Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Klenčí - Čerchov

28.6.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Klenčí - Čerchov
  • datum konání: 28.6.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem

Sociální sítě

Místo konání

v areálu TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem - hřiště pod nádražím
10.00 hodin

Přihlášky

Na adresu sekretářky závodu do 25. 6. 2003:
Jiřina Kobesová
345 34 Klenčí pod Čerchovem 146
(dodatečně při prezentaci v den závodu)

Startovné

Předběžná přihláška: 40,- Kč
Dodatečná přihláška: 55,- Kč

Popis tratě

asfaltový povrch, poslední 2 km betonové panely
délka 9,8 km
převýšení 600 m

Ceny pro vítěze

Finanční - v hlavní kategorii 1.-5. místo
v ostatních 1.-3. místo + věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Klenčí p. Čerchovem - areál TJ Spartak

adresa:

Zdeněk Keler, Klenčí p. Čerchovem 73
tel.byt: 379 794 215, zam.: 379 789 535

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:41:1560
2MA22Kasl PetrBaník Stříbro8300:42:4058
3MA33Hošta VlastimilJiskra Domažlice7200:43:2756
4MA44Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:43:4054
5MA55Veber TomášJiskra Domažlice7400:44:1352
6MA86Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:46:1750
7MA97Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:46:2448
8MA108Holl PetrTatran Chodov6800:46:2946
9MA119Fronk VítězslavJiskra Domažlice7400:47:1344
10MA1310Votýpka RostislavDuchek Team Hluboká6400:47:3642
11MA1711Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:49:2540
12MA1912Pernikl LukášJiskra Domažlice8600:49:2640
13MA2013Královec LukášJiskra Domažlice8500:49:5238
14MA2214Říha MilanObecní úřad Hostouň6400:51:1638
15MA2715Hojda JanSpartak Klenčí pod Čerchovem8300:54:0136
16MA2816Kuželka PetrSokol Postřekov6400:54:3734
17MA3217Patera VáclavSKP Plzeň8600:56:4036
18MA3518Rauš MiroslavObecní úřad Hostouň8800:59:1134
19MA3919Dekárny JanJiskra Domažlice8501:02:5132
Muži B (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB720Škarda MilanMaratonclub Srbice6300:45:3540
2MB1221Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:47:2238
3MB1422Benda MiroslavJiskra Domažlice6200:47:4436
4MB1623Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:48:3334
5MB1724Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:49:2532
6MB2125Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:50:3330
7MB2426Slabý JosefSedlec - Prčice6100:51:5028
8MB2927Kubiska MiroslavNemocnice Domažlice6200:55:2026
9MB3028Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:55:2924
10MB3129Duchek VáclavSokol Díly5800:55:3822
11MB3330Hojda PetrSpartak Klenčí5700:57:1720
Muži C (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC631Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:5540
2MC1532Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:48:0538
3MC2333Fait KarelAgrop. Domažlice5000:51:2836
4MC2534Černý BohumilDuchek Team Hluboká4900:52:4234
5MC2635Královec JanSKP Domažlice5100:53:2732
6MC4436Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:1030
Muži D (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3437Zálešák FrantišekKD Havířov3700:57:5520
2MD4238März FrantišekSokol Kout4301:07:0018
Ženy A (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3639Fronková VendulaJiskra Domažlice8401:00:1220
2ZA3740Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:01:0118
3ZA4141Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:0220
Ženy B (trať 9,8 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3842Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:02:0920
2ZB4043Šroubková MartaSokol SG Plzeň Petřín6101:04:0720
3ZB4344Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:0918
Trať 9,8 km, 600 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:41:1560
2MA22Kasl PetrBaník Stříbro8300:42:4058
3MA33Hošta VlastimilJiskra Domažlice7200:43:2756
4MA44Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:43:4054
5MA55Veber TomášJiskra Domažlice7400:44:1352
1MC631Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:5540
1MB720Škarda MilanMaratonclub Srbice6300:45:3540
6MA86Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:46:1750
7MA97Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:46:2448
8MA108Holl PetrTatran Chodov6800:46:2946
9MA119Fronk VítězslavJiskra Domažlice7400:47:1344
2MB1221Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:47:2238
10MA1310Votýpka RostislavDuchek Team Hluboká6400:47:3642
3MB1422Benda MiroslavJiskra Domažlice6200:47:4436
2MC1532Rus ZdeněkTatran Železná Ruda5200:48:0538
4MB1623Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:48:3334
11MA1711Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:49:2540
5MB1724Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:49:2532
12MA1912Pernikl LukášJiskra Domažlice8600:49:2640
13MA2013Královec LukášJiskra Domažlice8500:49:5238
6MB2125Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:50:3330
14MA2214Říha MilanObecní úřad Hostouň6400:51:1638
3MC2333Fait KarelAgrop. Domažlice5000:51:2836
7MB2426Slabý JosefSedlec - Prčice6100:51:5028
4MC2534Černý BohumilDuchek Team Hluboká4900:52:4234
5MC2635Královec JanSKP Domažlice5100:53:2732
15MA2715Hojda JanSpartak Klenčí pod Čerchovem8300:54:0136
16MA2816Kuželka PetrSokol Postřekov6400:54:3734
8MB2927Kubiska MiroslavNemocnice Domažlice6200:55:2026
9MB3028Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:55:2924
10MB3129Duchek VáclavSokol Díly5800:55:3822
17MA3217Patera VáclavSKP Plzeň8600:56:4036
11MB3330Hojda PetrSpartak Klenčí5700:57:1720
1MD3437Zálešák FrantišekKD Havířov3700:57:5520
18MA3518Rauš MiroslavObecní úřad Hostouň8800:59:1134
1ZA3639Fronková VendulaJiskra Domažlice8401:00:1220
2ZA3740Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:01:0118
1ZB3842Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:02:0920
19MA3919Dekárny JanJiskra Domažlice8501:02:5132
2ZB4043Šroubková MartaSokol SG Plzeň Petřín6101:04:0720
3ZA4141Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:0220
2MD4238März FrantišekSokol Kout4301:07:0018
3ZB4344Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:0918
6MC4436Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:1030

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 40%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
69%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód