32:2824
4MD13047Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:34:1421
5MD134124Nanke WernerBK Kravaře3801:35:5618
6MD136105Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:37:3115
7MD13776Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:37:5512
8MD13940Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:42:45-
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ580Bota IwonaLKS Sana Kościan - Polsko8500:38:09-
2ŽJ619Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:38:2330
3ŽJ1020Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:42:5527
4ŽJ1618Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:5224
5ŽJ2457Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:59:1121
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1861Šádková IrenaAsics Team6901:06:1130
2ZA36127Schorná Matyášová PavlaCZE8001:11:5827
3ZA5545Vlčovská MartaAC Pardubice7601:16:0624
4ZA61101Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:17:1421
5ZA8389Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:21:0318
6ZA8428Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:21:2015
7ZA8714Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:21:4212
8ZA9297Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:22:509
9ZA11149Stillnerová VěraChrudim8101:28:176
10ZA119133Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:31:123
11ZA1233Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:32:160
12ZA12921Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:33:430
13ZA14381Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:46:040
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6526Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:18:0930
2ZB93146Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:22:5527
3ZB1404Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:43:5624
4ZB14887Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:55:3121
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC114134Novotná EvaLetohrad4801:28:4830
2ŽC12116Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:31:3727
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB125Zapalač DušanFenix Jeseník9000:33:44-
2LB219Janeček JiříSKI Klub Česká Třebová7400:34:36-
3LB340Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:37:32-
4LB442Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:37:57-
5LB713Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:40:24-
6LB830Halanič JakubXXX9200:41:40-
7LB941Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:42:17-
8LB1135Novák TomášXXX6200:45:12-
9LB1223Velechovský JiříKráliky5500:45:36-
10LB1334Nováková ZdeňkaXXX6900:47:41-
11LB1418Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7800:48:19-
12LB1516Špringrová RomanaMaratonstav Úpice9000:49:36-
13LB1729Šafařík LadislavT lab s.r.o.4600:50:42-
14LB1844Přívětivý PavelBranky9000:51:12-
15LB1943Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:53:31-
16LB2014Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:54:32-
17LB2136Puchacz AndrzejWKB PIAST Wroclaw-Polsko5600:55:37-
18LB2237Polách JiříXXX6400:55:52-
19LB2320Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:57:31-
20LB2512Šlégrová EvaAutotest5501:00:45-
21LB2631Halaničová LucieXXX9401:00:56-
22LB2722Domanský IvoAVC Praha3801:01:34-
23LB2833Nováková KateřinaČeská Třebová9001:02:15-
24LB299Roubíček ZdeněkISCAR ČR s.r.o.5201:02:56-
25LB3038Žáček JaroslavČeská Třebová5701:03:48-
26LB317Šantavý RostislavISCARTOP Brno4701:04:07-
27LB3215Špringrová IvonaMaratonstav Úpice9201:05:04-
28LB3317Špringrová JanaMaratonstav Úpice5501:06:01-
29LB3445Žáčková JaromíraMěÚ Česká Třebová5501:08:41-
30LB3532Novák TomášČeská Třebová9101:09:28-
31LB368Roubíčková ZuzanaISCAR ČR s.r.o.9301:18:06-
32LB3739Poláchová DenisaXXX9101:18:20-
33LB3828Maťátková LenkaHorní Čermná6201:18:31-
34LB3927Maťátková NelaHorní Čermná9601:18:32-
35LB406Klanicová MartinaISCARTOP Brno8301:20:53-
36LB4124Šantavá PavlaISCARTOP Brno4801:21:01-
-LB-10Jersan LeošT lab s.r.o.48DNF-
-LB-11Weaver RaymondVelká Británie50DNF-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB125Zapalač DušanFenix Jeseník9000:33:44-
2LB219Janeček JiříSKI Klub Česká Třebová7400:34:36-
3LB340Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:37:32-
4LB442Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:37:57-
1ŽJ580Bota IwonaLKS Sana Kościan - Polsko8500:38:09-
2ŽJ619Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:38:2330
5LB713Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:40:24-
6LB830Halanič JakubXXX9200:41:40-
7LB941Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:42:17-
3ŽJ1020Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:42:5527
8LB1135Novák TomášXXX6200:45:12-
9LB1223Velechovský JiříKráliky5500:45:36-
10LB1334Nováková ZdeňkaXXX6900:47:41-
11LB1418Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7800:48:19-
12LB1516Špringrová RomanaMaratonstav Úpice9000:49:36-
4ŽJ1618Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:5224
13LB1729Šafařík LadislavT lab s.r.o.4600:50:42-
14LB1844Přívětivý PavelBranky9000:51:12-
15LB1943Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:53:31-
16LB2014Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:54:32-
17LB2136Puchacz AndrzejWKB PIAST Wroclaw-Polsko5600:55:37-
18LB2237Polách JiříXXX6400:55:52-
19LB2320Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:57:31-
5ŽJ2457Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:59:1121
20LB2512Šlégrová EvaAutotest5501:00:45-
21LB2631Halaničová LucieXXX9401:00:56-
22LB2722Domanský IvoAVC Praha3801:01:34-
23LB2833Nováková KateřinaČeská Třebová9001:02:15-
24LB299Roubíček ZdeněkISCAR ČR s.r.o.5201:02:56-
25LB3038Žáček JaroslavČeská Třebová5701:03:48-
26LB317Šantavý RostislavISCARTOP Brno4701:04:07-
27LB3215Špringrová IvonaMaratonstav Úpice9201:05:04-
28LB3317Špringrová JanaMaratonstav Úpice5501:06:01-
29LB3445Žáčková JaromíraMěÚ Česká Třebová5501:08:41-
30LB3532Novák TomášČeská Třebová9101:09:28-
31LB368Roubíčková ZuzanaISCAR ČR s.r.o.9301:18:06-
32LB3739Poláchová DenisaXXX9101:18:20-
33LB3828Maťátková LenkaHorní Čermná6201:18:31-
34LB3927Maťátková NelaHorní Čermná9601:18:32-
35LB406Klanicová MartinaISCARTOP Brno8301:20:53-
36LB4124Šantavá PavlaISCARTOP Brno4801:21:01-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Losman PetrUSK Praha7900:56:3990
2MA2120Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:0987
3MA3113Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:58:1884
4MA4107Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:58:3481
5MA584Magál JiříDukla Liberec7700:59:4578
6MA679Vymazal PetrAsics Team7500:59:5975
7MA767Dedek AlešAsics Team7501:00:2672
8MA8110Abrahám LuděkSK Hronov7501:02:2169
9MA983Tempír TomášDukla Liberec7701:02:4566
1MB1022Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:0460
10MA1199Razým LukášISCAREX Česká Třebová7901:03:3063
1MC1215Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:04:1260
11MA1373Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:04:1860
2MB148Kolínek FrantišekAK Perná5601:04:3057
12MA1524Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5157
1MJ1665Pavlišta VítAFK Chrudim8501:05:2860
13MA1746Bogdał PawełMiędzygórze-Polsko7601:05:59-
1ZA1861Šádková IrenaAsics Team6901:06:1130
14MA1944Janusz RyszardLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6401:06:23-
15MA20141Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:06:3654
3MB21125Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6101:06:3954
4MB2292Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:07:4551
16MA2377Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:08:3751
5MB24112Zátopek JiříKotouč Štramberk6001:08:4648
6MB25154Toman JiříHZS ČD Hradec Králové6101:09:0245
17MA26115Málek JiříSporton Šumperk8201:09:5648
2MC27150Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:10:2057
18MA28136Dostálek PetrTěchonín6701:10:4045
19MA29108Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7101:10:4242
20MA30106Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8001:11:1839
3MC3156Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:11:2754
21MA32129Dragolov DanielBrno6701:11:3936
7MB3378Jelička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6201:11:4542
8MB3455Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:11:5039
22MA35139Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7401:11:5633
2ZA36127Schorná Matyášová PavlaCZE8001:11:5827
9MB3710Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5601:12:0036
2MJ38151Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8601:12:0357
23MA3998Minařík MartinSkokani Olomouc6701:12:1530
24MA4023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:12:1827
4MC4191Tempír FrantišekSokol Štíty4901:12:1851
10MB42123Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:12:4433
11MB4338Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6201:13:03-
1MD4448Biemann GötzSKI Harrachov4301:13:4530
5MC4535Kovárník StanislavACOH Praha4801:13:5648
25MA4653Zdawowski PetrPolsko7901:14:10-
12MB4742Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6201:14:31-
13MB4882Talikadze RomanLKS Sana Kościan - Polsko5801:14:48-
26MA49126Schorný LubošKB Staré Město pod Laštejnem7501:15:1224
27MA5029Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:15:2921
28MA5168Pánek LiborPřerov7901:15:3818
3MJ5258Zapalač MartinFenix Jeseník8601:15:5054
6MC5325Němec JiříSKP Praha4801:15:5745
7MC54142Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:15:5842
3ZA5545Vlčovská MartaAC Pardubice7601:16:0624
8MC56144Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:1639
29MA5750Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8001:16:2615
30MA5851Komárek OndřejPESTR Šumperk8201:16:4512
31MA59153Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:16:549
9MC6027Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:17:0536
4ZA61101Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:17:1421
14MB6269Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6201:17:2930
32MA63111Šrůtek DavidBKL Machov8001:17:356
33MA6411Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:17:513
1ZB6526Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:18:0930
34MA66132Macek JanLOKO Zábřeh8001:18:130
35MA679Suchánek LukášKHB Radegast7901:18:260
15MB68149Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:2727
36MA6966Černý MaxOlomouc7201:18:400
16MB70131Knápek LubomírMoravolen Šumperk5901:18:4824
2MD71147Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:18:5827
10MC72138Šalplachta JindřichUZSVM FENIX Jeseník4701:19:0533
17MB7333Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:19:0821
37MA74145Tomšů PetrMlýn Janderov6401:19:310
38MA757Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:19:340
18MB76103Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:19:3918
11MC775Flegl VlastimilBrtev5301:20:0230
12MC7859Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:20:2027
4MJ7963Maťátko DanielPunk Horní Čermná8601:20:2151
39MA8071Rytíř MartinAsics Přerov7901:20:310
19MB8112Šlégr JiříMaratonstav Úpice5401:20:5015
20MB8264Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:20:5112
5ZA8389Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:21:0318
6ZA8428Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:21:2015
13MC8590Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:21:2924
21MB8637Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:21:35-
7ZA8714Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:21:4212
40MA886Pleskač PatrikISCARTOP Brno8201:22:260
14MC89104Dokoupil VítězslavKAS Olomouc5201:22:3221
22MB9094Eppert RomanCanis Lupus City5901:22:419
41MA9113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:22:450
8ZA9297Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:22:509
2ZB93146Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:22:5527
42MA9439Tomasz TurekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko7101:23:07-
23MB95137Pečenka LiborKHB Radegast6101:23:126
15MC9636Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:23:2618
24MB9788Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:23:493
16MC98117Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:23:5015
43MA99140Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:23:580
25MB10096Kovařík OldřichTTC Olomouc6001:24:340
17MC10141Gawrys CzeslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko4701:24:44-
5MJ10252Genčur RomanPESTR Šumperk8701:24:5348
44MA103114Rašner TomášOlomouc6901:24:580
18MC10431Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4601:25:1212
19MC10532Martínek JiříZlín4901:25:189
20MC10674Ženčák MiroslavSokol Tovačov5001:26:036
26MB10754Krejčí StanislavTěchonín6301:26:230
27MB108122Rinka ErichBK Kravaře5401:26:310
28MB10943Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5901:27:04-
21MC11075Chocholouš DaliborPardubice4601:27:543
9ZA11149Stillnerová VěraChrudim8101:28:176
45MA11230Kučera PavelDatalusk Jihlava6501:28:280
22MC113100Ehrig RudolfSemanín4801:28:330
1ŽC114134Novotná EvaLetohrad4801:28:4830
23MC11534Lerch VladislavŽST Olomouc4801:29:020
24MC11672Tučný JanMK Pardubice4701:29:350
25MC11785Macháček JiříVíno Karabina5301:29:480
46MA118143Kubíček LukášLitomyšl7701:29:570
10ZA119133Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:31:123
29MB12062Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:31:280
2ŽC12116Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:31:3727
47MA122116Řoutil LadislavŠternberské listy8101:31:420
11ZA1233Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:32:160
3MD124130Bielčik JindřichLichkov4001:32:2824
48MA12570Moštěk JanKokořín8201:32:400
26MC126152Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:32:570
30MB12717Špringr ZdeněkMaratonstav Úpice5701:33:000
31MB128148Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:33:170
12ZA12921Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:33:430
4MD13047Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:34:1421
32MB131109Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5901:34:320
33MB13286Jiráska JanSKI Sněžník5601:35:150
34MB133121Michalčík KarelBK Kravaře5901:35:480
5MD134124Nanke WernerBK Kravaře3801:35:5618
49MA135118Malý LukášKráliky8301:37:030
6MD136105Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:37:3115
7MD13776Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:37:5512
27MC138102Čepelka OldřichTima Liberec4801:39:040
8MD13940Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:42:45-
3ZB1404Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:43:5624
35MB14193Rücker OldřichLhota5501:44:180
50MA14295Rušar DanielWeles7501:45:300
13ZA14381Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:46:040
28MC1442Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:47:340
29MC1451Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:50:260
51MA146119Vicenec RadekKráliky8201:53:350
36MB147135Přívětivý JiříBranky6101:54:210
4ZB14887Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:55:3121

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 94%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Špička
blanys
Závod super.Zkrácená trať pro juniorky tez dobra.U juniorek a lidoveho behu,ale nesedi casy s vlastne namerenymi,chce to odecist asi 48 sekund.
slunicko.13
Velmi dobře zabezpečený závod, kvalitní a náročná trať vedená příjemným prostředím, meloun byl osvěžující.
flegl
Závod patří mezi nejlepší závody ČP v běhu do vrchu u nás.Opravdu ve všem.Dostává 1*
khbradegast

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč