Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Police nad Metují - Hvězda

12.7.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Police nad Metují - Hvězda
  • datum konání: 12.7.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Police nad Metují

Sociální sítě

Místo konání

na začátku aleje u hřbitova pod sídlištěm v Polici nad Metují
v 9.00 hodin děti do 14 let
v 10.00 hodin dospělí

Přihlášky

od 8.00 hodin v budově základní školy, boční vchod od Kollárova divadla

Startovné

20,- Kč

Popis tratě

1) Závod dětí - od 100 do 1000 m dle věku
2) Běh do vrchu - cca 5 km s celkovým stoupáním 276 m, převýšení 240 m

Ceny pro vítěze

pro nejlepší běžce věcné nebo finanční dle možností pořadatelů, tombola, putovní ceny pro absolutní vítěze mezi muži i ženami

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Převoz zavazadel ze startu do cíle zajistí pořadatel.

Pozor! Nádraží ČD je od města vzdáleno 3,5 km! možno využít zastávku Žďár n. M. (2,5 km od města) nebo autobusové spojení Náchod - Broumov.

Zaslání výsledkové listiny: 10,- Kč.

adresa:

Jaroslav Mazač, 17. listopadu 77, 549 54 Police nad Metují
tel. mob.: +420 605 901 133, zam. 491 549 305

E-mailová adresa

jaroslav.mazac@microthermcz.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Police nad Metují - Hvězda

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3034

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Beran Jan8319
Šrutek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Pohl Jan7617
Jirásková Eva6417
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4815
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Šmída Oldřich4811
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010
Vašíček Martin7110
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Šimůnek Jan8210
Vacarda Vladimír5910

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21107Groh RadoslavSVS Vrchlabí8900:19:5020
2MJ2281Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:19:5219
3MJ2848Rejfek LubošSKI Radvanice8700:20:2518
4MJ3410Baszczyszyn Artur Kudowa Zdrój8500:20:48-
5MJ4149Doležal TomášSKI Radvanice8500:21:1317
6MJ50106Vejdělek PetrDvůr Králové nad Labem8800:21:4216
7MJ6947Kozel MartinLoko Trutnov8900:22:5215
8MJ7285Hornych VítModelárna Hronov8800:23:0514
9MJ9780Klampfl MilanVrchlabí9100:24:4213
10MJ10654Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:25:3612
11MJ11131Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:26:0211
Muži A (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:17:0830
2MA235Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:17:3129
3MA390Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:17:4628
4MA466Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:5427
5MA6100Hornych JosefSokol Jetřichov6700:18:2126
6MA812Janusz RyszardSzczytna6400:18:28-
7MA1024Holub MiroslavBukovice6600:18:3625
8MA1132Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:18:4424
9MA1283Ropek RudolfDukla Liberec7000:18:5323
10MA1596Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:19:0922
11MA16109Dostálek PetrTěchonín6700:19:1221
12MA1860Kolář RadekSK Hronov6900:19:3020
13MA1992Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3319
14MA2089Mládek JakubSP Police nad Metují7600:19:4418
15MA25111Beran JanSpartak Police nad Metují8300:20:1317
16MA26264Česenek ZbyněkHudy Sport6800:20:1516
17MA2788Jurášek MichalHO KET Praha6700:20:2315
18MA2995Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:20:2814
19MA3862Šrůtek DavidBKL Machov8000:21:0813
20MA4084Trnovský MiloslavHOBUK6500:21:1112
21MA42211Tůma PavelTEROVA Bez. n. Met.6800:21:1411
22MA4394Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1710
23MA4541Vašíček MartinSKI Radvanice7100:21:279
24MA4950Binar LubošHOBUK6600:21:418
25MA5111Wiňicki RolandPOL7200:21:43-
26MA54210Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:21:537
27MA59318Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:22:186
28MA6823Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:22:445
29MA77310Polej JiříHronov7100:23:294
30MA8098Soukup Václav Hronov6700:23:423
31MA904Walczykiewicz MariuszKlodzko Pl8200:24:12-
32MA100119Tér IvanTEROVA Bez. n. Met.7500:25:172
33MA10477Klampfl PavelVrchlabí6400:25:311
34MA107120Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:25:430
35MA124352Tomšů PetrMlýn Janderov6400:29:110
Muži B (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB551Kolínek FrantišekAK Perná5600:18:0620
2MB764Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:2619
3MB999Siegel JosefAC Choceň5800:18:3318
4MB1456Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:19:0717
5MB3087Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:20:3916
6MB32116Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:20:4115
7MB3322Fulka JiříSK Redpoint Teplice nad Metují6000:20:4414
8MB363Wieczorek WalerianPOL6200:20:58-
9MB3720Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:21:0613
10MB39118Vávra RadekJiskra Hořice6300:21:0912
11MB4716Roman KrzysztofULKS Opal Kudowa Zdrój5900:21:30-
12MB4875Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:21:3911
13MB5238Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:21:4410
14MB535Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:21:479
15MB5653Hynek PetrNové Město n. Metují6300:22:028
16MB57117Vávra MartinJiskra Hořice6300:22:037
17MB60102Siegel MilanRadešov5400:22:226
18MB6130Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:22:235
19MB6333Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:22:284
20MB641Dudzik JacekPolsko5500:22:29-
20MB6413Ates RudolfPolsko5400:22:29-
22MB6939Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:22:523
23MB75243Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:23:202
24MB7861Sedlák JiříSK Přelouč5800:23:301
25MB8244Špringr ZdeněkMaratonstav Úpice5700:23:450
26MB113228Rücker OldřichLhota5500:26:050
27MB116112Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:26:500
28MB117115Rejl JiříSrch6300:27:090
Muži C (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1334Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:18:5820
2MC2482Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:0719
3MC3173Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:20:4018
4MC55108Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:21:5917
5MC6617Flegl VlastimilBrtev5300:22:3116
6MC7940Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:23:3215
7MC8725Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:24:0414
8MC9121Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:24:1413
9MC9314Gawrys CzeslawPolsko4700:24:25-
10MC94104Groh StanislavAC Vrchlabí4600:24:2912
11MC96321Jirouš JaroslavSpartak Police nad Metují5100:24:4111
12MC9897Polej JiříHronov4600:24:4510
13MC1017Linhart MilošAC Náchod4400:25:219
14MC10318Vít ČestmírHradec Králové4500:25:308
15MC11865Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:27:177
16MC12146Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:28:206
17MC12258Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:29:035
18MC12669Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:374
19MC127281Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:29:463
Muži D (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4468Biemann GötzSKI Harrachov4300:21:2210
2MD766Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:23:249
3MD9555Bielčik JindřichLichkov4000:24:388
4MD1088Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:25:457
5MD11237Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:26:046
6MD11559Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:385
7MD1202Babiak WladyslawPolsko3400:27:53-
8MD12986Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:194
Muži E (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12857Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:30:0110
2ME13178Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:34:599
3ME13276Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:35:408
Juniorky (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6736Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:22:3210
2ŽJ6915Gorczynska SylviaULKS Opal Kudowa Zdrój8600:22:52-
3ŽJ84105Grohová KarolínaDvůr Králové nad Labem9000:23:579
4ŽJ8967Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:118
5ŽJ9993Beranová AnčaSpartak Police nad Metují9100:25:137
Ženy A (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1727Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:19:1310
2ZA23101Twardochleb BarbaraPOL8000:20:03-
3ZA3574Vlčovská MartaAC Pardubice7600:20:519
4ZA4629Kynčlová DagmarJilemnice7200:21:298
5ZA5863Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:22:137
6ZA7243Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:23:056
7ZA74113Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:23:115
8ZA81114Wiesnerová LenkaHSM Adršpach6900:23:434
9ZA8591Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:24:013
10ZA8828Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:24:072
11ZA10945Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:25:581
12ZA11071Dušková LenkaLanškroun8000:25:590
13ZA114110Vlčková KarolínaSK Jíra7800:26:340
14ZA124656Zvolánková MarieMlýn Janderov7100:29:110
Ženy B (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6219Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:22:2510
2ZB8652Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:24:029
3ZB9279Klampflová EvaVrchlabí6400:24:218
4ZB1029Roman ElzbietaULKS OPAL Kudowa5400:25:27-
5ZB11970Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:377
6ZB123236Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:29:056
Ženy C (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC83103Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:23:4910
2ŽC10572Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:25:329
3ŽC13026Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:34:108
Trať 5,000 km, 240,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:17:0830
2MA235Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:17:3129
3MA390Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:17:4628
4MA466Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:5427
1MB551Kolínek FrantišekAK Perná5600:18:0620
5MA6100Hornych JosefSokol Jetřichov6700:18:2126
2MB764Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:2619
6MA812Janusz RyszardSzczytna6400:18:28-
3MB999Siegel JosefAC Choceň5800:18:3318
7MA1024Holub MiroslavBukovice6600:18:3625
8MA1132Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:18:4424
9MA1283Ropek RudolfDukla Liberec7000:18:5323
1MC1334Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:18:5820
4MB1456Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:19:0717
10MA1596Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:19:0922
11MA16109Dostálek PetrTěchonín6700:19:1221
1ZA1727Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:19:1310
12MA1860Kolář RadekSK Hronov6900:19:3020
13MA1992Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3319
14MA2089Mládek JakubSP Police nad Metují7600:19:4418
1MJ21107Groh RadoslavSVS Vrchlabí8900:19:5020
2MJ2281Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:19:5219
2ZA23101Twardochleb BarbaraPOL8000:20:03-
2MC2482Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:0719
15MA25111Beran JanSpartak Police nad Metují8300:20:1317
16MA26264Česenek ZbyněkHudy Sport6800:20:1516
17MA2788Jurášek MichalHO KET Praha6700:20:2315
3MJ2848Rejfek LubošSKI Radvanice8700:20:2518
18MA2995Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:20:2814
5MB3087Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:20:3916
3MC3173Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:20:4018
6MB32116Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:20:4115
7MB3322Fulka JiříSK Redpoint Teplice nad Metují6000:20:4414
4MJ3410Baszczyszyn Artur Kudowa Zdrój8500:20:48-
3ZA3574Vlčovská MartaAC Pardubice7600:20:519
8MB363Wieczorek WalerianPOL6200:20:58-
9MB3720Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:21:0613
19MA3862Šrůtek DavidBKL Machov8000:21:0813
10MB39118Vávra RadekJiskra Hořice6300:21:0912
20MA4084Trnovský MiloslavHOBUK6500:21:1112
5MJ4149Doležal TomášSKI Radvanice8500:21:1317
21MA42211Tůma PavelTEROVA Bez. n. Met.6800:21:1411
22MA4394Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1710
1MD4468Biemann GötzSKI Harrachov4300:21:2210
23MA4541Vašíček MartinSKI Radvanice7100:21:279
4ZA4629Kynčlová DagmarJilemnice7200:21:298
11MB4716Roman KrzysztofULKS Opal Kudowa Zdrój5900:21:30-
12MB4875Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:21:3911
24MA4950Binar LubošHOBUK6600:21:418
6MJ50106Vejdělek PetrDvůr Králové nad Labem8800:21:4216
25MA5111Wiňicki RolandPOL7200:21:43-
13MB5238Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:21:4410
14MB535Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:21:479
26MA54210Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:21:537
4MC55108Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:21:5917
15MB5653Hynek PetrNové Město n. Metují6300:22:028
16MB57117Vávra MartinJiskra Hořice6300:22:037
5ZA5863Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:22:137
27MA59318Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:22:186
17MB60102Siegel MilanRadešov5400:22:226
18MB6130Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:22:235
1ZB6219Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:22:2510
19MB6333Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:22:284
20MB6413Ates RudolfPolsko5400:22:29-
20MB641Dudzik JacekPolsko5500:22:29-
5MC6617Flegl VlastimilBrtev5300:22:3116
1ŽJ6736Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:22:3210
28MA6823Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:22:445
22MB6939Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:22:523
7MJ6947Kozel MartinLoko Trutnov8900:22:5215
2ŽJ6915Gorczynska SylviaULKS Opal Kudowa Zdrój8600:22:52-
8MJ7285Hornych VítModelárna Hronov8800:23:0514
6ZA7243Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:23:056
7ZA74113Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:23:115
23MB75243Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:23:202
2MD766Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:23:249
29MA77310Polej JiříHronov7100:23:294
24MB7861Sedlák JiříSK Přelouč5800:23:301
6MC7940Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:23:3215
30MA8098Soukup Václav Hronov6700:23:423
8ZA81114Wiesnerová LenkaHSM Adršpach6900:23:434
25MB8244Špringr ZdeněkMaratonstav Úpice5700:23:450
1ŽC83103Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:23:4910
3ŽJ84105Grohová KarolínaDvůr Králové nad Labem9000:23:579
9ZA8591Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:24:013
2ZB8652Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:24:029
7MC8725Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:24:0414
10ZA8828Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:24:072
4ŽJ8967Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:118
31MA904Walczykiewicz MariuszKlodzko Pl8200:24:12-
8MC9121Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:24:1413
3ZB9279Klampflová EvaVrchlabí6400:24:218
9MC9314Gawrys CzeslawPolsko4700:24:25-
10MC94104Groh StanislavAC Vrchlabí4600:24:2912
3MD9555Bielčik JindřichLichkov4000:24:388
11MC96321Jirouš JaroslavSpartak Police nad Metují5100:24:4111
9MJ9780Klampfl MilanVrchlabí9100:24:4213
12MC9897Polej JiříHronov4600:24:4510
5ŽJ9993Beranová AnčaSpartak Police nad Metují9100:25:137
32MA100119Tér IvanTEROVA Bez. n. Met.7500:25:172
13MC1017Linhart MilošAC Náchod4400:25:219
4ZB1029Roman ElzbietaULKS OPAL Kudowa5400:25:27-
14MC10318Vít ČestmírHradec Králové4500:25:308
33MA10477Klampfl PavelVrchlabí6400:25:311
2ŽC10572Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:25:329
10MJ10654Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:25:3612
34MA107120Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6500:25:430
4MD1088Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:25:457
11ZA10945Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:25:581
12ZA11071Dušková LenkaLanškroun8000:25:590
11MJ11131Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:26:0211
5MD11237Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:26:046
26MB113228Rücker OldřichLhota5500:26:050
13ZA114110Vlčková KarolínaSK Jíra7800:26:340
6MD11559Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:385
27MB116112Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:26:500
28MB117115Rejl JiříSrch6300:27:090
15MC11865Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:27:177
5ZB11970Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:377
7MD1202Babiak WladyslawPolsko3400:27:53-
16MC12146Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:28:206
17MC12258Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:29:035
6ZB123236Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:29:056
35MA124352Tomšů PetrMlýn Janderov6400:29:110
14ZA124656Zvolánková MarieMlýn Janderov7100:29:110
18MC12669Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:374
19MC127281Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:29:463
1ME12857Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:30:0110
8MD12986Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:194
3ŽC13026Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:34:108
2ME13178Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:34:599
3ME13276Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:35:408

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 92%
Značení závodu: 88%
Vyhlášení výsledků: 84%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 94%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Krásné "B".Pro pořadatele obecně, pozor, když se startovním číslem z jiné kategorie dobíhá někdo jiný, asi něco nesouhlasí. Nejlépe je to vidět, kdy muž dobíhá do cíle se startovním čílsem ženy.
trejbalkarel
Líbilo se mi, že poslední část po asfaltu se neběžela za provozu. Bylo to příjemné. Při vyhlašování výsledků by bylo dobré zvážit použití reprodukční techniky.
vf

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód