2003 - 18. ročník
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 472 | 18 | S:4/234, A:4/158, B:4/80 |
2 | Filingr Čeněk | BK - FC Kadaň | 61 | 469 | 14 | S:4/231, A:4/158, B:4/80 |
3 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 463 | 20 | S:4/234, A:4/150, B:4/79 |
4 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 419 | 19 | S:4/210, A:4/138, B:4/71 |
5 | Krupka Milan | TJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou | 56 | 379 | 16 | S:4/177, A:4/130, B:4/72 |
6 | Zátopek Jiří | Kotouč Štramberk | 60 | 376 | 13 | S:4/186, A:3/104, B:5/86 |
7 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 330 | 15 | S:4/153, A:4/112, B:4/65 |
8 | Šrůtek Stanislav | Rtyně v Podkrkonoší | 251 | 17 | S:4/114, A:4/94, B:4/43 | |
9 | Tomíček Josef | ČSK Vysoké nad Jizerou | 59 | 238 | 10 | S:2/72, A:4/108, B:4/58 |
10 | Dvořák Jiří | Viking Jilemnice | 63 | 233 | 9 | S:3/111, A:3/78, B:3/44 |
11 | Balcar Luboš | Pivovar Krakonoš Trutnov | 58 | 231 | 13 | S:4/120, A:3/64, B:4/47 |
12 | Gombita Josef | Most | 58 | 229 | 8 | S:2/96, A:2/68, B:4/65 |
13 | Pokorný Břetislav | TJ Vitana Byšice | 62 | 222 | 13 | S:4/75, A:4/90, B:4/57 |
14 | Kubr Václav | Labe Tri Club Hradec Králové | 55 | 207 | 16 | S:4/81, A:4/74, B:4/52 |
15 | Velička Zdeněk | SAK Ložiska Karviná | 62 | 173 | 5 | S:2/99, A:1/36, B:2/38 |
16 | Poduška Josef | AC Kladno | 62 | 159 | 6 | S:1/60, A:0/0, B:5/99 |
17 | Hynek Petr | SK Nové Město na Moravě | 63 | 153 | 10 | S:4/81, A:3/48, B:3/24 |
18 | Urbánek Jiří | AC Slovan Liberec | 56 | 149 | 5 | S:1/48, A:2/68, B:2/33 |
19 | Malatín Štefan | AAC Brno | 55 | 141 | 4 | S:4/141, A:0/0, B:0/0 |
20 | Eppert Roman | Canis Lupus City | 59 | 134 | 14 | S:4/18, A:4/68, B:4/48 |
21 | Vaněk Petr | AC Praha | 131 | 3 | S:2/99, A:1/32, B:0/0 | |
21 | Macíček Miroslav | DODO Kopřivnice | 61 | 131 | 4 | S:1/54, A:2/60, B:1/17 |
23 | Slabý Josef | Sedlec - Prčice | 61 | 129 | 7 | S:1/30, A:2/36, B:4/63 |
24 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 116 | 3 | S:1/60, A:1/38, B:1/18 |
25 | Brunclík Ivo | Špindlerův Mlýn | 58 | 113 | 7 | S:1/24, A:1/34, B:5/55 |
26 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 106 | 4 | S:2/60, A:2/46, B:0/0 |
26 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 106 | 5 | S:1/27, A:1/30, B:3/49 |
26 | Vévoda Ivan | SK Švábenice | 60 | 106 | 3 | S:1/36, A:2/70, B:0/0 |
29 | Pečenka Libor | KHB Radegast | 61 | 99 | 12 | S:4/33, A:2/14, B:5/52 |
30 | Fux Stanislav | TJ Loko Beroun | 58 | 91 | 3 | S:1/51, A:0/0, B:2/40 |
31 | Švihel Miroslav | BS Sloupné | 58 | 90 | 2 | S:2/90, A:0/0, B:0/0 |
31 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 90 | 3 | S:1/51, A:0/0, B:2/39 |
33 | Talaš Jaromír | S.K.D. Otrokovice | 54 | 81 | 10 | S:4/30, A:3/24, B:3/27 |
34 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 72 | 4 | S:2/42, A:0/0, B:2/30 |
35 | Ešner Ludvík | Tatran Železná Ruda | 56 | 71 | 3 | S:0/0, A:1/34, B:2/37 |
35 | Toman Jiří | HZS ČD Hradec Králové | 61 | 71 | 2 | S:1/45, A:1/26, B:0/0 |
37 | Janovský Stanislav | Praha | 60 | 70 | 6 | S:1/15, A:1/14, B:4/41 |
37 | Groš Štefan | Foto Morava | 61 | 70 | 3 | S:2/48, A:1/22, B:0/0 |
39 | Vojkůvka Zdeněk | Chuchelná | 61 | 69 | 5 | S:4/69, A:0/0, B:0/0 |
40 | Vitásek Josef | Buková u Příbrami | 58 | 63 | 3 | S:0/0, A:1/30, B:2/33 |
41 | Trnka Milan | Trutnov | 56 | 60 | 3 | S:2/54, A:1/6, B:0/0 |
41 | Koucký Roman | Wiking Jilemnice | 63 | 60 | 2 | S:1/36, A:1/24, B:0/0 |
43 | Škarda Milan | Maratonclub Srbice | 63 | 59 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/19 |
44 | Tomečka Libor | CETRIS Hranice | 62 | 56 | 3 | S:2/45, A:0/0, B:1/11 |
45 | Šnevajs Radomír | TJ SLOVAN Vsetín | 63 | 51 | 2 | S:1/27, A:1/24, B:0/0 |
45 | Kubeček Ladislav | TJ Havlovice | 62 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
47 | Horák Jiří | SKP Trutnov | 58 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
48 | Kubeša Jiří | TAS Šternberk | 59 | 47 | 3 | S:1/15, A:0/0, B:2/32 |
48 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 47 | 12 | S:4/6, A:3/8, B:4/33 |
50 | Pešek Milan | Dvůr Králové nad Labem | 60 | 46 | 3 | S:1/6, A:1/24, B:1/16 |
50 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 46 | 5 | S:1/9, A:2/20, B:2/17 |
52 | Henych Petr | VSK TU Liberec | 60 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
52 | Jelička Zdeněk | SAK Ložiska Karviná | 62 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
52 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
55 | Vlach Miroslav | Spartak Police nad Metují | 60 | 40 | 3 | S:0/0, A:1/28, B:2/12 |
56 | Pavlica Oldřich | TJ Čeladná | 60 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
56 | Rinka Erich | BK Kravaře | 54 | 39 | 7 | S:4/21, A:1/10, B:1/8 |
58 | Horák Pavel | AHA Vyškov | 61 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
58 | Janda Antonín | AC Obora Hvězda | 58 | 38 | 2 | S:0/0, A:1/20, B:1/18 |
60 | Hejnyš Miroslav | Spartak Police nad Metují | 60 | 36 | 2 | S:0/0, A:1/20, B:1/16 |
60 | Benda Miroslav | Jiskra Domažlice | 62 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
60 | Ryboř Maxmilian | Štěpánkovice | 62 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
63 | Šimůnek Jaromír | SKP Jablonec nad Nisou | 55 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
64 | Bořucký Jiří | Štěpánkovice | 61 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
64 | Link René | Rožnov pod Radhoštěm | 62 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
64 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 33 | 2 | S:0/0, A:1/24, B:1/9 |
64 | Vanta Josef | TRI CLUB Dobruška | 62 | 33 | 2 | S:0/0, A:1/20, B:1/13 |
64 | Mocker František | ASK Děčín | 58 | 33 | 4 | S:2/18, A:0/0, B:2/15 |
69 | Krejčí Stanislav | Těchonín | 63 | 32 | 4 | S:1/0, A:1/14, B:2/18 |
69 | Martinec Jindřich | neregistrován | 61 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
69 | Bílý Zdeněk | MK Pardubice | 59 | 32 | 3 | S:0/0, A:3/32, B:0/0 |
69 | Dietrich Petr | Litvínov | 62 | 32 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/32 |
69 | Mikyska Pavel | Náchod | 63 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
74 | Plašil Milan | Mlázovice | 59 | 31 | 2 | S:0/0, A:1/14, B:1/17 |
75 | Kacíř Zdeněk | Český Těšín | 56 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
75 | Zahradník Jan | TJ Slavoj Čáslav | 56 | 30 | 2 | S:0/0, A:1/12, B:1/18 |
75 | Tománek Pavel | Veřovice | 55 | 30 | 3 | S:2/12, A:1/18, B:0/0 |
75 | Drahorád Ctirad | Tatran Železná Ruda | 59 | 30 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/30 |
75 | Borůvka Jiří | SK Nové Město na Moravě | 56 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
75 | Buček Michal | Racing Olešná | 54 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
75 | Vávra David | Sklepovští Sršáni | 57 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
82 | Patočka Petr | TEPIZ Brno | 63 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
82 | Němec Ondřej | AK ASICS Kroměříž | 57 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
82 | Šilar Tomáš | Pardubice | 63 | 28 | 2 | S:0/0, A:1/16, B:1/12 |
82 | Malý Vladimír | Špindlerův Mlýn | 59 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
86 | Šebek Jindřich | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 27 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/27 |
87 | Keller Antonín | Orel Veřovice | 63 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
87 | Nožka Jiří | Biskoupky | 63 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
87 | Kubiska Miroslav | Nemocnice Domažlice | 62 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
90 | Knápek Lubomír | Moravolen Šumperk | 59 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
90 | Gajdoš Jaroslav | AK Perná | 56 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
90 | Štefek Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 62 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
90 | Muck Arnošt | Hranice | 59 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
90 | Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 56 | 24 | 7 | S:3/15, A:2/2, B:2/7 |
90 | Holub Jaroslav | HGA 100 | 62 | 24 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/24 |
96 | Gottwald Václav | Křižanovice | 55 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
96 | Duchek Václav | Sokol Díly | 58 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
96 | Fohler Donald | VESPO Jičín | 63 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
96 | Širůček Jaromír | LTC Hradec Králové | 62 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
100 | Zelený Luděk | AC Náchod | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 | |
100 | Vrága Zdeněk | ASPV Rožnov pod Radhoštěm | 58 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
102 | Hojda Petr | Spartak Klenčí | 57 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
102 | Moravčík Zdeněk | DTC Saucony Litomyšl | 62 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
102 | Flaška Jiří | LK Jasan Aš | 62 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
105 | Jašarov Zdeněk | SKP České Budějovice | 57 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
105 | Holcr Milan | AK Bílina | 62 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
105 | Gregor Jiří | Union Cheb | 63 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
105 | Ambrož Jaroslav | AC Praha | 54 | 19 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/16 |
109 | Tvrzník Petr | ČSOL Mladá Boleslav | 56 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
109 | Siegel Josef | Spartak Choceň | 58 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
109 | Šlégr Jiří | Maratonstav Úpice | 54 | 18 | 2 | S:1/15, A:0/0, B:1/3 |
109 | Siegel Josef | Radešov | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 | |
109 | Tarant Ladislav | Líšnice | 60 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
109 | Tureček Jiří | AK Kyjov | 56 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
109 | Vopat Jan | Český Krumlov | 54 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
109 | Šubert Petr | Labe Tri Club Hradec Králové | 62 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
109 | Lisý Karel | SKP Most | 62 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
118 | Holer Milan | AK Bílina | 62 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
118 | Václavek Tomáš | SOKOL Nové Sady | 58 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
118 | Schwarz Josef | MP Praha | 55 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
118 | Zajíček Antonín | BHT České Budějovice | 58 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
118 | Janoušek Martin | SKI Jablonec nad Nisou | 63 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
118 | Kukla Miroslav | Liga 100 Olomouc | 54 | 17 | 2 | S:1/0, A:0/0, B:1/17 |
118 | Petrouš František | SK Včelná | 62 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
125 | Pergner Petr | Rokycany-Čelina | 61 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
125 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
125 | Martínek Jan | Praha 5 | 63 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
125 | Dobiáš Jaroslav | BT Frenštát | 63 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
125 | Olšjak Ladislav | SKP České Budějovice | 59 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
125 | Mašek Roman | Novis Praha | 61 | 16 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/16 |
125 | Minčev Ivan | Praha 4 | 57 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
125 | Blažek Josef | XXX | 58 | 16 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/16 |
125 | Vávra Martin | Hořice | 63 | 16 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/16 |
134 | Bátěk Josef | Liga 100 Olomouc | 61 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
134 | Martinec Josef | Nová Paka | 55 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
134 | Slowiaczek Roman | Jablunkov | 56 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
134 | Bárta Erich | Sokol Dolany | 62 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
134 | Holan Martin | Liga 100 Praha | 63 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
134 | Filip Václav | AK Kroměříž | 60 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
134 | Racek Bohuslav | KIN České Budějovice | 58 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
134 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
142 | Vácha Petr | Antikhaus Jablonec nad Nisou | 54 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
142 | Walek Bronislav | Hrádek | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 | |
142 | Mikoláš Josef | České Budějovice | 61 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
142 | Rücker Oldřich | Lhota | 55 | 14 | 4 | S:1/0, A:2/14, B:1/0 |
142 | Leplt Jiří | TJ Milovice | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 | |
142 | Voráček Karel | Sokol Dolany | 63 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
142 | Fulka Jiří | SK Redpoint Teplice nad Metují | 60 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
142 | Velechovský Jiří | Králiky | 55 | 14 | 3 | S:1/0, A:1/14, B:1/0 |
142 | Kříž Vladimír | SKI Klub Příbram | 58 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
151 | Šlajs Tomáš | Choceň | 60 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
151 | Žítek Michal | XXX | 59 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
151 | Vojkůvka Petr | LK Jasan Aš | 59 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
151 | Martynek Vladislav | SKI Mosty | 59 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
151 | Roubík František | Čerčany | 56 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
151 | Dvořáček Karel | Cyklo Valešín | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 | |
151 | Pospíšil Vojtěch | TJ Železárny Prostějov | 55 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
151 | Michalčík Karel | BK Kravaře | 59 | 13 | 4 | S:3/9, A:1/4, B:0/0 |
159 | Gromus Petr | AK Olomouc | 56 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
159 | Kubr Václav | AC Laura Praha | 62 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
159 | Tománek Vladimír | Bering Praha | 56 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
159 | Vávra Radek | Jiskra Hořice | 63 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
159 | Bláha Milan | Křovice | 57 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
159 | Máče Miroslav | Český Krumlov | 56 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
159 | Dietrich Daniel | Litvínov | 65 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
159 | Beliov Petr | Albrechtice | 63 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
159 | Zeman Vladimír | ASPV Rožnov pod Radhoštěm | 56 | 12 | 2 | S:1/0, A:1/12, B:0/0 |
168 | Soukup Ladislav | TJ Sokol Poniklá | 58 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
168 | Vejvoda Jiří | SK ASSPRO Náchod | 62 | 11 | 2 | S:1/9, A:0/0, B:1/2 |
168 | Hrdina Vilém | HO Banka Praha | 56 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
168 | Brendl Václav | AC Slovan Liberec | 62 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
172 | Balatka Miroslav | SKI Club Jablonec nad Nisou | 59 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
172 | Zejman Josef | Novis Praha | 61 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
172 | Mach Václav | Maratonstav Úpice | 55 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
172 | Jamrik Miroslav | Orlová | 57 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
176 | Kratochvíl Miroslav | Sokol Hlubočepy | 59 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
176 | Kawulok Zbyšek | TJ Dolní Lomná | 62 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
176 | Rychlý Jan | Přerov | 57 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
176 | Růžička Milan | Jiřetín | 55 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
176 | Branžovský Josef | Stará Voda | 60 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
181 | Flek Miroslav | SKI Jablonec nad Nisou | 57 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
181 | Halko Jan | BĚKODO Teplice | 61 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
183 | Junek Jiří | LOKO Beroun | 56 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
183 | Pokorný Mirek | Benešov | 60 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
185 | Kawulok Stanislav | Dolní Lomná | 56 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
185 | Kopecký Antonín | AK Perná | 55 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
185 | Stuchlík Karel | BK Kravaře | 61 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
185 | Truhlář Petr | SK ASSPRO Náchod | 63 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
185 | Tesař Vlastimil | Kopřivnice | 56 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
185 | Kalandra Stanislav | TJ Svitavy | 60 | 6 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/3 |
185 | Přidal Pavel | 3D soft FM | 58 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
185 | Siegel Milan | Radešov | 54 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
193 | Kvassay Ladislav | TJ Sokol Vratimov | 54 | 5 | 4 | S:2/0, A:1/0, B:1/5 |
193 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 5 | 2 | S:1/0, A:0/0, B:1/5 |
193 | Sedlák Jiří | SK Přelouč | 58 | 5 | 4 | S:1/0, A:0/0, B:3/5 |
196 | Horyna Miroslav | Zahradní Město | 54 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
196 | Hrabec Josef | Mikulov Ekolux | 61 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
196 | Zajíček Pavel | Lokomotiva Mlázovice | 60 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
196 | Chroust Jan | zeměměřická kancelář Krásná Lípa | 60 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
196 | Dzik Stanislav | Ostrava | 61 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
201 | Endl Antonín | Větřkovice | 54 | 3 | 2 | S:1/3, A:1/0, B:0/0 |
201 | Šubr Pavel | Lázně Bělohrad | 59 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
203 | Fendrych Tomáš | Tenis Lázně Bělohrad | 54 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
203 | Navařík Pavel | LK Radhošť | 56 | 2 | 2 | S:1/0, A:1/2, B:0/0 |
205 | Buzek Oldřich | Praha | 61 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
206 | Oršový Zdeněk | Brano Hradec nad Moravicí | 61 | --- | 2 | S:2/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Hrubec Milan | SKP Nymburk | 54 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Klejch Miroslav | XXX | 61 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
206 | Kovařík Oldřich | TTC Olomouc | 60 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Šíma Zdeněk | TT Kladno | 61 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Novák Lubomír | TTC Brno | 58 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Strouhal Zdeněk | JOUDA TEAM Koberovy | 59 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Jelínek Jiří | TK Opava | 55 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Prokop Jiří | Konty G Zlín | 56 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Záveský Vojtěch | Lázně Bělohrad | 56 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
206 | Jiráska Jan | SKI Sněžník | 56 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Dytrych Dobroslav | SK Lob Nová Paka | 54 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
206 | Vyšín Jiří | Karlovy Vary | 59 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Fišer Petr | Teves Continental Libáň | 63 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
206 | Němeček Jiří | TJ Liga 100 Olomouc | 56 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Papesch Vilém | BK Kravaře | 57 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Hruška Milan | Sportovní spolek Radost Červený Kostelec | 59 | --- | 3 | S:2/0, A:0/0, B:1/0 |
206 | Kyncl Josef | SKI Klub Česká Třebová | 54 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
206 | Beyr Pavel | SQS Vláknová optika Nová Paka | 55 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
206 | Martínek Vladimír | SKP Holešov | 56 | --- | 2 | S:2/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Přívětivý Jiří | Branky | 61 | --- | 7 | S:4/0, A:2/0, B:1/0 |
206 | Silný Josef | Trutnov | 61 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Hřebejk Jiří | Liga 100 Praha | 55 | --- | 1 | S:0/0, A:1/0, B:0/0 |
206 | Štůsek Dušan | TJ Sokol Vratimov | 57 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Špringr Zdeněk | Maratonstav Úpice | 57 | --- | 2 | S:1/0, A:0/0, B:1/0 |
206 | Svatoň Jiří | Hořice | 61 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
206 | Nečas Josef | Úpice | 58 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Musil Ladislav | SK - atletika Slavičín | 56 | --- | 2 | S:2/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Šmída Miloslav | Baník Stříbro | 60 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
206 | Urbiš Vilém | TJ SKI Slavoj Bruntál | 54 | --- | 4 | S:3/0, A:1/0, B:0/0 |
206 | Rejl Jiří | Srch | 63 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.